Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mogo si da spavaš na klupi...

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kapetanm Thu Feb 11, 2021 5:33 pm

    Fikrete jel jos u Brčkom postoji ulica Bratstva i Jedinstva?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kondo Thu Feb 11, 2021 5:34 pm

    debil sam, kaže se brčak a ne brčkanac. tek posle sam se setio kako je pokojni otac oslovljavao rodbinu, sa brčaci...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Thu Feb 11, 2021 5:39 pm

    kapetanm wrote:Fikrete jel jos u Brčkom postoji ulica Bratstva i Jedinstva?

    Ne, čini mi se da se sad zove bulevar mira. Vraćena su prijeratna imena većini, nekima su data neutralna(TM).

    Marius Lăcătuș wrote:debil sam, kaže se brčak a ne brčkanac. tek posle sam se setio kako je pokojni otac oslovljavao rodbinu, sa brčaci...


    Mislio sam da se zajebavaš, Brčaci ili BrĆaci.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    паће

    Posts : 40137
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by паће Fri Feb 12, 2021 4:31 pm

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Valter10


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kapetanm Fri Feb 12, 2021 5:58 pm

    fikret hadžiabdić wrote:
    kapetanm wrote:Fikrete jel jos u Brčkom postoji ulica Bratstva i Jedinstva?

    Ne, čini mi se da se sad zove bulevar mira. Vraćena su prijeratna imena većini, nekima su data neutralna(TM).

    Proveo sam u toj ulici detinjstvo
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Sotir Fri Feb 12, 2021 6:44 pm

    fikret hadžiabdić wrote:
    Mislio sam da se zajebavaš, Brčaci ili BrĆaci.
    Дистриктовци.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kondo Fri Feb 12, 2021 6:56 pm

    nisam dugo bio kod rodbine, bosanac u meni se odrodio


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ćaća Thu Mar 04, 2021 2:45 pm



    lolz
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by boomer crook Thu Mar 04, 2021 3:12 pm

    https://twitter.com/DejanFpzg/status/1367403202170216450


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Јанош Винету Thu Mar 04, 2021 3:42 pm

    boomer crook wrote:https://twitter.com/DejanFpzg/status/1367403202170216450

    А не, то ипак неће моћи да прође... НБГД је цивилизацијско достигнуће Југославије.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11572
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Ferenc Puskás Thu Mar 04, 2021 4:08 pm

    San Saba Songbird wrote:Pizdeo sam kao klinac zbog toga što je naša gomila sportista tako mala u odnosu na američku ili sovjetsku.

    ćaća wrote:
    Kirko Skaddeng wrote:Pizdeo sam kao klinac zbog toga što je naša gomila sportista tako mala u odnosu na američku ili sovjetsku.

    Zato sto se kod nas lose radilo u bazicnim sportovima.
    Sad tek vidim ovaj plemeniti topić. Jeste li uzimali u obzir broj stanovnika? I naravno da brojnost gomile sportaša nije određena bazičnim sportovima. Kad je Yuga slala na olimipijadu sve nogo- i rukoloptače, te su gomile bile prilično brojne.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Guest Thu Mar 04, 2021 4:17 pm

    Imao sam 9 godina, tako da ne, nisam uzimao u obzir broj stanovnika Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 3579118792
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ćaća Thu Mar 04, 2021 4:18 pm

    Dobar rad u bazicnim sportovima, posebno u mladjim kategorijama, je osnova za sve ostalo pa i za kolektivne sportove. Inace u nase stabilne kolektivne sportove mozemo ubrojati samo vaterpolo i kosarku.
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Thu Mar 04, 2021 4:23 pm

    Da li je danas (u Srbiji) rad u bazičnim sportovima bolji nego u jugoslovenska vremena?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ćaća Thu Mar 04, 2021 4:23 pm

    nije
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Thu Mar 04, 2021 4:25 pm

    U BiH znam da nije, primjer Alena Omića i Razije Mujanović je slika i prilika kako to izgleda i kako je izgledalo.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ćaća Thu Mar 04, 2021 4:27 pm

    rad u bazicnim sportovima se poboljsao u zapadnim zemljama, pogorsao u bivsim socijalistickim. u Jugoslaviji je bio mnogo losiji nego u ostalim socijalistickim zemljama
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ficfiric Thu Mar 04, 2021 4:27 pm

    Inace, voleo bih znati sta se to kod nas promenilo u radu sto je trebalo da dovede do buma u devedesetim u svim sportovima. Istovremeno u kosarci, rukometu, fudbalu, vaterpolu, odbojci, pa i atletici, naisle su generacije koje su trebale izdominirati, da nije bilo rata. Slican talas je bio i kod Spanaca u periodu 2000-2015. Kako to da odjednom u svim sportovima neka zemlja toliko uznapreduje


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by fikret selimbašić Thu Mar 04, 2021 4:33 pm

    ćaća wrote:rad u bazicnim sportovima se poboljsao u zapadnim zemljama, pogorsao u bivsim socijalistickim. u Jugoslaviji je bio mnogo losiji nego u ostalim socijalistickim zemljama

    Bivše socijalističke su se pozapadile, bar većina njih i na dobru osnovu samo nakalemile pristigli  zapadni napredak. Kako je u Hrvatskoj i Sloveniji?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by kapetanm Thu Mar 04, 2021 5:01 pm

    I u sportu nauka napreduje, razvijaju se nivi metodi.
    Kod bas je još Bata Djora ucitelj trenera
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Јанош Винету Thu Mar 04, 2021 5:28 pm

    Хвала добром Богу што никада нисмо имали ”рад у базичним спортовима”.
    Конзервативно друштво није желело да допингује стероидима и ко зна чиме женску и мушку предпубертетску децу, прави од њих богаље и малтретира их ментално као што су радили Румуни, Совјети и Источни Немци, све зарад неке смрдљиве позлаћене медаље на Олимпијади који може после да окачи на пенис који им у међувремену израсте. 

    Чуј ”рад у базичним спортовима”  Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 1336943286 , а како је изгледао тај ”рад у базичним спотовима” на Истоку и Западу, није ни чудо што нико нормалан код нас није хтео тиме да се бави. Треба да посветиш своје најбоље године слабо плаћеном базичном спорту, са великом могућношћу да се обогаљиш и повредиш, а од тога немаш ништа осим пролазне славе, док се остала деца - играју фудбала и побеђују!

    Тај ”рад” смо мудро препустили Западу, нека они експериментишу коктелима дрога на људима, па ако нешто од тога ваља применити, лако ћемо то усвојити.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ontheotherhand Thu Mar 04, 2021 6:44 pm

    Potpis i overa u opštini na post.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Sotir Thu Mar 04, 2021 6:53 pm

    Јанош Винету wrote:Хвала добром Богу што никада нисмо имали ”рад у базичним спортовима”.
    Конзервативно друштво није желело да допингује стероидима и ко зна чиме женску и мушку предпубертетску децу, прави од њих богаље и малтретира их ментално као што су радили Румуни, Совјети и Источни Немци, све зарад неке смрдљиве позлаћене медаље на Олимпијади који може после да окачи на пенис који им у међувремену израсте. 

    Чуј ”рад у базичним спортовима”  Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 1336943286 , а како је изгледао тај ”рад у базичним спотовима” на Истоку и Западу, није ни чудо што нико нормалан код нас није хтео тиме да се бави. Треба да посветиш своје најбоље године слабо плаћеном базичном спорту, са великом могућношћу да се обогаљиш и повредиш, а од тога немаш ништа осим пролазне славе, док се остала деца - играју фудбала и побеђују!

    Тај ”рад” смо мудро препустили Западу, нека они експериментишу коктелима дрога на људима, па ако нешто од тога ваља применити, лако ћемо то усвојити.

    Да ли случајно имаш представу колико пара код нас само на конто стипендија добија један освајач златне медаље?
    На ОИ, ЕП, СП, свеједно.
    ficfiric

    Posts : 34195
    Join date : 2012-02-10

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by ficfiric Thu Mar 04, 2021 7:00 pm

    U vezi nagrada. Kad je moja tetka davnih dana konkurisala za stan, dobila je bodove i na to sto je bila reprezentativka u sportu koji se zove pecanje na suvom. Ja sam mislio da me cale zeza kad je to pricao, ni na guglu nisam uspeo da nadjem nista o tom sportu. Ajd sto je bila prvak, ali reprezentativka - jbt, to znaci da su postojala medjunarodna takmicenja u tome


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Sotir Thu Mar 04, 2021 7:03 pm

    Има спортски риболов
    http://www.ribolovci.org.rs/

    Не знам да ли они имају више дисциплина, укљ. и на сувом.

    Мислим да сви спортови код нас постоје и у другим земљама.
    А и категоризација је таква да ако спорт није међународни, немаш јак спортски статус.

    Mogo si da spavaš na klupi... - Page 3 Empty Re: Mogo si da spavaš na klupi...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 10:39 pm