Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Igre!

    Anonymous
    Guest

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Guest Wed Jan 29, 2020 6:59 pm

    brt idi na yt baka prase ukljuci se na chat dok igraju, provalio si ps sa sto godina
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Wed Jan 29, 2020 7:03 pm

    tek sad sam shvatio da je nemoguce da se ti ovako ponasas u pravom zivotu, jer bi te odavno neko prebio do sad. Igre! - Page 12 1399639816
    Летећи Полип

    Posts : 11103
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Летећи Полип Thu Jan 30, 2020 5:53 am

    Janko Suvar wrote:Biosok je inace besplatna igra za februar, remasterizovan. To deluje kao neki steampunk, onako sta znam, nije lose cini mi se.


    Nije to igra za tebe.  Igre! - Page 12 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Јанош Винету Thu Jan 30, 2020 10:24 am

    Први није за њега, није либертаријанац... 
    Други је за комунисте,
    трећи за религиозне.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by шумидер-модер Thu Jan 30, 2020 10:28 am

    Igre! - Page 12 Trule-kobile


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Јанош Винету Thu Jan 30, 2020 10:35 am

    наша је дужност да бранимо Колумбију од одвратних страних хорди за бога и отаџбину омладино ко ће подићи мач у одбрану колумбије:
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Thu Jan 30, 2020 10:41 am

    a nisam znao da je to politicki nesto. Sad cu skinuti sigurno.
    Anonymous
    Guest

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 30, 2020 10:41 am

    Baš jeste za njega, biće mu zanimljiv Infinite. 
    Nikad nisam kamenovao onaj par na početku, nemam pojma šta se desi ako pristaneš na to.
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Thu Jan 30, 2020 10:45 am

    The game is set in the year 1912 and follows its protagonist, former Pinkerton agent Booker DeWitt, who is sent to the airborne city of Columbia to find a young woman, Elizabeth, who has been held captive there for most of her life. Though Booker rescues Elizabeth, the two become involved with the city's warring factions: the nativist and elite Founders that rule Columbia and strive to keep its privileges for White Americans, and the Vox Populi, underground rebels representing the underclass of the city. During this conflict, Booker learns that Elizabeth possesses strange powers to manipulate "Tears" in the space-time continuum that ravage Columbia, and soon discovers her to be central to the city's dark secrets.

    skinucu definitivno.
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Thu Jan 30, 2020 10:47 am

    inace malo je jedan terabajt ljudi. Prvo sam mislio sta da stavim na jedan terabajt, to me covek u radnji ubedio da cu 500 GB brzo popuniti. 


    Sad vidim da ce morati neki eksterni hard da se doda.
    Летећи Полип

    Posts : 11103
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Летећи Полип Thu Jan 30, 2020 12:48 pm

    A mislio si na Infinite. Razumeo sam da govoriš o prvom delu.




    Papa Lazarou wrote:Nikad nisam kamenovao onaj par na početku, nemam pojma šta se desi ako pristaneš na to.


    Ja jesam. I to iz prve. Bolelo me uvo za njih, Nisam hteo da napravim incident pred masom, kad sam već na tajnom zadatku. U svakom slučaju, taman kad se zamaneš da baciš loptu, neko te uhvati za ruku i vikne da imaš tetovažu. I onda ih pobiješ sve.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Thu Jan 30, 2020 12:50 pm

    sve tri se dobijaju. 


    February’s loaded with not two, not three, but potentially up to five free PS Plus games! Bioshock: The Collection contains three legendary first-person adventures, The Sims 4 gives you creative control over reality itself, Firewall Zero Hour offers engaging, online multiplayer* for PS VR owners**.
    Anonymous
    Guest

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 30, 2020 12:57 pm

    Летећи Полип wrote:A mislio si na Infinite. Razumeo sam da govoriš o prvom delu.




    Papa Lazarou wrote:Nikad nisam kamenovao onaj par na početku, nemam pojma šta se desi ako pristaneš na to.


    Ja jesam. I to iz prve. Bolelo me uvo za njih, Nisam hteo da napravim incident pred masom, kad sam već na tajnom zadatku. U svakom slučaju, taman kad se zamaneš da baciš loptu, neko te uhvati za ruku i vikne da imaš tetovažu. I onda ih pobiješ sve.
    Isto kao i da ne baciš loptu  Igre! - Page 12 3579118792
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by boomer crook Thu Jan 30, 2020 2:09 pm

    ko kad grada vodi frp.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 30, 2020 2:19 pm

    Ahahah
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Daï Djakman Faré Thu Jan 30, 2020 3:20 pm

    Janko Suvar wrote:Uzo sam Soni. Tome ima nekoliko meseci, mozda i godinu dana. Kupili smo televizor, sto je bio nas plan da nemamo, ili bar da nemamo pred krevetom, posto nam je mnogo stari bracni par fazon, pa sam neplanski uzeo soni, iako nisam dugo godinama igrao igre. 

    Pa kao da probam i mozda mi se svidi. Dakle uzeo sam PS4 Pro, 1TB memorije i dva dualsok dzojstika. Bez igara. Takodje Plus nalog da mogu da igram online i da dobijam svakog meseca po dve besplatne igre. Godinu dana PS+ smo kupili. 


    (Glavni smisao posta, a hteo sam i topik da napravim a nema veze, je da mi preporucujete igre, kao nekom ko se ne razume, a krenuo je da se lozi). Treba takodje reci da imamo mesecni budzet za igre od 50 evra i da se ne moze prelaziti. 


    Evo sta sam igrao. 

    -Call of Duty WW2 - Nemam neke posebne utiske, jebo sam im majku nacisticku, usao u Pariz, podigao trikolor, presao Rajnu. I onaj pek sa zombijima je bio zabavan. Nisam ni probao multiplejer. Ima dosta korektan learning curve, pa mogu i nesposobni ko ja da se snadju posle nekog vremena. 

    -Probao sam GTA jer sam to igrao pre vajs siti i sanandreas - ovo je GTA 5, ali moram da kazem nije me nesto drzalo, imam ga instalirano, ali ne ulazi mi se uopste i misije a nije mi zanimljivo kao pre da tucem ljude bejzbolkom.

    -Probao sam Fortnajt jer to vole mladi. Dosta ponizavajuce je bilo sta su mi radilil. 

    -Jednu malu igru, ovako atmosfericnu Unravel se zove,  gde si ti kao neki crven konac i ides resavas jednostavne zagonetke, mislim da bi tehnicki to bila kao "platforma" sto kazu. Prelepa grafika, mnogo lep soundtrack. Nije nesto sto ljudi igraju al je lepo, skroz me kupilo. 

    -God of War 4. To je ta prva ta AAA sto sam uzeo. Ala ruzo kakva je igrarija. Skroz me uvuklo, kad god me dete probudi ja ostanem da picim malo sikirom. Presao sam ceo gejmplej od 16 sati za jedno mesec dana, sto je mnogo brzo za mene s obzirom na to koilko vremena imam. Kad sam cuo da ce petica biti samo za Soni 5 doslo mi da placem. 

    Spoiler:

    -Probao sam neki Need for Speed sto je bio na popustu, al izgleda da sam pogtesio sto sam to uzeo. Sve trke su nocu, i nekako nezanimljive mape sve iste. Uopste mi se nije igralo. Razmisljao sam da uzmem volan pa bi mozda bilo bolje. 

    -Last of US trenutno igram. Ala bre kakva igra, remek delo. Kao da si lik u filmu. Slabija je grafika i manje komplikovan gejmplej nego GOW a i starija je igra, ali je prica mnogo bolja. Misim da je soni proglasio za igru decenije i treba. U maju ce valjda izaci nastavak, odmah cu ga uzeti (video sam trejler mala porasla, znaci ziva je!). 

    -Imam Fifu 2020 i Mortal Kombaat 11 da igram s drugarima. Jebem ih ruzno bas jer sam se nastrebo. 


    Preporuke me najvise interesuju u smislu ovako platforme i igre koje nemaju neku zahtevnu radnju nego su vise eskapizam. 

    Razmisljam da uzmem i Red Dead Redemption 2, ali mi deluje sa jutjbu klipova kao da nije toliko zabavno za igranje, samo lepo izgleda. 


    Eto. Nije mi zao sto smo uzeli ukupno govoreci. 


    (Nina igra Betmena i Sims osim ovoga sto sam nabrojao)
    kakva si to osoba koja ne prati fudbal a igra fifu? to bukvalno prvi put u zivotu cujem. da sam juce umro ne bi znao da postojite kao socioloski stratum.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 30, 2020 3:25 pm

    i ja sam ta osoba.
    AMA
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Thu Jan 30, 2020 3:55 pm

    Sujeverni ateisti! Igre! - Page 12 1143415371 



    ove druge stvari su narativne i sa zanimljivom radnjom i likovima. Fifa i Mortal Kombat su za igrati u dvoje i da se jasno zna ko je pobedio. 

    A osim toga igrao sam pre pomalo PES sa bratom (on zapravo i prati fudbal).
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Solus_Rex Sun Feb 09, 2020 4:56 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by ontheotherhand Thu Feb 20, 2020 3:37 pm

    Igre! - Page 12 EQ7nHIWUYAEvPSs?format=png&name=small
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Јанош Винету Thu Feb 20, 2020 3:55 pm

    Хахахах Кинг оф Фајтерс. Који је то део?


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Sun Feb 23, 2020 11:28 pm

    Presao sam Last of Us Igre! - Page 12 1949538119 


    Spoiler:


    Sad cu pustim taj Biosok da se instailra, mada imam ovde neku bonus misiju.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by disident Mon Feb 24, 2020 12:04 am

    Igrao neko frostpunk i jel ima nešto slično?


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11103
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Летећи Полип Fri Feb 28, 2020 11:46 am

    Šule, si prešao Bioshock, i šta misliš o njemu?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Janko Suvar

    Posts : 7703
    Join date : 2019-06-06

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Janko Suvar Fri Feb 28, 2020 11:51 am

    Nisam ni probao jos ☹

    Igre! - Page 12 Empty Re: Igre!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 6:03 pm