Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mediji u Srbiji

    паће

    Posts : 40153
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by паће Mon May 06, 2019 3:17 pm

    Јел да сад признам да сам ја трећи ил' да оставимо то за неки други пут?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Mon May 06, 2019 3:31 pm

    ficfiric wrote:odličan je vox forum, grdno greši ko god ne ode tamo

    ja imam već 3 aktivna nika, isto kao i ovde





    edit: sorry, dupli post

    Mr. Moonlight wrote:sry dupli

    Valjda tripli


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Mon May 06, 2019 3:32 pm

    inače, omiljeno mi je da sam sebe ispravljam
    паће

    Posts : 40153
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by паће Mon May 06, 2019 3:42 pm

    Mr. Moonlight wrote:inače, omiljeno mi je da sam sebe ispravljam

    И нама.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ontheotherhand Sat May 11, 2019 9:16 am

    Jel smo spominjali negde talas.rs?
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sat May 11, 2019 9:39 am

    Naravno. U mnogim obredima.


    Mediji u Srbiji - Page 31 Voodoo-doll-poke-poke
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Sat May 11, 2019 2:03 pm

    Mediji u Srbiji - Page 31 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by mstislaw Sat May 11, 2019 2:29 pm

    Radujemo se svakom kilometru novoizgrađenog autoputa koji smo čekali više od 70 godina, bez obzira ko ga je izgradio, divimo se kineskoj višemilenijumskoj civilizaciji i kulturi i izražavamo  duboko poštovanje za kolosalne privredne uspehe Narodne republike Kine bez presedana tokom 40 poslednjih godina, ali tražimo razumevanje za Saru Marković i Nikolu Dragovića, koji tek što su završili filmsku akademiju a film im biva otkazan, kao i za sve srpske i međunarodne autore kojima je ukinuto gostoprimstvo u svojoj zemlji, ukinuto pravo da podele s nama svoju filmsku fikciju, bez obzira koliko trezvena ona može da bude, koliko opominjuća ona i jeste.

    Ostavite nam barem mrvice...
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Sat May 11, 2019 3:31 pm

    Kakva jadnost.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18429
    Join date : 2014-12-12

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by beatakeshi Sun May 12, 2019 3:41 pm

    Zaveden PPPovskom propagandom pogledam kako Ivan Ivanović rastura Vesića. Vratite mi 2 minuta i 14 sekundi života nazad!
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun May 12, 2019 4:01 pm

    saglasan


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sun May 12, 2019 9:16 pm

    Nenad Prokić briljira u UN

    "Ja podržavam Vučića oko Kosova, mada ne znam šta je to tačno, ali on ima kapacitet da to reši i da ostane na vlasti što je nužan uslov"

    obraća se OB - "Nenad Ilič, s kojim si ti bila u nežnoj vezi...."
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Sun May 12, 2019 10:05 pm

    Mediji u Srbiji - Page 31 286371741
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sun May 12, 2019 10:33 pm

    Traži NP da se opozicija odredi prema Kosovu, pita ga OB "pa jeste li se vi iz vlasti dogovorili šta ćete s Kosovom" - "tuc muc, ne", bi mu neugodno ovo "vi iz vlasti" - "Pa što onda tražiš od opozicije da podrži nezavisnost Kosova" - "Pa zato što Vučić ima kapacitet da bude pritisnut po tom pitanju" Mediji u Srbiji - Page 31 1399639816

    Šou je ledepe ekipa kad krene da odmiče Vučića od svake teme i svake kritike.
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Mon May 13, 2019 11:27 pm

    beatakeshi wrote:Zaveden PPPovskom propagandom pogledam kako Ivan Ivanović rastura Vesića. Vratite mi 2 minuta i 14 sekundi života nazad!


    Tek sad se okuražih da pogledam. Beogradski šmekerizam (po Vasinoj definiciji) kao takav. Moj si Beograd našo da rasturaš, a? Mora da ti je nešto strašno uradio kad si u mladosti prvi put do'šo u njega, hehe, hoho, grok, grok.

    Protrčah kroz još par minuta emisija. Katasrofalno loš humor. Nisam gledao njegovu emisiju još od Tadićevih dana, i mogu da konstatujem da se nije ni za jotu popravio: glupe, džiberske fore, mizoginija i katastrofalan deliveri. Kako je uspeo da vodi humorističku emisiju deset godina i da ne stekne baš nimalo takta, za mene je misterija. Najjače je kad mu vic falls flat, pa uvati da ga objašnjava.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Mon May 13, 2019 11:41 pm

    Brate mili, kako je uspeo da vodi emisiju, on je deo americke masinerije ovde za drpanje i pranje para, ne mislis valjda da je neko procenjivao ko ima najvise humora i voditeljskog sarma, pa odabrao...to?
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Mon May 13, 2019 11:45 pm

    Jao, bre, Filipe, nisam se pitao kako je uspeo da vodi emisiju, nego kako je uspeo da za deset godina vođenja emisije ni najmanje ne usvrši svoj očajan deliveri.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Mon May 13, 2019 11:47 pm

    pusti, filipenko mu zavidi na kadriranju
    Erős Pista

    Posts : 81492
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Mon May 13, 2019 11:53 pm

    Mediji u Srbiji - Page 31 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Tue May 14, 2019 10:30 pm

    William Murderface wrote:Jao, bre, Filipe, nisam se pitao kako je uspeo da vodi emisiju, nego kako je uspeo da za deset godina vođenja emisije ni najmanje ne usvrši svoj očajan deliveri.


    Pa kada mu nista ne zavisi od tzv. deliverija, sto bi ga usavrsavao? Ni ja nisam usavrsavao kadriranje, nikada mi nije trebalo.
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Wed May 15, 2019 2:20 pm

    Veran Matić novi predsednik ANEM-a

    Veran Matić izabran je za novog predsednika Upravnog odbora Asocijacije nezavisnih elektronskih medija, odlučeno je na sednici Skupštine ove asocijacije. Za članove Upravnog odbora izabrani su Svetlana Kojanović, Ivana Petrović, Slobodan Krajnović i Milorad Tadić.

    Matić je jedan od osnivača ANEM i prvi predsednik asocijacije u periodu od 1993. do 2003. godine, a sada će je ponovo predvoditi u naredne četiri godine. On je na funkciji zamenio Milorada Tadića, koji je na toj poziciji bio poslednjih pet i po godina.

    "Ambicija je da ANEM bude podrška članicama, ali i agregator novih projekata, novih ideja i novih formi izveštavanja i istraživanja u polju medija u najširem smislu. Praktično, to je apgrejdovana verzija, nešto kao ANEM 2.0.", rekao je Matić.

    Dodao je da će misija ANEM - 2.0 biti fokusirana na strateška polja - produkcija i distribucija medijskog sadržaja, edukacija medijskih producenata I publike, podsticanje partnerstava sa državnim institucijama, privredom, nevladinim sektorom I međunarodnim organizacijama i finansiranje i monetizacija medijskog sadržaja u digitalnoj eri. Medijska scena sve više migrira onlajn, rekao je Matić, koji tu vidi prostor da se privuku novi članovi, projekti i ideje.

    "Potrudićemo se da uključimo u članstvo i nevladine organizacije, fondacije, zagovornike slobode govora, koji na različite načine doprinose savremenoj zakonskoj regulativi, a sve više postaju I proizvođači sadržaja", rekao je Matić.

    Napomenuo je da će ANEM posebnu pažnju posvetiti borbi protiv govora mržnje i protiv nasilja nad novinarima, medijskim radnicima, kulturnim radnicima, izabranim političarima, svima koji učestvuju na javnoj sceni, naročito u oblasti edukacije, preventive i besplatne pravne pomoći.

    Matić je ocenio da danas nije dovoljno samo edukovati novinare i medijske radnike, već i građane, kako bi postali odgovorni učesnici u proizvodnji medijskog sadržaja, ali i kao medijski pismeni korisnici opremljeni znanjima za kritičko promišljanje sadržaja koji do njih dolaze.

    "Svakako će najveći izazov biti traganje za novim biznis modelima koji će omogućiti stabilno finansiranje medija", ocenio je Matić i istakao da tu, između ostalog, spada i borba za poštenu raspodelu sredstava za sufinansiranje medijskih sadržaja od javnog interesa.

    Veran Matić je rođen je 1962. godine, bio je direktor i glavni i odgovorni urednik nekadašnje RTV B92, a danas je predsednik Upravnog odbora Fonda B92 i predsednik Komisije za istraživanje ubistava novinara. Dobitnik je brojnih prestižnih međunarodnih nagrada.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Zuper Wed May 15, 2019 3:06 pm

    Sa projekta na projekat.
    Oh kako je divan ovaj svet...
    ficfiric

    Posts : 34242
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Thu May 16, 2019 3:31 pm

    yoyogi wrote:Pa ovo je divna vest. Ta kloaka je trebala da bude ukinuta pre 10 godina. Kako ima sada se njihovi Modovi snebivaju u svojoj (pre nepoznatoj ) štetnosti.

    Meni se peva kada im vidim creva. Umri Forume B92.


    Ko to nama klikce na smece dovuceno sa neta? Mediji u Srbiji - Page 31 3579118792


    Nalog "srbija do tokija" je u stvari Yoyogi. Mislim da sam imao bar 8,000 postova na starom Forumu pre nego što sam ga napustio 2012.



    Pozdrav mrd-u koji me je prepoznao.



    A neko se registrovao kao "Yoyogi". To nisam ja.

    Mediji u Srbiji - Page 31 3826186726


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Daï Djakman Faré Thu May 16, 2019 6:03 pm

    ficfiric wrote:Veran Matić novi predsednik ANEM-a
    na politickoj sceni novi DOS, na medijskoj novi ANEM

    pis zivi


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Thu May 16, 2019 6:21 pm

    ta b92 ekipa se pokazala baš korisnom, skoro kao čeda

    Mediji u Srbiji - Page 31 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 5:41 pm