Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 10:10 am

    Bio Cuta u DLZ-u i evo opste paljbe po njemu na tviteru, Ne volim ga ni ja, podseca me na Zujovica ali ovde se vidi da se radi o kampanji Dj&J protiv Cute.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81470
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu Sep 09, 2021 10:49 am

    Da, apsolutno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 9:21 pm

    opozicija - Page 12 E-3aNTbXMAAINAl?format=jpg&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81470
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu Sep 09, 2021 9:22 pm

    Sad doso da okacim opozicija - Page 12 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36925
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Thu Sep 09, 2021 9:26 pm

    pa cak nisu ni isto sto i krstic, cira i zdibulj. zdibulj sedi na rts, krle je na direktnim dotacijama a cira je kategorija za sebe


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Sep 09, 2021 9:36 pm

    pa jel hteo da gradi?
    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 9:52 pm

    Sta znam, on meni ne deluje ni da bi mogao izgraditi supu a kamoli da reku stavi u cev


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 9:53 pm

    Inace, ne znam sta je hteo ali znam u cemu je ucestvovao


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 10:25 pm

    Evo, pominje ga i Jeremijin kandidat za gradonacelnika



    U nastavku kaze:


    Danilo Ikodinović
    @D_Ikodinovic
    ·
    1h
    On ni ne želi bilo šta ozbiljno. Ukoliko dodje do ozbiljnog grupisanja opozicije daće sve od sebe da to rasturi. To mu je zadatak, ništa drugo. Mnogo je opasan kad se namršti.

    Znaci, oni bi da se ozbiljno grupisu sa ovim pokvarenim prevarantom ali klosarcina ce dati sve od sebe da to rasturi


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Thu Sep 09, 2021 10:34 pm

    nije hteo da gradi derivacionu mhe koja provlači vodu kroz cevi, već onu u tipu vodenice, daleko manja tj skoro nikakva šteta za okoliš. to je razmatrao još pre 5-6 godina. on je muljaviji zato što je zavadio ljude tamo dole kad je počela buna. realno samo jedno selo je preživelo, tj odbranilo se, rakita mislim.
    plachkica

    Posts : 16192
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Thu Sep 09, 2021 10:43 pm

    ma opušteno, sad će grantovi za ekologiju, sve će biti zeleno, volim te zeleno

    Del Cap

    Posts : 6185
    Join date : 2019-11-04

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Del Cap Thu Sep 09, 2021 10:44 pm

    TBH, ja sam za Ćutu čuo uglavnom ovde i pomalo na tviteru, mada nemam pojma kako se čovek zove (bez gugla), niti šta radi ni što je bitan.

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Sep 09, 2021 10:47 pm

    Ja nemam pojma kako se prave hidroelekrtrane i vodenice, niti imam nameru da ulozim napor da saznam, i takodje ne znam ko je covek

    ovde  pise MHE a ne vodenica 


    opozicija - Page 12 E-ysHVsXEAkI-OS?format=jpg&name=medium
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Thu Sep 09, 2021 10:51 pm

    derivacione mhe su samo jedna vrsta mhe, postoje i druge vrste koje manje ili zanemarljivo štete ekosistemu. vodenica je drugi tip, odnosno tip protočne mhe.
    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 09, 2021 10:58 pm

    Del Cap wrote:TBH, ja sam za Ćutu čuo uglavnom ovde i pomalo na tviteru, mada nemam pojma kako se čovek zove (bez gugla), niti šta radi ni što je bitan.


    Zna da organizuje neku akciju i to je sve. Nema stranku ni bilo sta slicno ali vec vidim kako ce prevarant i klosarcina Cuta biti prepreka Narodnoj stranci da ucestvuje na necemu gde treba da se okupi opozicija. Polivaju po njemu da bi im on sutra bio izgovor


    Prvo nisu hteli da sede zajedno sa onima koji su izdali bojkot pa sa onima koji su im oteli onu klosarcinu Nikolu Jovanovica a sad evo i nove prepreke


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Thu Sep 09, 2021 11:04 pm

    sns pustio, narodna stranka sprovodi egzekuciju, opozicija srbija hahaha
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 7:03 am

    Predstavnici proevropske opozicije potpisnici platforme za slobodne i poštene izbore (SSP, DS, PSG, PZP, ZZS i inicijativa Ne davimo Beograd) pripremiće narednih dana strategiju svog delovanja i prema vlasti i prema posrednicima iz Evropskog parlamenta, nakon što su od posrednika u međustranačkom dijalogu dobili nezadovoljavajući dokument sa predlozima o poboljšanju izbornih uslova, rekli su Danasu izvori iz ovih stranaka.

    Pred opozijom su, kako navode, tri koraka, usaglašavanje amandmana na radni tekst o poboljšanju izbornih uslova koji su sastavili posrednici iz EP, odluka o odlasku ili ne na naredni sastanak međustranačkog dijaloga i plan za slučaj da dijalog propadne, odnosno izborni uslovi ne budu poboljšani.
    O svemu tome se mora brzo ali temeljno razgovarati, budući da je do narednog sastanka međustrančakog dijaloga zakazanog za 17.i 18. septembar, ostalo još sedam dana.

    Opozicija ima i rok da do 12. septembra dostavi svoje amandmane na tekst koji su sastavili poslanici EP Tanja Fajon, Vladimir Bilčik, uz bivše poslanike Knutom Flakenštajnom i Eduardom Kukanom. Radni dokument je u utorak uveče stigao opoziciji, nakon što su ga dobili predstavnici vlasti, što je deo opozicije shvatio kao potcenjivanje protivnika ove vlasti.
    Uz to, niko iz opozicije nema reči hvale za predloge evropskih posrednika, jer je kako kažu, pun opštih mesta i bez jasnih rokova i mehanizama za obaveznu primenu onog što se predlaže.
    U tom cilju za večeras je i zakazan sastanak SSP, DS, PSG, PZP, ZZS i NDB sa temom zajedničkih amandmana na predloženi dokument i daljih koraka ove grupacije. Naši sagovornici uoči sastanka nisu očekivali nesuglasice oko amandmana u ovoj grupaciji.
    Prema onome što je Danasu rečeno, mora se insistirati na poboljšanju dela koji se odnosi na rad RTS i pritiske na birače.

    Moguće je da će dogovori oko svega trajati i nekoliko dana, predviđaju naši izvori.
    Izvori Danasa kažu da zasad nema nagoveštaja da će ovaj deo opozicije odustati od odlaska na naredni sastanak sa evropskim posrednicima, jer, kako navode, treba iskoristiti svaku priliku.
    To će u krajnjoj liniji, navode naši sagovornici, zavisiti i od toga kako će se Fajon i Bilčik nadalje ponašati, jer njihovo ponašanje može da se tumači da su igrači vlasti.
    Pre svega se tu misli, kako nam je rečeno, na loše sastavljen dokument, ali i to što su na njegov sadržaj uticali predstavnici vlasti, odnosno fasilitator dijaloga, ali i predsednik vladajuće SPS Ivica Dačić.
    Ukoliko Fajon i Bilčik budu prihvatili amandmane za poboljšanje teksta, koji u ovom obliku opozicija ne prihvata i neće potpisati, ostaje otvorena mogućnost i za neodlazak na sastanak ili pak odlazak ali ne u najvišem stranačkom formatu.
    S druge strane, kako nam je rečeno, ukoliko pak posrednici iz EP prihvate amandmane a vlast bude rekla „ne“ trebalo bi da uslede već najavljeni protesti.

    Oko toga, smatraju naši sagovornici, može biti nesuglasica, i to moguće sa inicijavitvom NDMBG i ZZS, koje već imaju svoju priču sa ekološkim pokretima.
    Biće problema, kako dodaju naši izvori iz ovih opozicionih partija, i u realizaciji protesta, jer realno gledajući ovaj deo opozicije trenutno nema preveliki kapacitet za masovne i dugotrajne proteste, a građanske, studentske i ostale organizacije koje su korišćene za to, poput „Jedan od pet miliona“, u nekadašnjem kapacitetu ne postoje.
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Fri Sep 10, 2021 9:13 am

    Ја се не бих сложио. Једини масовни и дуготрајни и упорни протести су протести везани за екологију. Протести против затварања су трајали 1-2 дана и утишали се кад је Вучић преломио у њихову корист. 
    Екологија не иде никуд, то нас неумитно чека.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 10:26 am

    Za Zelenovica je glasalo 18.023 ljudi, a za Radovanovic 28.017. 

    Ne mislim da mogu, niti treba da a) ucestvuju u tim pregovorima b) organizuju proteste c) osnuju nacionalnu ™ stranku

    edit: digresija ali, u periodu kad je obnasao vlast u Sapcu, Zelenovic je izgubio 2753 glasa, dakle nesto vise od deset posto.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 11:22 am

    opozicija - Page 12 241697195_1991406651036830_634489922755297522_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=17s8oWAUpmEAX8qs7jW&_nc_ht=scontent.frix7-1


    boze kolko ih mrzim
    ficfiric

    Posts : 34202
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Sep 10, 2021 11:34 am

    Janko Suvar wrote:boze kolko ih mrzim

    Vidimo


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 11:36 am

    ne krijem uopste. 

    struke i motika JER RAZUMES? KAO KUKA ALI STRUKA, JER RAZUMES?
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Fri Sep 10, 2021 12:08 pm

    Pristojnity jokes are no laughing matter.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 40137
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by паће Fri Sep 10, 2021 12:15 pm

    Janko Suvar wrote:ne krijem uopste. 

    struke i motika JER RAZUMES? KAO KUKA ALI STRUKA, JER RAZUMES?

    Очигледна је намера овде, да се наслути снага народне воље, до устанка ако треба, ал' да се то у наслову само наслути и парафразира, у руци куранфил иза леђа мочуга. Ал' се очигледно омануло, испуњава све услове ал' је ћорак.

    Да су теби платили да им смислиш тако неки назив, како би гласио?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Tue Sep 14, 2021 2:38 am

    Nemačka kancelarka Angela Merkel je dovela Aleksandra Vučića na vlast u Srbiji, podržavala ga je sve vreme i sada kada odlazi iz politike bilo bi pošteno da ga povede sa sobom, ocenio je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas.

    opozicija - Page 12 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 1:10 pm