Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 Empty Re: KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Post by Erős Pista Wed Dec 29, 2021 10:01 pm

    Ja sam samo hteo da primetim da ovaj film deli Red Scare-ovsku fascinaciju guzama i gaćicama. Bez brige, nije esploatacijski, a nije u pravom smislu ni fetišistički, više je kao fashion statement.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3742
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 Empty Re: KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Post by Bleeding Blitva Wed Dec 29, 2021 11:24 pm

    Bacile su đir
    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 14l3vw10
    Do pola sam pogledala, baca na omažić ocu podcasta, eđinesa i trolanja. Doslovce na drvenost obukla gaćice i pizzagate.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 Empty Re: KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Post by zvezda je zivot Wed Dec 29, 2021 11:53 pm



    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 Empty Re: KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Post by zvezda je zivot Thu Dec 30, 2021 12:24 am

    meni nije bio ni posebno edzi ni trolerski. sedamdeste dobro izgledaju! dasa ima talenta ako hoce da se uozbilji, nabaci malo  ambicije i ubedjenja. i ako je ne kenseluju zbog glupiranja s aleksom dzonsom.

    boomer je sto posto u pravu za bored to death. jaka asocijacija, nisam uspeo da je se otresem. meni sve to okej. verovatno zato sto mi se ovih dana sve dopada, jos od fafa me nijedan film nije razbeseneo. verovatno i zato sto nemam strpljenja ni razumevanja za horor -- ne dotice  me da li je ispostovan i uspeo, jer kod mene nikad ne uspeva. tako da to sto/ako horor ne funkcionise jer nije dramski i psiholoski duboko posadjen, meni je okej ko ornamentika. 

    neko rece, sto isto misim da je skroz tacno, da je ovo film koji bi se svideo ricardu bordiju. da ga dasa nije rezirala.


    _____
    ova zemlja to je to

    KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021) - Page 2 Empty Re: KINO KLUB: The Scary of Sixty-First (2021)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:30 am