Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Alien vs. Anđus

    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Fri Jun 30, 2017 10:52 pm

    Informer objavio i sms-ove

    - Ne vredi ti da uzmeš obezbeđenje, jer ja imam i za to rešenje. Jedino ako želiš obračun o kome će se pričati. Zato te, zbog tvoje i moje porodice, najlepše i najiskrenije MOLIM da kao ljudi se vidimo

    - Znam da se kriješ i da je telefon kod tebe, ali ČEKAĆU te do nedelje. Uveravam te da ćemo problem rešiti.

    - Budi siguran da nećeš pobeći. I nećeš uživati plodove koje sam ti ja omogućio, a da ja mirno idem u provaliju. Otićićeš ako treba sa mnom

    - Dakle, ti ćeš meni MOJ deo koji smo se DOGOVORILI isplatiti i vidimo se jednog lepog dana, a i ne moramo. Ali, to što smo se dogovorili donećeš mi do dinara. A, sada ćes mi doneti dogovorenu svotu za letovanje. Rekao sam ti da idem 2. jula

    Odmor propo


    _____


    Uprava napolje!

    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by zvezda je zivot Fri Jun 30, 2017 11:20 pm

    ove recenice koje pocinju veznikom pa zarezom su 100% andjus. onda 'budi siguran', 'uveravam te', prva recenica s rimom obezbedjenje-resenje su isto cist andjus. caps lock. 'vidimo se jednog lepog dana, a i ne moramo' vec je andjusizam na prvu loptu. ako je falsifikat, imaju dobrog mimikricara u informeru.


    _____
    ova zemlja to je to
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 12:35 am

    Ma da. Prosto, lik se toliko razbahatio u poslednje vreme da se razotkrio kao vrhunski idiot. Jebote, ako si ispao iz Vučićevog vidokruga i ako znaš da si uzet na zub, i plus si pričao okolo o njemu i njegovim kombinacijama, pa daj barem iskuliraj sa uzimanjem rata od svojih "partnera" na neko vreme jer je jasno da će te sačekati na nekoj od tih akcija. Debilno i bahato.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 5:39 pm

    Zahuktava se, tužilac traži 30 dana pritvora, oglasio se i Vučić.
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Sat Jul 01, 2017 5:53 pm

    meni je šou kako fejsbuk pravi od Anđusa heroja slobodarske Srbije.
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by boomer crook Sat Jul 01, 2017 6:05 pm

    da sumiramo: andzus vucicev bagman iz vremena uspona. sada se uzoholio i polakomio i ne zna gde mu je mesto pa preko svoje opskurne mafijasko-sportske emisije vodi neku kampanju. rezultat hapsenje. 

    dzejm elroj susrece sinisu pavica.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Sat Jul 01, 2017 6:07 pm

    Alien vs. Anđus - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 6:26 pm

    Dejanu Anđusu određen pritvor do 30 dana


    Inače, Anđus je tražio 2.5 miliona evra u etapama, a ovih 30k evra je samo bilo za letovanje, izgleda, tako da je suma ozbiljnija nego što se mislilo u prvi mah.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Zuper Sat Jul 01, 2017 6:42 pm

    Da je prihvatio 500k nicega ovoga ne bi bilo.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Sat Jul 01, 2017 6:48 pm

    Mene zapravo zanima ko u Srbiji ima te pare i oklen mu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Veletin Sat Jul 01, 2017 6:53 pm

    William Murderface wrote:Mene zapravo zanima ko u Srbiji ima te pare i oklen mu.

    Да си читао оне транскрипте које су објавили Дверјани, знао би. Alien vs. Anđus - Page 16 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Sat Jul 01, 2017 6:55 pm

    Alien vs. Anđus - Page 16 286371741

    Verovatno. Ali podela posla, ja gledam Tesu, ti citas traskripte. Cemu sluzi forum...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Sat Jul 01, 2017 7:01 pm

    Na pitanje novinara da li poznaje Milojicu Markovića, vlasnika "Srem puta", zbog čijih je optužbi za ucenu uhapšen Anđus, rekao je da ga je video jednom pre tri godine i posle vise nije.

    "Primio sam više lica, Marković se žalio da ga ometaju da radi svoj posao, rekao sam da moraju da rade po zakonu i nikada više nisam imao kontakt. Sem što mi je Anđus slao poruke više puta", rekao je Vučić.

    U to vreme je Vucic najavljivao hapsenje Milojice ( http://www.blic.rs/vesti/tema-dana/uskoro-hapsenja-na-udaru-ljudi-bliski-nikolicu-i-dacicu/bq1t6ml ) Andjus kaze da ga je vodio kod Vucica da srede da ne bude hapsenja i evo Vucic sam kaze da se taj susret desio.

    Cime bi Andjus mogao ucenjivati Milojicu, koju to moc ima? Jasno je kao dan da je ta budala bila samo posrednik izmedju Milojice i Vucica. Vremenom je ispao iz kombinacije, sto je bilo jasno svakom ko gleda njegove emisije, pa se zato pobunio.


    Last edited by ficfiric on Sat Jul 01, 2017 7:03 pm; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by plachkica Sat Jul 01, 2017 7:03 pm

    Određen mu je pritvor do 30 dana.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Xexoxical Endarchy Sat Jul 01, 2017 7:35 pm

    William Murderface wrote:Alien vs. Anđus - Page 16 286371741

    Verovatno. Ali podela posla, ja gledam Tesu, ti citas traskripte. Cemu sluzi forum...
    Alien vs. Anđus - Page 16 3579118792


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 7:36 pm

    (EKSKLUZIVNI VIDEO) POGLEDAJTE KAKO RODIĆEVI I ĐILASOVI REKETAŠI BROJE PARE! Je l vam sad tanak koverat žuti "stručnjaci"?!



    Alien vs. Anđus - Page 16 152713_andjus2_f


    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Erős Pista Sat Jul 01, 2017 7:39 pm

    Pa ovo je Moni Pajton...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Sat Jul 01, 2017 7:40 pm

    filipe upisi i andjusa i vucica i svu bagru  Alien vs. Anđus - Page 16 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 8:16 pm

    Alien vs. Anđus - Page 16 899883_tito_ls
    ♏

    Posts : 4554
    Join date : 2016-06-09

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ♏ Sat Jul 01, 2017 8:23 pm

    ostap bender wrote:andzus vucicev bagman iz vremena uspona.

    ... Renfield.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Filipenko Sat Jul 01, 2017 8:29 pm

    William Murderface wrote:Pa ovo je Moni Pajton...


    De Mone, De Mone...


    Alien vs. Anđus - Page 16 Cf4d7324ce4e85c19426be25b4a45334
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by boomer crook Sat Jul 01, 2017 8:51 pm

    William Murderface wrote:Pa ovo je Moni Pajton...

    Alien vs. Anđus - Page 16 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by boomer crook Sat Jul 01, 2017 8:52 pm

    ♏ wrote:
    ostap bender wrote:andzus vucicev bagman iz vremena uspona.

    ... Renfield.

    smesno zato sto je tacno


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Guest Sat Jul 01, 2017 9:30 pm

    aki je kanda hajking po bg naplacivao skuplje od amp, pa se u sindikatu pobunili
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by ficfiric Sat Jul 01, 2017 9:46 pm

    DRAGAN TODOROVIĆ O HAPŠENJU ANĐUSA: Vlast je prešla sve granice, to je čista podmetačina

    Alien vs. Anđus - Page 16 811073_foto-fonet-medija-centar_ls-s

    Televizijski voditelj Dejan Anđus uhapšen je u Beogradu pod sumnjivom optužbom za iznudu, a povodom toga bivši poslanik SRS Dragan Todorović za Kurir kaže da je ceo slučaj podmetačina službe i da je u njega upletena sama država.

    - Očigledno je da je sadašnja vlast prešla sve dosadašnje granice, kada je u pitanju obračun sa onima koji su spremni da iznesu neke činjenice, koje egistenicjalno ugrožavaju sliku predsednika Srbije, o njegovoj ulozi i kriminalu pod njegovim pokorviteljstvom.

    Svakome ko je iole pročitao par vesti o hapšenju je jasno da je ovo podmetnuto od strane službe i da je država upletena, i da se na taj način pokušava da se ućutka svako ko na bilo koji način ugrožava poziciju vlasti.

    Ja neću da ulazim u odnose između Anđusa i tog njegovog poslovnog kompanjona, to neka utvrdi sud, ali mislim da je i on ovde zloupotrebljen, verovatno zbog pozicije u kojoj se nalazi

    Ono što je najbitnije, ovaj slučaj pokazje da ovde ne postoji pravna država, već provizorijum u kome jedan čovek odlučuje o svemu

    Još jedna stvar - postavlja se neko ko je spreman da svog dudogodsšinjeg prijatelja dovde u ovakvu situacij, ostavlja ozbiljno pitnaje okakavom se čoveku radi, rekao je za Kurir Todorović.


    _____


    Uprava napolje!

    Alien vs. Anđus - Page 16 Empty Re: Alien vs. Anđus

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 10:33 am