Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 3:30 pm

    Arkady Ivanovich wrote:btw da li poznajete ljude ili je mozda vasa femili bila ono dignut nos pa izjava "u nasoj kuci se to djubre ne gleda" za tesnu kozu, ziku pavlovica i sl? Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 1399639816

    ja sam taj

    pričali mi neki hrvati juče kako je dobar film lepa sela lepo gore

    ne znam nisam gledao

    volim filmove o tuđim problemima, npr alien ili tako nešto

    ne volim svoje probleme, npr boj na kosovu i tome slično
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by kondo Wed Feb 07, 2018 3:30 pm

    I meni  Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 4135669698 gledam kako da pobegnem s posla a radim do 7 pička mi materina


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 3:36 pm

    Vesterni, SF, horori, epoha, rat, to se gledalo kod mene. Drame nikako, domaći filmovi vrlo vrlo retko, jednostavno retko su prolazili komparaciju sa Holivudom i uvek su bili previše mučni. Tesne kože i slična sranja sam gledao samostalno, dok nisam shvatio koliko su ti sadržaji glupi i jadni. Niko mi nije suflirao i nametao mi ukus, gledaj šta hoćeš samo da nije špageti vestern.

    Ilustracija filma koji se nikad ne bi pustio: Otac na službenom putu.
    Film koji bi se gledao uvek: Ben Hur.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 3:39 pm

    Kod nas se gledalo sveeee. Ali bukvalno. Zato mi se i sve pomesalo i nicega se ne secam
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 3:48 pm

    zgadio mi se domaći film odavno

    između ostalog je tu i specifičan odnos prema seksu i ženama, poprilično odvratan

    i beda

    možda je to bilo realno, ali koj će mi realnost, ako je odvratna
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nino Quincampoix Wed Feb 07, 2018 3:49 pm

    Maćić solidan latino shemale
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 3:51 pm

    A od ove ponude, jedino mi Milićka na nešto liči. Ovo ostalo užas. But that's just me.
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 3:52 pm

    Mr. Moonlight wrote:zgadio mi se domaći film odavno

    između ostalog je tu i specifičan odnos prema seksu i ženama
    I meni je to uvek smetalo. Seks u domaćem filmu - Miki Manojlović u čarapama, to mi je prva asocijacija.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nino Quincampoix Wed Feb 07, 2018 3:53 pm

    da i Lazar Ristovski koji se umiva vinjakom
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 3:57 pm

    Ok, to vec nisam gledao
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by kondo Wed Feb 07, 2018 3:57 pm

    Hubert de Montmirail wrote:da i Lazar Ristovski koji se umiva vinjakom

    i to je nešto loše na burndiju? bounce


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by паће Wed Feb 07, 2018 4:02 pm

    Kondo wrote:
    Hubert de Montmirail wrote:da i Lazar Ristovski koji se umiva vinjakom

    i to je nešto loše na burndiju? bounce

    Па вињак је за унутра, греота.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Miki Wed Feb 07, 2018 4:21 pm

    Seks u domaćim filmovima je prikazan tako da kao klinac pomisliš da seks nikada nećeš imati u životu ako si normalna osoba, ili moraš da postaneš neki debilski lik iz domaćih filmova tipa Miki Manojlović u nekoj ulozi ili DBovac koji jebe kormilarku čamca, ili da ideš putem Irfana Mensura i seksa iz apsolutne ljubavi. 

    Tl dr - jebeni retardski srpski filmovi
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 4:26 pm

    Miki wrote:Seks u domaćim filmovima je prikazan tako da kao klinac pomisliš da seks nikada nećeš imati u životu ako si normalna osoba, ili moraš da postaneš neki debilski lik iz domaćih filmova tipa Miki Manojlović u nekoj ulozi ili DBovac koji jebe kormilarku čamca, ili da ideš putem Irfana Mensura i seksa iz apsolutne ljubavi. 

    Tl dr - jebeni retardski srpski filmovi

    Pazi, dobar deo našeg "kulturnog stvaralaštva" je totalni downer. Nisu filmovi neki veliki izuzetak. Ja sam se s tim prosto pomirio i ne obraćam pažnju 

    Da čujemo sad o kulturaiizaciji i samoorijentalizaiji (u) seksa/-u, ko će?  Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 2304934895
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by bela maca Wed Feb 07, 2018 4:28 pm

    Pravda za vombate


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:28 pm

    uskok i ajduk se razume u taj teoretski seks, koliko sam primetio
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 4:37 pm

    bela maca wrote:Pravda za vombate

    +1

    Evo nesto iz Glazgova taman i za sagovornika gospodina Mesečinu  Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 1861198401

    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:47 pm

    zaboravio sam najvazniji momenat, moze micic da izgleda kako hoce, al kad iz usta zaparla taj bajina basta - uzice potez govor to je down nad downima  Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 3405963423
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 07, 2018 4:48 pm

    E jbg sad
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:49 pm

    to su već predrasude
    Erős Pista

    Posts : 82217
    Join date : 2012-06-10

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Erős Pista Wed Feb 07, 2018 4:50 pm

    Nije stvar u dijalektu, nego ona fakat ima neki čudan glas.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:50 pm

    pa ne nisu, meni je najgori govor sa tog podrucja, recimo do loznice, mada je loznica vise smesna, ovo mi je ocaj. takodje ne sumnjam da ja znacajnom delu srbije ili sfrj zvucim ogavno kad pricam.

    a i ovo sto william kaze, glas glas glas!
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:53 pm

    kauboju su smešni leskovčani, pa ti vidi

    svuda sam stalno, svesno više ne primećujem naglaske
    Anonymous
    Guest

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 5:01 pm

    ma ne to, pa u ns se najmanje cuje domaci naglasak vec dugo, samo sto sada hr i bosnu pocelo da nadvladava iz uzasa, mnogo mi je razumljiviji govor iz bosne i hrvatske svih krajeva nego npr iz leskovca i sl. loznica mi je smesna kao subotica ili kikinda, micic je vec tezina ozbiljna, slicno kao i kosovari kad progovore, tacno nekako osetis da te navali sar planina. opet nemam nikakav problem da razumem da se nekom iz vlasotinca povraca kad ja progovorim.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Filipenko Wed Feb 07, 2018 5:08 pm

    Arkady Ivanovich wrote:pa ne nisu, meni je najgori govor sa tog podrucja, recimo do loznice, mada je loznica vise smesna, ovo mi je ocaj. takodje ne sumnjam da ja znacajnom delu srbije ili sfrj zvucim ogavno kad pricam.

    a i ovo sto william kaze, glas glas glas!


    Svestan si da je to podrucje bilo osnova za Vukovu reformu srpskog jezika?  Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 2348298330

    Mićić, Milić, Sofija Loren... - Page 3 Empty Re: Mićić, Milić, Sofija Loren...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:42 am