Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Tue Feb 13, 2018 8:05 pm

    gde ste, miševi? 


    Biljana Keller
    3 hrs · Belgrade · 

    da li je slavica djukic dejanović konsultovala statistiku i utvrdila koliko hiljada parova i samostalnih žena otplaćuje stravične kredite kojima plaćaju svoju svoju borbu da vantelesnom oplodnjom postanu roditelji, pre nego što je, preko ministarstva jebene KULTURE odabrala slogan "radjaj, ne odgadjaj" da ga nagradi sa sto pedeset soma dinara, kao svoju jedinu meru na planu populacione politike, čeg je i sama jebena ministarka? država NEĆE naredjivati ženama da radjaju, država neće KRIVITI žene za stopu nataliteta, žena NIJE odgovorna ni ministarki, ni državi za sopstvene odluke o sopstvenom telu i sramota je da joj se obraćate ovako! 
    btw, svi "slogani" su apsolutno imbecilni, a ovaj nosi šnjur jer je i glup i uvredljiv, a i fašistički. javno sramotiti žene o trošku ministarstva KULTURE, jer same odlučuju o svom telu i sopstvenom životu, bezobrazno jei podlo, a u eri kada više niko ne kupi ni čokoladicu na kasi jer mu slogan tako kaže - i neverovatno glupo. 
    interpelacija, fašistička metoda svih ideoloških državnih aparata, ne prolazi više ni u ratovima, a kamoli u nečemu što treba da bude najsvetija ODLUKA jedne žene, šta će raditi sa sobom i sa svojim telom. 
    sramni konkurs i sramne odluke, sramni slogani, kojima se pridružujem svojim, a na istu temu: JEBITE SE!
    via Petar Subotin i Petar Klaic
    [ltr]See Translation[/ltr]


    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 27907461_1889660734391849_6247386683499291708_o


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4343
    Join date : 2016-09-29

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Feb 13, 2018 8:29 pm

    uzi jean gelato zasluzio si


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by beatakeshi Tue Feb 13, 2018 10:34 pm

    Zapad Todorović‏ [ltr]@ZapadTodorovic[/ltr] 11h11 hours ago
    [size=1]More
    [/size]
    Round 2

    - Oj, Srbine pravi bebe, mora pop nešto da jebe.
    - Ne pitaj se šta će jesti, seme ženi dobro smesti.
    - Šiptar stigo sve do Niša a tebi još puna piša?
    - Rajsferšlus na pičku turi, odatle nek srpstvo curi.
    - Nemoj, dragi, sad u usta, srpska sela čame pusta.

    [size=12]4 replies16 retweets207 likes
    [size=1]Reply
     4

     
    Retweet
     16

     


    Like
     207
    [/size][/size]
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Tue Feb 13, 2018 10:37 pm

    kuku wrote:uzi jean gelato zasluzio si

    ne znam zašto mi se priviđa da se razumeš u grmečku koridu, da nisi učestvovao?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4343
    Join date : 2016-09-29

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed Feb 14, 2018 1:25 am

    nisam, al ima vremena


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 14, 2018 12:44 pm

    Kondo wrote:gde ste, miševi? 


    Biljana Keller
    3 hrs · Belgrade · 

    preko ministarstva jebene KULTURE odabrala slogan "radjaj, ne odgadjaj"

     jer je i glup i uvredljiv, a i fašistički. javno sramotiti žene o trošku ministarstva KULTURE, jer same odlučuju o svom telu i sopstvenom životu


    Не улазим у то колико ће слоган бити успешан, Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 4101625831 али зашто би се ово "рађај - не одгађај", односило искључиво на жену? Одлуку о рађању ваљда доносе заједно он и она , а врло често је на иницијативу мушкарца и рађање и одгађање.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Wed Feb 14, 2018 12:55 pm

    U principu si u pravu da je to nešto što se tiče oboje, te dok se žena izležava u miru i tišini, muškarcu cepaju odeću, napija se do obeznanjivanja, pa se onda bori sa mamurlukom dok ide u nabavku svemu što je potrebno gospoji kada izađe iz bolnice.

    Doduše, ima i toga da je uloga muškarca ponekad u svemu vremenski nešto kraća, ponekad traje i manje od 60 sekundi.
    bela maca

    Posts : 11050
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Wed Feb 14, 2018 12:58 pm

    uskok i ajduk wrote:

    али зашто би се ово "рађај - не одгађај", односило искључиво на жену?

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 14, 2018 1:02 pm

    Причам да је психолошки (слоган је психолошка порука) одлука о рађању 50%, 50% у теорији а практично много више је одлука на мушкарцу због несигурности у психолошкој конституцији жене.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Wed Feb 14, 2018 1:07 pm

    Aman, odakle ti to???
    bela maca

    Posts : 11050
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Wed Feb 14, 2018 1:08 pm

    uskok i ajduk wrote:Причам да је психолошки (слоган је психолошка порука) одлука о рађању 50%, 50% у теорији а практично много више је одлука на мушкарцу због несигурности у психолошкој конституцији жене.
    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 14, 2018 1:12 pm

    Mr. Moonlight wrote:Aman, odakle ti to???
    Ако су двоје заједно и он не жели децу мало је вероватно да ће учинити уступак, а обрнуто, да она не жели децу, а он жели, она би због љубави попустила. Такав ми је утисак за већину парова. Наравно, не тврдим да се односи на 100% популације. (увек има изузетака)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Daï Djakman Faré Wed Feb 14, 2018 1:13 pm

    beatakeshi wrote:Nemoj, dragi, sad u usta, srpska sela čame pusta.
    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Wed Feb 14, 2018 1:18 pm

    uskok i ajduk wrote:Причам да је психолошки (слоган је психолошка порука) одлука о рађању 50%, 50% у теорији а практично много више је одлука на мушкарцу због несигурности у психолошкој конституцији жене.

    Baš čudno što te žene kuliraju Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Wed Feb 14, 2018 1:20 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    beatakeshi wrote:Nemoj, dragi, sad u usta, srpska sela čame pusta.
    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792

    Ovaj je i meni najbolji, ostali su znatno slabiji.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by uskok i ajduk Wed Feb 14, 2018 1:43 pm

    Blind Lime Pie wrote:
    uskok i ajduk wrote:Причам да је психолошки (слоган је психолошка порука) одлука о рађању 50%, 50% у теорији а практично много више је одлука на мушкарцу због несигурности у психолошкој конституцији жене.

    Baš čudno što te žene kuliraju Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792

    Не знам стварно шта им је, да сам паметна жена прво бих кулирао тебе... пардон, прво Конда, а онда тебе.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    bela maca

    Posts : 11050
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Wed Feb 14, 2018 2:52 pm

    Pa znači ne bi bio pametna žena


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by plachkica Sat Mar 03, 2018 1:41 pm

    Ovako se isporučuje spisak zahteva
    dve žene u zamenu za ljubav, jbg Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 1949538119

    Леја Келер
    1 сат · 

    Spisak stvari koje su mi neophodne:
    Novi stan
    Alaja kaput
    Alaja čizme
    Pojacivac neta u svakoj sobi
    Beng end Olafsen zvucnici sve do klonje
    Moje kupatilo sa sigurnosnim bravom
    Ostalima njihovo, skroz negde tamo
    Garderober, a na podu mekano nesto
    Da Rubi i Maja ne mogu u garderober
    Casovi sminkanja
    Casovi hoda
    Da mi neko sredi biblioteku i sve unese elektroski i ja samo da kazem, Siri, de mi je Limonov da sad ne popizdim sto kupujem peti put istu knjigu, a on mi se nadje
    Da tu dodje do izrazaja onaj ruter u svakoj sobi
    Sofer
    Kuvar
    Dve zene
    I sve sto sam imala pa ostavila zbog ljubavi, kao na primer: sofer, kuvar i dve zene
    Miele sistem za peglanje od dva soma e, ima da se kupi u radnji u zgradi
    Roze ketl Smeg, isto ima u zgradi
    Zabole me za ketl, kosta stopedeset, toliko imam, nisam bez gaca
    150 e, dok ne nadjem ove sto imam
    Nova crvena Trio Celine sto sam vec dve iste pocepala
    Farel end Bol farba za zidove, pa da se petnes dana mucim da izaberem koju cu sivu za vrata i stokove
    Jednu Seleninu sliku
    Dosta nekih divnih radova, sve od nasih umetnika
    Smajtson ono kozno preko radnog stola
    I sve isto za olovke i papirice
    Kutije sa kljucicima, ali bas skupe
    Sanel cizme kad me nervira Alaja
    Neki bas jebacki kauc i Pogenpol kuhinja ogromna i unutra sve porcelan sija i bas me briga sto mi ispada pa lomim
    Zoel Sioko lajftajm zalihe celokupne kozmetike
    Skroz nova garderoba
    Rewrite pisaci sto
    Prozori do patosa
    Zvucnici u tus kabini
    Vespa primavera svetlo plava sa braon sedistem
    Svako svoj kompjuter a ne da mi svi uzimaju moj
    Bose kvajat konfort, iste sto imam, ali kad su jedne prazne da ne cekam
    Jednu Zadig parku sa sljokicama od pesto funti
    Rerna sto pece i na paru
    Indukcija i sve nove serpe
    Kuca na moru ali ne znam gde pa ne mora
    Da mi neko skida i oblaci pancerice
    Neogranicen kredit u Rutlidzu
    Crvene pertle sto ih nigde nema
    Da mi se ne listaju nokti
    Grejanje na faksu
    Kosa Ane Muglalis
    Nesto za modrice
    Zdravlje
    Sreca
    I mir u svetu


    Last edited by plachkica on Sat Mar 03, 2018 1:51 pm; edited 2 times in total
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by disident Sat Mar 03, 2018 1:49 pm

    ovo dve zene je najjaci seksizam i mizoginija koji sam procitao ovog meseca , dobio sam poriv da se uclanim u nocnu strazu, ovaj zene u crnom


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nino Quincampoix Sat Mar 03, 2018 1:52 pm

    de mi je Limonov

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792 Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792 Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 3579118792

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nino Quincampoix Sat Mar 03, 2018 1:54 pm

    tuzno je ovo bas
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Margit Savović Sat Mar 03, 2018 2:51 pm

    To je kod nas generalno problem što se izraz "žene" koristi kao sinonim za takve poslove. "Imam ženu da mi čisti." Ili "Imam ženu da mi čuva dete."
    Meni to do jaja para uši.

    Težak primitivizam.

    Inače, Plačkica da prestane da prenosi njene otkucaje mozga i privlačenje pažnje jer dobijem poriv da ljude iz mog života koji to po automatizmu lajkuju našamaram prvom prilikom.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Mr.Pink Sat Mar 03, 2018 3:00 pm

    pazi kad moj mozak uopste nije skapirao sta zapravo "dve zene" znači.

    hvala mau.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 04, 2018 10:26 pm

    Moram, jbg. Ovo je ko iz gotamove fantazije.

    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 04, 2018 10:33 pm

    Još samo ovo, i neću više, obećavam.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 10aaa3c3-04a0-4a1e-9129-20416cdc1652


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 5 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 8:32 pm