Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by паће Fri May 01, 2020 7:18 pm

    И шта, њега трефи срчка ујутро после инаугурања, и сви добијају оно што никад нису хтели, нпр. 1 Хиларија?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by beatakeshi Fri May 01, 2020 7:19 pm

    USA - США - SAD - Page 37 3579118792 pobogu, čovek je za hospitalizaciju.
    Et NC
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by MNE Fri May 01, 2020 7:21 pm

    No Country wrote:Добија Бајденара. Није баш онолико дементан колико би то Берни брос хтели.
    trenutno nije ali ima još do novembra...
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Daï Djakman Faré Fri May 01, 2020 7:24 pm

    i ja sam mislio da ide bajdenara posto se nije samounistio u duelu protiv bernija, al onda sam video da u zadnjih par nastupa mece svoju zenu da prica umesto njega. ko zna kakvim drogama su ga spucali za taj duel i mogu misliti koji je to bio herkulijanski napor za njega. to je bio poslednji put da je delovao normalno.

    bukvalno nema sanse da bajden bude na tiketu ™.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 7:34 pm

    erős paprika wrote:pa sada ako krene da ti mirise kosu...
    ja poznajem ilegalce iz rodnog kraja (severna CG) koji su ovih dana u Njujorku, i ne smeju da odu lekaru jer se plaše da će ih pokupiti imigraciona služba. džaba to što Kuomo i DeBlasio apeluju i ubeđuju da im ne preti opasnost.

    ti možeš do zore da mi objašnjavaš kako je Bajden ovakav, demokrate onakve... ja sam potpuno siguran da moji poznanici ne bi imali nikakvih problema da je kojim slučajem Bajden predsednik (ili Sanders, Blumberg, Klobučar...).
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 7:43 pm

    to je zato što je poznato da demokrate ne deportuju, evo Obama recimo...
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 7:48 pm

    Trampara imigrantska majka!

    The Trump administration has deported fewer overall people than were deported under former President Obama despite the ongoing crackdown on immigrants without legal status, according to the Washington Post.

    While the Obama administration deported 1.18 million people in his first three years, the number of deportations has been a little under 800,000 so far under Trump, according to the Post.

    The Obama administration also deported 409,849 people in 2012 alone, while the Trump administration has yet to deport more than 260,000 people in a year, the Post reported.
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 8:09 pm

    https://www.cato.org/blog/trump-administration-expands-interior-immigration-enforcement
    USA - США - SAD - Page 37 Trumpdeporteralex1


    Last edited by Gargamel on Fri May 01, 2020 8:11 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:11 pm

    tako se ne piše "ne bi imali problema" USA - США - SAD - Page 37 2304934895
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 8:13 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:tako se ne piše "ne bi imali problema" USA - США - SAD - Page 37 2304934895
    upravo se tako piše. Njujork je par hiljada kilometara od južne granice.

    USA - США - SAD - Page 37 Trumpdeporteralex2
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:17 pm

    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:19 pm

    ^
    pa ne, ne piše se, Tramp nije ni blizu Obami kad su u pitanju interior removals u prvom mandatu. Obama je smanjio interior removals ispod Trampovih brojeva tek u poslednje dve lameduck godine.
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:20 pm

    eo imam i ja sliku USA - США - SAD - Page 37 1861198401

    USA - США - SAD - Page 37 1-immigration-enforcement
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:22 pm

    Surova dominacija pred Obamin reizbor.
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 8:29 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:^pa ne, ne piše se, Tramp nije ni blizu Obami kad su u pitanju interior removals u prvom mandatu. Obama je smanjio interior removals ispod Trampovih brojeva tek u poslednje dve lameduck godine.
    USA - США - SAD - Page 37 3137070404 vala baš. vreme je relativno, trendovi ne znače ništa... za ovako nešto nema leka.
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by MNE Fri May 01, 2020 8:48 pm

    dobro ako podržavaš ilegalizam onda je logično da si za demokrate
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 8:51 pm

    Gargamel wrote:
    Djamolidine Abdoujaparov wrote:^pa ne, ne piše se, Tramp nije ni blizu Obami kad su u pitanju interior removals u prvom mandatu. Obama je smanjio interior removals ispod Trampovih brojeva tek u poslednje dve lameduck godine.
    USA - США - SAD - Page 37 3137070404 vala baš. vreme je relativno, trendovi ne znače ništa... za ovako nešto nema leka.

    sad si se iznervirao USA - США - SAD - Page 37 1861198401 nije te niko terao da pominješ imigraciju i deportacije.

    znači nije vreme relativno, i trendovi znače, naravno, samo postoji i njegovo veličanstvo kontekst USA - США - SAD - Page 37 1844795956
    fali ti u boldu "lameduck". pola Obaminog legasija™ je nagurano u te dve godine, Pariz, Iran, svašta nešto. pre toga je upravljao tačno kao najbolji prijatelj i šef Bajdenare koji kaže da bi mogao republikanca da stavi za svog veepa. mislim, super, izbor postoji, nek tvoj tim pobedi, samo mi je urnebesna lolčina da će nešto da se promeni nabolje u životima crnogorskih ilegalaca.
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 8:57 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:sad si se iznervirao USA - США - SAD - Page 37 1861198401
    nope. prosto nema potrebe gubiti i moje i tvoje vreme.
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Fri May 01, 2020 9:00 pm

    Gargamel wrote:
    Djamolidine Abdoujaparov wrote:sad si se iznervirao USA - США - SAD - Page 37 1861198401
    nope. prosto nema potrebe gubiti i moje i tvoje vreme.

    jašta, tvoje vreme mora da je veoma vredno ako te stvarno plaćaju da tako čitaš trendove™
    prvih 6 godina je otkinuo sa deportacijama, nadmašio Buša, u poslednje dve smanjio, to mora de TrENd! sad ćemo sve što posle dođe da poredimo samo sa te dve godine, nema veze koje su godine pred midterms, koje pred kraj prvog a koje pred kraj drugog mandata USA - США - SAD - Page 37 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Fri May 01, 2020 9:34 pm

    USA - США - SAD - Page 37 Yeah+police+id+like+to+report+a+ing+murder+_4e88b4f785eb8bc0fdc4f087b3edfe42


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Fri May 01, 2020 10:32 pm

    Gargamel wrote:
    erős paprika wrote:pa sada ako krene da ti mirise kosu...
    ja poznajem ilegalce iz rodnog kraja (severna CG) koji su ovih dana u Njujorku, i ne smeju da odu lekaru jer se plaše da će ih pokupiti imigraciona služba. džaba to što Kuomo i DeBlasio apeluju i ubeđuju da im ne preti opasnost.

    ti možeš do zore da mi objašnjavaš kako je Bajden ovakav, demokrate onakve... ja sam potpuno siguran da moji poznanici ne bi imali nikakvih problema da je kojim slučajem Bajden predsednik (ili Sanders, Blumberg, Klobučar...).

    ma ja komentarisem ono tvoje da ovo nisu segsualni izbori glede uzbudjenja. ja (eros paprika) mislim da je bajden bolji (levlji) kandidat od HRC i da uopste nije cudno sto ga je bernard podrzao brze, bolje i jace nego sto je to ucinio sa HRC.

    takodje, generalno mislim da je svaki DEM bolji od svakog GOP-era.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Fri May 01, 2020 10:34 pm

    ja se ovde slazem sa neprijateljem strumpfova. price o obaminim brojevima i emigraciji su ono statistika nasa dika fazon. uzasno su sada agresivniji i idu na populacije koje ranije nisu dirali.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by rumbeando Fri May 01, 2020 10:55 pm

    Gargamel wrote:so fucking what?

    USA - США - SAD - Page 37 HMFaifk

    According to the Post/ABC survey, 55 percent of registered voters who back Mr. Trump say they are very enthusiastic about supporting him, and 32 percent say they are somewhat enthusiastic. Among Mr. Biden’s supporters, just 28 percent say they are very enthusiastic, while 46 percent are somewhat enthusiastic.

    Overall, there’s a 12-point enthusiasm gap between Mr. Trump and Mr. Biden. Among the most excited voters, it’s an even bigger 27-point gap.

    Pollsters, strategists and political types pay a lot of attention to the intensity of enthusiasm because it offers hints about who is likely to show up at the polls and who is likely to stay home. (We’re assuming “showing up at the polls” will still be a thing in November.) Campaigning in this polarized era is often less about persuading undecided voters and more about driving out your forces.

    Here’s The Post on the history:

    In May 2012, Mitt Romney, now a U.S. senator, had a strong enthusiasm deficit of 25 points against President Barack Obama in Post-ABC polling. In June 2008, Sen. John McCain (R-Ariz.) was down 33 points on enthusiasm against Obama. In June 2004, Sen. John F. Kerry (D-Mass.) faced a 16-point gap on enthusiasm in his campaign to unseat President George W. Bush. Romney, McCain and Kerry all managed to narrow that gap by November but ultimately lost their elections.
    https://www.nytimes.com/2020/03/30/us/politics/trump-biden-enthusiasm-gap.html


    Last edited by rumbeando on Fri May 01, 2020 11:01 pm; edited 1 time in total
    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Gargamel Fri May 01, 2020 10:56 pm

    erős paprika wrote:ma ja komentarisem ono tvoje da ovo nisu segsualni izbori glede uzbudjenja.
    ok, apologies for the shot from the hip. USA - США - SAD - Page 37 1403342043
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Janko Suvar Fri May 01, 2020 11:49 pm

    Gargamel wrote:
    erős paprika wrote:pa sada ako krene da ti mirise kosu...
    ja poznajem ilegalce iz rodnog kraja (severna CG) koji su ovih dana u Njujorku, i ne smeju da odu lekaru jer se plaše da će ih pokupiti imigraciona služba. džaba to što Kuomo i DeBlasio apeluju i ubeđuju da im ne preti opasnost.

    ti možeš do zore da mi objašnjavaš kako je Bajden ovakav, demokrate onakve... ja sam potpuno siguran da moji poznanici ne bi imali nikakvih problema da je kojim slučajem Bajden predsednik (ili Sanders, Blumberg, Klobučar...).
    +1

    USA - США - SAD - Page 37 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:15 am