Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-04-23, 23:33

    nema reakcije na ovu vest? aloo! dje ste milovci? ne znas ti kako je u srbiji! ti si u raju!! hehehe!


    Last edited by bradilko on 2020-04-23, 23:39; edited 2 times in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj 2020-04-23, 23:37

    Zemlje lideri u evrointegracijama tzv ZB...
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-04-25, 23:34

    ovi doneli odluku da su od ponedeljka obavezne maske u zatvorenim prostorima. druge mere suotpeilike otvaranje berbernica, kozmeticara, bilderana, fitnes govana i butiga od 4. maja. ako to dobro prodje pustaju 18. plaze, trznjake i valda kafane i krkaurante.
    verovatno ce da se dogovore sa bratom gangsterom iz srbije da puste buljuke turista iz srbije bez testiranja sa fuckin' "potvrdom" iz mesne zajednice da su zdravi i pravi i onda ramo od polovine avgusta da pocnu sa kampanjom drugi talas kovida, taman kad stizu izbori i jesen polugladi i zimskih briga i sto je najvaznije vec milova govna gistro analiticari kazu da ne treba dozvoliti ne daj boze proteste ili litije do otkrivanja vakcina za koronu tj dajmo milu jos jednu do dve godine mira da krade nesmetano a i njegovim bednicima sinekuristima i klijentima da zderu nesmetano i glume gradjansku opoziciju a zapravo su sendvicari fashovi palanackog tipa opisa i kod onog resavca radomira.
    i sad ja odem u firmu i moram da nosim masku a nisam morao kad je to bilo malo zajebanije. a tad je bilo maski samo za odabrane kao sto su deca nekog idiota ministra zdravlja hrapovica(koji bi btw svuda gde jos ima iole politickog morala morao da ode sa mesta ali mafijasi cuvaju svoje bez obzira na sve). povukli su na pocetku i onaj malarik hlorohloro iz svih apoteka vrvatno za svoje porodice jer su to jedna sendvicarska psihologija ljudi, bez ikakvog objasnjenja. pre par dana sam video ono govedo simovica a veceras onu hulju mikro drzava makro dzep veska vukotica sa suprugom. kakva lica hulja, kakve smrde. odmah sam pomislio da je vreme za sepidbu iako radim na tome da revitalizujem ranc. ne mogu da podnesem ove jebiga.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2020-04-26, 00:07

    gde bi se selio?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink 2020-04-26, 00:30

    to sa letovanjem u CG ko u doba SRJ sankcija mislim da se neće desiti

    najlepse je kotkuce na srebrnom jezeru



    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo 2020-04-26, 00:31

    bradilko wrote: odmah sam pomislio da je vreme za sepidbu iako radim na tome da revitalizujem ranc. ne mogu da podnesem ove jebiga.

    naravno. revitalizuj ranč, isključi se iz dnevnog života, baci se na primer na uzgoj vrhunskog paradajza (kao što je onaj kvrgavi grbaljski što idu 3 komada u 2 kile).

    i otvori sklonište za magarce. ili koze pa neka dobra mikro proizvodnja.

    dobićeš za to pride neke pare od EU a bićeš u glavi mnogo bolje nego danas....

    đe ti je ranč?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-04-26, 00:32

    #nalog sazeninoglaptopa
    kakve veze gde bi se selio? vise ne znam. moguce u dansku. zvao me tamo drug da radim kod njega.
    ali kakve veze to ima sa ovim kriminalom koji se desava u mne?
    ma sta ti mene pitas eej?
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink 2020-04-26, 00:37

    apsolutno podrzavam predlog lakatusev

    prosto se treba zatvoriti u nesto svoje, ono sto kazu 4 zida, i jebiga drzati distancu


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo 2020-04-26, 00:41

    pre nego što kreneš u dansku treba da pogledaš neke filmove





    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-04-26, 00:54

    pa ja radim na tome. pre korone sam se prijavio za status poljoprivrednika i trebao sam da apliciram za poljoprivredni kredit eu ali je stalo zbog ovog sranja. to me je uhvatilo zadnjih meseci. a blizu je podgorice taj moj ranc i ovde vazi za odlicnu zemlju. tu je najbolje vino( tako kazu).
    jedan lik u maritnice ima farmu magaraca. saveljic. podelicu i gajicu vise stvari. a jedva da sam na pocetku. mora to sve da se rascisti, srusi stara kuca, jos mi je jedan komsija usao sa nekom supom na moju zemlju pa cu sa njim malo da se zajebavam ali to je uobicajen problem.
    nisam toliko zaludan ipak da po citav dan dumam o milovom rezimu i nije mi opravdanje za bilo sta licno ali me uhvati cesto sve to. stvarno se osecam ponizeno iako smo i sestra i ja relativno nezavisni od vlasti tj nismo klijenti. veceras sam isao da setam i sretnem onog veska vukotica ( to je kao da sretnes vesica ili malog) i jebiga nije ti svejedeno. ma ja sam zarazen politikom od malih nogu i u par generacija je to bila bitna tema i posledice su bile krupne pa mi je to ostalo
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2020-04-26, 01:47

    sta god odlucis forum je uzate!!!


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2020-05-01, 00:01

    Crna Gora - Page 39 Scree164


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-01, 00:32

    ovde plamti vec nedeljama dps kampanja. ovaj se ipak casno poneo na kraju, povukao se iz te crnogorske partije ivancevica(ex direktora morskog dobra iz perjoda kad se najvise devastirala obala. lik je sad jos i uvazeni hotelijer, ugledan (eeej) i ko zna sta jos).
    pa ovo drustvo je jos veci raspad nego srpsko nego to slabo ko prati. kakvih ovde bizar slucajeva korupcije, kriminala i kroni k ima to nema nigde.primer: miranovic, clanica dps i ovog nacionalnog veca za koronu, njena uza porodica ima 3 koncesije za mini hidrocentrale.mugosa je vlasnik sa zenom dijagnostike, privatne lab- klinike koja ima odlican ugovor sa zavodom za zdravstvom. ili filipovici koji nemaju ili nisu do nedavno imali magnetnu ali si kod njih isao da platis a onda odes u kcb isti dan da se snimis ili ko ja sto cekam slicku kicme od feba do juna. kurac cu da im platim! a od svega je najjace sto su oni ugledni, iz uglednih kuca gistro a jedna obicna fukara level narko dileri
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-06, 10:47

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/fridom-haus-crna-gora-prvi-put-od-2003-nije-demokratska-drzava-vlast-zasnovana-u-autoritarizmu
    a sad kox
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/novi-detalji-o-pronalasku-droge-na-brodu-barske-plovidbe-kokain-na-budvi-pronasli-holandani
    posle zaplene premijer kaze nemamo mi veze sa brodom. on je izdat tj sva 4 u vlasnistvu drzave crne gore istoj firmi kojoj je sediste u londonu ali izvrsni direktor je iz crne gore. plove pod zastavom mne, mne posada i kapetan i oficiri su mne
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/barska-plovidba-upravlja-budvom-i-ukrcava-posadu

    pre neki dan ex pomocnik ministra za poloprivredu otkrio lazne cifre budzeta za javnost ministra simovica ( jedna od najblizih milovih perjanica)
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/gdje-je-posijano-50-miliona-eura-iz-agrobudzeta-za-prethodne-dvije-godine
    u medjuvremenu uhapsili nekog momka sto je na fejsbuku menjao stihove mne himne. kazu zbog rusenja ugleda drzave mne
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/pljevlja-uhapsen-jer-je-na-drustvenoj-mrezi-postavio-izmijenjene-stihove-himne-crne-gore
    jutros sam prolazio pored glavne crkve (mini vracarski hram) i bila je puna pandura koji proveravaju da li vernici drze 2 metra distance i da li imaju maske. cak ce po prijavama ici po gajbama slavljenika da privode na osnovu jos vazecih mera. naravno meta je crkva jer se mere tako revnosno ne postuju po voli bokanovim piljarama i drugim institucijama. budale ali trenutno odgovara.
    pre neki dan monstat ( zavod za statistiku) objavio da ima 40000 nezaposlenih a znajuci oh kakve su racundzine ima ih bar duplo.


    Last edited by bradilko on 2020-05-06, 11:09; edited 1 time in total
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Mr.Pink 2020-05-06, 11:04

    prezimenjak !

    el kazu odakle je


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-06, 11:12

    baranin. brat sefa obezbedjenja aerodroma pg. sef komunalne policije bar i vlasnik firme za alubravariju.
    inace lik je konobar i ovo mu je prvi put na brodu.
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-06, 15:52

    https://www.facebook.com/950749148414654/posts/1581364798686416/

    lik je gradonacelnik podgorice, rodjeni stric mu je misko vukovic.
    predaje nekakvu glupost kod srdje darmanovica na temu evroatlanskih k-palceva i pre nekoliko godina je ubedjivao ucesnike rasprave da belgija nije u nato paktu jer "on to zna jer to predaje na fakultetu"
    ovu lejdi vec znate a sve ovo se desava na drzavnoj televiziji crne gore
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49662
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj 2020-05-06, 16:30

    Vlast je u stvari opozicija u sopstvenoj zemlji u kojoj je na vlasti. Ista prica.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista 2020-05-06, 17:05

    bradilko wrote:https://www.facebook.com/950749148414654/posts/1581364798686416/

    lik je gradonacelnik podgorice, rodjeni stric mu je misko vukovic.
    predaje nekakvu glupost kod srdje darmanovica na temu evroatlanskih k-palceva i pre nekoliko godina je ubedjivao ucesnike rasprave da belgija nije u nato paktu jer "on to zna jer to predaje na fakultetu"
    ovu lejdi vec znate a sve ovo se desava na drzavnoj televiziji crne gore


    Kako se zove lik?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-06, 17:20

    lik je ivan vuković.
    rumbeando

    Posts : 13380
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando 2020-05-09, 13:50

    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by MNE 2020-05-09, 13:57

    on je od kučkih Arbanasa što ne bi zapjevao na RTCG svašta
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-09, 14:02

    danas u mne polazu vence lazni socijalisti i lazni clanovi subnora a koje bi partizani da se sad dignu iz mrtvih poslali zna se gde. kosti im se okrecu kad im dodje na grobove ova fashisticko mafijaska ekipa
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko 2020-05-12, 16:52

    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/intervju-endemska-korupcija-usporila-integracije-crne-gore
    ambasadorka usa u mne
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by disident 2020-05-12, 22:42

    Ide lajv
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158238317817128&id=653107127


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Crna Gora - Page 39 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-03-28, 12:28