Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rio Tinto

    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by beatakeshi Sun Sep 01, 2024 9:38 am

    https://www.cenzolovka.rs/vesti/teleprompter-obrisan-sa-servera/
    Ništa mi nije jasno, ali poslednje rečenica je dragulj.
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Erős Pista Sun Sep 01, 2024 10:24 am

    To, Teleprompter, ne Telgram.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    One Eyed Bob

    Posts : 2060
    Join date : 2015-08-13

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by One Eyed Bob Sun Sep 01, 2024 10:28 am

    Njih su slavili kao opoziciono nešto, a bili su baš ona klasična udbaška priča i stoje iza jednog od prvih vulinovskih teranja iz zemlje (Biciklistička kuhinja)


    _____
    Gdje punac drži pive?
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Erős Pista Sun Sep 01, 2024 10:33 am

    Tako je, prepoznatljiva udbaska podmetacina.

    Ovaj decko je vec tada smrdeo do neba.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15367
    Join date : 2016-03-28

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by disident Sun Sep 01, 2024 10:55 am

    Jeste, sve po toj pandurskoj liniji.

    Neverovatno je koliko ova zemlja ima tih bubašvaba saradnika sa dna kace i drugih lovrekovica


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Erős Pista Sun Sep 01, 2024 2:03 pm

    Da, da, to, level Lovrekovic.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Летећи Полип Sun Sep 01, 2024 6:08 pm

    Jel Visekruna ziv?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11362
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Летећи Полип Sun Sep 01, 2024 6:20 pm

    www.nspm.rs/prenosimo/ne-znam-koji-su-stvarni-motivi-aleksandra-vucica-da-srbiju-gura-u-jedan-projekat-koji-nema-ni-zrno-ekonomskog-opravdanja-ali-vidim-da-on-to-cini-na-nacin-koji-ga-konacno-raskrinkava-kao-neprijatelja-zemlje-i-nacije.html


    Au, jebote, i Srdja prelomio.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Milenko Puzigaca

    Posts : 56
    Join date : 2023-10-15

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Milenko Puzigaca Mon Sep 02, 2024 7:21 am

    Ovaj degenije je već bio pre par strana. A motivi su preumiti... ovde ide ne-PC naziv za jednu nacionalnu manjinu, koji u stvari ne označava etničku pripadnost, nego lajfstajl, i najbolje opisuje one koji na primer kad rade u stranim firmama gde su potpisali ugovor u kome stoji da neće balaviti o iznosu zarade, jedino o tome pričaju. Valjda i njima samima toliko vredi njihova reč.

    Motiv je gaziti takve, dok se ne preume, ili dok se ne izbezume više nego što su već izbezumljeni, pa se konačno odsele kod njihovog druga Putina, koji je evo doneo neki ukaz, da se omogućava od 1 septembra 2024 svima kojima se ne sviđa mrski liberalni "zapad", kapitalizam i ostala gej propaganda, i užasi civilizacije, da se slobodno i potpuno legalno usele u Rusiju, taj bastion slobode, i dobiju pravo boravka. Neka idu tamo, seoba srba v2.0, pa neka se deru koliko hoće. Ovde gde su, samo smetaju.

    Znači, vrhunski cilj je preumiti one kojima ne da nije teška uvreda samo postojanje đubreta koje objavljuje ovakve nacističke bljuvotine, zbog kakvih je onaj svojevremeno obešen u Nirmergu, nego je takvo đubre "najugledniji list". Pa se još i oduševljavaju takvim bljuvotinama i identifikuju se sa njima. Ako je da bi se taj cilj ostvario neophodno na takvom mestu sve šume i livade spržiti kiselinom, onda tako treba i uraditi.

    Kako god, Abu je u pravu - ako je i prihvatljiva neka diskusija o rudarstvu, to je diskusija na temu "kako eksploatisati rudu", a ne da li je treba eksploatisati. Sve ostalo je samo srbendstvo, zbog koga tu kad god se pojavi neka nova potreba, ili nova ideja, da se radi bilo šta, i to na svim nivoima, od porodičnog pa dalje, prvo što 90+% tih tu urade, to je da počnu da nalaze milion razloga zašto to nešto nije moguće raditi, ili zašto to nešto ne treba raditi, umesto da nalaze načine kako to nešto uraditi. Mrtva puvala i hodajući mrtvaci. Kilavi Radovani.

    E, zato je cilj svih ciljeva takve preumiti (unormaliti), ako treba i nasilnim metodama, ako treba čak i spaljujući sve šume i livade do poslednje. Naročito ove nekulturne koji su se osilili pa nose neke nasilničke parole  "nećeš kopati" i slično, prete, najavljuju krv, proglašavanje "slobodnih teritorija" i slično. Odvratno. Zato je odlična stvar ovo što je objavljen početni spisak takvih silovatelja, naročito onog lažnog poljoprivrednika sa šajkačom, i manikiranim rukama.

    BTW, da se zna, prvi sam takve definisao kao "ekoteroriste" na nekom od ovih foruma, kao što sam prvi provalio tutamute i savoe kao Putinove plaćenike još kad su počeli da urlaju, a 99% ovih koji se danas deru nisu ni bili čuli ni za njih, ni za Rio Tinto, ni za jadarit. Od 1989 i pojave tzv "dilera" ja tvrdim da su takvi tu osiljeni, pa sve glasnije kokodaču, samo zbog toga što tu država ne vrši svoju primarnu funkciju, koja je da održava red u zemlji, i da hapsi i gazi anticivilizacijske elemente, od kojih su ovi koji prete.

    Dobro, i koji je taj "on" što mu prete kako "neće kopati"? I zašto stalno bulazne o nekakvom "narodu", a u stvari je reč samo o nekoliko desetina hiljada galamdžija i (uglavnom) besposličara? Eto, ako je "narod" nečija "žrtva", onda je žrtva takvih koji buncaju o ekonomskom razvoju gajenjem šljiva , i predstavljaju kao da je neki zli "on" ili "oni" došao da "otima" ovo i ono "naše". Bolest. Nisu se makli ni milimetar od 1989. i verovatno od 1889. Evo ih na slici:

    Rio Tinto - Page 33 Cetnici

    Lepo je Kišjuhas razgonio njihove gluposti na buljuke u poslednjoj kolumni. Ako, ako, samo tako.
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by beatakeshi Mon Sep 02, 2024 9:17 am

    Летећи Полип wrote:www.nspm.rs/prenosimo/ne-znam-koji-su-stvarni-motivi-aleksandra-vucica-da-srbiju-gura-u-jedan-projekat-koji-nema-ni-zrno-ekonomskog-opravdanja-ali-vidim-da-on-to-cini-na-nacin-koji-ga-konacno-raskrinkava-kao-neprijatelja-zemlje-i-nacije.html


    Au, jebote, i Srdja prelomio.
    Već je kačeno, i tad sam komentarisao - ovom uštogljenom pacovi samo treba više "ekonomskog opravdanja". Glupan, što je uvek i bio.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3341
    Join date : 2021-09-13

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Uncle Baby Billy Thu Sep 05, 2024 2:40 pm

    https://n1info.rs/vesti/predsednik-nisam-siguran-da-rio-tinto-zeli-da-ulozi-dovoljno-novca-u-zastitu-zivotne-sredine/


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Hans

    Posts : 101
    Join date : 2024-06-24

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Hans Thu Sep 05, 2024 3:35 pm

    Svi znamo da će biti siguran za 6-12 meseci da su odlični.
    ficfiric

    Posts : 35279
    Join date : 2012-02-10

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by ficfiric Fri Sep 06, 2024 1:46 pm

    Rio Tinto - Page 33 GWygCBGXEAADoCr?format=jpg&name=medium


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 82288
    Join date : 2012-06-10

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Erős Pista Fri Sep 06, 2024 1:54 pm

    Rio Tinto - Page 33 3579118792 Rio Tinto - Page 33 3579118792 Rio Tinto - Page 33 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7700
    Join date : 2017-03-14

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by MNE Fri Sep 06, 2024 6:30 pm

    mangupi iz gimnazije
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by x>0 Sat Sep 07, 2024 8:44 pm



    One of us!
    One of us!
    One of us!


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    avatar

    Posts : 18952
    Join date : 2014-12-12

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by beatakeshi Sat Sep 07, 2024 9:11 pm

    Pa jel ovaj mandril misli da će neko zbog ovoga da promeni mišljenje?
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by паће Sat Sep 07, 2024 9:31 pm

    Довољно је да РТ напуни гаће, остало није битно. Јавите како је то прошло.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by x>0 Sat Sep 07, 2024 9:34 pm

    beatakeshi wrote:Pa jel ovaj mandril misli da će neko zbog ovoga da promeni mišljenje?

    Ccc, kakvi ste to ljudi, sada vam ne valja i kad istresa. Rio Tinto - Page 33 2304934895


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    Milenko Puzigaca

    Posts : 56
    Join date : 2023-10-15

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Milenko Puzigaca Sat Sep 07, 2024 9:59 pm

    Nije važno da bilo ko promeni mišljenje o nečemu o čemu i tako ne zna ništa. A kad već prave manifestacije, mogli bi da obaveste pućanstvo kako su u Britaniji za vreme prve tehnološke revolucije vešali pripadnike ludističkog pokreta koji su hteli da vraćaju vreme nazad.

    Mogu i da naprave anketu "da li bi se odrekli savremene tehnologije ako bi zbog nje morala da se spali neka planina na kojoj je vaš čukundeda ratovao sa drugim čukundedama".

    A i da malo popričaju sa "građanima" o tome što reka Kolorado koja je izdubila kanjon dubine 2km već 50, 60 godina i ne dolazi do ušća jer se sva voda utroši za industriju, poljoprivredu i vodovode, pa WGAF. Kad jednog dana ljudi nestanu, obnoviće se, a sad je tako kako je i šlus. Tako će i tu. Navići će se "narod", samo bez nervoze.
    ♏

    Posts : 4786
    Join date : 2016-06-09
    Location : gotta have those beans

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by ♏ Sun Sep 08, 2024 10:43 am

    Ned Ludd had some sensible policies, krindžovanje na de-growth je tako passé. Izađi nekad napolje, ponesi reclaimed nylon torbu u Aromu, popravi nešto na kući dedinim analognim alatom iz srušenog zanatskog boksa, pursue lore, taj bes će ti se rešiti sâm od sebe.
    паће

    Posts : 41144
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by паће Sun Sep 08, 2024 10:53 am

    Проблем је онај неизоставни део тог не-раста, не-становништво. Не расти, нестани.

    Као и код осталих малтусоваца, јасно је да не мисле на себе, нису се испосамоубијали.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    x>0

    Posts : 81
    Join date : 2024-08-15

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by x>0 Sun Sep 08, 2024 10:55 am



    Sve za dobro naše!


    _____

    Vidi ga, mali ker! Dođi, ker, mali ker!
    Janko Suvar

    Posts : 7832
    Join date : 2019-06-06

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Janko Suvar Sun Sep 08, 2024 11:35 am

    kolika bi bila godisnja vrednost baterija napravljenih u Cupriji?


    _____
    ????
    Јанош Винету

    Posts : 5420
    Join date : 2016-01-26

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Јанош Винету Sun Sep 08, 2024 11:56 am

    Кога брига, ми профит од тих батерија нећемо видети.

    Можда око 200-300 радника добије неке осредње плате и то је то.

    И да направе милијарду еура, порез на добит је 10%.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.

    Rio Tinto - Page 33 Empty Re: Rio Tinto

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon Sep 16, 2024 9:32 pm