Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    plavaivy

    Posts : 3096
    Join date : 2014-11-21

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plavaivy Tue Nov 25, 2014 3:21 pm

    gagorder wrote:ajvi, kupi lorealov silver šampon za sedu kosu. ima kod cvrleta. ubija žutilo provereno, a koristiš ga tako - svako peto pranje i to malu količinu (mora malo da stoji).


    e vidis imam keuneov silver sampon a skroz sam zaboravila za njega...nego problem je sto pustam sve duzi izrastak jer sam lenja i mrzi me..ovaj prosli put umalo da samo produzim i da to nazovem 1 ombretom nego mi ostalo pola farbe pa reko da se ne baci
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 29, 2014 8:17 pm

    Znate kad sam ono htela da se šišam? Gospode faking bože. Sad gledam svoju kosu kako je lepa, suza mi krenula pri pomisli da sam htela da je odstranim. Upravo sam javila Mp40 da ga imenujem na funkciju svog konsusltanta za frizuru, jer on mi je reko da sam poremećena budala i da će me se odreći ako se ošišam.
    bela maca

    Posts : 10963
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bela maca Sat Nov 29, 2014 8:52 pm

    kratka kosa je politički stejtment! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1233199462


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Sat Nov 29, 2014 9:24 pm

    bela maca wrote:kratka kosa je politički stejtment! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1233199462
    i to lak za odrzavanje Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1844795956
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 29, 2014 9:35 pm

    Lak za održavanje? Pa ja sa dugom kosom idem kod frizera tri put godišnje.
    bela maca

    Posts : 10963
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bela maca Sat Nov 29, 2014 10:09 pm

    al kolko dugo je pereš? kolko dugo sušiš ili eventualno feniraš?
    ja idem možda jednom u dva meseca
    kad treba samo da se farba onda mi to brat odradi


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 29, 2014 10:14 pm

    Pa perem 5 minuta, 6 max. Ne feniram nikad, sušim uglavnom tako što pustim da mi se osuši, od maja do oktobra ne pipam fen, a baš kad moram da izađem napolje na neku hladnoću, duvam fenom 10-15 min.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Sat Nov 29, 2014 11:20 pm

    bela maca wrote:kratka kosa je politički stejtment! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1233199462
    Ja se secam vremena kad smo i mi muski isto govorili!

    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Mon Dec 08, 2014 9:26 am

    dobro, znaci, ubedile ste me. odoh i ja ovih dana kod marcela. jel klizanje na deviznom trzistu otklizalo 4800 dinara udesno na brojevnoj pravi?

    aaaa sto sam kupila kaputic!  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 2460015778
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Dec 08, 2014 10:24 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 903208043
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Mon Dec 08, 2014 3:12 pm

    sejlor wrote:Znate kad sam ono htela da se šišam? Gospode faking bože. Sad gledam svoju kosu kako je lepa, suza mi krenula pri pomisli da sam htela da je odstranim. Upravo sam javila Mp40 da ga imenujem na funkciju svog konsusltanta za frizuru, jer on mi je reko da sam poremećena budala i da će me se odreći ako se ošišam.

    ja mislila on panker, kad ono srpski domacin.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Dec 08, 2014 3:21 pm

    Jeste, vala. Ali u pravu je u mom slučaju. Sad bih se ubila da sam se ošišala onda.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Dec 08, 2014 3:50 pm

    sejlor i on su glamur pankeraah, samsona i dalilo.
    plavaivy

    Posts : 3096
    Join date : 2014-11-21

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plavaivy Mon Dec 08, 2014 5:22 pm

    sve je to kalifornija,to panka vidlo nije eee
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Mon Dec 08, 2014 5:33 pm

    koliko para bi mogo da bude nebrendirani nikab u emiratima, el ima neko ideju?


    jbs emirate, ima kod kineza Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1143415371

    http://www.aliexpress.com/item/Full-Long-Saudi-Niqab-Hijab-Burqa-Islamic-Face-Cover-Veil-Abaya-Jilbab-Scarf-Wrap-Muslim-Women/32248435207.html
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Mon Dec 08, 2014 9:11 pm

    Planiras oruzanu pljacku? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1233199462
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Mon Dec 08, 2014 9:35 pm

    ne, samo da sejem strah ulicama beograda.  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 2460015778

    jooj koliko mi se svidja ova sto turpija nokte. osecam se ko da sam na forum.hr
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Jan 05, 2015 4:07 pm

    Ovakvu kosu želim da imam, u milimetar! 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Olivia+Wilde+Long+Hairstyles+Ombre+Hair+Ch75kOE6WU-l
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 06, 2015 7:18 pm

    predugačko je to sejlore. i moraš da imaš baš takvu kosu - tanka dlaka, poslušna ...
    idem u četvrtak kod marčela. drži fige.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 06, 2015 7:35 pm

    Ma može i 5 do 10 cm kraće, tako bi možda bilo i bolje. A ja mislim da je moja kosa sličnog kvaliteta, samo malo gušća. Naravno za ovakvu frizuru bih ipak morala malo da joj posvetim pažnje, ali nekako mi se čini da se ovo da naučiti. Feniranje (ono da izvlačiš pramenove okruglom četkom dok u drugoj ruci držiš fen) je za mene nuklearna fizika. 

    Je l ideš na pramenove kod Marčela??
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 06, 2015 8:04 pm

    idem na pramenove i šišanje. kazao je da mora tehnika stavljanja pramenova da se promeni i da mora boja pramenova da se utopli. mene to malo nervira jer se ti tamni pramenovi brzo isperu kad pereš kosu svaki dan. ali hajde baš da vidim kako će da ispadne. sad mi je moj izrastak jedno 5 cm, realno to je plavo, valjda med plavo ili najsvetlije moguće braon. izvlačila sam do sada pramenove u dve boje, od korena.
    inače, nema šanse da se feniram četkom, em me mrzi, em sad imam upaljene tetive, em imam dve leve ruke. ali slažem se da 13 ima super frizuru ako umeš da je održavaš Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 06, 2015 8:26 pm

    Ako sam dobro razumela, Marčelo ti neće izvlačiti od korena, je l tako? I ne treba! Aj ako možeš zapamti cenu pramenova, pa ako ti je glupo da pišeš ovde javno*, šibni mi pm. Thanks!

    *Ovo kažem zato što sam trpela bullying na PPP zbog cifre koju dajem za šišanje.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jan 06, 2015 8:30 pm

    važi javljam. neće iz korena i neće blanš. hoće neko sunce u kosi.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Jan 08, 2015 3:08 pm

    Gagorder, čekamo izveštaj i nadamo se 1 selfiju!
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Jan 08, 2015 3:23 pm

    e imam pitanje za ovu temu. ko je izvesni dragan vurdelja koji ima neku sminka akademiju, i da li je to validno kao megatrend ili ima neki smisao?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 2 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 9:39 am