Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 02, 2020 11:42 am

    erős paprika wrote:
    Vasa Čokrljan wrote:Verovatnije je da će ukinuti međugradski prevoz na tom pravcu. Zatvaranje Beograda bi bila ratna operacija, tu bi bile potrebne duge cevi.

    ja mislim da ce zatvoriti i za putnicka vozila. ovo je doslovce kazna za slabu izlaznost. mislim da mi nemamo uvid u to kako rade njihovi mozgici.

    Ja mislim i da ce upaliti i da ce sledeci put biti rekordna izlaznost
    bela maca

    Posts : 11033
    Join date : 2014-10-28

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by bela maca Thu Jul 02, 2020 11:42 am

    izlaznost iz zemlje


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Thu Jul 02, 2020 11:42 am

    pa to zatvorice SVE osim ono prevoza namirnica i slicnih stvari. i to ko zna koliko dugo posto bez mera unutar samog zarista to ce samo da se krcka.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Thu Jul 02, 2020 11:44 am

    Mór Thököly wrote:
    erős paprika wrote:

    ja mislim da ce zatvoriti i za putnicka vozila. ovo je doslovce kazna za slabu izlaznost. mislim da mi nemamo uvid u to kako rade njihovi mozgici.

    Ja mislim i da ce upaliti i da ce sledeci put biti rekordna izlaznost

    ja sam jednom prilikom radio nesto u jagodini sa srednjoskolcima i nesto pricamo o palmi na pauzi i kaze mi jedan mali da je iz nekog zaseoka kome je palma ukinuo grejanje tokom zime zato sto su jedini glasali protiv njega. svi se smeju, svi sve znaju. to je to, tu smo svi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 02, 2020 11:45 am

    Erzsébet Biszak wrote:izlaznost iz zemlje

    Virus - Page 3 1399639816

    Ne, to ok, nego i na izbore oni koji ostanu
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by plachkica Thu Jul 02, 2020 11:45 am

    mislim da je ovo pušteno kao vest da bi večeras odahnuli kad se ispostavi da nema ništa od toga
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Jul 02, 2020 11:45 am

    Mislim da će biti blaže mere (nešto tipa maske da se nose svuda, šta znam), uz dramu i pretnju karantinima, grobljima itd.

    Mada šta ja znam.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 02, 2020 11:46 am

    plachkica wrote:mislim da je ovo pušteno kao vest da bi večeras odahnuli kad se ispostavi da nema ništa od toga

    Verovatnije kad objave da je samo za javni prevoz. Mislim, ako zatvore Beograd, mogu i Zlatibor i sve ostalo
    bela maca

    Posts : 11033
    Join date : 2014-10-28

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by bela maca Thu Jul 02, 2020 11:46 am

    ja imam koleginice iz mladenovca i lazarevca, i drugare koji žive u pančevu a rade u bgu. glupo bi bilo da se firme ostave da rade a da radnici ne mogu da stignu do posla.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Jul 02, 2020 11:47 am

    ne znam. ja sad treba da nekako preživim do osam uveče, a ne znam kako.
    šteta je kod mene već načinjena.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 02, 2020 11:48 am

    Erzsébet Biszak wrote:ja imam koleginice iz mladenovca i lazarevca, i drugare koji žive u pančevu a rade u bgu. glupo bi bilo da se firme ostave da rade a da radnici ne mogu da stignu do posla.

    To ce sigurno moci. A Laz i Mlad su deo Bgd-a.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 02, 2020 11:49 am

    Again, Bgd je bukvalno pola Srbije kad je domaci turizam u pitanju. Ako se ne moze iz Beograda, sjebace sve Momirovice.
    rumbeando

    Posts : 13740
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Jul 02, 2020 11:54 am

    plachkica wrote:mislim da je ovo pušteno kao vest da bi večeras odahnuli kad se ispostavi da nema ništa od toga

    Bendegúz Somogyi wrote:Mislim da će biti blaže mere (nešto tipa maske da se nose svuda, šta znam), uz dramu i pretnju karantinima, grobljima itd.

    Mada šta ja znam.

    I ja tako mislim, u gradovima i mestima u kojima su proglasili vanredne situacije nisu takve mere. Ovo je samo pumpanje javnog mnjenja da ljudi shvate da je ozbiljno pošto oni nisu u stanju da to populaciji predoče na civilizovan način.

    Svakako će nešto pooštriti, ali ni blizu ovoga.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Thu Jul 02, 2020 12:01 pm

    rumbeando wrote:
    plachkica wrote:mislim da je ovo pušteno kao vest da bi večeras odahnuli kad se ispostavi da nema ništa od toga

    Bendegúz Somogyi wrote:Mislim da će biti blaže mere (nešto tipa maske da se nose svuda, šta znam), uz dramu i pretnju karantinima, grobljima itd.

    Mada šta ja znam.

    I ja tako mislim, u gradovima i mestima u kojima su proglasili vanredne situacije nisu takve mere. Ovo je samo pumpanje javnog mnjenja da ljudi shvate da je ozbiljno pošto oni nisu u stanju da to populaciji predoče na civilizovan način.

    Svakako će nešto pooštriti, ali ni blizu ovoga.

    pa ne da nisu u stanju da predoce ozbiljnost vec prave utakmice i igraju kovid-kolo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by ontheotherhand Thu Jul 02, 2020 12:02 pm

    Jel se neko odavde dobrovoljno testirao na antitela?
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Jul 02, 2020 12:05 pm

    Zagreb je bogme mesec dana bio zatvoren.
    rumbeando

    Posts : 13740
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Jul 02, 2020 12:07 pm

    Steins tamo:
    Tri dana unazad najmanje se zna da je Beograd otišo u kurac. Realno ni ostatak Srbije nije u boljoj situaciji.

    Ljudi, da se razumemo - jedini način da se izvadimo iz ovog sranja je da se vrati ful vanredno stanje sa sve totalnim lokdaunovima. I oko toga nema šta da se raspravlja.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Thu Jul 02, 2020 12:12 pm

    plachkica wrote:mislim da je ovo pušteno kao vest da bi večeras odahnuli kad se ispostavi da nema ništa od toga


    Da, vidjeno X puta. Pusti se balon, najavi se Vucicevo obracanje u toku dana a onda se gledaju reakcije pa Vucic u obracanju kaze ono sto njegovi biraci zele da cuju... videcemo sta je to


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Jul 02, 2020 12:13 pm

    Ne želim da mi celokupan mentalni balans zavisi od Vučića i njegovih hirova, šta je bre ovo, kakav je ovo pakao jebote.
    rumbeando

    Posts : 13740
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Jul 02, 2020 12:14 pm

    Steins tamo:
    moja 2 centa - ko ne bubu preduzeli ozbiljne mere u narednih 7 dana - neće biti ni razloga da ih preduzimaju.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Thu Jul 02, 2020 12:15 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Ne želim da mi celokupan mentalni balans zavisi od Vučića i njegovih hirova, šta je bre ovo, kakav je ovo pakao jebote.

    Virus - Page 3 Tumblr_lrm1hiXcM61r2gpzbo1_500


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Margit Savović Thu Jul 02, 2020 12:30 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Ne želim da mi celokupan mentalni balans zavisi od Vučića i njegovih hirova, šta je bre ovo, kakav je ovo pakao jebote.
    Upravo. I to od poremećenog nesposobnog državnika koji propagandnim spektaklima sve vreme upravlja javnim mnjenjem.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Thu Jul 02, 2020 12:38 pm

    + sto Novi Pazar odjednom vise nije tema.

    Ovom zemljom vlada mafija uz pomoc sns-ove fokus grupe, Srdjana Bogosavljevica i Beba Popovica


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Jul 02, 2020 12:38 pm

    mi smo kugla u tiltovanom fliperu

    rumbeando

    Posts : 13740
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Jul 02, 2020 12:40 pm

    I još Steinsa:
    Tjah, završiće ljudi ili na ulici ili pod ulicom.

    A pre svega toga će pući zdravstveni sistem koji sada radi na 200%. One mere iz marta nisu služile toliko za zaštitu stanovništva koliko za zaštitu zdravstvenog sistema.

    Veruj mi, to je najgora stvar koja može da nas zadesi.

    Virus - Page 3 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Wed May 08, 2024 11:51 pm