Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    VAKCINA

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Tue Apr 27, 2021 8:32 pm

    Turul madár wrote:pravo da ti kažem, ne znam ni da li je bolje da primiš odmah ili malo kasnije, evo za pet meseci mi možda "ističe" imunitet, pa otkud znam da li će politika države i dalje da bude "mi smo lider u vakcinisanju". ali moram da naglasim da ovo pričam iz pozicije nekoga ko nije u kritičnim kontaktima, radnim obavezama na zajebanim lokacijama, i nema potrebu da se preterano druži u nesigurnim ambijentima, sa "nepouzdanim" ljudima. ko je u većem riziku na dnevnom ili bilo kom drugom nivou naravno što pre
    Лол, ево га још један Мне
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50028
    Join date : 2017-11-16

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 27, 2021 8:33 pm

    Ma kakva prijava vakcinisace se u tipa septembru kome padne na pamet
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kapetanm Tue Apr 27, 2021 8:33 pm

    Prijave su im zaglavile. Moji u maju dolaze da se bodu
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Tue Apr 27, 2021 8:42 pm

    Sotir wrote:
    Turul madár wrote:pravo da ti kažem, ne znam ni da li je bolje da primiš odmah ili malo kasnije, evo za pet meseci mi možda "ističe" imunitet, pa otkud znam da li će politika države i dalje da bude "mi smo lider u vakcinisanju". ali moram da naglasim da ovo pričam iz pozicije nekoga ko nije u kritičnim kontaktima, radnim obavezama na zajebanim lokacijama, i nema potrebu da se preterano druži u nesigurnim ambijentima, sa "nepouzdanim" ljudima. ko je u većem riziku na dnevnom ili bilo kom drugom nivou naravno što pre
    Лол, ево га још један Мне

    ne seri. uopšte mi nije bila frka da li ću se vakcinisati u januaru, martu ili junu
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Daï Djakman Faré Tue Apr 27, 2021 9:16 pm

    ali si zato gledao kombine za vakcinu u madjarskoj pre no sto saznao da zivis u vaksilendu VAKCINA - Page 40 2304934895

    VAKCINA - Page 40 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Tue Apr 27, 2021 9:18 pm

    pa gledao sam jer ovde naravno ničemu ne verujem dok ne bude. nisam ni tamo gledao sa ciljem da bude odmah sada odmah.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Daï Djakman Faré Tue Apr 27, 2021 9:20 pm

    u svakom slucaju drago mi je sto vise ne moram da idem na drustvene mreze po tvoje tejkove ! VAKCINA - Page 40 3826186726


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Tue Apr 27, 2021 9:21 pm

    gledao sam i zbog prohodnosti i putovanja u eu, ali od toga nema ništa i dalje, sa vakcinom ili bez. ne mislim naravno na socko hrvatsku i grčku.
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Tue Apr 27, 2021 9:24 pm

    ja imam prijatelja koji nije žurio da se vakciniše, kad dođe na red dođe, ene ga već dva meseca boluje

    tako da podržavam idiotski stav da nije bitno kada
    bemty

    Posts : 3791
    Join date : 2014-11-12

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by bemty Tue Apr 27, 2021 10:29 pm

    tata jednog srpskog tviterasa kog janko hoce da kolje hteo da saceka da bude siguran, pa je zakacio kovid pa shvatio da je ipak trebalo da se vakcinise i odlucio da ce cim bude mogao. u medjuvremenu su se simptomi pogorsali i umro je. zato ne treba cekati.

    sto se mene licno tice ima emocionalni i simbolicki i yay science znacaj, ali najvise mi znaci jer mi roditelji nisu videli malo dete sad vec vise od pola njenog zivota a sad deluje da cemo se videti na leto.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Tue Apr 27, 2021 10:40 pm

    da da razumem, ja nisam rekao da mi je svejedno jer nisam siguran u vakcine, daleko bilo, nego sam u prilici da prethodnih godinu dana živim sigurno, koliko je to moguće, bukvalno svaku iole rizičnu situaciju sam mogao da biram da li ću da izbegnem, što je do sada i uspevalo, mada se isto ponašam i posle vakcine. u tom smislu mi je svejedno kada bih došao na red, a ima milion ljudi kojima je bitnije nego meni da brzo prime vakcinu.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by MNE Tue Apr 27, 2021 11:36 pm

    džaba ti izvlačenje Gari sad si antivakser i misliš da je zemlja ravna ploča
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kondo Tue Apr 27, 2021 11:38 pm

    VAKCINA - Page 40 3579118792

    prc

    đetić prca garija, kako to


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Mr.Pink Tue Apr 27, 2021 11:54 pm

    Kakav yay science momenat? Meni taj pro i anti science narativ neki poslesnji trzaj akademizma pred smetliste


    Dok poslesnji pakistanac ne primi vakcinu a to se nece desiti nikad, samo se inkubira neki novi kurac


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by rumbeando Wed Apr 28, 2021 1:40 am

    VAKCINA - Page 40 Ez_NC3zUYAU7po2?format=jpg&name=medium

    https://tackapovratka.rs/poziv-za-vakcinaciju-dijaspore/
    rumbeando

    Posts : 13646
    Join date : 2016-02-01

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by rumbeando Wed Apr 28, 2021 1:54 am

    VAKCINA - Page 40 NFVoXwH

    VAKCINA - Page 40 TAuCz8l

    https://extranet.who.int/pqweb/sites/default/files/documents/Status_COVID_VAX_23April2021.pdf

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1881

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 3:47 pm