Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Upomoć, oće da me ubyjyyy

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Wed Jul 24, 2024 7:16 pm

    U poplavi "pozivanja na ubistva", krajnje je vreme da se otvori ovakav topic, pa da pocnemo sa neznom dusom Dijanom Hrkalovic

    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by konjski nil Wed Jul 24, 2024 7:29 pm

    tako su i na praistorijskom b92 otvarali komendijaške topike posle bagzija i arene pa ih posle lakirana bubašvaba tužakala za podstrekivanje minimiziranje i nedemokratiju ali msm da bi burundi to nekako podneo Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895


    _____
    Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692
    Thomas Sankara

    Posts : 257
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Thomas Sankara Thu Jul 25, 2024 1:38 am

    konjski nil wrote:tako su i na praistorijskom b92 otvarali komendijaške topike posle bagzija i arene pa ih posle lakirana bubašvaba tužakala za podstrekivanje minimiziranje i nedemokratiju ali msm da bi burundi to nekako podneo Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895

    Da li ima negde to sacuvano?
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by konjski nil Thu Jul 25, 2024 8:48 am

    tad sam bio mlad i zelen i mislio da je internet večan pa nisam čuvao neke obrisane topike i postove ali nmvz vidiš da je svilen gajtan 14 marta stigao i do tog udaljenog kutka slobodne misli

    https://forum.b92.net/forum/7-srbija/

    ako me pitaš za bubašvabu to bi pokojni đed kondo mogao slikovitije da vam ispripoveda Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895

    +milijardu na više puta pokojnog Proroka Vasu
    Kako li samo uspevate da napravite svadju ni oko cega, nikada mi nece biti jasno.

    A premijer je mrtav. To da "zivi u svima nama" je prazna, sentimentalna fraza. Covek je pokojan, i ubili su ga ljudi koji zele da valjaju gudro bez da ih iko ometa, kojima smeta vracanje ekonomije u legalne tokove, i koji bi, frustrirani mirom, ponovo da ratuju, pa makar i izmedju sebe. Zakoni u drzavi treba da funkcionisu samo kada je stanje, sto kazu, redovno: u ovakvim situacijama treba postupiti surovo i egzemplarno, i ne dozvoliti metiljavom sudstvu da umesa svoje prste u celu pricu.

    Dakle: ne treba "pobediti sve", vec uciniti nesto jako drasticno sa Legijom, Duletom Shiptarom i njima slicnim, zabraniti SRS ciji se poslanici nisu udostojili dolaska na komemorativnu sednicu Narodne skupstine, ocistiti od temelja do krova informativne agencije u nasoj zemlji, i sve vreme odrzavati cenzuru koja ce spreciti slinave borce za gradjanska prava decoubica da mazu oci javnosti.
    Robespjer: Nema slobode za neprijatelje slobode!

    Upomoć, oće da me ubyjyyy 3137070404 Upomoć, oće da me ubyjyyy 3137070404 Upomoć, oće da me ubyjyyy 3137070404


    _____
    Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Erős Pista Thu Jul 25, 2024 11:31 am

    https://www.politika.rs/scc/clanak/624703/Pretnje-predsedniku-na-drustvenim-mrezama-Narod-mora-da-uzme-pravdu-u-svoje-ruke-Vucic-da-bude-obesen-foto


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Thu Jul 25, 2024 11:51 am

    Uh, hoce li hapsiti autora fotomontaze? bounce


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Thu Jul 25, 2024 8:05 pm

    Više javno tužilaštvo: Tužilac Stefanović zabrinut zbog pretnji smrću Aleksandru Vučiću
    https://www.danas.rs/vesti/drustvo/vise-javno-tuzilastvo-tuzilac-stefanovic-zabrinut-zbog-pretnji-smrcu-aleksandru-vucicu/

    Glavni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva (VJT) u Beogradu Nenad Stefanović izrazio je zabrinutost zbog najnovijih pretnji smrću upućenih predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću putem društvene mreže „Iks“ i naložio hitno identifikovanje i procesuiranje tvoraca ove objave.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18904
    Join date : 2014-12-12

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by beatakeshi Thu Jul 25, 2024 8:14 pm

    Shone the Sheep iz konsrnd.
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by паће Thu Jul 25, 2024 9:58 pm

    The snot 's not.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Mon Jul 29, 2024 9:53 am

    "Vučića je trebalo ubiti još u noći između 5. i 6. oktobra 2000. godine!" Jeziva skrivena poruka sa opozicione TV Nova! (VIDEO)

    https://informer.rs/vesti/politika/929639/vucica-je-trebalo-ubiti-jos-u-noci-izmedu-5-i-6-oktobra-2000-godine-jeziva-skrivena-poruka-sa-opozicione-tv-nova-video

    Opoziciona novinarka Tamara Skrozza indirektno je poručila da je ljude iz vlasti trebalo pobiti tokom prevrata 5. oktobra 2000. godine, kada je aktuelni predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio ministar informisanja.

    Skrozza je u emisiji opozicione TV Nova “Da sam ja neko” rekla da je “noć između 5. i 6. oktobra trebalo da izgleda potpuno drugačije”.

    Ona se prvo “ugrizla za jezik” rekavši da “neće da sada priča kako, da ne bismo imali probleme”, ali je na kraju ipak otkrila kako je pomenuta noć trebalo da izgleda.

    - Što se mene tiče, ta noć je trebalo da bude potpuno drugačija, nešto nalik onome što smo učili u knjigama istorije. Da je ta noć bila drugačija i da smo se probudili u jednoj drugačijoj Srbiji, Srbiji BEZ NEKIH LJUDI, mislim da bi ovo danas bilo sasvim druga priča, a mi zapravo živimo devedesete - rekla je Tamara Skrozza.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Erős Pista Mon Jul 29, 2024 10:11 am

    Poziv na ubistvo drugacijim izgledanjem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by konjski nil Mon Jul 29, 2024 10:16 am

    sve +1 sem što ne živimo devedesete ali znamo i zašto Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895


    _____
    Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Mon Jul 29, 2024 10:28 am

    Ali u naslov stavili navodnike kao da je u pitanju citat


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Erős Pista Mon Jul 29, 2024 10:34 am

    Terace ih Skrozza na sud i dobice ih, ali zabole ih bas.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Mon Jul 29, 2024 10:25 pm

    Dobila i filter na naslovnici

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Informer-830x0_1233x940


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Erős Pista Mon Jul 29, 2024 10:33 pm

    Hajka na Skrozzu je posebna vrsta gadosti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Wed Jul 31, 2024 12:13 pm

    Upomoć, oće da me ubyjyyy GTzrLFsXIAA3ULD?format=jpg&name=4096x4096


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 3013
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by konjski nil Wed Jul 31, 2024 12:18 pm

    jasno je da je svako podmetanje gandijevskih tzv demonstracija recept eliksira dugovečnosti za belolistićarsku hajdučiju koja se smrtno plaši samo neke nove petooktobarske Batine Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895


    _____
    Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Upomoć, oće da me ubyjyyy 2692
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Sat Aug 03, 2024 5:26 pm

    NEČUVENO I OPASNO! Opozicioni mediji bizarnom karikaturom relativizuju PRETNJE PREDSEDNIKU VUČIĆU!

    https://www.kurir.rs/vesti/politika/4422488/necuveno-opozicioni-medij-bizarnom-karikaturom-relativizuje-pretnje-predsedniku-srbije-i-podsmeva-se-pozicima-na-nasilje

    Nemaju granice! Nakon poziva na linč i brutalnih uvreda, sada je objavljena i sramotna karikatura predsednika Srbije Aleksandra Vučića kojom se relativizuje opasnost kojoj je predsednik izložen!

    Naime, dnevne novine “Danas”, koje su u vlasništvu Dragana Šolaka, objavile su skandaloznu karikaturu kojom se podsmevaju pretnjama smrću koje predsednik Vučić i njegova porodica dobijaju godinama unazad.

    Na ovoj, u najmanju ruku bizarnoj, a ispravnije je reći opasnoj, Koraksovoj karikaturi Vučić puca sam sebi u glavu iz dečjeg pištolja na vodu, što bi valjda trebalo da znači da su pretnje predsedniku smešne, uprkos upozorenjima brojnih bezbednosnih stručnjaka da upravo atmosfera takvih pretnji uvodi u opasnu atmosferu u društvu i nasilje normalizuje.

    Podsetimo, prethodnih dana upućeno je niz pretnji na račun predsednika Srbije, pa su ga, između ostalog, stavljali na vešala i na društvenim mrežama poručivali da bi trebalo "barem da umre".




    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Thu Aug 08, 2024 3:25 pm

    Poredak kaze da je i Vucevic na meti

    Upomoć, oće da me ubyjyyy GUdf-ZLWIAAdgWf?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18904
    Join date : 2014-12-12

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by beatakeshi Thu Aug 08, 2024 3:39 pm

    Fić, ovi da te uzmu da im radiš marketing.

    Similar topics: Kulinarski upomoć Upomoć, oće da me ubyjyyy 1233199462
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by ficfiric Thu Aug 08, 2024 3:46 pm

    Ovo je sad kacio Martin Upomoć, oće da me ubyjyyy 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by disident Sun Aug 11, 2024 12:30 am

    Sad ispada po Kuriru da je Oskar av, dokle više ovi prikriveni napadi i blaćenja iz svojih redova i sleđa
    Upomoć, oće da me ubyjyyy 2304934895

    Saradnik Aljbina Kurtija Boban Bogdanović pretio je večeras smrću predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

    Bogdanović je na društvenim mrežama objavio dezinformaciju da se tobože sprema napad na učesnike protesta.

    - Ne plašite ih se uzvratite istom silom i sačuvajte živote učesnika današnjeg okupljanja! Oskare, nećeš kopati ali ćeš u Srbiji skončati - napisao je Bogdanović.

    https://www.kurir.rs/vesti/politika/4425314/kurtijev-srbin-preti-smrcu-vucicu-neces-kopati-ali-ces-u-srbiji-skoncati


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Upomoć, oće da me ubyjyyy Empty Re: Upomoć, oće da me ubyjyyy

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:20 am