Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Star Wars episode VII

    Anonymous
    Guest

    Star Wars episode VII Empty Star Wars episode VII

    Post by Guest Fri 28 Nov - 19:48:45

    al sam se napalio, bas sam se napalio

    avatar

    Posts : 6
    Join date : 2014-11-12

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by Beta Unit Fri 28 Nov - 22:53:43

    Bas sam mislio da otvorim topic Star Wars sa ovim trailerom. Sta kazete na mac, ni ovde  ne mogu da izbegnu ta fantasy sranja... Star Wars episode VII 1498756251
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by Ointagru Unartan Sat 29 Nov - 0:58:36

    Beta Unit wrote:Bas sam mislio da otvorim topic Star Wars sa ovim trailerom. Sta kazete na mac, ni ovde  ne mogu da izbegnu ta fantasy sranja... Star Wars episode VII 1498756251

    Vala bas, ubacuju fantasy elemente u ozbiljnu pricu o zarobljenim princezama, vitezovima sa laserskim macevima i magicnom silom.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    avatar

    Posts : 6
    Join date : 2014-11-12

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by Beta Unit Sat 29 Nov - 1:56:02

    Ma, naravno, sve je to jedna te ista bajka, ali meni se ne svidja ta estetika. Originalna trilogojia je bila zasnovana na hi-tech paradigmi apollo generacije, a ovo kao da ide ka hariju poteru. Ne znam, strepnja mi je dublja od nade...
    boomer crook

    Posts : 36652
    Join date : 2014-10-27

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by boomer crook Thu 18 Dec - 22:53:52

    da ostavim ovo ovde

    http://www.themarysue.com/ellen-page-is-han-solo-yay/


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    akaio

    Posts : 231
    Join date : 2014-12-28

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by akaio Thu 1 Jan - 19:23:31

    mozda ce vam biti zanimljivo, svakako ima veze sa filmom, ali je akcenat vise na stvarnom dogadjaju iz zivota jednog klinca. 

    klinac koji ide u prvi razred, pogledao je ceo serijal star wars i to samo iz razloga zbog svog omiljenog crtanog/kako vec karaktera 'angry birds star wars'. iskreno ne verujem da bi to uradio da nije bilo ovog crtanog-kakovec karaktera. buduci da su danasnji klinci prilicno vezani za novu tehnologiju [tableti, igrice, pc, telefoni..] skoro sve im se svodi na to kada je zabava u pitanju. ovaj mali me je iznenadio sa kojom lakocom je prepricao ceo serijal filmova. bez da preuvelicavam, jasno, sa uzivanjem. bolje nego kada bih ja to isto trebao da uradim. u sustini, cini mi se da je to to. sve dok ne bude slican karakter koji je povezan sa omiljenom igrackom, interesovanja za nesto slicno nece biti. da sam roditelj ovom klincu, ovaj detalj bi mi bio vrlo vazan. konkretno, ne znam ni sam sta bih mogao da uradim povodom toga, ali bih svakako razmisljao i bavio se time sve dok mi se ne upali sijalica iznad glave.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by Filipenko Thu 1 Jan - 21:07:47

    Greshni Vasilije wrote:al sam se napalio, bas sam se napalio



    Fuj.
    akaio

    Posts : 231
    Join date : 2014-12-28

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by akaio Sun 11 Jan - 22:31:28

    jel george lucas imao ideju ovakvog nacina snimanja serija ili je sve to "slucajno" ispalo? mislim na to kako su prvih sest serija snimljena.
    akaio

    Posts : 231
    Join date : 2014-12-28

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by akaio Tue 13 Jan - 0:16:09

    hoffnung wrote:jel george lucas imao ideju ovakvog nacina snimanja serija ili je sve to "slucajno" ispalo? mislim na to kako su prvih sest serija snimljena.


    pretpostavljam da ste videli ovo? Star Wars episode VII 1861198401

    Star Wars episode VII Empty Re: Star Wars episode VII

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri 29 Mar - 9:58:39