Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Na lokalu

    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2016 7:00 pm

    Borko Stefanovic ‏@BorkoStef  8m8 minutes ago
    Na žalost, izgleda da je naš odbornik Marko Mandić podržao vlast sns na Vračaru. Ipak su ucene i ogromni pritisci na njega urodili plodom.

    Borko Stefanovic ‏@BorkoStef 7m7 minutes ago
    Odbornik Mandić na Vračaru više nije naš član.Mislili smo da stoji čvrsto na našem dogovoru sa DS,ali su ga ucene i teranje sa posla slomili


    _____


    Uprava napolje!

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 7:04 pm

    In reply to Borko Stefanovic
    Aleksandar Ivanovic ‏@saleivanovic  4m4 minutes ago
    @BorkoStef Ovde u sali se prica da je  za to njegovo glasanje za predsednika Skupstine dobio stan od 79m2. Izbacicete ga iz stranke?
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 7:05 pm

    jebote oce da menja svet, sjebe ga sto mu prete otkazom na poslu  Na lokalu - Page 2 3579118792
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 7:09 pm

    Na lokalu - Page 2 Clu0hl10
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Notorious Fri Jun 24, 2016 7:20 pm

    diktotar wrote:jebote oce da menja svet, sjebe ga sto mu prete otkazom na poslu  Na lokalu - Page 2 3579118792

    Nije se završilo na pretnjama, dobio je otkaz u školi (radio je na određeno), ne znam šta se zbivalo dalje (čime su ga uslovili ili potkupili). 
    Nije mi jasno zašto se, kad je shvatio da neće moći da se odupre, nije povukao ili barem izašao iz LS. Sa ličnim integritetom svakako ima pravo da radi šta hoće.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 7:23 pm

    dakle, usao u politiku da odredjeno pretvori u neodredjeno plus svaki bonus u vidu materijalne koristi dobrodoso. sto bi rekli jogurtasi s kosova na cuvenom desavanju naroda u ns "ovaki nam trebaju!"
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 7:27 pm

    Znaci Vracar pao?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by plachkica Fri Jun 24, 2016 7:29 pm

    Pao!
    Srušio ga LDP.
    Ima nešto poetsko u ovome.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by plachkica Fri Jun 24, 2016 7:32 pm



    Dragan Maršićanin
    ‏@marsicanin_d
    @chivijashitza Imam uveravanja da nas jedan jedini nije glasao za to. Ako su me slagali, biće me sramota. Ipak sam ja Vračarac...
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 7:34 pm

    Vučić zna da ceni i bogato nagradi ovakve stvari.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Fri Jun 24, 2016 7:37 pm

    Ovo je mnogo jadno. Mnogo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2016 7:40 pm

    Nadam se da je Vucic zadovoljan ovom glavom na posluzavniku i da ce Cedomira nagraditi nekom funkcijicom... cisto da se ne pojavi kasnije glumeci opoziciju


    _____


    Uprava napolje!

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 7:41 pm

    jadno je i objašnjenje da je prodao glas zbog radnog mesta.
    mogli su ga lako udomiti na vračaru ili starom gradu, u poslaničkoj grupi u skupštini srbije.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Notorious Fri Jun 24, 2016 7:52 pm

    Meni je jadno što smo ucene i pritiske na ljude počeli da doživljavamo kao nešto skoro pa normalno, pa se fokusiramo na njihove reakcije, aplaudiramo im ili ih osuđujemo.
    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 8:05 pm

    e pa ko nije kadar da se odupre takvim pritiscima ne treba da se laca politike u srbiji, jer ne verujem nikome ko bi rekao "nisam ja to znao i ocekivao " nakon sto mu se desi. ljudima kroz prste ispadaju poslednje mrvice bilo kakve nezavisnosti.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Notorious Fri Jun 24, 2016 8:19 pm

    Misliš da čovek unapred može pouzdano znati čemu može da se odupre a čemu ne? 
    Ja ipak verujem da smo svi, neko manje neko više, skloni samoprecenjivanju u zamišljanju ja nikad ne bih situacija. Ovim ne pravdam nikoga, samo imam ozbiljnu rezervu prema osuđivanju žrtava (da, žrtava) režimskog pritiska. Dobrovoljno nuđenje i podleganje pritisku ni izbliza nije isto, iako je rezultat sličan.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 9:24 pm

    i dveri su izbacile iz članstva svog odbornika na vračaru.
    jedino dss još uvek negira preletanje.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by plachkica Fri Jun 24, 2016 9:43 pm

    Desila se neka frka posle izglasavanja ldp-ovca, nisam ispratila tačno šta,
    a ds je izašao sa izjavom da "Vračar još uvek nije izgubljen".

    (I ne bih bila u koži tim ljudima oko kojih se sad otimaju i koje ucenjuju sa svih strana.)
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Filipenko Fri Jun 24, 2016 10:08 pm

    Ja sam oduševljen što bez obzira na ishod Vračar ostaje kod svojih - duhovnih potomaka Borislava Pekića. Sad, što će vampire Ljube Davidovića i Milana Grola zameniti vampiri Milana Piroćanca i Čedomilja Mijatovića, to je sekundarno pitanje. Čadonira Čade ako se sete za neku kreditnu linijicu, sete se...
    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2016 10:26 pm

    LDP sprečio uvođenje prinudne uprave na Vračaru, gospodin Radulović nesposoban da to razume

    Opštinski odbor Liberalno demokratske partije Vračar sa žaljenjem konstatuje da Pokret "Dosta je bilo" besan što nije uspeo u svojim ucenama, koje bi mu omogućile da preuzme opštinu Vračar, sada pokušava da okrivi nekog trećeg zbog svojih ambicija koje nisu ostvarene.

    Očigledno je da u rečniku Saše Radulovića postoji samo pitanje: „A ko je koliko uzeo novca za određenu uslugu?“. Pitate šta smo dobili? Dobili smo 30 dana koji su potrebni da bi se dobila skupštinska većina koju građani očekuju. Demokratska stranka i Srpska napredna stranka treba što pre da naprave kompromis koji ne podleže nikakvim uticajima Radulovića i njegovih muzikanata.
    Odbornik Liberalno demokratske partije je uradio jedinu ispravnu stvar koja je u tom trenutku bila moguća i sprečio da Vračar upadne u vrtlog trgovine i ucena. Održao je mogućnost da se prolongiranjem roka od mesec dana napravi skupštinska većina koja odgovara volji birača.
    Mi smo još pre mesec dana upozoravali Demokratsku stranku da Pokret „Dosta je bilo“ ucenjuje sve ostale odbornike, sa željom da vodi opštinu sa predsedničkog mesta, što mu politička kultura i rezultat na izborima ne dozvoljavaju. Međutim, očigledno želja za funkcijama je ostala kao jedini motiv Radulovićevog pokreta, tako da je Liberalno demokratska partija uradila jedinu ispravnu stvar, svesna da deo javnosti to neće razumeti, a to je da produži rok za formiranje vlasti i time spreči da Vračar postane bojno polje.
    Kada gospodin Radulović govori o odbornicima Liberalno demorkatske partije molimo ga da pokaže elementarno poštovanje, a ako ima neka saznanja da je neko počinio neko krivično delo, kao što aludira, molimo ga da istog trenutka to potkrepi dokazima i to prijavi nadležnim organima. Pošto ga dobro poznajemo i znamo da se svaka njegova priča završava optužbama bez dokaza, možemo samo da konstatujemo da smo pokvarili njegove planove da ucenama dođe na vlast.
    Pozivamo Demokratsku stranku da što pre izađe iz ovakvih aranžmana sa pokretom Saše Radulovića i da se u kompromisu između svih strana dođe do vlasti kakvu Vračar zaslužuje.
    Mi smo danas učinili hrabar korak svesni negodovanja koji on nosi, ali to i jeste posao LDP-a - da ruši rovove između stranaka i da miri zavađene strane, koje su do juče izgledale kao ratni štabovi. To je u interesu građana, ali mi znamo da to gospodin Radulović ne može da razume.

    http://istina.ldp.rs/Vesti/19551/LDP-sprecio-uvodjenje-prinudne-uprave-na-Vracaru.shtml


    _____


    Uprava napolje!

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Veletin Fri Jun 24, 2016 10:32 pm

    Anonymous
    Guest

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Guest Fri Jun 24, 2016 11:00 pm

    plachkica wrote:Pao!
    Srušio ga LDP.
    Ima nešto poetsko u ovome.
    Na lokalu - Page 2 ClvI7FhVAAArEAv


    srecan sam ko siparica Na lokalu - Page 2 1399639816
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Sat Jun 25, 2016 12:43 am

    Veletin wrote:na čukarici.

    sada su na vračaru na vlasti,
    sns
    sps
    sdps
    pups
    ldp
    levica srbije
    dss
    dveri


    u opoziciji su

    ds
    sds
    nova stranka
    dosta je bilo


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by ficfiric Sat Jun 25, 2016 12:47 am

    Nista novo. DSS je davao podrsku SNS-u svuda gde im je trebala podrska


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Erős Pista Sat Jun 25, 2016 12:57 am

    Pa jasno. Mislim ne pravim od toga ko zna sta, samo je smesnjikavo kad suvar na svaku naznaku sada vec sasvim jasne kolaboracije LDP sa SNS vice - jesam li vam rekao!?! I spaja tackice u konspiroloskom dnevniku, na kraju neizbezno iscrtaajuci lik Latinke P.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Na lokalu - Page 2 Empty Re: Na lokalu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 8:49 pm