Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Brexit

    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by plachkica Fri Jun 24, 2016 4:40 pm

    Vesna Pešić, nije neki no name tviteraš, zato sam postavila.
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by zvezda je zivot Fri Jun 24, 2016 4:42 pm

    pitaj vesnu bitlsi il stonsi


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 4:42 pm

    Istina je, mada ne cela. Nemački komunisti nisu htli da podrže Socdemove, ali prethodno su socedmovi paktirali sa desničarima na različitim nivoima. Glupa je Pešićkina primedba bez obzira na taj istorijski presedan, jer poređenje prosto ne stoji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11129
    Join date : 2015-05-16

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by No Country Fri Jun 24, 2016 4:44 pm

    Не знам за Немачку, али код нас фашисти јесу дошли на власт кроз леву опцију.
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by plachkica Fri Jun 24, 2016 4:47 pm

    Ma znam taj deo istorije, ali opaska mi je zaličila na onu šminkerku, što je nešto kao bundžija
    i njenu čuvenu: Žene u crnom svojom aktivnošću proizvode fašiste u Beogradu.
    To je ta linija argumentacije.
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 4:48 pm

    Ma lupila je svakako.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Kinder Lad Fri Jun 24, 2016 5:55 pm

    Kinder Lad wrote:Meni se cini, po komentarima, i da je u procesu stvaranja "Druga Engleska"

    Benny Lava wrote:Svakako. Ovolika razlika u temeljnim stavovima moraće da nađe političku artikulaciju.

    https://www.change.org/p/sadiq-khan-declare-london-independent-from-the-uk-and-apply-to-join-the-eu

    posto je potpuno nerealno ide ovde

    https://twitter.com/KateEMcCann/status/746289949184499717?ref_src=twsrc%5Etfw

    https://twitter.com/MrMichaelShaw/status/746271419995140096?ref_src=twsrc%5Etfw

    #drugaengleska
    Anonymous
    Guest

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 6:35 pm

    a vidi ove sto su vickasti

    НСПМ online@NSPM 19m19 minutes ago
    1776. Декларација независности САД од Британске империје 2016. Декларација о незавиности Британије од америчке империје
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 6:36 pm

    NSPM sense of humor is no laughing matter.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34305
    Join date : 2012-02-10

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2016 6:41 pm

    A za par godina ce se Djoka prvi laktati da bude sef delegacije EU u Londonu kad krenu pregovori o prijemu Engleske u EU


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8094
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jun 24, 2016 8:20 pm

    upratio sam jednog PPPGandalf-ovog favorita, pa da istrolujem malo topik (jako je zabavan tip)

    How would we report the EU referendum if it were happening in the Middle East? l

    link osobito preporucujem nasem Ciri !


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 8:27 pm

    srbin izgubijo  Brexit - Page 19 3363120308

    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Kinder Lad Fri Jun 24, 2016 9:00 pm

    Damon Albarn na Glastonberiju Brexit - Page 19 3826186726

    Albarn did not mince his words as he spoke of his anger at the referendum results.
    “I have a heavy heart today,” he said to the gathered crowds. “Democracy has failed us. Democracy has failed us because it was ill informed. And I want all of you to know that when we all leave here, we can change that decision. It is possible.”


    _____
    alt-lib
    boomer crook

    Posts : 36972
    Join date : 2014-10-27

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by boomer crook Fri Jun 24, 2016 9:22 pm

    jede govna demon


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Kinder Lad Fri Jun 24, 2016 9:26 pm

    ma dobro...


    _____
    alt-lib
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by zvezda je zivot Fri Jun 24, 2016 9:41 pm

    evo sta kaze onaj lik iz franca ferdinanda, se neko seca tog benda, ja ne

    alex kapranos @alkapranos
    Baby Boomers.

    The most selfish generation.

    Gifted in abundance from generations before.

    Stole from all generations to come after.


    misim u pravu je, bumersi su sigurno najgora generacija u istoriji civilizacije, misim da to ni nauka ne ume da objasni, al je smesno je sto je njegova muzika pastis bumerske muzike lol

    sto se albarna tice, britpop da ima pameti i savesti bi mogo da preuzme deo odogovrnosti za ovo sto se desilo


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 9:43 pm

    Pa to valjda Oasis

    Brexit - Page 19 Image


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Jun 24, 2016 9:45 pm

    zvezda je zivot wrote:misim u pravu je, bumersi su sigurno najgora generacija u istoriji civilizacije, misim da to ni nauka ne ume da objasni, al je smesno je sto je njegova muzika pastis bumerske muzike lol
    ahaha, jeste Brexit - Page 19 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Filipenko Fri Jun 24, 2016 9:59 pm

    William Murderface wrote:Istina je, mada ne cela. Nemački komunisti nisu htli da podrže Socdemove, ali prethodno su socedmovi paktirali sa desničarima na različitim nivoima. Glupa je Pešićkina primedba bez obzira na taj istorijski presedan, jer poređenje prosto ne stoji.


    Pa da, trebali su komunisti da podrže socdemove koji su par godina pre toga prvi uzeli puške u ruke da sa Hitlerovcima guše narodni odisaj u Minhenu i ostalim velikim nemačkim gradovima.

    Socijaldemokratija nije nikakva levica, već prilepak desnice koji služi da izigrava alternativu a da nikad ne uradi ništa. Čak i kada dođe na vlast, njihovo je da produžavaju politiku desnice. Nešto kao Oland danas. Ili recimo SDP u Nemačkoj. Ko su ti ljudi? Oni ne postoje. Štajnmajer je niko i ništa. Po nama se useravaju pomoćnici članova potkomiteta za ostale poslove komiteta za analizu odnosa EU sa susedima, neke bitange iz razbojničke CDU partije odurne babašvabe, a koliko on kao šef partije i ministar spoljnih poslova vredi, kao i njegov potpis, videli smo u Ukrajini na sporazumu sa Janukovičem.

    Ili pogledati ko su socijaldemokrati kod nas. Demokratska Stranka? Pa da, ona je omogućila dolazak na vlast DSS-a, a sada i SNS-a.  Brexit - Page 19 2952840586 Stoga neka to karambita rešava sa svojima unutar svoja 4 zida.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Kinder Lad Fri Jun 24, 2016 10:17 pm

    zvezda je zivot wrote:evo sta kaze onaj lik iz franca ferdinanda, se neko seca tog benda, ja ne

    alex kapranos @alkapranos
    Baby Boomers.

    The most selfish generation.

    Gifted in abundance from generations before.

    Stole from all generations to come after.


    misim u pravu je, bumersi su sigurno najgora generacija u istoriji civilizacije, misim da to ni nauka ne ume da objasni, al je smesno je sto je njegova muzika pastis bumerske muzike lol

    sto se albarna tice, britpop da ima pameti i savesti bi mogo da preuzme deo odogovrnosti za ovo sto se desilo

    ume - razmazenost (ne govorim o srpskim, to je drugo, nego UK, US)

    Za britpop si u pravu, na zalost
    boomer crook

    Posts : 36972
    Join date : 2014-10-27

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by boomer crook Fri Jun 24, 2016 11:07 pm

    zizek

    http://www.newsweek.com/brexit-eu-referendum-left-wing-politics-europe-zizek-474322


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Xexoxical Endarchy Sat Jun 25, 2016 12:36 am

    dobar slavoj.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    boomer crook

    Posts : 36972
    Join date : 2014-10-27

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by boomer crook Sat Jun 25, 2016 3:33 am

    ali meni votdafakis bolji

    https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/jun/24/brexit-britain-disintegrating-eu-yanis-varoufakis


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Gargamel Sat Jun 25, 2016 11:01 am

    ostap bender wrote:zizek

    http://www.newsweek.com/brexit-eu-referendum-left-wing-politics-europe-zizek-474322
    Brexit - Page 19 3274312807 nakon anti-imigrantskih tekstova i pro-Asadovske propagande, Zizek bi da sere o anti-imigrantski nastrojenoj desnici. pseto.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Filipenko Sat Jun 25, 2016 11:08 am

    Poturite ovo Praslinu pod nos. Hvala.

    Brexit - Page 19 Naslovan-25062016-1466809935-936577

    Brexit - Page 19 Empty Re: Brexit

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 2:04 pm