Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Antivakseri i ostale stetocine

    disident

    Posts : 15072
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Sat Sep 18, 2021 1:11 pm

    Cousin Billy wrote:Zašto ne možeš?
    Telegram, skinuo sam ga a mrzi me sad u guzvi da ga kacim na net


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15072
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Sat Sep 18, 2021 1:12 pm

    Dva protesta su, desnicarski antivax Balkan info na trgu i neonacisti u 16h ispred vlade, ako se ne uplase i ne pojave


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Sat Sep 18, 2021 1:13 pm

    Cousin Billy wrote:
     Kad se setim onih NDBG protesta koje iskusno zakažu za 3 popodne radnim danom.


    Da slučajno ne dođe puno ljudi, pa da se zapate kao prošli put.
    disident

    Posts : 15072
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Sat Sep 18, 2021 1:14 pm

    https://streamable.com/eeamov


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Sat Sep 18, 2021 1:30 pm

    Da dovršim šta sam hteo da kažem. Problem sa onim i onakvim protestima je što sa sobom donose jako puno obaveza, pritisaka i rizika, a jako malo koristi za one koji ih organizuju. Kad ih pokreneš, ljudi traže još, traže eksalaciju, kritikuju ovo, kritikuju ono. Režim pizdi, sabotira...  Organizator sa svim tim mora da se nosi, na stranu materijalni troškovi. A onda kad podvučeš crtu, zapravo nisi ništa izvukao iz toga. Nisi stekao nikakav politički kapital, i još te masa njih mrzi jer si im izneverio očekivanja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Sat Sep 18, 2021 1:37 pm

    Pokazuje se kudikamo lakše, efektnije, i politički isplativije praviti akcije i nastupe po modelu Marinike, Ćute i sl.

    Naravno, te ne znači da se protesta treba odreći. Ali treba ih koristiti kao poslednju meru, samo sa konkretno ostvarivim ciljevima, i samo ako hoćeš da ideš do kraja.
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Sat Sep 18, 2021 1:41 pm

    U suštini se slažem (sad kad si dodao još jedan post), ali mislim da su protesti koji se održavaju periodično dobra stvar za organizatore, pod uslovom da se ne obavezuju da će ih praviti j iz nedelje u nedelju ili, naopako, iz dana u dan. To može da se radi u velikim previranjima i, što kažeš, kada si spreman da ideš do kraja, inače ćeš potrošiti i sebe i demonstrante, viđali smo toga onoliko.

    Protest je ultimativna socijalna droga, protest je toplo, goveđe zbližavanje sa istomišljenicima, i sa time nikakve socijalne mreže ne mogu da se mere. Ako je daš ljudima, ako ih navikneš, očekuj da će im trebati još, i to vrlo brzo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by kondo Sat Sep 18, 2021 1:51 pm

    Cousin Billy wrote:

    Protest je toplo, goveđe zbližavanje sa istomišljenicima...

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 3137070404

    Koja ultimativna figura, ovo je nivo nekog mega zajebanog dubokog ruskog klasika.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Sat Sep 18, 2021 5:01 pm

    protesti ovde su kurac lipov. i tu se već izdvojila grupica ljudi koji idu na sve proteste i sviraju kurcu tj pištaljki iz 96-7. kretenska zabava za genxere i bumere. 

    mene nešto drugo zanima, kako prosečan ovdašnji degenerik antivakser objašnjava da švedska kojoj se divi i koja "ne haje za lažnu koronu", zabranjuje ulazak u zemlju svima iz srbije.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 5:47 pm



    Kako antivakseri lazu i fabrikuju lazne dokaze.





    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by ficfiric Sat Sep 18, 2021 6:03 pm

    Falat, nema DM-a https://bolnicaprofesional.rs/o-nama/osoblje


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 6:06 pm

    Naravno, proverio sam pre nego sto sam okacio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9580
    Join date : 2020-06-19

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by fikret selimbašić Sat Sep 18, 2021 6:08 pm


    Festival slobode 2.0 u organizaciji Inicijative Prava i slobode počeo je u subotu na Trgu bana Jelačića u Zagrebu gdje više stotina okupljenih po drugi put u mjesec dana želi izraziti svoje nezadovoljstvo epidemiološkim mjerama Stožera protiv širenja zaraze koronavirusom. Prisutnima se obratio i Semir Osmanagić, osnivač arheološkog parka “Bosanska piramida sunca” u Visokom.

    “Sukladno Zakonu o policijskim poslovima i ovlastima, a temeljem članka 79. citiranog Zakona, u sklopu osiguranja zagrebačka će policija audio-vizualno snimati navedeno javno okupljanje na mjestu okupljanja i trasi kretanja”, objavili su iz policije.
    Inicijativa Prava i slobode rekla je da će to biti “najveće javno okupljanje 2021. godine”.
    Semir Osmanagić, koji se obrati preko video linka, prisutnima je poručio kako je “naše pravo da dišemo čisti zrak i sami određujemo što unosimo u svoje tijelo”.
    “Nacistička Njemačka je usvojila više od 1.500 antižidovskih mjera i zakona, kojima se zabranjivalo kretanje Židovima, da putuju željeznicom, avionom, autobusima, da studiraju medicinu, da kupuju u trgovinama, da se bave sportom…”, rekao je Osmaganić.
    “Mislili smo da nakon suđenja u Nuernergu ovakvih događanja u budućnosti više neće biti. Nažalost danas 85 godina kasnije, u svakom kutku planete, ove se mjere primjenjuju različitim intenzitetom”, rekao je Osmanagić, dodavši kako se “nikad u povijesti nije dogodilo da se tako krše ljudska prava na svih šest kontinenata”.





    Na skupu se obratio o Vilim Karlović, bivši branitelj, koji je svojevremeno osuđen za ubojstvo.
    “Moj narode, hvaljen Isus! Jel vam dosta? Jel vam zaista dosta?”, pitao je na početku govora.
    Karlović je u svom govoru cjepivo nazvao “genocidnim” te ustvrdio da je “nuspojava cjepiva sterilizacija”.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by ficfiric Sat Sep 18, 2021 6:09 pm

    Mada, mora se priznati da ga ima u cache na google https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xzVGeSo4CtsJ:https://bolnicaprofesional.rs/o-nama/osoblje+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=rs

    It is a snapshot of the page as it appeared on 15 Sep 2021 01:16:54 GMT


    Last edited by ficfiric on Sat Sep 18, 2021 6:10 pm; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Sat Sep 18, 2021 6:10 pm

    opa, i u zg srki rojali zaposeli ulice
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 6:13 pm

    ficfiric wrote:Mada, mora se priznati da ga ima u cache na google https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xzVGeSo4CtsJ:https://bolnicaprofesional.rs/o-nama/osoblje+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=rs

    It is a snapshot of the page as it appeared on 15 Sep 2021 01:16:54 GMT

    A, ok, nije bez neke onda, mada je poenta svakako glupa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 6:14 pm

    fikret selimbašić wrote:

    Festival slobode 2.0 u organizaciji Inicijative Prava i slobode počeo je u subotu na Trgu bana Jelačića u Zagrebu gdje više stotina okupljenih po drugi put u mjesec dana želi izraziti svoje nezadovoljstvo epidemiološkim mjerama Stožera protiv širenja zaraze koronavirusom. Prisutnima se obratio i Semir Osmanagić, osnivač arheološkog parka “Bosanska piramida sunca” u Visokom.

    “Sukladno Zakonu o policijskim poslovima i ovlastima, a temeljem članka 79. citiranog Zakona, u sklopu osiguranja zagrebačka će policija audio-vizualno snimati navedeno javno okupljanje na mjestu okupljanja i trasi kretanja”, objavili su iz policije.
    Inicijativa Prava i slobode rekla je da će to biti “najveće javno okupljanje 2021. godine”.
    Semir Osmanagić, koji se obrati preko video linka, prisutnima je poručio kako je “naše pravo da dišemo čisti zrak i sami određujemo što unosimo u svoje tijelo”.
    “Nacistička Njemačka je usvojila više od 1.500 antižidovskih mjera i zakona, kojima se zabranjivalo kretanje Židovima, da putuju željeznicom, avionom, autobusima, da studiraju medicinu, da kupuju u trgovinama, da se bave sportom…”, rekao je Osmaganić.
    “Mislili smo da nakon suđenja u Nuernergu ovakvih događanja u budućnosti više neće biti. Nažalost danas 85 godina kasnije, u svakom kutku planete, ove se mjere primjenjuju različitim intenzitetom”, rekao je Osmanagić, dodavši kako se “nikad u povijesti nije dogodilo da se tako krše ljudska prava na svih šest kontinenata”.





    Na skupu se obratio o Vilim Karlović, bivši branitelj, koji je svojevremeno osuđen za ubojstvo.
    “Moj narode, hvaljen Isus! Jel vam dosta? Jel vam zaista dosta?”, pitao je na početku govora.
    Karlović je u svom govoru cjepivo nazvao “genocidnim” te ustvrdio da je “nuspojava cjepiva sterilizacija”.

    Bas sad procitah ovaj tekst:

    https://jacobinmag.com/2021/09/vaccine-mandates-covid-pandemic-german-nazi-inoculation-policy


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 6:32 pm

    Disi, gde se prati antivaks skup?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Sat Sep 18, 2021 6:34 pm

    kod srkija ofc 

    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 6:35 pm

    Tnx!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34256
    Join date : 2012-02-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by ficfiric Sat Sep 18, 2021 6:45 pm

    Ima i binsr nfoi https://www.youtube.com/watch?v=yocCqG_j03U


    _____


    Uprava napolje!

    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Bleeding Blitva Sat Sep 18, 2021 6:48 pm

    Koliko ljudi ima na Bg antivax prosvjedu? Jel ima podataka?


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    disident

    Posts : 15072
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Sat Sep 18, 2021 7:00 pm

    Erős Pista wrote:Disi, gde se prati antivaks skup?
    Ima i fb strim, kad stignem kacim suze desnicara i nacista


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Sep 18, 2021 7:15 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Bleeding Blitva Sat Sep 18, 2021 9:07 pm

    Ispratila sam malo zagrebački prosvjed, kažu oko 3k ljudi da je bilo, ali prosvjednici misle da je više. S tim da su se organizatori koordinirali pa je bio prijevoz busevima iz više gradova. Bujki i Hasan uočeni, jedan Mostovac, DPovci, bivši živozidaš održao govor...a sve skupa dojam je Festival cringea, al ono, govor jedne babe pedijatrice 'ništa nismo naučili '91.e, danas imamo unutarnjeg neprijatelja i Bilderberg grupu, mi smo u ratu, al ne s virusom!!' Plenki i HDZ ih trolaju, bože kakav cripple fight.


    _____
    my goosebumps have goosebumps

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 20 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 5:36 am