Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    političko babavangisanje

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje Empty političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Tue Jan 24, 2017 11:59 pm

    Vuksa ce biti kandidat na predsednickim izborima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Wed Jan 25, 2017 12:03 am

    onda je jeremija stvarno vučićev kandidat političko babavangisanje 1399639816
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Wed Jan 25, 2017 12:05 am

    Kako mislis? Pa valjda bas onda nije.
     A, mislis ako Vuksa bude kandidat SNS?

    Nece biti njihov. Bice kvaziopozicioni kandidat sa hevi podrskom rezimskih medija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16128
    Join date : 2014-11-06

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by plachkica Wed Jan 25, 2017 12:06 am

    Kako, ako je i Vuksa Vučićev?


    (Janković će odustati od kandidature.)
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by ficfiric Wed Jan 25, 2017 12:07 am

    William Murderface wrote:Bice kvaziopozicioni kandidat sa hevi podrskom rezimskih medija.

    Kao Milica Zavenica na republickim.


    Last edited by ficfiric on Wed Jan 25, 2017 12:07 am; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Wed Jan 25, 2017 12:07 am

    Nemam nikakve informacije, traceve niti ista slicno. 

    Javlja mi se.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Wed Jan 25, 2017 12:11 am

    čiji kandidat? msm samostalno može da uzme do 0,6%, sa podrškom informera i pinka može da skoči do 1,7%.

    to su troll level brojke - zavetničke, parovićevske.
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by ficfiric Wed Jan 25, 2017 12:13 am

    Moja ranija prognoza je bila da ce na ovim izborima biti oboren rekord u broju kandidata. To bi znacilo gomilu tih zavetnika, parovica i slicnih sa 0.5% koji bi trebali oboriti Jeremica ili Jankovica (zavisi ko je jaci) na trece mesto

    Fuksa deluje kao neko koga bi Jeremicev glasac mogao zaokruziti


    Last edited by ficfiric on Wed Jan 25, 2017 12:15 am; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Wed Jan 25, 2017 12:15 am

    1 festival demokratije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Wed Jan 25, 2017 12:15 am

    Malo li je 1,7. Mada ja mislim da bi uz ozbiljnu kampanju mogao da uzme i vise.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Zuper Wed Jan 25, 2017 12:18 am

    Parovic je tu da roka Obradovica. Lako ce Vucic resiti Vuka, njegova prica o ekonomiji ce biti smesna kada se digne kampanja pa se pokaze u kakvoj je vladi bio itd.
    Elem, njemu smeta Obradovic jer ne moze da ga podseca sta je on radio na vlasti i njegova kritika moze da se primi. To ne znaci da sam Obradovic moze da napravi neki rezultat ali kritika moze da kruni SNS. Narocito sto kampanja Dveri moze da podseca na onu iz 2012. Zato je tu Parovic.

    Moja prognoza nije vezana za predsednicke izbore vec za opste izbore 2018 za ustavotvornu skupstinu.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Wed Jan 25, 2017 12:21 am

    ficfiric wrote:Moja ranija prognoza je bila da ce na ovim izborima biti oboren rekord u broju kandidata. To bi znacilo gomilu tih zavetnika, parovica i slicnih sa 0.5% koji bi trebali oboriti Jeremica ili Jankovica (zavisi ko je jaci) na trece mesto

    Fuksa deluje kao neko koga bi Jeremicev glasac mogao zaokruziti

    To.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by ficfiric Wed Jan 25, 2017 12:22 am

    William Murderface wrote:Malo li je 1,7. Mada ja mislim da bi uz ozbiljnu kampanju mogao da uzme i vise.

    Ma, nema sanse ni 0.7%. I ozbiljniji od Fukse su dobijali manje. Ali 20-ak kandidata po 0.1-0.4%, isplati se


    _____


    Uprava napolje!

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Bluberi Wed Jan 25, 2017 12:44 am

    Zuper wrote:Parovic je tu da roka Obradovica. Lako ce Vucic resiti Vuka, njegova prica o ekonomiji ce biti smesna kada se digne kampanja pa se pokaze u kakvoj je vladi bio itd.
    Elem, njemu smeta Obradovic jer ne moze da ga podseca sta je on radio na vlasti i njegova kritika moze da se primi. To ne znaci da sam Obradovic moze da napravi neki rezultat ali kritika moze da kruni SNS. Narocito sto kampanja Dveri moze da podseca na onu iz 2012. Zato je tu Parovic.

    Moja prognoza nije vezana za predsednicke izbore vec za opste izbore 2018 za ustavotvornu skupstinu.
    Ti mi ovde dodješ kao neki portparol Dveri.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by kondo Wed Jan 25, 2017 12:52 am

    ma koje dveri, poslednji koji pominju ustavotvornu skupstinu su simpatizeri izvornog DSS (suvar nije ni to)


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Zuper Wed Jan 25, 2017 12:56 am

    Bluberi wrote:
    Zuper wrote:Parovic je tu da roka Obradovica. Lako ce Vucic resiti Vuka, njegova prica o ekonomiji ce biti smesna kada se digne kampanja pa se pokaze u kakvoj je vladi bio itd.
    Elem, njemu smeta Obradovic jer ne moze da ga podseca sta je on radio na vlasti i njegova kritika moze da se primi. To ne znaci da sam Obradovic moze da napravi neki rezultat ali kritika moze da kruni SNS. Narocito sto kampanja Dveri moze da podseca na onu iz 2012. Zato je tu Parovic.

    Moja prognoza nije vezana za predsednicke izbore vec za opste izbore 2018 za ustavotvornu skupstinu.
    Ti mi ovde dodješ kao neki portparol Dveri.

    Parovic i Glisic sluze Vucicu za Dveri. To nije nista novo, videlo se na proslim izborima.
    Pratim sta dveri objavljuju ali ne samo njih.
    Sto se tice Vuka Jeremica, Vucic ce ga napasti na gomili stvari: potpisivanje SSP, njegov potpis na euleks, sto je pricao po americkoj ambasadi(to su vec krenuli) kada Jeremic pokusa da igra ne desnu stranu. Kada pokusa de igra na eu, ima da ga proziva da je on usporio eu intregracije svojim delovanjem itd.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Bluberi Wed Jan 25, 2017 12:58 am

    Nisam tražio kurs iz osnova političkog života.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Zuper Wed Jan 25, 2017 12:59 am

    Kada je vec tema o prognozama: Jeremicu ce padati rejting kada se stvarno raspisu izbori u udje u zvanicnu kampanju. Eto, to je moja prognoza za predsednicke izbore.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Veletin Wed Jan 25, 2017 1:01 am

    Zuper wrote:Kada je vec tema o prognozama: Jeremicu ce padati rejting kada se stvarno raspisu izbori u udje u zvanicnu kampanju. Eto, to je moja prognoza za predsednicke izbore.

    акобогда. političko babavangisanje 1861198401
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Zuper Wed Jan 25, 2017 1:11 am

    Jankovic ima vece sanse. Mnogo manje ga Vucic moze prozivati na osnovu minulog rada. Problem Jankovica je prepoznatljivost tj. novac, koliko vidim.
    Seselj, ne preko 12%.
    Obradovic ima tesku stigmu da je agresivan prema zenama, sto mu pravi ogromne probleme, koje pokusava da resi ali u ovakvim medijiskim uslovima to nije moguce. Zato Vucic i njegovi to stalno ponavljaju, kako napada zene.

    To je to od ozbiljnih kandidata.
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by boomer crook Wed Jan 25, 2017 8:45 am

    boskic je covek kandidat dveri. dveri su krajnje desno krilo mejnstrim scene. tesko ce to proci sa ili bez zene kada prema tebi cetnicki duo deluje umereno. to je valjda i njegova uloga. 

    btw, vucicu prozivanje jeremije moze da se obije o glavu. ima deo ljudi kojima tadiceva epoha sada deluje kao periklovo doba. i tu mislim na tzv. obicne ljude. subvencionisanog seljaka i prodavca na buvljaku.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Wed Jan 25, 2017 9:14 am

    prošle godine je prozivao radula pa se zajebao jer je ovome zbog toga skočio rejting.

    trol kandidati imaju vrlo limitiranu utilitarnost. vučić može 1-2 stranke da napadne sa trolom (ili trolovima) koji uzimaju od njih neki minoran procenat, ali ako proširi polje trolovanja ti isti trolovi će početi njemu da uzimaju glasove.
    ficfiric

    Posts : 33877
    Join date : 2012-02-10

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by ficfiric Wed Jan 25, 2017 9:56 am

    Na republickim izborima, bilo je 3-4 trol liste i jos par malih. Zajedno su uzeli 2.5% i zamalo oborili Dver/DSS ispod cenzusa.

    За слободну Србију – Заветници — Милица Ђурђевић 0,73 %
    У инат — Сложно за Србију — Народни савез 0,46 %
    Руска странка — Слободан Николић 0,36 %
    Група грађана За препород Србијe — проф. др Слободан Комазец 0,35 %
    Српско руски покрет — Слободан Димитријевић 0,27 %
    Дијалог — Млади са ставом — Станко Дебељаковић 0,20 %
    Републиканска странка — Никола Сандуловић 0,12 %


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Wed Jan 25, 2017 10:05 am

    Zuper kazi da si nas, to se saad sme, Tramp pobedio, mozes reci camugi da nadje poso vec jednom političko babavangisanje 1143415371


    Nikolic Jeremic, drugi krug. Nikolic predsednik. Nema parlamentarnih. Samo oko sudstva/tuzilastva se menja ustav, bez konstituante.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Filipenko Wed Jan 25, 2017 1:06 pm

    Obaška što će ovi pozicije da brane na sve moguće i nemoguće načine. Ne očekuje se valjda od ovog društva sa poternice da napusti vlast zato što je, eto, izgubilo neke tamo izbore.

    političko babavangisanje Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:38 pm