Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i priključenija

    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Thu 15 Jul - 15:35:13

    [url=
    bemty

    Posts : 3791
    Join date : 2014-11-12

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by bemty Mon 19 Jul - 22:10:17

    u petnici sad ide nekoliko seminara ove manjine koja nije htela da trazi od uprave izvinjenje devojkama da bi nastavili da rade. 

    ouch:

    https://twitter.com/penelope_azdaja/status/1417208503060602885?s=20


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Wed 28 Jul - 22:05:05

    hahah borkinja i feministička ikona debila 


    https://www.instagram.com/tv/CRtJVTtpVo1/?utm_medium=copy_link
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by disident Tue 3 Aug - 10:34:44



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Erős Pista Tue 3 Aug - 11:03:02

    Nije im dugo trebalo za potpunu rehabilitaciju. 

    "Ucio nas je da budemo dzentlmeni". Boktejebo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Tue 3 Aug - 11:11:17

    - Imamo napredak u nekim sferama, ovoj vlasti se i pored svega ne može osporiti, klač klač klač klač....
    - Ti podržavaš silovanje dece.

    feminizam i priključenija - Page 21 CcARGXmMUFXiQY3zhkZGGjJz1XmKEJUGpw0Q-rMkh4Rd0DRxjLM5NtjRUjVcXAKNNvpTjDh8mhyFXuWjI2JoLz3Mff6_Ors-M34N3UkYZVZtWmN7vghdPlaN7NduFMK8ag
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Erős Pista Tue 3 Aug - 11:13:56

    Ajeje Brazorf wrote:klač klač klač klač....

    feminizam i priključenija - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Erős Pista Tue 3 Aug - 11:14:50

    E, ali ja sam sve ubedjeniji da je ova vlast zasnovana na prodaji indulgencija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Tue 3 Aug - 11:15:50

    Ma da, prvo te gledaju kako se valjaš u zločinu i onda ti kažu "ne boj se batice, mi znamo ceo kraj, ne može ti niko ništa".
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Erős Pista Tue 3 Aug - 11:18:02

    Da, ali tako je za Mikutm, tako je za Srebrenicu, tako je za krimose s tribina, tako je za sve.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by mstislaw Tue 3 Aug - 14:13:38

    Koliko si uspeo ovoga da odgledaš? 
    Nikako da stignem da napišem kada sam bio kod mojih pre nekih desetak, petnaest dana, imao sam priliku da u različitim navratima budem "tretiran" Hepijem. U jednom danu, u nekoliko sati, tri su emisije bile, i sve tri su na različite, ali u suštini iste načine govorile o Srebrenici. Mislim da nisam mogao ni da progovorim nakon toga. Isto tako, više ni ne znam kako bih sve to nazvao, koji su to opisi koji mogu da definišu takvo iskonsko zlo. Ovo što si okačio sam samo preleteo, čuo uvod i video goste. 
    Za indulgencije ste gotovo sigurno u pravu.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Јанош Винету Tue 3 Aug - 14:27:31

    Па то је зато што су емисије сличне: други водитељ а исти гости и исте теме.
    Гледаш Ћирјаковића у Хит Твиту на Пинку па у Ћирилици код Марића на Хепију па у нечему трећем, гледаш истог човека како прича исте ствари само се мења сценографија.
    Врти се једна те иста екипа, само се врши рокада са једног медијског оруђа на друго. Грувају по мозговима.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Del Cap

    Posts : 6141
    Join date : 2019-11-04

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Del Cap Tue 3 Aug - 20:16:52

    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by bela maca Fri 6 Aug - 8:52:57

    What do many terrorists have in common? They abuse women

    Groundbreaking research shows that extremist attackers are often united in their violent misogyny, whatever their ideology


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Летећи Полип Tue 10 Aug - 19:02:41

    https://standard.rs/2021/08/10/zene-i-patriotizam-u-srpskoj-knjizevnosti/


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Janko Suvar Wed 11 Aug - 12:04:28

    feminizam i priključenija - Page 21 E8gGEOlXMAEGioM?format=jpg&name=large
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Solus_Rex Wed 11 Aug - 13:18:19

    Evropsko državljanstvo... 
    feminizam i priključenija - Page 21 2304934895


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Wed 11 Aug - 13:27:37

    šta je pičke, propada vam ponzijeva šema ako se ne plodimo dovoljno
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 11 Aug - 15:12:29

    To se da lako srediti uvozom jeftine radne snage iz Bliskog Istoka i Azije. Malo ce da niknu dzamije po Srbiji ali Boze moj, imali smo ih onoliko i pre 200 godina.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Solus_Rex Wed 11 Aug - 15:47:01

    Gledao sam nedavno video iz Rusije na fonu emegracija, kažu da se tokom Covid godine sa vizama i svim peripetija iselilo preko 800.000 Rusa dok im UN ovim tempom projektuje gubitak populacije od oko 35% do 2050. Zapanjuje koliko Moskovljana srednje klase izgleda amerikanizujuće i drži odobravajući stav preme U. S. spoljnoj politici. 

    Ovakvim dinamikom mogli bi kao u u Heist filmovima da počnemo da okupljamo Soviet Gang together.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Јанош Винету Wed 11 Aug - 19:20:45

    Solus_Rex wrote:Gledao sam nedavno video iz Rusije na fonu emegracija, kažu da se tokom Covid godine sa vizama i svim peripetija iselilo preko 800.000 Rusa dok im UN ovim tempom projektuje gubitak populacije od oko 35% do 2050. Zapanjuje koliko Moskovljana srednje klase izgleda amerikanizujuće i drži odobravajući stav preme U. S. spoljnoj politici. 

    Ovakvim dinamikom mogli bi kao u u Heist filmovima da počnemo da okupljamo Soviet Gang together.

    Проблем је што нема шансе за преживљавање, а камо ли за живот ван Москве и Питера. 

    Читави градови и села су нерентабилни и напуштају се. Људи се селе у већа места, а из већих места се селе или у гулаге или у иностранство.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by bela maca Sat 14 Aug - 18:49:27

    nismo dugo čekali, par dana nakon napada u engleskoj evo jednog i kod nas

    Tri žene povređene su danas u dva odvojena napada, koja su se dogodila u javnom gradskom prevozu u Beogradu. Napadi su se dogodili nešto posle 14 sati.

    Kako javlja „Nova.rs“, najpre je u autobusu koji saobraćaja na liniji 37, tokom popodneva, jedan putnik napao dve starije putnice s leđa metalnim čekićem i tom prilikom ih povredio.

    Nasilnik je u trenutku napada bio u društvu još jednog muškarca sa kojim je ubrzo pobegao iz autobusa.

    Očevici su ispričali da su obojica prešli u drugi autobus, takođe na liniji 37, koji se kretao ka gradu i u njemu je napadač udario jednu devojku čekićem u glavu, nanevši joj teže povrede. Putnici su savladali napadače do dolaska policije.

    Ubrzo su, osim policije, na mesta napada stigle i ekipe Hitne pomoći i prevezle povređene žene u bolnicu.

    Kako su ispričali očevici, bilo je kao u horor fimu.

    „Ništa nije ukazivalo na napad. Samo je odjednom jedan od njih dvojice izvadio čekić i udario ženu u glavu. Kao u horor filmu“, rekao je očevidac, piše „Nova.rs“.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    ficfiric

    Posts : 34113
    Join date : 2012-02-10

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by ficfiric Sat 14 Aug - 21:14:21

    Uhapšen kineski državljanin osumnjičen da je napao tri žene čekićem u prevozu

    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su kineskog državljanina W. X. (41), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivičnio delo nasilničko ponašanje, saopštio je MUP.

    Kako je saopšteno, on se sumnjiči da je ušao u autobus sa jednim maloletnim sunarodnikom, na liniji broj 37 koji saobraća ka Kneževcu, i bez ikakvog povoda čekićem zadao udarac jednoj ženi u predelu glave, a potom i drugu udario u grudi.

    Nakon toga je ušao u drugi autobus, takođe broj 37 koji saobraća u suprotnom smeru i još jednoj ženskoj osobi naneo povrede čekićem u predelu glave.

    Povređene žene su prevezene u Urgentni centar.

    Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by boomer crook Sat 14 Aug - 23:00:44

    sta bi ovom old boyu?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Guest Sat 14 Aug - 23:22:13

    možda mu je izgoreo lokal

    feminizam i priključenija - Page 21 Empty Re: feminizam i priključenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri 26 Apr - 22:45:28