Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Niš kao takav

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Sun Nov 10, 2019 10:50 pm

    Niš kao takav - Page 39 Img_2036
    Niš kao takav - Page 39 Img_2037
    Niš kao takav - Page 39 Img_2035


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Nov 10, 2019 10:56 pm

    jel moguće da će ovaj Vacić biti neko mudo u zemlji, imati poslanički klub, lokalne šerife, javna preduzeća? fizička i moralna nakaza granične inteligencije, lišen morala i etike, bukvalno otpad ljudski bez ikakve vrednosti?

    i kako da čovek ne pođe Garijevim stazama?
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Летећи Полип Sun Nov 10, 2019 11:06 pm

    Ja baš i ne bih Garijevom stazom, jer mi je Mitteleurope dosta do kraja života. Ali tamo neka Australija ili Kanada deluju lepo. I Brazil isto. Kažu da tamo ima love, mada ne znam koliko je sigurno.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Nov 10, 2019 11:19 pm

    pa moja staza i jeste da odes bilo gde iz septicke jame, amerika i australija included, pa cak i rusija ako nadjes dobru kombinaciju. niko te ne tera u njemacku ili cesku Niš kao takav - Page 39 1399639816
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Sun Nov 10, 2019 11:19 pm

    Papa Lazarou wrote:jel moguće da će ovaj Vacić biti neko mudo u zemlji, imati poslanički klub, lokalne šerife, javna preduzeća? fizička i moralna nakaza granične inteligencije, lišen morala i etike, bukvalno otpad ljudski bez ikakve vrednosti?

    i kako da čovek ne pođe Garijevim stazama?


    Ako pavijan Vucic ima i klub i vladu i sve gradove, opstine, mesne zajednice, zgrade, javna preduzeca i frans, sto i ovaj konj ne bi imao poslanicki klub


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Nov 10, 2019 11:24 pm

    na tu temu, prvi put sam cuo da je neko dobro prosao na poslovima za nizu klasu u rusiji. doduse radi se u ogromnom gasnom postrojenju koje gazprom pravi na granici rusije i kine Niš kao takav - Page 39 1399639816  ovo je u pitanju 

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Nov 10, 2019 11:24 pm

    takodje budite posteni i priznajte konacno i sami sebi da faca poput vucica vacica ovde najvise ima, koliko god se tripovali i zeleli da nije tako
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by disident Sun Nov 10, 2019 11:25 pm

    Papa Lazarou wrote:jel moguće da će ovaj Vacić biti neko mudo u zemlji, imati poslanički klub, lokalne šerife, javna preduzeća? fizička i moralna nakaza granične inteligencije, lišen morala i etike, bukvalno otpad ljudski bez ikakve vrednosti?

    i kako da čovek ne pođe Garijevim stazama?
    1000+


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Nino Quincampoix Mon Nov 11, 2019 12:06 am

    Mislim da SNS opipava pulseve i istražuje alternative. To još ne znači da će Vacić u skupštinu iako bi Vučić to sigurno voleo. Jednostavno ne vidim kako bi neko glasao za Vacića.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Nov 11, 2019 12:10 am

    Pa evo sad najavljuju i Levijatan...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by plachkica Mon Nov 11, 2019 12:13 am

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Sotir Mon Nov 11, 2019 12:29 am

    Papa Lazarou wrote:jel moguće da će ovaj Vacić biti neko mudo u zemlji, imati poslanički klub, lokalne šerife, javna preduzeća? fizička i moralna nakaza granične inteligencije, lišen morala i etike, bukvalno otpad ljudski bez ikakve vrednosti?

    i kako da čovek ne pođe Garijevim stazama?
    Мислим да та екипица нема неку перспективу на изборима, осим што је гурају свим силама, као и испушене Заветнике, не би ли Бошку узели који проценат да падне испод цензуса.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Nov 11, 2019 12:30 am

    William Murderface wrote:Pa evo sad najavljuju i Levijatan...


    ja sam levijatan najavio cim su poceli da skupljaju potpise "za sapice", dzabe sam svakoj budali koja im se potpisivala govorio da daju potpise za osnivanje stranke srpskog jedinstva za upotrebu u 21. veku
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Nov 11, 2019 12:31 am

    sns moze da radi sta hoce, moze bukvalno svakom canku cedi i ujedinjenim slinavim vacicima i levijatanima da odredi grupu svojih degena glasaca koji ce njih morati da zaokruze, kalkulisace samo sa tim kome ce dati i da udje u neke organe vlasti
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Sotir Mon Nov 11, 2019 12:42 am

    Иначе старо правило у продаји које изгледа важи и у политици је да је уколико неки бренд крене да пада, лакше подићи нов на његово место него вратити стари. 
    Зато чим тако нека патријотска странка пређе свој зенит, почну да спремају озбиљније следећу. Заветници - Вацић/ЛГП - па ћемо ускоро видети следећи. 
    Левијатан не може никад да иде озбиљно, исувише су екстремни и лако би их дисквалификовали бројним срањима.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Mon Nov 11, 2019 12:55 am

    dr. Labrador Špegelj wrote:Jednostavno ne vidim kako bi neko glasao za Vacića.

    Na predsednickim izborima, Vucic je u Tutinu dobio preko 70%. Na republickim, godinu dana ranije, mislim da je imao 20-ak


    edit:
    2016 SNS 20.15%
    2017 AV 74.93%


    Tako to izgleda kad opozicija ne pokrije dobro glasacka mesta a ove izbore ce bojkotovati


    Last edited by ficfiric on Mon Nov 11, 2019 1:09 am; edited 1 time in total


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Nov 11, 2019 1:08 am

    Sotir wrote:Иначе старо правило у продаји које изгледа важи и у политици је да је уколико неки бренд крене да пада, лакше подићи нов на његово место него вратити стари. 
    Зато чим тако нека патријотска странка пређе свој зенит, почну да спремају озбиљније следећу. Заветници - Вацић/ЛГП - па ћемо ускоро видети следећи. 
    Левијатан не може никад да иде озбиљно, исувише су екстремни и лако би их дисквалификовали бројним срањима.


    Mislim da su ovo pretpostavke vezane za neki stari svet koji više jednostavno ne postoji. Mi smo sad u trenutku kad svako ko zavrišti "Dršte pedofila!!!" i onda iz čista mira premlati čoveka na ulici može da dobije izbore. Kakve diskvalifikacije, kakvi kurci-palci. Kristini Kovač i Rodoljubu Šabiću ljudi uzalud na netu objašnjavali šta je Levijatan, ne vredi, ne zanima ih da ih znaju. Pogledaj raspravu na PPP od pre nekog vremena, brane ih bre ljudi. Gotovo je, ljudima su naprosto pale roletne i više ne vide ništa osim sopstvenog besa i potrebe za osvetom. To ti je Srbija 2019 - masovno vrištanje, histerija i moralna panika. Ko bude viknuo najglasnije, taj dobija.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Nov 11, 2019 1:24 am

    Drustvo je u kolapsu. Nije drzava u kolapsu, ali drustvo jeste. Da li je Srbija i dalje drustvo, to je veliko pitanje.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Nov 21, 2019 12:08 am

    naselje beverli hils u nisu? admine daj neki info sa lica mesta


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Wed Jan 22, 2020 10:21 pm

    Pahorska ulica na Trošarini ubuduće će se zvati Ulica Daglasa Dolda, a ime je dobija u čast američkog humanitarca koji je sprečio bugarsku vojsku da razori Niš 1915. godine. Ulica na Paliluli nosiće naziv niškog političara Zorana Krasića iz Srpske radikalne stranke, a na inicijativu Nišvila i Miša Blam će dobiti ulicu u Opštini Medijana.

    Niš kao takav - Page 39 286371741


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Wed Jan 22, 2020 10:25 pm

    ja evo sad saznao da je krepao
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by beatakeshi Wed Jan 22, 2020 10:29 pm

    Poprilična pizda.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 22, 2020 10:30 pm

    Otvara se put ka ulicizaciji Seselja
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 22, 2020 10:31 pm

    Bice verovatno objasnjenje da je to dobio kao "pesnik". Tako ce verovatno i Seselj za doprinos pravnoj i politickoj misli.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Wed Jan 22, 2020 10:44 pm

    Ne pominje s poezija

    Naziv postojeće Ulice 12. srpske brigade u Opštini Palilula menja se u Ulica Zorana Krasića - piše u odluci.

    Krasić je preminuo 2018. godine u 62. godini života, posle kratke i teške bolesti.

    Kako piše u obrazloženju, godinama je bio jedan od najistaknutijih niških političara, "koji je nadahnuto zastupao stavove svog voljenog Niša i celog juga Srbije".

    Bio je nenadmašan orator i omiljen među svim građanima bez obzira na njihovo političko opredeljenje - dodaje se u obrazloženju.

    https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Americki-humanitarac-niski-politicar-i-Misa-Blam-dobijaju-ulice-u-Nisu.sr.html


    _____


    Uprava napolje!

    Niš kao takav - Page 39 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:56 pm