Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    radio studio b

    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Kinder Lad Mon Jan 11, 2016 11:15 pm

    ma ok, znam za njih naravno, nego moje skromno mišljenje je da ne vredi to "samo muzika". mora nešto više. možda ne baš dnevna politika, ali prosto mora muzika da ide u neki širi kontekst


    _____
    alt-lib
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Bluberi Mon Jan 18, 2016 2:08 am

    Dodajem Kotorane.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by 1088 Thu Jan 21, 2016 1:14 am

    N1 wrote:Grade li vlasnici Studija B bez dozvole na Dedinju?

    Da li je vreme od najave do izglasavanja Zakona o ozakonjenju mnogim investitorima poslužilo da svesno započnu izgradnju bez dozvole, znajući da će im zakon omogućiti legalizaciju? Jedan od mogućih primera je i slučaj zgrade koja se gradi u elitnom prestoničkom naselju Dedinje gde novi vlasnici televizije Studio B bez dozvole grade stambenu zgradu.

    U ekstrazoni, na Dedinju, jednom od najbogatijih beogradskih naselja gde je zabranjeno graditi zgrade više od dva sprata, jedna višespratnica raste na broju 11 u Ulici Koste Racina. Niče od nule i s nulom građevinskih dozvola.

    Za početak, ovde je prekršen Zakon o planiranju i izgradnji, jer na ovom gradilištu ne postoji gradilišna tabla na kojoj bi moralo da piše ko je investitor, ko je izvođač radova, šta se gradi i gde je građevinska dozvola.

    Tek prošlog novembra neko je došao i posekao sedam borova starih 100 godina, a onda su stigli i bageri. Kaznu za nelegalnu seču od 100.000 dinara platilo je preduzeće Maksim medija koje je, ispostavlja se, i vlasnik placa i investitor radova. To je preduzeće porodice Krdžić koji su u javnosti poznatiji kao novi vlasnici gradske televizije Studio B. Iako su opštini Savski venac više puta podnosili zahtev za dozvolu da grade zgradu sa više od tri stana, zbog nepotpune dokumentacije, nikada je nisu dobili.

    "Mi smo kao gradska opština uradili sve što je u našoj moći da zaustavimo bespravnu gradnju, zabranili smo radove, zatvorili smo gradilište, podneli smo krivičnu prijavu“, kaže Dušan Dinčić, predsednik Opštine Savski venac.

    - 14. novembra prošle godine stiže naredba investitoru da zatvori gradilište, ali on uklanja znak zabrane i nastavlja gradnju
    - 23. novembra inspekcija naređuje da se obustave svi radovi
    - 9. decembra dobija i dozvolu da sruši nelegalno gradilište, no umesto toga, gradnja se nastavila.

    Ovo za N1 demantuje vlasnica kompanije Maksim medija Ružica Krdžić, kaže da se na njihovoj parceli ne izvode nikakvi radovi. Na pitanje šta je onda konstrukcija koju je novinar N1 snimio ona kaže:

    "Mi smo investitori za navedene stvari, ja stvarno nisam toliko u toku da znam šta je izvođač radio, koliko je dospeo sa dozvolama, u svakom slučaju mi imamo potvrdu da je dozvola u toku ili je već dobijena, što možete i da proverite".

    N1: Ja sam proverila u opštini, vi nemate nijednu dozvolu, postoji dokumentacija...
    R. Krdžić: Onda je u toku, ja imam potvrdu da je izdavanje dozvole u toku, eto...
    N1: Dobro, možda je u toku sada, ali sve ono što se dosad gradilo, gradilo se bez dozvole, zar ne?
    R. Krdžić: Ja vam kažem, ja nisam izvođač radova da bih znala...
    N1: Ali vi kao investitor morate da znate šta vam izvođač radova radi, zar ne?
    R. Krdžić: Majo, rekla sam vam, dozvola je u toku ili je već dobijena, kako da vam kažem više kad apsolutno nemam šta više da vam kažem, apsolutno to je to.

    I to će naročito biti "to" nakon što mu legalnost bude dodeljena i po novom Zakonu o ozakonjenju.
    Anonymous
    Guest

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Guest Thu Jan 21, 2016 1:20 am

    Apsolutno to je to.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by ficfiric Sun Jan 31, 2016 12:09 am

    Utisak nedelje iz 1992. Gost Krlo i Vida Ognjenovic



    U predlozima: Bata Zivotinja (pobednik prethodne nedelje), Patrijarh Pavle ("Ljudi smo"), Milan Babic, Branko Kostic, Mirko Jovic, itd


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by ficfiric Sun Jan 31, 2016 1:17 am

    Jos jedna emisija iz maja 1992. Gosti Djindjic i Neda Arneric



    Izbori, sankcije, Vucelic intervjuisao Milosevica... i Rambo na 35:10


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by 1088 Thu Mar 03, 2016 3:18 pm

    đilas nijednom nije došao na radio studio đ, da ga uki milovanović oštro priupita par stvari u poznatom kritičko-polemičkom programu zvanom radio podešavanje. radio studio b - Page 6 3363120308 srećom, mali je našao vremena i da postane prvi gradonačelnik beograda u modernoj istoriji srbije koji je došao u posetu radiju studio b.

    https://www.instagram.com/p/BCAJ3gZgXA1/?taken-by=grad_beograd
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by 1088 Wed May 11, 2016 4:19 pm

    Insajder wrote:Vučić: Država ne stoji iza rušenja u Hercegovačkoj; Studiju B se ne sviđa pitanje Insajdera (VIDEO)

    Država, siguran sam, ne stoji iza rušenja objekata u Hercegovačkoj ulici, izjavio je premijer Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanje Insajder.neta.

    Na naše pitanje da li država stoji iza rušenja objekata u Hercegovačkoj, Vučić je odgovorio da je siguran da ne stoji.

    "Država, siguran sam, ne stoji. A ako stoji neko, taj je kompletan idiot i taj treba da odgovara zato što bih lično učestvovao hrabro i ponosito, zato što bih rekao 'uradite to', jer bih sigurno napravio nešto mnogo lepše i bolje. Ko god je učestvovao taj je kompletan idiot", rekao je Vučić.

    Na današnjoj konferenciji za novinare došlo je i do manjeg incidenta. Dok je novinar Insajder.neta postavljao pitanja premijeru Vučiću, novinarka Studija B je počela da dobacije "Dokle više to insistiranje na Hercegovačkoj ulici?".

    Na to su reagovale kolege i zaposleni u press službi Vlade Srbije, a sam premijer Vučić je rekao: "Ne brinite, ja ću da odgovorim".

    Ovo nije prvi put da novinari Studija B negoduju zbog pitanja kolega. Tako je nedavno na pitanje novinarke B92 ministru pravde o padu vojnog helikoptera, novinarka Studija B je rekla: "Dokle više ta pitanja".
    Na pitanje, da li postoji mogućnost da je neki državni organ naredio rušenje kako bi skratio procedure jer su neki od tih objekata bili pod sudskim sporovim, Vučić je rekao da se nada da nije.

    "Imate jasne odbijenice za sve. Ne znam da li je nekome palo na pamet da uradi, nadam se da nije. Ponavljam, taj ko je to uradio je kompletan idiot. Da je došao da ruši u po bela dana bilo bi super", rekao je Vučić.


    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Filipenko Wed May 11, 2016 4:22 pm

    novinarka Studija B je počela da dobacije "Dokle više to insistiranje na Hercegovačkoj ulici?


    Dokle više to insistiranje novinara Studija B i kome to odgovara?
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by 1088 Thu Jun 16, 2016 3:49 am

    ni ceca đolović više nije na studiju b, a u ovom podkastu (negde od 1:26:30) skreće pažnju na mogućnost da se i onaj vredni(ji) deo arhive radija uskoro nađe na đubrištu.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by 1088 Thu Aug 11, 2016 3:09 am

    estebe nam predstavlja sašu milovanovića...

    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by plachkica Thu Aug 11, 2016 3:15 am

    Sanjica  radio studio b - Page 6 3826186726
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by ficfiric Mon Apr 20, 2020 6:08 pm

    Cevap novinarstvo radio studio b - Page 6 3826186726



    _____


    Uprava napolje!

    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by No Country Mon Apr 20, 2020 6:31 pm

    Сећам се када је покојни Клаја за опкладу појео 60, из оближњег Ариља...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by паће Mon Apr 20, 2020 6:42 pm

    Колико да ти пријавим да то данас не би могао. Повећао се ћевап, нормална порција је сад 6 комада а и то буде веће од некадашњих 10. Отприлике сад је нешто као пола некадашњег румунског ћевапа.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by kondo Mon Apr 20, 2020 9:38 pm

    No Country wrote:Сећам се када је покојни Клаја за опкладу појео 60, из оближњег Ариља...

    to je mit, pojeo je 40


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13383
    Join date : 2016-02-01

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by rumbeando Fri Mar 10, 2023 3:35 pm

    Sputnjik Srbija:
    Naši termini emitovanja od 1.3. na talasima radija Studio B prošireni su na 6 sati dnevno. Ne propustite intervjue iz sveta geopolitike, ekonomije, kulture i sporta u novim terminima 16-18 časova i 20-22 sata.

    Izvor: https://odysee.com/@Sputnjik.Srbija:7/vesti103:7 (od 31:00)
     
    Dosadašnji termini, koji i dalje važe, su 13.30-14, 19-19.30 i 21-22.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 10, 2023 4:45 pm

    Lepo
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by kondo Fri Mar 10, 2023 9:05 pm

    uros bobic all day long


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Zus Fri Mar 10, 2023 9:23 pm

    Spaček men. radio studio b - Page 6 3579118792
    Mora da pušta nekog ruskog Džefa Baklija tamo


    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by паће Sat Mar 11, 2023 8:12 am

    Zus wrote:Spaček men.  radio studio b - Page 6 3579118792

    Чита се спејсек.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    avatar

    Posts : 517
    Join date : 2020-12-04

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Hans Sat Sep 09, 2023 7:31 pm

    Kad god upalim radio Studio B čujem jedan isti glas. Jako liči na Sretu Kuzmanovića. Je l' to stvarno on?

    e. Pazi stvarno Uroš Bobić na Sputnjiku, ja mislio šala komika. Šok i neverica.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Sep 09, 2023 8:16 pm

    Lol

    radio studio b - Page 6 Empty Re: radio studio b

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:34 pm