Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Fri Jun 26, 2020 7:52 pm

    Na kraju radnog vremena saznadosmo da nam je kafe kuvarica cele nedelje dolazila s temperaturom, ali nije prijavljivala da ne bi dobila umanjenu platu, uredno radila, njuskala se sa svima u firmi na pola metra itd. Pre 15 dana bila na krstenju s 200 ljudi. E
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49949
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 26, 2020 7:54 pm

    Vrv glupo pitanje, ali jel bar nosila masku?
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by No Country Fri Jun 26, 2020 7:59 pm

    То и даље постоји као опис посла по српским фирмама?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    паће

    Posts : 40023
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by паће Fri Jun 26, 2020 8:04 pm

    No Country wrote:То и даље постоји као опис посла по српским фирмама?

    Замало да изађем са тврдњом, а онда сам се сетио да већ двадесетак година нисам промолио нос у тзв. српску фирму иза сцене, дакле не као муштерија. Те немам појма, а сад занима и мене:

    да ли је још увек тачан аксиом да привреда ради на три основне сировине: кафу, јогурт и бурек?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Jun 26, 2020 8:09 pm

    to je baš retkost
    паће

    Posts : 40023
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by паће Fri Jun 26, 2020 8:21 pm

    Па на шта сад ради? Спонзорушу, горилу у црној кошуљи мајици и џип?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by kapetanm Fri Jun 26, 2020 8:30 pm

    No Country wrote:То и даље постоји као опис посла по српским фирмама?
    Da. I u nesrpskim koliko znam a znam. Mislim ne samo kafe vec i pica. Firma ima nekoliko stotina ljudi, ne postizavaju na automate niti kad dodju klijenti
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by No Country Fri Jun 26, 2020 8:33 pm

    Овде се подразумева да организатор састанка отрчи у Старбакс и купи пар галона... т.ј. за ту варијанту са клијентима.
    rumbeando

    Posts : 13586
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Fri Jun 26, 2020 8:39 pm

    Kad reče...

    No Country wrote:Старбакс

    rumbeando

    Posts : 13586
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Fri Jun 26, 2020 10:10 pm

    Maja Gojković u KBC Bežanijska kosa, čeka rezultat na koronu

    26. Jun. 2020
    21:45 > 21:57

    Kako Nova.rs saznaje predsednica Skupštine Srbije i visoka funkcionerka Srpske narodne stranke Maja Gojković, primljena je u kovid bolnicu KBC "Bežanijska kosa", ima upalu pluća i čeka rezultate testa na koronavirus.

    Pišu: Milica Božinović i Gordana Petković

    Gojković je smeštena u apartmanima koji se nalaze na trećem spratu bolnice.

    Ovu informaciju za Nova.rs  potvrdila su dva nezavisna izvora.

    Nova. rs je kontaktirala i v.d. direktorku KBC “Bežanijska kosa” dr Mariju Zdravković, koja nam je rekla da je kod kuće i da sva pitanja pošaljemo na zvaničan mejl, ali nije potvrdila ni negirala da se Maja Gojković nalazi u toj bolnici.

    Pokušali smo da tu informaciju proverimo i kod portparolke Maje Gojković, ali je njen telefon bio isključen.

    Podsećamo, nakon izbora 21. juna u štabu naprednjaka održana je “žurka” kojom su članovi SNS, funkcioneri i simpatizeri stranke proslavili još jednu, kako su rekli, istorijsku pobedu.

    U slavljeničkom raspoloženju, uz trubače, hranu i piće funkcioneri SNS su se međusobno grlili i čestitali pobedu, igralo se i kolo, a ono što su svi zapazili jeste da većina naprednjaka tada nije imala ništa od zaštitne opreme, osim bivšeg ministra kulture Ivana Tasovca, koji je u štab stranke došao sa maskom i rukavicama.


    Inače, v. d. direktorka KBC “Bežanijska kosa” dr Marija Zdravković je na upravo završenim lokalnim izborima bila prva  na listi SNS-a za odbornike Skupštine Opštine Novi Beograd.
    https://nova.rs/politika/maja-gojkovic-u-kbc-bezanijska-kosa-ceka-rezultat-na-koronu/
    rumbeando

    Posts : 13586
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Fri Jun 26, 2020 10:16 pm

    goranivanisevicofficial

    Nažalost, nakon dva negativna testa u posljednjih 10 dana, upravo sam saznao rezultate današnjeg, trećeg testa i on je pozitivan na Covid-19. Osjećam se dobro i nemam nikakvih simptoma. Želim obavijestiti sve koji su bili u kontaktu sa mnom na činjenicu da sam Covid-pozitivan i zamoliti ih da poduzmu sve potrebne korake da zaštite sebe i svoje bližnje. Ja nastavljam s ranije započetom samoizolacijom. Želim svim zaraženima što skoriji oporavak.
    https://www.instagram.com/p/CB5TaK8p77a/?utm_source=ig_embed
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Jun 26, 2020 10:17 pm

    Mór Thököly wrote:To je čisto da se razume čija je ovo država.

    Re: "za NAŠU decu"

    Klasni rat u najbukvalnijem smislu reči.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Jun 26, 2020 10:17 pm

    bio ja sa maskom ispod brade, tako da ima nade i za njega
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49949
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 26, 2020 10:22 pm

    Bendegúz Somogyi wrote:
    Mór Thököly wrote:To je čisto da se razume čija je ovo država.

    Re: "za NAŠU decu"

    Klasni rat u najbukvalnijem smislu reči.

    Da, bukvalno
    rumbeando

    Posts : 13586
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Fri Jun 26, 2020 10:29 pm

    freakns tamo o situaciji u Vojvodini:
    U Vrbasu postoji covid odeljenje, i na njemu leze pacijenti. U aprilu su tu samo testirani ljudi pa slati za NS, sada se i zadrzavaju, ne salju se u NS osim u slucaju krajnje nuzde. Ne znam da li imaju respiratore i do kog stepena drze ljude tamo, ali deo vrbaske bolnice je rezervisan za covid.

    Takodje, kada kazes "imamo samo KCV", to je malko sarolik pojam... Samo KCV je sklop od 30ak klinika, svaka u zasebnoj zgradi. Sama infektivna klinika su dve zgrade spojene novoizgradjenim delom. Tokom aprila, veca od dve zgrade je sluzila iskljucivo kao covid bolnica, ostali bolesnici su prebaceni u manju zgradu(zbog radova na internoj, srednji deo su zauzele druge klinike). Isto tako, neurologija i psihijatrija, neurologija je bila covid bolnica. Pricalo se cak i o rehabilitaciji, srecom krenulo je smanjivanje tada... Samo KCV je kompleks koji moze da primi nekoliko hiljada pacijenata, tako da to nije "samo"

    Vec sam napisao, ali ponovicu. Kapaciteti u KCV se polako pune. Nije jos alarmantno, ali se popunjava. Hitno se priprema jos jedna klinika za prijem pacijenata. Ovo nije info iz druge ruke, jer sam ja radio pripremu racunarske mreze. I bez da mi kazu, ako propustam mrezu radiologije na neko mesto, to se sprema za covid. Ono sto sam dobio kao info iz IT tima KCV, je da se ne priprema za ljude iz Vojvodine, vec da se prihvate pacijenti sa juga Srbije. Da li ce do toga doci, ne znam, ali ako su popunjeni Nis i Kragujevac, i sada se salju za BG, ocekuje se da bi broj mogao ici dotle da se mora slati i za NS. Osim ova cetiri grada, ostali nemaju kapacitete za zbrinjavanje, znaci last resort. Takodje, neprovereni info, ali naznaka koju je IT tim dobio je da ce to biti klinika za medicinske radnike iskljucivo. I u aprilu, policija i medicinski radnici su imali zasebne smestajeve.

    E sada, ono sto su mnogo veci problemi, i o cemu se ne prica toliko, a o cemu se sada konacno vodi racuna(drugacija je priprema i dinamika u odnosu na april) jesu pacijenti koji nemaju covid a zahtevaju negu. Vrlo dobro poznajem dva onkoloska pacijenta koji su bili u ogromnom problemu u aprilu a i sada su. Vec sam pisao, ali tri odeljanja(onkologija, pulmologija i kardiovaskularno) se ne nalaze u sklopu KCV vec na kamenickom institutu. Institut je maltene zapecacen bio dva meseca. Radnici instituta koji nisu doktori ili sestre nisu smeli da ulaze u bolnicu. Bukvalno(odrzavanje, IT sluzba, kadrovska...). Jedna od dve osobe je bila operisana pre nekih nedelju dana. Bukvalno je najurili iz bolnice. Druga prima hemoterapiju u svom stanu. To je opterecenje zdravstvenog sistema, ne covid pacijenti, jer od covida je do sada preminulo 300 ljudi ili koliko vec, neka je i 1000, to nije ni 1% od ukupne godisnje smrtnosti u Srbiji, daleko manje od svih koronarnih oboljenja ili kancera...
    rumbeando

    Posts : 13586
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Fri Jun 26, 2020 10:32 pm

    Maja Gojković u KBC Bežanijska kosa, čeka rezultat na koronu

    Virus - Page 20 KqjrbR6

    Omiljeni tamo:
    Trubaci su garant keva za sirenje koronice.
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by No Country Fri Jun 26, 2020 10:37 pm

    Слушко скроз пролуп`о. Он ће мученик да сачека да се ово ипак некако издува, и тек онда ће к`о Саша Прангија, да оснива некакву партију, а из чистог егзистенцијалног грча:
    „Sve vreme se zalažem za sankcije, kažu mi da ne može. Šta ja na to da kažem? Očekujete da napustim Krizni štab? Pitanje je da li svi očekuju da napustim krizni štab?“, upitao je Kon, ističući da mu, nakon napada na društvenim mrežama, sada dovikuju i na ulici.
    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=06&dd=26&nav_category=12&nav_id=1700609

    Човек је заправо уфуран у некакав ријалити фазон, he's waiting to be voted off the island. Ајде, Васо!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49949
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 26, 2020 10:43 pm

    Očekujete da napustim Krizni štab?

    Well...duh!
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Jun 26, 2020 10:50 pm

    Virus - Page 20 Kon10


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Sotir Fri Jun 26, 2020 11:08 pm

    Опет доцкан.
    Мислим и да сутра уведу онакво исто ванредно стање, за десетак дана ће људи масовно да умиру по ходницима болница јер неће бити довољно места.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Fri Jun 26, 2020 11:18 pm

    Dovikuku na ulici


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Fri Jun 26, 2020 11:19 pm

    Brat od strica ne oseca nista, kae dobro je al kad srce fuka ko da pije vrucu vodu. Niska temperaturoca u samoizolaciji


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by No Country Fri Jun 26, 2020 11:22 pm

    Almost went full Паће on you!


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Fri Jun 26, 2020 11:34 pm

    Inace i buraz naso neku purgerku, ona ladno skoknula do zagreba i vratila se nazad. Kao neko krstenje. Ja reko tako i treba mamu im ustasku i katolicku

    Imam hipohondara nekog ortaka, skorpija u horoskopu sa nekim simpa tikovima, videli se pre 7 dana, nismo dugo

    Izbegao na traktoru iz bg za prvi talas. DoLazi u fiesti i rukavicama po mene i aksu da napravimo djir, ja reko brt elnso ti gledo onu seriju sa radmilovicem kad ima garazu i onog lika sto fura papuce u bmw, koji ti kurac

    Eno ga fazon temperatura, nije mu dobro, ja ga drkam preko whatsup, kae ni da umrem u miru mi ne das


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Fri Jun 26, 2020 11:41 pm

    U nedelju kovid zurka kod mene po ugledu na nyc

    Dakle papuce i kajle obavezne. Ortak iz holandije vratio se sa zenom, hvali mi se da mu sef reko I dont giva a fuck if you are on mars, just give me my 40 hr working week

    Ovaj ga shvatio doslovno i dosao u srbiju. Reko brt svrati mojne si cava, povedi i zenu. Ocu, ljubi brat

    Prebukirano sve, ima mi sede po podu

    A da su mi rekli cu postanem pozadista pod stare dane pljunuo bi ih


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk

    Virus - Page 20 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 3:09 pm