Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mr. Trump

    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Thu Mar 17, 2016 11:17 pm

    Ja ne bih bio tako siguran.
    Inace, mislim da je njegov nesudjeni kandidat bio Bajden. Hilari to svakako nije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Bluberi Thu Mar 17, 2016 11:21 pm

    Ako se vodimo sujetom, a takvi su predsednici, Obama navija za istoriju slabijeg kandidata. Šta bi ostalo od njegovog legacija kad bi ga nasledio Sanders?
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Thu Mar 17, 2016 11:23 pm

    @William

    a pa to zavisi o kom krugu kandidata se govori. ni ja ne verujem da bi mu Hilari bila prvi izbor od svih mogućih kandidata, ali kad ostap kaže da Obama svakako ne bi da ga Hilari nasledi, u to ne verujem. Hilari je po skoro svemu politički bliža Obami nego Berni i verujem da je preferira u poređenju sa Bernijem.
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Thu Mar 17, 2016 11:23 pm

    Sanders bi bio vidjen kao kandidat diskontinuiteta, ali Hilari bi bila njegova "naslednica", a pritom bi sve sjebala


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 17, 2016 11:24 pm

    Bluberi wrote:Ako se vodimo sujetom, a takvi su predsednici, Obama navija za istoriju slabijeg kandidata. Šta bi ostalo od njegovog legacija kad bi ga nasledio Sanders?

    to. on bi pre kandidata kojeg je pobedio, koji je nikakav i koji ce biti gori od njega. s druge strane ima kandidata koji predstavlja change koji je obama izdao i kandidata uz kojeg su obamini protivnici na levici. misim sanders je ko neki duh obaminih promasaja.

    + sto je manje bitno, hilari mu je ideoloski bliza.
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Thu Mar 17, 2016 11:28 pm

    ne mora da se ide dalje od ove dve reči kad se razvrstavaju Obama, Hilari i Berni: Wall Street.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Kinder Lad Thu Mar 17, 2016 11:28 pm

    Prosto je frapantno koliko su svi kandidati osim Sandersa krš. A Sandersu vidimo kako ide.


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Thu Mar 17, 2016 11:30 pm

    Da, uzas.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 17, 2016 11:32 pm

    kanje > trampara > hilari = vucic >>> ostali


    _____
    ova zemlja to je to
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Bluberi Thu Mar 17, 2016 11:34 pm

    Rachel Maddow MSNBC@maddow 1h1 hour ago
    Yes! Confirmed! @BernieSanders joins me live for his first interview since his tough night in Tuesday's contests. 9PM ET, MSNBC.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Bluberi Fri Mar 18, 2016 3:23 am

    MSNBC's Chris Hayes vs. Tim Carney On Immigration
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Fri Mar 18, 2016 5:38 pm

    Hillary & Women

    That Clinton will be a necessarily more effective champion of gender equity than Sanders, that she has a stronger track record on women’s rights than him, is a crucial part of the feminist argument for her candidacy and also its weakest. Clinton has certainly been pushed during this campaign to take what are, for her, unusually bold, feminist positions on women’s issues and, if elected, she may well feel obliged to carry some of that boldness with her into her administration. But it is dishonest to pretend that her prior record offers any sort of guarantee of a “pro-women” presidency.

    Notwithstanding the work that she did at the State Department in the service of “global women’s concerns” and her much-vaunted “women’s rights are human rights” declaration in Beijing in 1995 (a speech that her supporters characterize somewhat implausibly as a watershed moment in feminist history), Clinton’s record as an advocate for women is distinctly uneven. Whenever feminist principles have been at odds with what is politically expedient, expediency has tended to win the day.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Ferenc Puskás Fri Mar 18, 2016 7:51 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:Hillary & Women

    Bit će to slično kao s Obamom i crncima. Dosezi identitetskih politika.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Kinder Lad Fri Mar 18, 2016 8:03 pm

    ovaj naslov ceo dan stoji na guardianu


    [size=20][size=20]Campaign liveBernie Sanders resists call by Obama to drop presidential bid

    [/size][/size]

    iako je demantovano jos juce

    sljam, nema druge reci


    _____
    alt-lib
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Ferenc Puskás Sat Mar 19, 2016 9:38 am

    Kinder Lad wrote:ovaj naslov ceo dan stoji na guardianu



    Campaign liveBernie Sanders resists call by Obama to drop presidential bid



    iako je demantovano jos juce

    sljam, nema druge reci
    Who can stop Trump? Republicans may have little choice but to vote Clinton
    Mr. Trump - Page 5 1931448533


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Indy Sat Mar 19, 2016 9:47 am

    Sklonili su sad taj naslov. Totalno su razocaravajuci
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Mr.Pink Sun Mar 20, 2016 1:47 am

    https://twitter.com/alex_satterly/status/711323486950596608


    fin neki svet


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Sun Mar 20, 2016 10:09 am

    [size=42]8.[/size]

    [size=37]Doug Henwood has been telling me forever that mainstream liberals and Democrats love to have the likes of a Donald Trump around because it lends to their own limited vision a kind of moral and strategic grandeur: all their triangulation and sail-trimming and timidity get suddenly repackaged as The Thing That Stands Between You and Barbarism[/size]
    https://www.jacobinmag.com/2016/03/bernie-sanders-donald-trump-obama-supreme-court/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Indy Sun Mar 20, 2016 10:23 am

    Aman, nemoj vise te jakobince.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Agdw Hmlkh Sun Mar 20, 2016 10:28 am

    jbg, ovo jeste istina i to treba govoriti sad dok su jos izbori u toku a ne posle.

    nego sta treba gledati nemo kako se cela zemlja mobilise protiv njenog kucnog prijatelja i bivseg donora ?
    zvezda je zivot

    Posts : 7290
    Join date : 2014-11-07

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by zvezda je zivot Sun Mar 20, 2016 10:33 am

    sve je to zalosno.

    inace utisak mi kolko je intelektualna leva americka scena mala. barem ova sto pise tekstove i pise na tviteru. ko bivsa druga srbija.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 82300
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Sun Mar 20, 2016 10:43 am

    Pa jeste, i Jacobin je tek u povoju. Od starijih samo The Nation, i donekle Dissent.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Agdw Hmlkh Sun Mar 20, 2016 10:52 am

    inace, cenk kaze da mejnstrim demokrate nisu svesne da ce tramp kad dodje u general election debatu sa hilari, pokupiti sve sandersove talking points-e iz democratic primaries-a o potkupljivosti sistema koji hilari predstavlja i reci to je bila teorija a evo sad kako to izgleda u praksi, iz mog firsthand iskustva kao top 1%: izvadice tefter i krece da nabraja kada ju je sve potkupio kada je to bilo u njegovom interesu. ne postoji comeback za to.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Agdw Hmlkh Sun Mar 20, 2016 11:02 am

    pade mi napamet, tramp ce garant snimiti campaign ad sa onim idiotskim videom kako hilari laje, navesti instance kada ju je sve kupio i icice mizogini caption u fazonu 'she's my bitch'.

    you read it here first.


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    boomer crook

    Posts : 37337
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 11:07 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:@William

    a pa to zavisi o kom krugu kandidata se govori. ni ja ne verujem da bi mu Hilari bila prvi izbor od svih mogućih kandidata, ali kad ostap kaže da Obama svakako ne bi da ga Hilari nasledi, u to ne verujem. Hilari je po skoro svemu politički bliža Obami nego Berni i verujem da je preferira u poređenju sa Bernijem.

    obami je bitno da ga nasledi demokrata. da je sanders napravio upset sada bi se pricala druga prica o razgovorima iza zatvorenih vrata.

    e sada da je drugacija konstelacija republikanskih kandidata mozda bi i obama bio jos skrtiji u podrsci hilari. meni se cini da izmedju kasicha ili dzeba i hilari nece biti toliko razlike jednom kada sedne na tron. gotovo je izvesno da bi svi ostavili dobar deo obaminog nasledja netaknutim.

    inace sanjao sam teda kruza sa kalasnjikovom (puskom, ne covekom). mandzurijski kandidat.

    Mr. Trump - Page 5 Empty Re: Mr. Trump

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Sep 19, 2024 5:35 pm