Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 9:27

    i to najpodmuklije, od kraja 80ih, kad je on bio premijer.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Tue 28 Jan - 11:20



    _____


    Uprava napolje!

    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Tue 28 Jan - 11:39

    bravo pavicevicu za ovaj potez. trebao je da bude smokvin list u novoj pozitivnoj koja je svojevremeno izdala opozicioni blok i prisla dps-u.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Tue 28 Jan - 11:41

    Једна вајда од овог милогорског развлачења је да нам некако прође зима, јер брегзит баш смара.

    А баш би било занимљиво кад би, нпр, ДПС и торијевци некако истовремено пали. И курац од месеца би лакше прошао.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:23

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Zuper Tue 28 Jan - 12:26

    Slazem se da bi trebalo tim ljudima dati drzavljanstvo, kao i ostalim srpskog porekla, poput RS-BiH, po ugledu na hrvate sa putovnicoma iz blazepocivse HR HB, ili na Ugare, Bugare...koji su dosta rastegljivi po pitanju davanja drzavljanstva i porekla.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Jan - 12:35

    Ali mi kao privatan lica mozemo da se bavimo i Galapagosom ako nam padne na pamet posto posledica nema. To jedno, drugo, zamolite ga da ne prelazi na stranu "suverenista". 

    Ono sto je istina i sto je tacno je da drzava Srbija ne treba da se bavi Srpskom pravoslavnom crkvom. Ni na koji nacin.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:43

    tako je! ne damo svetilje! balvan revolucija verzija 2.0
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Jan - 12:47

    Sta bre?
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:48

    goloruki srpski narod se mora braniti, barikade next move, na kraju ofc traktorizacija.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:48

    druga strana je vec naravno proglasena za siptaroustasku.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Jan - 12:48

    poludeo si. gde si ti to video u ovome sto sam napisao samo ti znas.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Zuper Tue 28 Jan - 12:50

    Ali se CG drzava bavi ne samo SPC vec i CPC pa nam Latinka, Petricic,Dzoni-Nidzo...potpisase "apel Hail Hitler"...sta su levicari moderni iz demokratske partije socijalista.
    Kao onomad makedonski komunisti...samo Srbi da cutu i ne mucu jer su velikosrbi i fasisti.

    Elem, Milo u potsvesti lepo kazuje:

    Kako je saopšteno iz DPS-a, predsjednik Crne Gore je istakao da "od vremena kada je nestala Pećka patrijaršija, 1766. godine pa do 1918. nema nikakvog drugog autoriteta nad pravoslavnom crkvom u Crnoj Gori. 

    Da, Osmanlije su zabranile Pecku patrijarsiju koja je bila centar srpskog pravoslavlja na prostoru danasnje CG(sto ona skoro nikakada nije geografski bila ovakva).  Ali je zato Nikola Petrovic-Njegos hteo da je osvoji Pecku patraijrsiju u Balkanskim ratovima da bude deo CG. Samo sto je zaboravio da kaze da od 1766 do 1920 nema jedinstvene SPC zbog delovanja Osmanlija i Austrije.
    I to je bila velika tragedija za Srbe jer je uticalo puno na nepismenost juzno od Save i Dunava jer su Grci svesno radili da se preko crkve ne siri pismenost da ih ne bi ugrozili.
    Pa su zato Karlovci mesto moje drago, kod nasega brata AZ-a, postali srediste srpskoga pravoslavlja.
    Zato, Milo lopove, ne seri.



    Last edited by Zuper on Tue 28 Jan - 13:29; edited 3 times in total
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Tue 28 Jan - 12:51

    AZ-5 wrote:
    BUDIMPEŠTA - 
    Mađarska vlada je za ovu godinu izdvojila više od milijardu forinti, ili 3,4 miliona evra, za finansiranje projekata vojvođanskih Mađara, a u narednom periodu taj iznos će biti još veći, izjavio je državni sekretar za nacionalnu politiku Arpad Janoš Potapi.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:53

    koji su većina i državljani mađarske i usput se radi o prostorima koji su duže bili mađarska nego srbija. 

    oko i dupe povezanost. srbija ove debile loži tamjanom i plivanjem za krst, umesto da im da bar pare, uvaljuju im govna na ostrogu za mnogo evra, posle će biti plivanje po suvom.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Tue 28 Jan - 12:54

    dobro ja sam budala sto sam te skinuo s liste one, sam sam kriv Crna Gora - Page 3 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:55

    ti si tamjan možeš slobodno da odjebeš da braniš svetinje dole niko te ne drži
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:56

    u šta ćete se tek pretvoriti kad dođe vojvodina na red za pa-pa srbijo, ne smem ni da zamislim
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Tue 28 Jan - 12:57

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Zuper Tue 28 Jan - 12:58

    AZ-5 wrote:goloruki srpski narod se mora braniti, barikade next move, na kraju ofc traktorizacija.

    A moze da bude i ovo, pa ces da places.




    Nemoj zaboraviti brate AZ-e, da je rsk svesno pustena kao blagopocivsa hrvatska republika herceg-bosna.

    Da se razumemo, ja to ne zelim, nego pominjem kao opciju kada vec pomnjes ubijanje i protetivanje srba.
    Nemoj posle da ronis suze a ja ne zelim da ti places jer si ipak brat.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Tue 28 Jan - 13:01

    Gargantua wrote:


    Crna Gora - Page 3 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Jan - 13:03

    AZ-5 wrote:u šta ćete se tek pretvoriti kad dođe vojvodina na red za pa-pa srbijo, ne smem ni da zamislim

    Ako nisi primetio CG je bila pa-pa Srbijo pre 14 godina pa se nista nije desilo.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Tue 28 Jan - 13:05

    Мада, формално гледано, тада је било само "па па, Сер & Мо".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Zuper Tue 28 Jan - 13:08

    AZ-5 wrote:koji su većina i državljani mađarske i usput se radi o prostorima koji su duže bili mađarska nego srbija. 

    oko i dupe povezanost. srbija ove debile loži tamjanom i plivanjem za krst, umesto da im da bar pare, uvaljuju im govna na ostrogu za mnogo evra, posle će biti plivanje po suvom.

    Koliko ja znam ugari su iz azijskih stepa dosli u 10 veku a npr. najstarije tvrdjave po Vojvodini, poput Vrsackog brega, napravili srpski despoti u Srednjem veku. Pa to su bili srpske oblasti kroz 15 i 16 vek kada su Ugari i Kroati za 15 minuta pukli na Mohacu. Subotica bila prestonica kratkotrajne srpske drzave a tek da ne pricam o banatskom Ustanku 1596..Je l si lud?
    Pa Srbi bili glavni Husari, stavise postoji jedna teorija da je ime srpsko, stitili Ugare...pitaj Poljake ko su bili Husari.
    Stavise, Ugari su tek u 12. veku uspostavili kontrolu nad teritorijom danasnje Vojvodine, oteravsi, pre svega Bugare a Srbi bejahu na tom prostoru u 7. stoljecu. A odmah u sledecem veku dolaze Mongoli i spaljuju Madjare do zemljice crnice a onda vec srpski vladari uzimaju na svoju upravu delove danasnje Vojvodine.
    Ne mislis valjda da je nakon 17. veka nesto sto se zove Austrija bila Ugarska?

    Vidis, brate AZ-e, kako nisi obrazovan.


    Last edited by Zuper on Tue 28 Jan - 13:21; edited 3 times in total
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Tue 28 Jan - 13:10

    joj zasto sam se rodio

    Crna Gora - Page 3 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun 28 Apr - 11:57