Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Wed Jul 20, 2022 9:11 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Srpski_telegraf_1277x940


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Wed Jul 20, 2022 9:31 pm

    Uz srednji prst Orbanu, postavio bih pitanje jel mi to dajemo zito Egiptu svakako, a oni nama samo ako nam nesto zatreba? Takodje, koje su garancije da Vucko taj gas nece reeksportovati, slicno kao ono sto je bilo uskladisteno jesenas u Banatskom Dvoru, kada je nesrecni Bajatovic rekao da su sve rezerve popunjene, pa onda morao da menja pricu da samo od Vucica zavisi hoce li biti gasa i da ga trenutno nema?
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by bradilko Thu Jul 21, 2022 1:11 am

    kondo wrote:ma dobro, filip lupeta na sav glas i ostavlja pisane tragove o tome.

    njemu je neko drugi uzor sportiste sa dodatom vrednošću

    nije bio ls tkacenko.
    znao je vise kosarke nego danas centri volovi koji samo znaju iz pika dase odmotaju i kucaju. podignes ih 4 metra od kosa beskorisni su.
    uh atiosam sssr sa tkacenkom, belostenjijemi saboniso.. ukipno 6, 6 m
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Jul 21, 2022 3:11 am

    Tkačenko, čovek koji je 1987 nosio brkove iz sedamdesetih.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Thu Jul 21, 2022 8:50 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Tkačenko, čovek koji je 1987 nosio brkove iz sedamdesetih.

    Како би рекли хипстери, фурао је ретро пре него што је било кул.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Tue Aug 09, 2022 1:56 pm

    Citam po komentarima da je Djokovid kupio stan u nekom crnoorkovskom Portu za 10 miliona?

    Lik je dakle prodao stanove u Majamiju za 6 miliona, ako se dobro secam, da bi kupio stan u Izengardu na slanoj vodi za 10 miliona? Doduse, pricamo o investitoru u bosanska piramide, ali sa takvim talentom taj ce prositi za kintu do 50. godine.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Tue Aug 09, 2022 2:03 pm

    Sta ce mu stan u Majamiju kad nije vakcinisan


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Tue Aug 09, 2022 2:06 pm

    I to sto kazes.
    fikret selimbašić

    Posts : 9533
    Join date : 2020-06-19

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 16, 2022 3:27 pm




    Nisam namjerno na Vesnin topk okačio, hoću da ukloniom Filipenkovljevljeve tragove sa foruma, da ne gledam njegov avatar dok skrolujem Novak - četnik sa reketom - Page 24 2304934895


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Tue Aug 16, 2022 3:40 pm

    fikret selimbašić wrote:da ne gledam njegov avatar dok skrolujem Novak - četnik sa reketom - Page 24 2304934895

    Vec vidim koji ce mi biti sledeci avatar Novak - četnik sa reketom - Page 24 1912529702 Ima da zivne forum kad pocnes da zatrpavas Novak - četnik sa reketom - Page 24 1861198401


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9533
    Join date : 2020-06-19

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 16, 2022 3:43 pm

    ficfiric wrote:
    fikret selimbašić wrote:da ne gledam njegov avatar dok skrolujem Novak - četnik sa reketom - Page 24 2304934895

    Vec vidim koji ce mi biti sledeci avatar Novak - četnik sa reketom - Page 24 1912529702 Ima da zivne forum kad pocnes da zatrpavas Novak - četnik sa reketom - Page 24 1861198401

    A ja neku vele htjedoh da napišem kako u burunđanski riječnik treba da se uvrsti i fraza: Odvratan si ko (likovi sa) Fićini avatari Novak - četnik sa reketom - Page 24 4101625831


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Tue Aug 16, 2022 3:53 pm

    Trudim se da unesem duh Srbije u ovu autosovinisticku jazbinu Novak - četnik sa reketom - Page 24 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Tue Aug 16, 2022 6:56 pm

    ficfiric wrote:
    fikret selimbašić wrote:da ne gledam njegov avatar dok skrolujem Novak - četnik sa reketom - Page 24 2304934895

    Vec vidim koji ce mi biti sledeci avatar Novak - četnik sa reketom - Page 24 1912529702 Ima da zivne forum kad pocnes da zatrpavas Novak - četnik sa reketom - Page 24 1861198401

    Молим да хумка буде у облику пирамиде.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Notxor Mon Aug 22, 2022 7:51 pm

    Propast! Novak - četnik sa reketom - Page 24 3274312807



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3141
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Thu Aug 25, 2022 5:17 pm

    Novak Djokovic confirms he will miss US Open due to Covid vaccine status


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Thu Aug 25, 2022 5:28 pm

    debil. sebicni debil. sta mu znaci jedan boc, bukvalno nista, i ne osetis, a koliko radosti uskracuje svom narodu


    _____
    ova zemlja to je to
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3141
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Thu Sep 01, 2022 3:39 pm



    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kapetanm Thu Sep 01, 2022 4:40 pm

    Dolazi mi keva i sva uzbuđena kaže da je novak  smislio svoju kriptovalutu i zaradjuje se besomucno i da programiramo™
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Thu Sep 01, 2022 9:35 pm

    Uncle Baby Billy wrote:  

    Šteta da slika ostane odsečena u tvitu.

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 FblBywvaUAAMv0h?format=jpg&name=medium
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Fri Sep 02, 2022 9:31 am

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Oi54Yi0


    Februar 2016.
    Porodica tenisera Novaka Đokovića je počela da ulaže novac u proizvodnju vina i Goran Đoković, stric svetskog reketa broj jedan, kupio je pet hektara zemlje u selu Lipovac kod Topole.
    blic.rs/biznis/porodicni-biznis-djokovici-ulazu-u-vinograde/d1263ll
     
    Novembar 2021.

    Stric jednog od najboljih tenisera sveta zasadio je vinograde u selu Lipovac, a u berbi mu se ove jeseni priključio Novak Đoković. Sa suprugom Jelenom i radnicima pomogao je pri sakupljanju drugog roda.
    alo.rs/sport/tenis/569284/mi-u-vinograd-kad-tamo-novak-dokovic-mestani-sela-lipovac-nisu-verovali-svojim-ocima-foto/vest
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Sep 10, 2022 11:45 pm

    ​ 

    Senior government sources have told The Sunday Telegraph an in-principle decision has been taken to allow the Serbian superstar back into Australia if he applies for a visa.
    https://archive.ph/QVYEO
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Oct 07, 2022 11:16 am

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Fec953WWQAMEorM?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Erős Pista Fri Oct 07, 2022 11:58 am

    :ljaksofon:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Fri Oct 07, 2022 1:14 pm

    Е сад не може оно „по мени се ништа неће звати“, мораће нека друга песма.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Mon Oct 24, 2022 8:44 pm


    Godina se polako bliži kraju, ostalo je još samo nekoliko sedmica na Turu, i sada svi Novakovi navijači sa dozom neizvesnosti iščekuju da li će se njihov ljubimac pojaviti u Melburnu ili ne. Podsetimo. Đoković ima zabranu ulaska u ovu zemlju zbog suđenja koje je imao u januaru ove godine. Na pomen prvog grend slema, Novak je uzdahnuo. 
    - Australija... Imamo dobre neke naznake, ali to je sve nezvanično. Preko mojih advokata u Australiji komuniciramo odnosno oni zapravo komuniciraju sa vlastima i državnim organizacijama koje su odgovorne za moj slučaj. Nadam se nekom odgovoru, kakav god on bio. Naravno, nadam se pozitivnom. Nadam se da ću odgovor dobiti u narednih nekoliko nedelja, što će mi dozvoliti da se adekvatno spremim za početak sezone, ukoliko on bude već u Australiji - započeo je Novak odgovor oko "slučaja Australija". 
    Nastavio je vrlo iskreno, kao i uvek do sada.  
    - Ja želim da idem tamo iako je situacija drugačija u potpunosti za taj eventualni odlazak u odnosu na to šta se desilo ove godine. Međutim, ja sam prešao preko svega toga što se dešavalo i stvarno želim da igram tenis. To je ono što znam najbolje da radim. Australija je oduvek bila zemlja u kojoj sam igrao svoj najbolji tenis i to se vidi po rezultatima tako da sam uvek dodatno motivisan da idem tamo. Ovoga puta još više sam motivisan i nadam se da će odgovor biti pozitivan.
    Na potpitanje koliko mu je vremena i rada na sebi bilo potrebno da mirno i staloženo izgovori: "Želim da igram tenis u Australiji, još sam motivisaniji posle svega!", nasmejao se. Ali samo na kratko. 
    - Ono što se desilo početkom godine je ostavilo traga na moju psihu. Pogotovo prvih šest meseci u 2022. Pokušavao sam da se sa tim nosim na određeni način i mislio sam da sam preko toga prešao u potpunosti, ali nije to bio slučaj. Morao sam, ipak, da to adresiram drugačije i da se kroz turnire i mečeve oslobodim tog osećaja koji je ostao negativan, te da se vratim u onu formu koju sam želeo. Tako se i desilo, samo je bilo potrebno malo više vremena. 
    To "malo više vremena" poklopilo se sa krajem dela godine koji se igra na najsporijoj podlozi. 
    Dalje:
    - Postoje i oni ljudi koji smatraju da možda ne bi trebalo da idem tamo iz nekog razloga. Ja poštujem, svako ima drugačije razmišljanje u odnosu na moju situaciju i okolnosti u kojima sam se našao i u kojima se nalazim. Na kraju krajeva, ja nikoga nisam uvredio niti ikada pokušao da na bilo koji način iskažem neko nepoštovanje. Ja sam se uvek trudio samo da pokažem da je za svakoga bitno da ima pravo i slobodu izbora. Za izbore koje sam napravio, znao sam da će biti određenih posledica kao što je neodlazak u Ameriku. I to je to. Za Australiju je bio drugačiji slučaj, jer sam imao dozvolu, ali se na kraju desilo šta se desilo. Epilog znamo. Ovoga puta ponovo čekam tu dozvolu. Dobra je stvar što su sada otvorili granice za nevakcinisane za Australiju. Imam tu zabranu ulaska u zemlju, ali nadam se da će to da se ukloni. Kažem opet, nije u mojim rukama. Nadam se da će ljudi u Vladi Australije dati pozitivan odgovor, to je sve.
    https://sportal.blic.rs/tenis/novak-djokovic/ekskluzivno-novak-djokovic-za-sportal-imam-dobre-naznake-iz-australije-maske-su-pale-interesantno-mi-je-da-gledam-kako-se-ljudi-ponasaju-prema-meni/2022102414065096777
     

    Novak - četnik sa reketom - Page 24 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 5:07 pm