Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Domaća košarka (3 u 1)

    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Tue Oct 06, 2015 10:39 pm

    Ukratko, Tajfun je do jaja tim, a Ponjavić je do jaja igrač. Zimić je super koristan, biće nešto i od ovog Parkera. Ceola Treći čak i nije igrao nešto dobro, a razguzili su protvnika, pametno šutiraju, epizodisti se cimaju u odbrani, Dragiša novi Mileta Lisica i žešće nadrkan lik. Simpa je i ova hala u Celju, bučna, puštaju AC/DC i neko austrougarsko jodlovanje, znači ipak previše slovenačka za moj ukus. Krka najveće negativno iznenađenje sezone, šta, kako... Posle Partizana i uz Metalac najslabija ekipa za sada, mada Cibonu i Sutjesku još nisam gledao.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Wed Oct 07, 2015 7:25 pm

    Ju, kako ugazi Strujokea ove valjevske četnike... S pola snage.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Kaneda Wed Oct 07, 2015 7:51 pm

    Je li još važe ona pravila za koeficijent između nas, Kroata i Slovenaca, cenim da smo blizu engleskog scenarija u LŠ, nekad velika sila će uskoro da izduva za četvrti spot u elitnom takmičenju.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Wed Oct 07, 2015 8:11 pm

    http://www.abaliga.com/n124/League/National_Standings

    Kapiram da će Igokea odraditi dovoljno dobru sezonu da dogodine bez problema to mesto uzme drugoplasirani iz Bosne. Posle toga, ukoliko nešto ne promene, logično je očekivati da će Budućnost vratiti to mesto i onda eto klackalice... Ali biće valjda nekakve druge lige, pa će to sa koeficijentima onda preneti tamo.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Kaneda Wed Oct 07, 2015 8:21 pm

    Većina "naših" pobeda je izvojevano u međusobnim susretima, od pobeda nad "spoljnim neprijateljima" imamo pobedu Partizana protv MZT i CZ protiv Zadra, cenim da će Mega teško protiv Budućnosti dole s trenutnim sastavom (to je to što se tiče prva tri kola). Biće ovo čupava sezona za srpsku košarku.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Kaneda Wed Oct 07, 2015 8:51 pm

    Olimpija krenula u tradicionalni raspad mnogo pre nego li se to očekivalo.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by boomer crook Wed Oct 07, 2015 9:32 pm

    Kaneda wrote:Većina "naših" pobeda je izvojevano u međusobnim susretima, od pobeda nad "spoljnim neprijateljima" imamo pobedu Partizana protv MZT i CZ protiv Zadra, cenim da će Mega teško protiv Budućnosti dole s trenutnim sastavom (to je to što se tiče prva tri kola). Biće ovo čupava sezona za srpsku košarku.

    zasto kada je eliminisan grobar?
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by ficfiric Wed Oct 07, 2015 10:30 pm

    Djokic podneo ostavku

    “Čestitam Igokei na zasluženoj pobedi imali su želju, motiv, odlično su fizički spremni i bili su dominantni u svim segmentima igre. Mi smo nešto pokušavali, vraćali se ali nije išlo. Lično ja sam izgrešio u mnogo čemu. Svestan sam očajne i bedne igre i ponašanja svojih igrača večeras i u Skoplju. Kao čovek sa nekim svojim dostojanstvom i moralom podnosim ostavku na mesto šefa stručnog štaba Metalca. Gde god sam dosad radio imao sam uspeha i neka ko je sve išlo uzlaznom putanjom stepenicu po stepenicu, da bi vrhunac bio titula prvaka Evrope sa mladom reprezentacijom. Nisam poleteo ali nisam video neke stvari u svojoj ekipi koje je trebalo da vidim. Čovek ne ceni ono što ima dok to ne izgubi. Imao sam ekipu koja je bila šesta u ABA ligi. Igrali smo najlepšu košarku i odjednom sam hteo da promenim neke igrače što je neverovatan kiks od mene. Napravio sam promašaj koji ne može da se oprosti i kodeks ponašanja me navodi na ostavku. Bez obzira na stav uprave, moja moralna obaveza je da ne budem više trener Metalca. Potrebno je promeniti pet, šest igrača ili trenera i mislim da je ovo mnogo jednostavnije. Ne krivim igrače ja sam jedini krivac za sve. Takav je trenerski posao, nešto u Metalcu mora da se promeni. Prošle godine smo izgubili pet stratnih susreta, ali sam osećao energiju u ekipi na treninzima da sam bio siguran da će sve doći na svoje mesto. Momci su odradili fantastičnu sezonu a ja sam odlučio da onda nešto menjam. Ova ekipa sa mnom dalje ne može. Ne kažem da nema kvalitet i da sa nekim drugim neće biti bolje ali sa mnom dalje ne može. Srećno smo dobili Partizan a onda doživeli dva sramna poraza. Metalcu i svom nasledniku želim sve najbolje, dolaziću i navijaću za svoj klub, a ako bude trebalo vodiću ekipu u Nikšić dok se ne pronađe novo rešenje.”


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Wed Oct 07, 2015 10:52 pm

    Najaviće da su u pregovorima s Dulom, Mutom i Džikićem, a onda dovesti Stepandića. Poznavaoci košarke će priznati da je manevar bio odličan PR potez i pohvaliti visoke ambicije nesebičnog i požrtvovanog rukovodstva.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Fri Oct 09, 2015 7:21 pm

    Krka otresla Cedevitu. Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 286371741 ... pa još bez Katnića. Šta je ovo, s kim će Radonja uopšte da igra u ovoj ligi?
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by boomer crook Fri Oct 09, 2015 7:24 pm

    bice ove sezone ludila.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by kondo Fri Oct 09, 2015 7:33 pm

    za radonju se ne brinem no za sofoa. kad otkrije tripl čiiiiz akciju u meku, ode on preko 200.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by beatakeshi Sun Oct 11, 2015 9:58 pm

    Krka - 17 koševa dali u prvom poluvremenu, Lalić dao 12 (5 od 5). On sam ima rkg 15, svi ostali zajedno -13 (svi su u minusu ili na nuli)
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by ficfiric Fri Oct 16, 2015 10:41 am

    Novi sajt aba lige http://www.aba-liga.com/

    A jos uvek sljaka i stari http://www.abaliga.com/


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sat Oct 17, 2015 11:21 am

    Prestali da unose updates na stari, tako da...

    Hototo wrote:http://stats.aba-liga.com/stats/home_games.php & http://www.aba-liga.com/News.aspx Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 1844795956
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sat Oct 17, 2015 10:44 pm

    Metalac živnuo bez pleja, a Budućnost upravo solidno sveti bratski klub u inat sudijskoj organizaciji... Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 1844795956
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Thu Oct 22, 2015 7:57 pm



    Luwawuwararara pokraden... Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 298304839
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sun Oct 25, 2015 8:26 pm

    Cosey i Ramljak stariji upravo igraju dva na dva sa zagrebačkim korporativnim Amerima... i što je najjače, lagano dobijaju. Cedevita došla s devet igrača i Musom, a Zvezdini navijači kukaju da je ekipa u kanalu zbog dve povrede. Solidan i drugi debi iritantnijeg Delaša, povratak otpisanih, nešto kao da Zvezdu u derbiju ukanale Andreja i Cvetko.


    Last edited by Hototo on Sun Oct 25, 2015 10:08 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : čćđšž)
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Somlói Galuska Sun Oct 25, 2015 8:44 pm

    Cedevita došla u Zagreb? Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 1143415371 Nisam nešto obratio pažnju, ali koliko videh, falio im je samo Žorić.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sun Oct 25, 2015 10:06 pm

    Ah, istripovao. A nisu igrali ni Mazalin i još od priprema odsutni Katić. Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 1844795956
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by beatakeshi Sun Oct 25, 2015 10:18 pm

    jel neko gledao Drenovca iz MZT-a?
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sun Oct 25, 2015 10:36 pm

    Gledao sam MZT. Ništa, šutira iz mesta i kada ima loše postavljenog protivnika krene na ulaz. Odbranu kampuje... Isto kao i u Igokei. Luković je the man to watch in Skopje, što dosta govori o kvalitetu ekipe. Sad vidim da je natrpao danas bez trojki ove mučenike. Šta reći, lol?
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Somlói Galuska Sun Oct 25, 2015 10:42 pm

    S tim što Drenovac igra sad mnogo bolje nego prošle godine u Igokei. Na odbranu mu nisam obratio pažnju.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Sun Nov 01, 2015 8:13 am

    Rezultati su postali predvidivi otkako se prešlo u normalan ritam utakmica. Izdanja takođe.
    Anonymous
    Guest

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Guest Tue Nov 03, 2015 9:53 pm

    Sutjeska potpisala ćelavog surog orla Popovića i otpustila Kruščića. Siriščević se iz nekog razloga vratio iz Nemačke. Za Cibonu je već zaigrao i mladi slovenački bek živopisnog imena Žan Mark Šiško, bivši junior Olimpije, igrao je prošle sezone sa Mesičekom i Čančarom za Škofju Loku, drugoligaški razvojni tim... Bolje da su uzeli Marinellija letos. Nadam se da ih je odrao Florence, menjaju strance na pleju tempom dostojnim Vi-Džej Partizana.

    Domaća košarka (3 u 1) - Page 3 Empty Re: Domaća košarka (3 u 1)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 2:43 am