Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Umro mi TV

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 11, 2020 11:44 am

    Pa srafcigerom Umro mi TV - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 11:45 am

    Mislim da nije predvidjen za otvaranje. Ima zamenski u prodavnici sporske opreme  :ljaksofon:

    https://www.olimpsport.rs/catalog/tehnika/univerzalni-daljinski-upravljaci/univerzalni-daljinski-upravljac-za-set-top-box
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Sotir Thu Jun 11, 2020 11:47 am

    Има оне као стрелице које кликну кад се затвори.
    Ко немаш посебан алат за то, пробај што тањи тупи нож за мазање. Завуче у процеп и тражиш где је клик. Кад га одвојиш, ту убаци нешто да држи отворено, онда идеш на следећи. Довољно је са једне стране да отвориш, обично имају по 3 нпр.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Sotir Thu Jun 11, 2020 11:49 am

    Ако си просуо нешто боље пожури, кока кола брзо нагризе водове.
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 12:03 pm

    Nisam ništa prosuo nego slabije reaguje na par glavnih dirki, kao da se zaprljani unutra.
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 12:05 pm

    Znam kako se inače rasklapaju te stvari na klik nego je baš čvrsto sklopljen pa mi žao da ga sjebem Umro mi TV - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 12:08 pm

    Imao sam sličnu situaciju i zaključio da je bolje da ne čačkam, zaista je pretvrdo i mislim da bi se polomilo.
    Rešio sam situaciju zajedno sa jednom drugom: kada nisu želeli da mi zamene modem za noviji model, došlo je do malog incidenta u kome je modem slučajno spržen  Umro mi TV - Page 5 2304934895 
    zajedno sa modemom, tražio sam i novi daljinski i doneli mi, za džabe.


    Last edited by Vasa Čokrljan on Thu Jun 11, 2020 12:09 pm; edited 1 time in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 11, 2020 12:08 pm

    A nece onako nozem ili srafcigerom da se razdvoje dve strane?
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 1:04 pm

    Probao i sve što se dešava je da se deformiše plastika na spoju. Ma nije ni bitno, u suštini radi samo sporo reaguje na Vol dugmiće pa pretpostavljam da će umesti čišćenja nekada dobiti zamenu.
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Thu Jun 11, 2020 1:09 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Imao sam sličnu situaciju i zaključio da je bolje da ne čačkam, zaista je pretvrdo i mislim da bi se polomilo.
    Rešio sam situaciju zajedno sa jednom drugom: kada nisu želeli da mi zamene modem za noviji model, došlo je do malog incidenta u kome je modem slučajno spržen  Umro mi TV - Page 5 2304934895 
    zajedno sa modemom, tražio sam i novi daljinski i doneli mi, za džabe.

    Ja sam jednom na praktično novom laptopu pisao neki tepih-post i ne znam kako, brauzer mi vrati na prethodnu stranu i izbriše mi post. I ja onako besan, prstima koji su ostali u poziciji za kucanje, klepim po laptopu malo ispod tastature i op, ugasi se. Restart, kaže da nema HD unutra Umro mi TV - Page 5 1399639816. Pogledam, laptop spolja čitav, nema nikakvog oštećenja. Nazovem servis, odnesem, ljudi mi uredno zamene HD jer jbg "kvar u garantnom roku" a nema oštećenja.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Dec 13, 2020 6:02 pm

    Nije umro TV, nego da pitam - da li je bilo kako moguce nakalemiti bluetooth slusalice na EON box?
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by boomer crook Wed Dec 16, 2020 9:28 am

    drugari, da li neko zna kako da sprovedem TV kevi u sobu? imamo vec jedan TV u tzv. dnevnoj sobi ali zeleo bih i njoj dok je s nama da sprovedem TV u njenu sobu posto mislim da je prestala da spava nocom? inace smo na telekomu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Wed Dec 16, 2020 9:33 am

    Treba ti dodatni set top box, pitaj Telekom koliko se plaća. Moglo bi preko splitera ali onda keva gleda što i ti.
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by boomer crook Wed Dec 16, 2020 9:37 am

    aha. kako to ide preko splitera? mislim da nije problem posto joj je to za neke nocne akcije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by boomer crook Wed Dec 16, 2020 9:38 am

    zvuci lose ovo 'nocne akcije' ali ono zena je kao i sve babe insomnijak pa gleda milenu dravic u 3 izjutra.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Guest Wed Dec 16, 2020 9:40 am

    Ne ide nikako, spliter samo šalje sliku ka drugom TV-u sa set top boksa, a program bira onaj ko je u posedu set top boksa i daljinskog. Znači keva vam ulazi noću u sobu da menja kanal. A spliter košta par hiljada dinara, što je verovatno nekoliko meseci dodatnog set top boksa.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Notxor Wed Dec 16, 2020 1:49 pm

    Zavisi šta keva gleda.
    Televizor sa DVB-T2 dekoderom ima nešto domaćih kanala ako imaš sproveden antenski kabl.
    TV sa androidom može da pušta RTS Planetu, ako imaš internet.
    Postoji i komercijalno DVB-T2 rešenje sa brdom pink kanala i arenama.
    Dodatni boks te "košta" par megabita u sekundi i zavisi od kvaliteta veze sa centralom, osim ako si na optičkom kablu onda te veza ne brine(rekao si da si na mts-u)


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by boomer crook Sat Dec 26, 2020 4:13 pm

    nista nisam blize resenju. znaci ne bih da razvlacim kablove, baba voli da spava uz TV i tako.

    znaci trebao bi mi neki wireless splitter. ili tako nesto.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Jan 19, 2021 5:01 pm

    engleski tv detektor


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by kondo Tue Jan 19, 2021 5:49 pm

    Šta od ovih novih televizora ima sliku koja se po toplini može porediti sa Sony Trinitronom i Panasonicovom plazmom (ako pričamo o flat screen)?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Јанош Винету

    Posts : 5173
    Join date : 2016-01-26

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Јанош Винету Tue Jan 19, 2021 5:58 pm

    Ја мислим да је апсолутно све боље од тога.

    Тј. Тринитрон је катодна технологија стара 30 година, та слика данас није релевантна, свако кинеско ђубре има бољу слику од тога.

    Ако хоћеш живе боје можеш да наштелујеш сам, ако хоћеш верне боје е то кошта.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed Feb 10, 2021 2:24 pm

    TV Size to Distance Calculator and Science


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Mr.Pink Wed Feb 10, 2021 4:33 pm

    dobro pitanje markus

    panasonic je prestao da proizvodi plazme i kapiram sta me pitas i moracu da se konsultujem i odgovorim ti


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by kondo Wed Feb 10, 2021 4:52 pm

    zahvaljujem

    ne bi voleo da mi se nešto desi toj plazmi a ja ne spreman da je dostojno zamenim

    LED stop


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by ontheotherhand Wed Feb 10, 2021 7:45 pm

    Nema ništa osim OLEDa.

    Umro mi TV - Page 5 Empty Re: Umro mi TV

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 1:44 am