Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 4:22 pm

    a da i Vucic je pobedio
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by bela maca Tue Apr 04, 2017 4:22 pm

    meni je moj dobar drugar iz dominikanske republike jednom prilikom tamo negde dve hiljade druge na moj entuzijazam kako će se stvari promeniti na bolje rekao da su svetu potrebne zemlje poput naših i da se u njima stvari nikad neće promeniti dovoljno da budu dobre.
    godinu dana kasnije bilo je jasno da je u pravu, a on je sad doktor nauka u nemačkoj.
    jasno, ne možemo svi u nemačku, ali smo privilegovani time što smo beli i obrazovani i sposobni i relativno mladi, pa su nam vrata kolko tolko otvorena.
    drugim rečima, fak dis šit, što bih se nervirala oko stvari oko kojih ne moram?
    kapetanm

    Posts : 5803
    Join date : 2012-02-10

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by kapetanm Tue Apr 04, 2017 4:23 pm

    pa imali smo topik (ili mozda na drugom forumu) sta uraditi u slucaju apokalipse.
    dakle , zalihe pa u planine.

    za deset godina usunjate se u grad, a klinci protestuju "Hocemo Slinu!"
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 4:27 pm

    bela maca wrote:meni je moj dobar drugar iz dominikanske republike jednom prilikom tamo negde dve hiljade druge na moj entuzijazam kako će se stvari promeniti na bolje rekao da su svetu potrebne zemlje poput naših i da se u njima stvari nikad neće promeniti dovoljno da budu dobre.
    godinu dana kasnije bilo je jasno da je u pravu, a on je sad doktor nauka u nemačkoj.
    jasno, ne možemo svi u nemačku, ali smo privilegovani time što smo beli i obrazovani i sposobni i relativno mladi, pa su nam vrata kolko tolko otvorena.
    drugim rečima, fak dis šit, što bih se nervirala oko stvari oko kojih ne moram?
    ali ako smem da primetim, iz vase levo liberalne pozicije, izbori su znacajan uspeh...
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Kinder Lad Tue Apr 04, 2017 4:31 pm

    Iz liberalno pozicije izbori nisu bas totalni neuspeh (kao iz, khm, "vase"). Ali daleko je ovo od "uspeha".


    _____
    alt-lib
    No Country

    Posts : 11135
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by No Country Tue Apr 04, 2017 4:48 pm

    bela maca wrote:meni je moj dobar drugar iz dominikanske republike jednom prilikom tamo negde dve hiljade druge na moj entuzijazam kako će se stvari promeniti na bolje rekao da su svetu potrebne zemlje poput naših i da se u njima stvari nikad neće promeniti dovoljno da budu dobre.
    godinu dana kasnije bilo je jasno da je u pravu, a on je sad doktor nauka u nemačkoj.
    jasno, ne možemo svi u nemačku, ali smo privilegovani time što smo beli i obrazovani i sposobni i relativno mladi, pa su nam vrata kolko tolko otvorena.
    drugim rečima, fak dis šit, što bih se nervirala oko stvari oko kojih ne moram?
    Он можда човек јесте у праву, само из приложеног то и није баш толико јасно... again, зашто су свету потребне земље типа Србије или Доминикане?  Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 4101625831

    Зашто се поново убио млађахни Вертер? Мрзи ме да копам...
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 4:50 pm

    Izgleda da ne može da podnese licemerje, a licemerje je ako nemaš potpuno isti odnos prema, recimo, pokretu Ne davimo Beograd i prema jurodivim zilotima koji se bune protiv potapanja Valjevske Gračanice.


    Last edited by Photino Bird on Tue Apr 04, 2017 4:52 pm; edited 1 time in total
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Daï Djakman Faré Tue Apr 04, 2017 4:50 pm

    Miki wrote:Lol brt, ja sam za usvajanje dece od strane pedera i za pravljenje gulaga za vlasnike potencijalno opasnih pasa, poput Jankovića. 

    Hoću reći, i te kako nije sigurno da se oko nečeg ovakvog neću složiti sa tobom. Slažem se, ispao je kao džiber. A o većem problemu, nasmejanoj kafici sa svojim broom Teodorom, dan pošto si izgubio izbore sa 38 posto razlike, da ni ne počinjemo valjda.
    opusteno, ja to sad vise onako folklorno


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 4:53 pm

    zastitnik gotama wrote:E da:



    Srbije vise nema. Nece je vise nikad ni biti. Ovaj golum sto ce naplacivati saobracajne kazne, placati sanduke radnicima koji se ubijaju u stranim fabrikama i uciti decu da rade poslove suvise ponizavajuce za strance - nece biti Srbija cak i ako nosi njeno ime.


    Ovaj protest, to su poslednja mumlanja umiruceg i iza njih i nema nikakvog smisla no samo strah.


    Treba se povuci u najdublje pukotine privatnih zivota, kao u katakombe, potpuno odbaciti ne samo ideju da se svet moze menjati nego i sam svet, sacuvati u srcima veru da sto ono kaze Jovan spasenje dolazi brzo i plakati bez suza.


    pricas kao iznevereni ispijaci kuvanog vina i pevaci gede gluperde sa trga, koji se danas tese rozen tortom u vremeplovu.
    No Country

    Posts : 11135
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by No Country Tue Apr 04, 2017 4:57 pm

    Photino Bird wrote:Izgleda da ne može da podnese licemerje, a licemerje je ako nemaš potpuno isti odnos prema, recimo, pokretu Ne davimo Beograd i prema jurodivim zilotima koji se bune protiv potapanja Valjevske Gračanice.
    А, то сам видео, хвала. Мислио сам да је имао какав тврђи разлог. Мада кад боље поразмислим то му је отприлике то: људи се самоубијају или због врло лабаве логике - или због беспрекорне.
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 4:58 pm

    inace jel tim zilotima neko rekao da je crkva potpisala ugovor o razmeni zemljista, kojim je i omoguceno da ta crkvica bude potopljena.
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 5:05 pm

    ti koji su protestuju su pravi ziloti, ne priznaju SPC. predvodi ih onaj zilot Antonije. dobro oni znaju ko je potpisao, tu i leži esencija njihovog protesta.

    inače najjače je to što je Vučić izgleda želeo da spase crkvicu, da bi se, valjda, dodvorio hard kor vladikama (Pahomije, Nikanor) ali je Irinej bio jako protiv toga.
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 5:18 pm

    aaa, e to nisam znao i to menja na stvari. razumem da je irinej bio protiv, jer je ugovor o razmeni bio dobrano u korist crkve, gledajuci samo materijalne stavke. da li oni i dalje vikendom setaju tamo oko skupstine, jednom sam ih video, delovali su mi malo onako spuki, ne zbog toga sto znam ko su i sto su mahali crkvenim zastavama, vec imam trip da su oni likovi sto su u stanju da to rade neprekidno jako dugo.
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 5:23 pm

    Kinder Lad wrote:Iz liberalno pozicije izbori nisu bas totalni neuspeh (kao iz, khm, "vase"). Ali daleko je ovo od "uspeha".
    pa sta si ocekivao da Sasa Jankovic postane predsednik? Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 1399639816

    Izbori su bili za lidera opozicije i to je dobio, takodje je ozivljena DS, koja jedina i ima potrebne resurse da bude proevropska opozicija Vucicu (sta ce koj kurac na ovom svetu proevropska opozicija Vucicu ja ne znam al ajde).

    Takodje izbori su (valjda zauvek unistili DJB) te ce se njihovo biracko telo vratiti DSu, Kokanu i Pavicevicu.Gde im je i mesto.

    Napravili ste znacajan prvi korak. Mi ™️ smo fejlovali potpuno i sad nema Vertera da trezveno razmotrimo zasto Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 1949538119
    Photino Bird wrote:Izgleda da ne može da podnese licemerje, a licemerje je ako nemaš potpuno isti odnos prema, recimo, pokretu Ne davimo Beograd i prema jurodivim zilotima koji se bune protiv potapanja Valjevske Gračanice.
    podaj link ka raspravu, bog ti dao zdravlje...
    diktotar wrote:


    pricas kao iznevereni ispijaci kuvanog vina i pevaci gede gluperde sa trga, koji se danas tese rozen tortom u vremeplovu.
    komplet prestajem da pratim pocevsi od tipa prekosutra.

    nema vise nase zemlje, a i koj ce nam
    No Country

    Posts : 11135
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by No Country Tue Apr 04, 2017 5:26 pm

    Шуки, та твоја земља никада није ни постојала.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Kinder Lad Tue Apr 04, 2017 5:42 pm

    No Country wrote:Шуки, та твоја земља никада није ни постојала.

    Ja to sve vreme pokušavam da mu kažem.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2017 6:24 pm

    Janković blokirao Istoka Pavlovića Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 3137070404 , ovaj kuka po tviteru.  Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 3579118792


    neko pita zbog čega, a Malagurski odgovara:

    Boris Malagurski[size=1]Verified account [ltr]@malagurski[/ltr]  1m1 minute ago
    More[/size]
    Možda redom blokira goste u mojoj emisiji. [img(16.900000000000002px,17px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f602.png[/img]


    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 3984128386 Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 3984128386 Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 3984128386
    boomer crook

    Posts : 36981
    Join date : 2014-10-27

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by boomer crook Tue Apr 04, 2017 6:56 pm

    a u kurac ovaj przun je bipolaran.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Ferenc Puskás Tue Apr 04, 2017 6:58 pm

    Gotame, jedini istinski bezemljaši ovdje smo mi Titovi pioniri, omladinci i vojnici. Zemlja koju smo mi izbubili bila najljepša, nigdje onoliko algi. A ti si je vlastitom rukom zapalio! Gotame!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    boomer crook

    Posts : 36981
    Join date : 2014-10-27

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by boomer crook Tue Apr 04, 2017 6:58 pm

    otto katz wrote:Gotame, jedini istinski bezemljaši ovdje smo mi Titovi pioniri, omladinci i vojnici. Zemlja koju smo mi izbubili bila najljepša, nigdje onoliko algi. A ti si je vlastitom rukom zapalio! Gotame!

    i sada nam se krevelji sa zgarista Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 1949538119


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    No Country

    Posts : 11135
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by No Country Tue Apr 04, 2017 7:05 pm

    Какве сад алге?
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 7:07 pm

    otto katz wrote:Gotame, jedini istinski bezemljaši ovdje smo mi Titovi pioniri, omladinci i vojnici. Zemlja koju smo mi izbubili bila najljepša, nigdje onoliko algi. A ti si je vlastitom rukom zapalio! Gotame!
    ko vas jebe.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Ferenc Puskás Tue Apr 04, 2017 7:08 pm

    No Country wrote:Какве сад алге?
    Spoiler:


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Guest Tue Apr 04, 2017 7:11 pm

    Velika je masa ovde.
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by plachkica Tue Apr 04, 2017 7:12 pm

    Ništa ja ovo ne razumem.

    Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik - Page 11 Empty Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 7:16 am