Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Karadjoke ☃

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Thu Mar 17, 2016 11:43 pm

    ognica efimera wrote:kod posete novom sadu trazio je da poseti onaj lopata isceliteljski centar koviljskog manastira

    Mislim da u Kovilju ne rade lopatama, bar ja nisam cuo nista slicno


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Thu Mar 17, 2016 11:49 pm

    Kondo wrote:super je princ carls, duvajte ga komunci i metalci

    metalci?

    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 17, 2016 11:53 pm

    Kondo wrote:super je princ carls, duvajte ga komunci i metalci

    +1.

    danas sam sreo dve osobe koje nisu nikakvi rojalisti a sreli su se s carlsom ovih dana i odusevljeni su preko svake mere, kako prijatan covek, ljubopitljiv otvoren.

    btw kolko nas na ovom forumu koji nismo ni komunci ni metalci? <5
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Thu Mar 17, 2016 11:55 pm

    Kinder Lad wrote:Princ Čarls je to što je, možete ga mrzeti kao antimonarhisti i levičari i to je legitimno. Ali čovek nije ni najmanje neprijateljski raspoložen prema Srbiji. Naprotiv.


    Mi ga ne mrzimo kao antimonarhisti, niti kao levičari. Jednostavno je neprijatno gostiti takvu spodobu, koja je pri tome došla preko Hrvatske i zapućuje se ka mafijaškim tvorevinama Crnoj Gori i Kosovu, gde će da ih hrabri na bolju budućnost. To da li je on neprijateljski raspoložen prema Srbiji je nebitno. Nisam ni ja neprijateljski raspoložen prema Britaniji, već smatram da će sve doći na svoje mesto kada Škotskoj bude pripojen Jorkšir i Nortamlerlend, Vels dobije zasluženu nezavisnost, a Kent, Veseks i Eseks dobiju zasluženu državnost nakon tisućljetnje okupacije od strane Midlandsa. Naravno, da sve bude popločano ODKB bazama odakle će ruski, kineski i indijski kontigenti nadzirati svoje interesne sfere.

    E onda ću ja izigravati pomiritelja među običnom rajom, i pozivati na politički proces izmirenja diveći se posebnosti anglikanizma dok ločem usred Novog Lenjingrada u Houses of Supreme Soviet, nedaleko od trga Staljingradske bitke i statue maršala Rokosovskog pokraj Big Bena.
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Thu Mar 17, 2016 11:56 pm

    kako vas lako zavede aristokratija!



    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Thu Mar 17, 2016 11:58 pm

    ja ga uopste ne mrzim vec zivim za svet gde ce svaki covek biti princ (ili princeza).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Thu Mar 17, 2016 11:58 pm

    zvezda je zivot wrote:
    Kondo wrote:super je princ carls, duvajte ga komunci i metalci

    +1.

    danas sam sreo dve osobe koje nisu nikakvi rojalisti a sreli su se s carlsom ovih dana i odusevljeni su preko svake mere, kako prijatan covek, ljubopitljiv otvoren.


    To su verovatno glasači demokratske stranke kojima je pristojnost najbitnija stvar na ovom svetu. To su isti oni ljudi koji će da kritikuju američke korporacije i izbegavanje plaćanja poreza, a Đoković im je car. Da su rođeni preko okeana, glasali bi za Hilari Klinton. Sve u svemu, nedostojnici.


    Last edited by Filipenko on Fri Mar 18, 2016 12:00 am; edited 2 times in total
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 17, 2016 11:59 pm

    @ostap e to je drugo. koga aristokratija ne zavodi taj je vec mrtav covek kaze prust.

    @Filipenko, ja se svojih prijatelja ne odricem!
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 12:01 am

    Filipenko wrote:
    Kinder Lad wrote:Princ Čarls je to što je, možete ga mrzeti kao antimonarhisti i levičari i to je legitimno. Ali čovek nije ni najmanje neprijateljski raspoložen prema Srbiji. Naprotiv.


    Mi ga ne mrzimo kao antimonarhisti, niti kao levičari. Jednostavno je neprijatno gostiti takvu spodobu, koja je pri tome došla preko Hrvatske i zapućuje se ka mafijaškim tvorevinama Crnoj Gori i Kosovu, gde će da ih hrabri na bolju budućnost. To da li je on neprijateljski raspoložen prema Srbiji je nebitno. Nisam ni ja neprijateljski raspoložen prema Britaniji, već smatram da će sve doći na svoje mesto kada Škotskoj bude pripojen Jorkšir i Nortamlerlend, Vels dobije zasluženu nezavisnost, a Kent, Veseks i Eseks dobiju zasluženu državnost nakon tisućljetnje okupacije od strane Midlandsa. Naravno, da sve bude popločano ODKB bazama odakle će ruski, kineski i indijski kontigenti nadzirati svoje interesne sfere.

    E onda ću ja izigravati pomiritelja među običnom rajom, i pozivati na politički proces izmirenja diveći se posebnosti anglikanizma dok ločem usred Novog Lenjingrada u Houses of Supreme Soviet, nedaleko od trga Staljingradske bitke i statue maršala Rokosovskog pokraj Big Bena.

    Šta on ima s tim što je rasturena Jugoslavija?
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by No Country Fri Mar 18, 2016 12:02 am

    ficfiric wrote:
    ognica efimera wrote:kod posete novom sadu trazio je da poseti onaj lopata isceliteljski centar koviljskog manastira

    Mislim da u Kovilju ne rade lopatama, bar ja nisam cuo nista slicno
    Тај лик је из Лознице. Изгледа да је имао и неких дефинитивних успеха у одвикавању.
    zvezda je zivot

    Posts : 7084
    Join date : 2014-11-07

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by zvezda je zivot Fri Mar 18, 2016 12:06 am

    ostap bender wrote:ja ga uopste ne mrzim vec zivim za svet gde ce svaki covek biti princ (ili princeza).

    Karadjoke ☃ - Page 6 Adventure_time-rpg

    lol komunci
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Fri Mar 18, 2016 12:07 am

    ja cu da budem finn, ti budi jake. dete vec tovim vremenom za avanturu i sovjetskim autorima za decu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by beatakeshi Fri Mar 18, 2016 12:10 am

    Jel bolji Čarls ili Novak?
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Fri Mar 18, 2016 12:14 am

    ne znam ali neumesno je odusevljavati se engleskim plemstvom samo dan nakon svetog patrika.



    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 12:16 am

    Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.


    _____
    alt-lib
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Fri Mar 18, 2016 12:19 am

    Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

    ex-yu?

    Karadjoke ☃ - Page 6 Img_0973
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Bluberi Fri Mar 18, 2016 12:20 am

    Smorilo me monarhijsko ludilo u Srbiji.
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by plachkica Fri Mar 18, 2016 12:21 am

    Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

    Next-yu?
    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by boomer crook Fri Mar 18, 2016 12:22 am

    plachkica wrote:
    Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

    Next-yu?

    touche!
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by beatakeshi Fri Mar 18, 2016 12:23 am

    Nadam se da će Naša Kralj sad da se pomami pa da traži referendum.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 12:23 am

    ostap bender wrote:
    Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

    ex-yu?

    Karadjoke ☃ - Page 6 Img_0973

    Pa, mislim, nije posetio Zagreb pored Budimpešte i Beča, niti Beograd u sklopu posete Sofiji i Bukureštu. A čak ni Prištinu posle, recimo, Tirane. Ovo je politička, državna, poseta, sajmovi meda su PR. Siguran sam da postoji poruka, nema šanse da je došao da razgleda Pantovčak i Kalemegdan.


    _____
    alt-lib
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by beatakeshi Fri Mar 18, 2016 12:30 am

    Ma on je potpuni bezveznjak, sve te njegove posete su smuti pa prospi, tupava propaganda ničega.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 12:33 am

    beatakeshi wrote:Ma on je potpuni bezveznjak, sve te njegove posete su smuti pa prospi, tupava propaganda ničega.

    ne
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Bluberi Fri Mar 18, 2016 12:37 am

    Onda jebiga nije najbolje objasnio cilj posete ovim našim vladajućim tupanima i svom tom propratnom kamarilom.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 12:38 am

    Bluberi wrote:Onda jebiga nije najbolje objasnio cilj posete ovim našim vladajućim tupanima i svom tom propratnom kamarilom.

    zašto misliš?

    Karadjoke ☃ - Page 6 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:24 pm