Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Da li treba otvoriti vrata?

    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by boomer crook 16.09.17 23:00

    aman, stoka od njenog sefa se naslikala ispred zgrade okruzena gorilama da se seiri i kerebeci i da dverjane nudi bananama. mislim dobro nije bilo gorih incidenata. kakvi opasni pajaci na sve strane.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Filipenko 17.09.17 0:54

    VUČIĆ POSETIO POVREĐENE NOVINARKE U URGENTNOM CENTRU! Predsednik Srbije im pružio podršku!


    Vučić je želeo lično da se uveri  u kakvom su stanju pretučene novinarke i da im pruži podršku uz obećenje da će počinioci ovog gnusnog napada biti najstrože kažnjeni.

    Direktor Urgentnog centra obavestio je šefa države da su obe novinarke zadržane u bolnici, Uzelčeva sa teškim telesnim povredama i potresom mozga, a Dragovićeva sa lakšim telesnim povredama.




    IMA LI KRAJA LUDILU: OBRADOVIĆ UPAO U RTS, hteo da gostuje u Dnevniku, a pretučenu novinarku Pinka optužio da je odglumila napad!

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 163571_tan2017-9-16-211749723-4_f
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 17.09.17 1:19

    a jooj to ima skroz ziva diskusija, da li se tri prsta dizu ovako ko Bosko ili razdvojeno ko svi ostali.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Xexoxical Endarchy 17.09.17 1:24

    meni ovo boskovo pederski

    treba neguj mo srbski jezik da obradi tu tematiku pa da crveno flomasterom da prekrizi ovo boskovo, a zeleno da dablcekuje standardna 3 prsta Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 1233199462


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Erős Pista 17.09.17 1:36

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 3579118792

    Filipenko STOP!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Filipenko 17.09.17 5:20

    Gotam wrote:a jooj to ima skroz ziva diskusija, da li se tri prsta dizu ovako ko Bosko ili razdvojeno ko svi ostali.


    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Poglavnik9 Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Germany_Greece_Financial_Crisis_0e22b Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Novak-tri-prsta-rojters
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper 17.09.17 18:15

    Blind Lime Pie wrote:to je moguće. a moguće je i da stranka koja je nastala na opravdavanju svih vrsta nasilja ima među članovima i poneku nasilnu osobu.

    Hoce ponekad da ljudi postanu nasilni kada su gladni. Doticni je, prema onome sto sam saznao, sto nije sigurno, izgubio posao pre par meseci i zivi sa makom od 15 000 dinara...Sam inicident se desio nakon odlaska Obradovica i Stamatovica prema Vladi. Redarska sluzba dveri se vec dobrim delom povukla, nije poptuno ali dobar deo je vec otisao. Ovi iz dveri su se orgadili i osudili nasilje.
    To je ono sto sam pronasao do sada od informacija.
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by MNE 17.09.17 18:30

    naravno, siguran sam da je bilo dosta njih koje boli uvo da li su to dveri ili zukorlić ili malinari. prekipjelo je ljudima
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Veletin 17.09.17 18:35

    Zuper wrote:
    Blind Lime Pie wrote:to je moguće. a moguće je i da stranka koja je nastala na opravdavanju svih vrsta nasilja ima među članovima i poneku nasilnu osobu.

    Hoce ponekad da ljudi postanu nasilni kada su gladni. Doticni je, prema onome sto sam saznao, sto nije sigurno, izgubio posao pre par meseci i zivi sa makom od 15 000 dinara...Sam inicident se desio nakon odlaska Obradovica i Stamatovica prema Vladi. Redarska sluzba dveri se vec dobrim delom povukla, nije poptuno ali dobar deo je vec otisao. Ovi iz dveri su se orgadili i osudili nasilje.
    To je ono sto sam pronasao do sada od informacija.

    И сада ће лакше да пронађе посао, са кривичном пријавом над главом.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper 17.09.17 18:46

    Ko zna, skrenuo je paznju na sebe, nema sta da izgubi...
    Tako ti to kada na medijam svaki dan gledas kako nikada niza nezaposlenost, nikada se nije bolje zivelo...a oko tebe i ti u prejadnom stanju koje je potpuno drugacije od ruzicaste persektive Vucica kroz njegove medije.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Mr.Pink 18.09.17 12:01

    Video Slinu na pinku. kaze napad na novinare cist fasizam. pogledao i prilog pre toga. par impresija: 

    - Zeljko je konstantno na drogama. presao je iz "blago njemu" kategorije u "jadan".
    - Ova vlast krade i prisvaja eksluzivno TV pravo da ove ili one pojave drustvene i politicke naziva fasistickim. 

    Meni tu nesto ozbiljno smrdi.

    Evo i vucica koji poentira u bolnici. To su siledzije i monstrumi jer su napali zene. Gledam one gorile ispred pinka, pa oni bi na Zeljkov mig pojeli ceo skup za dorucak, a kamoli onog nesretnika sto je sad u Visem sudu. Delujemi kao klasicni blejac ispred dragstora.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:02

    Bosko na tnjiteru:


    Уместо да реши питање купљених диплома и доктората, да побољша материјални статус просветних радника, укине Болоњу, власт брине о мигрантима

    Важно је да је министар просвете у закон убацио родну равноправност и сексуалну оријентацију. То је најважнији просветни проблем у Србији.

    15 година власти дискриминишу и не могу да реше статус вероучитеља, који раде на годину дана, нити веронауке којој дају само 6 или 7 час.



    * u pravu je za veroucitlje, mislim tehnicki.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Erős Pista 21.09.17 15:07

    "Tehnički" se to može rešiti samo izbacivanjem veronauke iz škola ili totalnom reformom tog predmeta. Problem potiče iz nezameranja crkvi, tj verskim zajednicama koje žele da država plaća za njihovu indoktrinaciju novih članova, i da plaća plate njihovom kadru, a istovremeno hoće da zadrži poslednju reč po pitanju kreiranja programa i biranja tih kadrova.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:12

    kakve drzavne plate verouciteljima, neka izvole u iran pa neka to organizuju. ja da placam od poreza proizvodnju novih ubizakolji kozojeba, sram ih bilo.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:17

    ovo je sad problem sto profesor veronauke, ne moze da uzme kreditnu karticu u banci ili da otplati novu kuhinju na rate, jer ima ugovor na godinu dana.


    sustinski bi se resilo tako sto kazes, al tehnicki mogu da rese tako sto ce da im daju ugovore na neodrdjeno ko i svim drugim.


    edit: tako ko sto vilijam kaze, ovo sto diktotar kaze je primitivizam.
    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by beatakeshi 21.09.17 15:19

    Pa nek im crkva da ugovore.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:24

    Gotam wrote:ovo je sad problem sto profesor veronauke, ne moze da uzme kreditnu karticu u banci ili da otplati novu kuhinju na rate, jer ima ugovor na godinu dana.


    sustinski bi se resilo tako sto kazes, al tehnicki mogu da rese tako sto ce da im daju ugovore na neodrdjeno ko i svim drugim.


    edit: tako ko sto vilijam kaze, ovo sto diktotar kaze je primitivizam.

    sram i tebe bilo i jebenu crkvenu septicku jamu od drzave. godinama placam porez za jebene pedofile da bi oni oslobodjeni od poreza visak mogli da pretacu u zlato i dzipove. rak svega im zelim.
     nemacki sistem za crkvu, pa da vidimo koliko ce biti vernika u srbiji.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:34

    Nisam hteo da ulazim u to da l je ispravo da bude veronauke ili ne, nego kazem sad kad vec jeste, ima taj konkretan problem.


    Dobro sad me interesuje, ako mozes bez psovanja diktotare, jel bi metio neku donju granicu u prihodima na kirchensteuer ili ti izmicu te omanje razlike u standardu izmedju Srbije i Nemacke?

    (inace naravno to nije sekularno, to je direktno mesanje crkve i drzave)
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Erős Pista 21.09.17 15:37

    Ma dal je to sad stvarno tema nakon ovog Faškovog saopštenja?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by паће 21.09.17 15:42

    Gotam wrote:
    Dobro sad me interesuje, ako mozes bez psovanja diktotare, jel bi metio neku donju granicu u prihodima na kirchensteuer ili ti izmicu te omanje razlike u standardu izmedju Srbije i Nemacke?

    Црковни порез нула до једног ипо минималца, пола нормалног до два минималца, преко тога колико је већ у Немачкој и здраво. А да им се броје само чланови који плаћају или бар редовно долазе на сеансе, а не да тврде напамет да имају толико милиона чланова.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:42

    to zavisi od toga da l cu da se smilujem da krenem da radim sta treba za posao Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 1143415371 za sad nema indicija u pravcu da ocu.

    sve je jasno oko Boska, migranti, gejevi i transobe to je problem sa zakonom o obrazovanju a ne sto direktore vise ne bira radni kolektiv ™️. Jebo takvu opoziciju.

    Samo kratka digresija. Ko radi za minimalac, osam sati dnevno, 5 dana u nedelji ima mesecnu platu nakon porez 21.296 kirchensteur je 8 posto. Dakle diktotar bi mu uzeo od toga 1703 dinara, ako oce da krsti dete ili da se venca, pa samo pitam da li misli da je to razumno.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Erős Pista 21.09.17 15:45

    Aj ne seri sad, nije rekao diktotar da bi mu uzeo "tolko", diktotar mu ne bi uzeo nista, nego je rekao da generalno treba prebaciti te troskove sa svih gradjana na one koje to zanima. Ima i drugih modela, sto se mene tice, nek se crkve odreknu dela profita u korist siromasnih vernika, siroko im polje.

    Mutis vodu bez ikakvog razlog.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:50

    Gotam wrote:Nisam hteo da ulazim u to da l je ispravo da bude veronauke ili ne, nego kazem sad kad vec jeste, ima taj konkretan problem.


    Dobro sad me interesuje, ako mozes bez psovanja diktotare, jel bi metio neku donju granicu u prihodima na kirchensteuer ili ti izmicu te omanje razlike u standardu izmedju Srbije i Nemacke?

    (inace naravno to nije sekularno, to je direktno mesanje crkve i drzave)

    lazan je broj vernika zbog kojih se navodno drzava toliko tereti i nalazi osnov u tome da placa crkvi bogaoca od para. u srbiji da stavis i dinar taj porez za crkvu vernicima, i koji se placa stalno, a ne kad se oni sete da im je slava ili da nekog hoce da pokopaju sa popom, bilo bi cao zdravo spc cao pope cao obicaji koje vekovima upraznjavamo od 1991.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:52

    Primetices da sam pitao njega a ne tebe da li je to razumno.


    et Vilijam
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest 21.09.17 15:52

    objasnio sam ti.

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 11 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 20.05.24 10:33