Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Racković i NDM BGD

    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:07 pm

    sto se mene tice dizem ruke od tih hastag i onlajn revolucionara bolida ndb. over and out sa ovog topika. a i sa njinog na politici.
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:11 pm

    Arkady Ivanovich wrote:sto se mene tice dizem ruke od tih hastag i onlajn revolucionara bolida ndb. over and out sa ovog topika.
    a vala dugo su te i zajebali da veruješ u nešto made in serbia Racković i NDM BGD - Page 13 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:15 pm

    Plackice, jako mi je zao zbog toga sto si prezivela, ali hvala ti za uvid u to kako izgleda postupak. Samo sto ja i dalje mislim da upravo zbog toga treba upirati prstom u disfunkcionalnost institucija, korak po korak, u svaku stvar koja ne valja, umesto sto se odgovornost za kaznjavanje pocinilaca prebacuje na neke manje-vise privatne subjekte.
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:23 pm

    ps:

    samo jos nesto da dodam, ne cudi propaganda ovakva za najgore moguce slucajeve, a fizicki napadi to jesu, u drustvu gde je ljudima neprijatno i "beskorisno" da prijave i kad ih izjebu kao volove u radnji, banci, za proizvode usluge i sl, kad im otruju ili napadnu psa, kada im parkiraju kola na glavama, a djubre im bacaju bukvalno u usta. "ne vredi da prijavljujes" je ultarbolestina i debilana. toliko.
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Летећи Полип Wed Mar 07, 2018 7:26 pm

    Vasilij wrote:


    meni ovaj događaj uopšte ne menja stav o nasilju nad ženama i borbi protiv nje. mislim da su ovakve hajke beskorisni virtue signalling, a sprovode ih ljudi koji će bez problema nazivati Cecu kurvom, kritikovati Smajlovićku jer ima male sise i, u Americi, pozivati da se Melanija Tramp "oslobodi", pošto ona, kao manekenka, nema kapacitet za samostalno rasuđivanje i volju za slobodom.


    Zaista ne znam gde vidiš srpsku malogradjanštinu ovde. Ja vidim medjupolni i medjugeneracijski konflikt unutar urbane srednje klase, a oko toga gde treba da se povuku granice dozvoljenog u medjupolnim odnosima.


    Last edited by Летећи Полип on Wed Mar 07, 2018 7:28 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:26 pm

    uvek govorim da država ima izvesne obaveze koje mora da ispuni. ne ide da se plaća porez a da se od države ne očekuje ništa. ili da ih sve pobijemo i napravimo novu državu, ili da ih nekako nateramo da rade svoj posao.
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:28 pm

    Vasilij wrote:da ih nekako nateramo da rade svoj posao.


    pss

    +100000000000000000000
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 7:29 pm

    Летећи Полип wrote:
    Vasilij wrote:


    meni ovaj događaj uopšte ne menja stav o nasilju nad ženama i borbi protiv nje. mislim da su ovakve hajke beskorisni virtue signalling, a sprovode ih ljudi koji će bez problema nazivati Cecu kurvom, kritikovati Smajlovićku jer ima male sise i, u Americi, pozivati da se Melanija Tramp "oslobodi", pošto ona, kao manekenka, nema kapacitet za samostalno rasuđivanje i volju za slobodom.


    Zaista ne znam gde vidiš srpsku malogradjanštinu ovde. Ja vidim medjupolni i medjugeneracijski konflikt unutar urbane srednje klase, a oko toga gde treba da se povuku granice u medjupolnim odnosima.

    Ne vidim malograđanštinu nigde, napisao sam pre par strana da je ovo aktivistički cutting edge. I za drugo si u pravu, samo ja sam jedna usijana glava, nemam tvoju smirenost i zrelost da stvari tumačim u tako akademskim terminima.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by kondo Wed Mar 07, 2018 7:37 pm

    kako se kaze virtue signalling na srpskom?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by boomer crook Wed Mar 07, 2018 7:47 pm

    pa nije ovo samo medjugeneracijski konflikt vec neka vrsta "growing pains" (pace kako bi ovo preveo?) ne-davitelja i u kojoj se susrecu spiridon kopicl i pera mitic face to face. dakle ndbg ili prerasta u politicki pokret koji ostavlja jedan zabavan ali i zauman skvotersko-artisticki falstafovski fringe na putu ka svom danu svetog krispina ili ce ostati sa njima na ivici i daleko od strejt politike.

    ima tu jos takvi znakova. na primer pogledajte ovo epsko nerazumevanje oko (zlo)upotrebe skvota u kasarni za potrebe kampanje/zurke.

    https://www.facebook.com/kure.kaljarda/posts/1971280486533021


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 07, 2018 7:52 pm

    Vasilij wrote:Neki lik napisao da je Racković ubijao civile u ratu u BiH, a Matija Medenica se zgražava, kao, jezivo, eto kad nemamo kulturu sećanja.

    What the fucking fuck?

    Džoni Racković je ubio Ivicu Čuljka.

    SRPSKI HEROJ!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by kondo Wed Mar 07, 2018 7:55 pm

    bilo je tih sitnih ili manje sitnih faulova i ranije ali sve je to bilo tolerisano zbog nekakve sire slike. dosta sam rezigniran ovim sto su proizveli danas, cuteci iza walla mrznje. sad mislim da ce se za njih ubrzati stvari jer su pokazali stepen improvizacije sa kojim deluju i to ce sada doci na naplatu. van sistema moze biti protest ali ne moze biti resenje, to ne postoji u organizovanim drustvima.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Guest Wed Mar 07, 2018 8:09 pm

    Kondo wrote:kako se kaze virtue signalling na srpskom?

    Pravi se moralno superiornim

    ostap bender wrote:pa nije ovo samo medjugeneracijski konflikt vec neka vrsta "growing pains" (pace kako bi ovo preveo?)

    dečijih bolesti
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by boomer crook Wed Mar 07, 2018 8:21 pm

    duh. glup sam.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by kondo Wed Mar 07, 2018 8:27 pm

    da li je moguce da se niko ne seca matorog umetnika iz kluba akademija, dugacka neuredna kosa, sivi mantil i vrlo cesto genitalije na izvolte? mnogo ozbiljniji lik od rackovica?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by kondo Wed Mar 07, 2018 8:36 pm

    najjaci komentar:

    razvalice ga galerije!

    Racković i NDM BGD - Page 13 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Miki Wed Mar 07, 2018 8:36 pm

    @Vasilij

    Naravno da se šalim da ti skrećeš udesno. Racković i NDM BGD - Page 13 1143415371 Ali ljudi skreću udesno zbog ovakvih stvari, i to na način na koji ja ne želim da skreću.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Ferenc Puskás Wed Mar 07, 2018 8:47 pm

    Kondo wrote:da li je moguce da se niko ne seca matorog umetnika iz kluba akademija, dugacka neuredna kosa, sivi mantil i vrlo cesto genitalije na izvolte? mnogo ozbiljniji lik od rackovica?
    Dragan Lubarda?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Somlói Galuska Wed Mar 07, 2018 8:56 pm

    Kondo wrote:da li je moguce da se niko ne seca matorog umetnika iz kluba akademija, dugacka neuredna kosa, sivi mantil i vrlo cesto genitalije na izvolte? mnogo ozbiljniji lik od rackovica?

    Istina, taj je jednom i uspeo da me malo polije pivom po klateći se uz gitarski rif Cult - "Love".
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by kondo Wed Mar 07, 2018 8:59 pm

    otto katz wrote:
    Kondo wrote:da li je moguce da se niko ne seca matorog umetnika iz kluba akademija, dugacka neuredna kosa, sivi mantil i vrlo cesto genitalije na izvolte? mnogo ozbiljniji lik od rackovica?
    Dragan Lubarda?

    da bravo i ja ga pamtim kao lubardu samo sto nisam znao da su postojala dvojica pa mi je bilo nemoguce da je ovaj slavniji.

    taj je pravio gora sranja od rackovica, njegov kurac sam vidjao jedno vreme cesce nego svoj

    otto, kako to znas?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Ferenc Puskás Wed Mar 07, 2018 9:03 pm

    Ne znam, nagađam. Otkud znam na koga misliš.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by паће Wed Mar 07, 2018 9:08 pm

    ostap bender wrote:pa nije ovo samo medjugeneracijski konflikt vec neka vrsta "growing pains" (pace kako bi ovo preveo?)

    Дечије болести. То се тако зове на неколико језика, само не у енглеском јер немају реч за "дечији" па се сналазе са тим растућим боловима.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Ferenc Puskás Wed Mar 07, 2018 9:10 pm

    паће wrote:
    ostap bender wrote:pa nije ovo samo medjugeneracijski konflikt vec neka vrsta "growing pains" (pace kako bi ovo preveo?)

    Дечије болести. То се тако зове на неколико језика, само не у енглеском јер немају реч за "дечији" па се сналазе са тим растућим боловима.
    Ne važi se sad, Gargantua već rekao. Imali ste jednake šanse. Više sreće slijedećeg puta.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by паће Wed Mar 07, 2018 9:20 pm

    otto katz wrote:
    паће wrote:

    Дечије болести. То се тако зове на неколико језика, само не у енглеском јер немају реч за "дечији" па се сналазе са тим растућим боловима.
    Ne važi se sad, Gargantua već rekao. Imali ste jednake šanse. Više sreće slijedećeg puta.

    Није да се вадим, ал' стварно нисам приметио. Остао ми точкић на мишу у петој брзини још од оног, како се зваше, трута и бумбара... ма нешто око тих буба.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Ferenc Puskás Wed Mar 07, 2018 9:36 pm

    паће wrote:
    otto katz wrote:
     стварно нисам приметио. 
    Opravdano!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Racković i NDM BGD - Page 13 Empty Re: Racković i NDM BGD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 4:04 am