Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    DJB - Nrdule

    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 28, 2018 11:11 pm

    Zuper wrote:Nemoj da se nerviras bote napredne bande.
    Pisem jer spajam lepo i korisno.
    DJB - Nrdule - Page 2 2304934895

    Па како мислиш, човече, да победимо партократију ако партократија победи нас?  DJB - Nrdule - Page 2 1912529702


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Wed Feb 28, 2018 11:11 pm

    Zuper wrote:Sto neko drugi ne dodje na duel Seselju na StB sa namestenom novinarkom sa svim mogucim podacima drzave koje Seselj ima da diskredituje Boska.
    Hajde, neka Djitler dodje.

    Nikom drugom nije poslat poziv. Btw, nisu isti rang, mogao bi neki zamenik, npr. Vukadinovic i sl. ali sta vredi kada nisu zvali.


    Zuper wrote:Ceo taj duel na StB je trebao da bude katastofa za Boska.

    Ko kaze da je trebao biti? Seselj je taj koji je branio Vucicev kriminal i to iz uloge navodne opozicije.


    _____


    Uprava napolje!

    МекРиди

    Posts : 328
    Join date : 2018-01-16

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by МекРиди Wed Feb 28, 2018 11:12 pm

    KinderLad wrote:Ako ovog duela uopste bude to je zbog toga sto je Seselj 1.0 otisao na 1 ropotarnicu, pa je potreban drugi kao strasilo.

    ја не бих био тако циничан.Вучић нема много прилика да чује на РТСу онакве ствари о себи,није навикао а егоманијак је


    _____
    I don't give a fuck about your war...or your president
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Zuper Wed Feb 28, 2018 11:13 pm

    ficfiric wrote:
    Zuper wrote:Sto neko drugi ne dodje na duel Seselju na StB sa namestenom novinarkom sa svim mogucim podacima drzave koje Seselj ima da diskredituje Boska.
    Hajde, neka Djitler dodje.

    Nikom drugom nije poslat poziv. Btw, nisu isti rang, mogao bi neki zamenik, npr. Vukadinovic i sl. ali sta vredi kada nisu zvali.

    Dobro me zabavaljas.
    Doticni bezi od Djuke na hodniku...

    Vi mislite to lagano?
    Pa pogledajte ovo veceras na rts.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 28, 2018 11:15 pm

    МекРиди wrote:
    KinderLad wrote:Ako ovog duela uopste bude to je zbog toga sto je Seselj 1.0 otisao na 1 ropotarnicu, pa je potreban drugi kao strasilo.

    ја не бих био тако циничан.Вучић нема много прилика да чује на РТСу онакве ствари о себи,није навикао а егоманијак је

    Ja mislim da se njegovo "ludilo" precenjuje, i da je to ugavnom glumljenje ludila. Uglavnom tj velikom vecinom. Njegovi nerezonski potezi u vezi sa necim sto stvarno nesto realno znaci su veoma retki.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by boomer crook Wed Feb 28, 2018 11:16 pm

    Zuper wrote:
    ostap bender wrote:ne znam na sta racunaju pustanjem boska u nacionalni etar. daleko bi logicnije bilo da lobiljo ima duel sa djitlerom. ili vec da neko ispred sns-a ima duel sa nosiocem liste najveceg opozicionog bloka. 

    ili procenjuju da im odgovara da svi vide boska (na primer moja keva je zakljucila da je on isti kao seselj - valjda je rekao da seselju treba tumor da izadje na usi - i palma a da je sapara 'normalan' - pri tome ona ne zna nista o sapicu) i da ga koriste od sada pa zauvek kao strasilo, takoreci njihovog seselja, ili iz nekog razloga zele dveri i djb u skupstini grada. mislim boskic je dobio vec dva vidljiva gostovanja i duela.

    zuper stoj! ovde ne pricam o tome kakav je djitler vec o tome sta su pravila nekog politickog zivota.

    edip: ako je to ovako ko sto djuka kaze onda je bosko taj sa mudima

    Dobio dva duela?
    Sto neko drugi ne dodje na duel Seselju na StB sa namestenom novinarkom sa svim mogucim podacima drzave koje Seselj ima da diskredituje Boska.
    Hajde, neka Djitler dodje.
    Ceo taj duel na StB je trebao da bude katastofa za Boska.

    Ako ovaj duel uopste bude odrzan to je zbog toga sto je Bosko iznervirao ili cak oborio listu sns zbog dva duela...

    pa ako ne bi onda je glup. takodje jasno je da je ko u onim epizodama kada se superheroji peglaju sa svojim dvojnicima iz druge dimenzije seselj boskov duh buducih bozica. sparivanje bi trebalo da bude tipa mali vs djitler. dacic vs dzeremaja. zarozani vs cedaj. airbrnb vs ksenija.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 28, 2018 11:17 pm

    Ali, da proslavimo verovatno i konacno ispadanje Seselja iz bilo cega ozbiljnog. Treba dati oduska bar na kratko pozitivnim emocijama u vezi sa tim.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by boomer crook Wed Feb 28, 2018 11:19 pm

    pa opet poput stripova u srpskoj politici se svi pre ili kasnije ponovo pojave. ne bih slavio.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 28, 2018 11:20 pm

    Mislim da je gotovo u nekom iole relevantnom smislu.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by kapetanm Wed Feb 28, 2018 11:25 pm

    Volim ovaj forum.
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Wed Feb 28, 2018 11:38 pm

    Nakon Draze, Minje i Tese, na crnu listu srpskog novinarstva je stigao i Somborac

    Marko Somborac @somboracmarko
    plan
    BLIC STRIP Crta i piše: Marko Somborac https://www.blic.rs/blicstrip/blic-strip-crta-i-pise-marko-somborac/jccvj39#.WpcTyzTV5fI.twitter …

    DJB - Nrdule - Page 2 DXJmO7kXkAAmMD0


    Saša Radulović @SasaRadulovich
    Zašto? Možeš recimo da se ne slažeš sa tim da hoćemo da oporezujemo neizgrađeno građevinsko zemljište i da mislimo da to može da donese 100 miliona evra. http://dostajebilo.rs/blog/2017/09/05/djb-ce-oporezovati-neizgradjeno-gradjevinsko-zemljiste/ … Ali ovako obmanjuješ građane.


    Marko Somborac @somboracmarko
    obmanjujem gradjane da cete vi iskoreniti siromastvo time sto mislite da je nesto 100m? ok


    Saša Radulović @SasaRadulovich
    Da. Obmanjujete građane. I nije ok.
    Da ćemo iskoristiti siromaštvo je iz plana za Srbiju: univerzalna socijalna zaštita. http://dostajebilo.rs/izbori-2016-plan-u-20-tacaka/ …
    Za Beograd ćemo od oporezovanja neizgrađenog građevinskog zemljišta platiti sve programe: od udžbenika i vrtića do prevoza.


    Marko Somborac @somboracmarko
    ja sam iz ovoga shvatio da cete ga prvo iskoreniti u beogradu


    Saša Radulović @SasaRadulovich
    Još samo da pročitaš tekst video bi da se radi o univerzalnoj socijalnoj zaštiti i o porezima i doprinosima vraćanju otetih penzija i ... odnosno planu za Srbiju. I da se izviniš.


    Marko Somborac @somboracmarko
    svakako se izvinjavam sto 'Ukoliko dobije podršku birača, DJB će iskoreniti siromaštvo. U Beogradu ćemo pokazati da je moguće u celoj Srbiji.' sam protumacio da je iskorenjivanje siromastva u bgd


    Saša Radulović‏ @SasaRadulovich
    Treba da se izviniš čitaocima Blica što nisi pročitao tekst i što si napravio strip napamet. Zaista tužno DJB - Nrdule - Page 2 1949538119 Pozdrav


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by plachkica Wed Feb 28, 2018 11:43 pm

    kako boško cenzus danju gradi
    tako radule ga noću razgrađuje
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 28, 2018 11:44 pm

    Znači brate...
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by boomer crook Wed Feb 28, 2018 11:48 pm

    kako se ovi frljaju sa ciframa. od neizgradjenog gr. zemljista okruglo 100 milki i sve da se time plati.

    ali to je zato sto zapravo ne smeju da pogledaju famoznu rashodnu stranu budzetu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 28, 2018 11:49 pm

    plachkica wrote:kako boško cenzus danju gradi

    Да ли је могуће да се ложиш на Бошка?
    Не свакако политички, за то знам да се не ложиш.
    Зупере, стоп. (за тебе знамо да си безосећајни шраф партократије)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Zuper Wed Feb 28, 2018 11:51 pm

    plachkica wrote:kako boško cenzus danju gradi
    tako radule ga noću razgrađuje

    Bosko je krenuo i nocu da ga gradi.
    DJB - Nrdule - Page 2 2304934895
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by plachkica Thu Mar 01, 2018 12:04 am

    brže radule razgrađuje.

    (uskoče, zabavljam se. imam izbor da me sve ovo nervira, da me plaši ili da me zabavlja,
    ja sam odlučila da se zabavljam gredajući cirkus)
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 12:17 am

    Zamisli da se ovaj dokopa vlasti jbt, kad sad kao opozicionar skače na karikaturiste. Erdogan mu ne bi bio ravan.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 01, 2018 12:28 am

    Vucicev ministar for life.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 1:16 am

    stop partokratiji viče šef liderske stranke koja još nije uspela da postane stranka

    igrom slučaja softver je izabrao sve moje drugare da vode moju još malo pa stranku sa mnom
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 01, 2018 11:07 am

    Ја ту гледам нешто друго, није необично и ненормално да група пријатеља буде нуклеус у формирању политичког покрета. То друго је да је ДЈБ можда једина странка која је настала самофинансирањем, чистим новцем, самоизградили су се и никоме не дугују ништа. (осим ако се верује у ДојчеВеле теорију да је Саша опљачкао Американце) Са Дверима међутим нису чиста посла, они су од настанка, као НВО, финансирани од ДОСманлија, тј. од конзервативног дела ДОС-а, пумпане су паре из државних фирми у њих, помагани су од политичког естаблишмента, без те помоћи Двери не би ни постојале. У том смислу, нису нимало чисти. (ма колико се представљали као јеванђеоски чистунци)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 01, 2018 11:36 am

    uskok i ajduk wrote:они су од настанка, као НВО, финансирани од ДОСманлија, тј. од конзервативног дела ДОС-а, пумпане су паре из државних фирми у њих, помагани су од политичког естаблишмента, без те помоћи Двери не би ни постојале. У том смислу, нису нимало чисти.

    Cek bre, je li ti smetaju NVO, finansiranje parama iz drzavnih firmi, budzeta, inostranstva ili ne? Pitam zbog Ane Brnabic i NALED-a


    _____


    Uprava napolje!

    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 01, 2018 12:00 pm

    Не, за друштвено корисне пројекте. Буђење средњевековља не спада у то. Неки проценат популације има конзервативне ставове, то је нормално, вероватно да би постојале НВО које би се бавиле тим темама, али у овом екстремном облику, да верски фундаменталисти држе НВО, то је политички пројекат без икакве корисности. Око НАЛЕД-а немам став, нисам их анализирао у детаље, али у последњих годину дана чуо сам да предлажу друштвено корисне ствари, чак неке идеје које сам овде на форуму предложио и аргументовано изложио (ослобођење предузетника-почетника од свих пореза) НАЛЕД је који месец касније промовисао у јавности.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 12:04 pm

    uskok i ajduk wrote:Не, за друштвено корисне пројекте. Буђење средњевековља не спада у то. Неки проценат популације има конзервативне ставове, то је нормално, вероватно да би постојале НВО које би се бавиле тим темама, али у овом екстремном облику, да верски фундаменталисти држе НВО, то је политички пројекат без икакве корисности. Око НАЛЕД-а немам став, нисам их анализирао у детаље, али у последњих годину дана чуо сам да предлажу друштвено корисне ствари, чак неке идеје које сам овде на форуму предложио и аргументовано изложио (ослобођење предузетника-почетника од свих пореза) НАЛЕД је који месец касније промовисао у јавности.

    Ne smeta ti kad se javne pare troše kako ti hoćeš? Šok!
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 01, 2018 12:19 pm

    Смета ми када се финансирају НВО које не одражавају ничије потребе. Неки политичари пумпају паре у верске фундаменталисте, други у марксисте, и онда у будућности добијемо плодове тога. Генерације политичара који су настали на анти-модерним идејама. Не бих имао ништа против када би у популацији спонтано настајале конзервативне или левичарске НВО, које истински одражавају нечију потребу (потребу за црквеном духовношћу или људском солидарношћу, итд.).


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić

    DJB - Nrdule - Page 2 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 9:03 pm