Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jutro će promijeniti sve

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Bluberi Mon Dec 24, 2018 12:23 am

    Prvo da utvrdimo šta je vučićevština i da li možemo raspravljajti o bilo kakvom sadržaju.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Mr.Pink Mon Dec 24, 2018 12:25 am

    mozda vama nije jasno nakon odgledanih 50 epizoda cije je ovo govno

    meni dovoljan uskok i taj neki duh vremena


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Bluberi Mon Dec 24, 2018 12:31 am

    Blago tebi.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Zuper Mon Dec 24, 2018 12:51 am

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 IDIXyNB

    Ovo sam stavio zbog umetnice Isidorice. Lepo izgleda iz profila.
    Serija, naravno, nije Vucicevska.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Thu Dec 27, 2018 12:48 am

    Размишљајући о утицају корпоративног капитализма на народне масе, паде ми на памет Саша: она на почетку серије пада у сваком покушају осамостаљења. Тек када добро упозна корпоративну културу, обогаћена тим искуством, успева да нађе домаћи одрживи модел.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4330
    Join date : 2016-09-29

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Dec 27, 2018 12:52 am

    eh ovaj uskokov post me podsetio na vreme kad je topik twin peaks bio aktivan.
    dodjem, vidim ima novih postova, skoknem do topika kad ono jedini novi post je post forumskog glupaka   Jutro će promijeniti sve - Page 17 3402243210


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by ♏ Thu Dec 27, 2018 7:56 am

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Square-peg-round-hole

    … na svakoj jebenoj temi, a i to bi bilo okej da nije samozadovoljno zloban i pokvaren.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Thu Dec 27, 2018 11:57 am

    Јесте ви уопште пратили серију? Саша негује једну једину вредност, духовни отпор корпоративној култури живљења, неће да буде као чеде јовановићи, а не зна тачно шта хоће, али како каже, не уме, не успева, пада, љубавно и пословно, клубови јој нису рентабилни... Тек када је силом животних прилика натерана да буде учесник/шраф корпоративног капитализма, добија визију за један етичкији модел капитализма.



    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Screen10


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by plachkica Thu Dec 27, 2018 12:47 pm

    dobija lokal za dž od mame

    i meni bi jedan lokal u beogradu otvorio mnogo biznis čakri
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50099
    Join date : 2017-11-16

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 27, 2018 1:11 pm

    Donelo bi ti hiljadu problema i na kraju bi ga zatvorila ili izdala nek ide s milim bogom Jutro će promijeniti sve - Page 17 1399639816
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Thu Dec 27, 2018 1:29 pm

    Саша је добијала локале за џ и на почетку серије, али јој је мама сасекла сваку помоћ док није прошла корпорацијски дрил. Онда су се улоге замениле, мама је та која је убеђује да може, а сама Саша се двоуми. Корпорацијско искуство јој је помогло да зрелије сагледава своје могућности.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50099
    Join date : 2017-11-16

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 27, 2018 1:31 pm

    Jeste, za kafanu ti treba "korporacijsko iskustvo" Jutro će promijeniti sve - Page 17 1399639816 (ako je kafana u pianju, jer ja seriju ni ne gledam)
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by plachkica Thu Dec 27, 2018 1:40 pm

    da, kafana, držala je kafić, plaćala kiriju, pokrivala se maminim parama, 
    na kraju ju je gazda oterao iz lokala, zaposlila se kao konobarica,
    i mami je palo genijalno rešenje na pamet da joj da lokal za dž, da otvori restoran.

    korporativno Jutro će promijeniti sve - Page 17 1143415371
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Zuper Thu Dec 27, 2018 2:07 pm

    Podrzavam uia stavove,

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 22_1
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Thu Dec 27, 2018 2:09 pm

    Киндер, не, није о томе реч. Тамо на теми о левици, изнео сам претпоставку да ће МОЖДА народне масе у судару са неоколонијализмом (условно речено) развити свој одговор на то. Типа, почели смо да правимо добре домаће серије кад смо били највише притиснути високобуџетним страним серијама. Оне жене рецимо, што преду вуницу у турским фабрикама, ја не сумњам да би оне умеле свакако да раде тај мануелни посао, али им корпорацијско искуство отвара нове видике. (Онда можда постане могуће направити хуманији социјални систем, универзалну социјалну заштиту, све оно што је змај 2.0 мислио да ће народне масе подржати, а нису) Дакле, није ствар у Сашиним способностима и вештинама, него у ДУХОВНОЈ трансформацији, она више не тежи да прави егоцентричне клубове са сликама Дејвида Боувија, него разматра шта је потребно народу, шта би било одрживо на дуге стазе.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Guest Thu Dec 27, 2018 2:15 pm

    kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti
    kada vidim da idioti ....
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Zuper Thu Dec 27, 2018 2:28 pm

    uskok i ajduk wrote:Киндер, не, није о томе реч. Тамо на теми о левици, изнео сам претпоставку да ће МОЖДА народне масе у судару са неоколонијализмом (условно речено) развити свој одговор на то. Типа, почели смо да правимо добре домаће серије кад смо били највише притиснути високобуџетним страним серијама. Оне жене рецимо, што преду вуницу у турским фабрикама, ја не сумњам да би оне умеле свакако да раде тај мануелни посао, али им корпорацијско искуство отвара нове видике. (Онда можда постане могуће направити хуманији социјални систем, универзалну социјалну заштиту, све оно што је змај 2.0 мислио да ће народне масе подржати, а нису) Дакле, није ствар у Сашиним способностима и вештинама, него у ДУХОВНОЈ трансформацији, она више не тежи да прави егоцентричне клубове са сликама Дејвида Боувија, него разматра шта је потребно народу, шта би било одрживо на дуге стазе.

    Ja sam presao u islam.
    Izvrsio sam duhovnu transformaciju i prilagodjavanje.
    Treba shvatiti kada se vetrovi menjaju bez egocentrizma., odrzivo na duze staze, dokazano.
    Salam alejkum kaurine uskoce.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Thu Dec 27, 2018 3:17 pm



    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Zuper Thu Dec 27, 2018 3:33 pm

    Objavljujem dzihad na pcelarsku sektu.
    Anonymous
    Guest

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Guest Thu Dec 27, 2018 3:43 pm

    Alah je na strani pčelara.

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Beehivebrown


    Last edited by fikret selimbašić on Thu Dec 27, 2018 4:20 pm; edited 1 time in total
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Sotir Thu Dec 27, 2018 4:16 pm

    Па то је онда још једна из серијала домаћих серија о богатој деци која се тешко муче кроз живот, имају неке некретнине, раде на фенси пословима. Ова има и твист - неко време је главна актерка морала да ради као келнерица, какав ужас.

    Кад се само сетим да су до 90их правили доста филмова и серија о људима са дна лествице, ко ће сад тако нешто да направи?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Zuper Thu Dec 27, 2018 4:24 pm

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 413px-Gore_dole
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by plachkica Fri Dec 28, 2018 5:11 pm

    https://remarker.media/kultura/zadovoljstvo-u-tekstu-turbo-folk-me-je-naterao/?fbclid=IwAR3B-V_Oa3Q5O4HFe1RImJftgXZu75JD3gDpSW5Tjw-BWZhx27wgx__PyfQ

    U specijalnom novogodišnjem izdanju podkasta “Zadovoljstvo u tekstu” u epizodi “Turbo folk me je naterao” autori govore o domaćoj, televizijskoj, hit seriji “Jutro će promeniti sve”. Serija prati sudbine manje grupe prijatelja Saše (Isidora Simijonović), Ljube (Andrija Kuzmanović), Filipa (Nikola Rakočević) i Anđele (Jovane Stojiljković) koje muči usamljenost, nesnađenost, lova, ljubav…
    “Jutro” je po mnogo čemu drugačije u poređenju sa domaćom produkcijom na koju smo navikli, zbog tema kojima se bavi, rušenja tabua, saundtreka... na kraju, vratila je mlađu publiku pred televizore u određeno vreme (da gleda domaći igrani program).
    Šta očarava, a šta nervira u “Jutru”, sa čime se (ne)identifikuju Biljana Srbljanović (Biljana Keller) i Vladimir Cerić (Synth Synthetic)?
    Na početku današnjeg podkasta imamo i malo iznenađenje, poslušajte petominutni insert iz podkasta “Zadovoljstvo u podkastu” naših dragih slušalaca Jelene, Biljane, Darka i Srbislava! Hvala što nas pratite! Šerujte i šaljite komentare, mnogo nam znači!
    Dizajn zvuka: Lidija Mirović
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by uskok i ajduk Fri Dec 28, 2018 7:18 pm

    plachkica wrote:https://remarker.media/kultura/zadovoljstvo-u-tekstu-turbo-folk-me-je-naterao/?fbclid=IwAR3B-V_Oa3Q5O4HFe1RImJftgXZu75JD3gDpSW5Tjw-BWZhx27wgx__PyfQ

    Стигао до 30. минута., Биљана&Ортак бране Чеду, Jutro će promijeniti sve - Page 17 4101625831 као, није Чеда крив што деца одлазе из земље.. и Чеда се не облачи ружно као Филип... он никада не би обукао полуизгужвану кошуљу.. и што су баш од свих политичара ударили на Чеду..... А уопште не примећују да у контексту сцене Чеда није политичар, ту је Чеда симбол за стерилни корпорацијски производ.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Bluberi Fri Dec 28, 2018 8:47 pm

    Ovo dvoje iz podkasta su veliki lažnjaci.

    Jutro će promijeniti sve - Page 17 Empty Re: Jutro će promijeniti sve

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:01 am