Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Na Tesinom astalu

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Tue Jul 17, 2018 12:30 am

    Daj bre, Filipe, Helmcast je 1/1 Vuciceva rabota.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Tue Jul 17, 2018 12:56 am

    http://www.pecat.co.rs/author/miodragzarkovic/

    Urednik pravde i kolumnista pecata


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Tue Jul 17, 2018 1:09 am

    A, znam ovog... On je iza Helmcasta ili iza Balkan Infoa?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Tue Jul 17, 2018 1:16 am

    Helmcasta


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Tue Jul 17, 2018 1:45 am

    Jok i nisu Vucicevi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 2:11 am

    Jebem li ga, Pečat jeste, ali Helmcast kao takav...ne verujem. Evo, gledam naslove, "Zašto ne uhapsite Vučića", "Metodologija pljačke na primeru Air Srbija i Fiata", "Vučić uz pomoć svojih narko kartela predaje Kosovo", "Izdaja je smrtni greh, Vučiću", "Vlast nam je kriminalna"...

    Može biti da su njegovi, ali meni je sve to prosto previše hevi da bi bilo tako. Plus su gosti (ne uvek naravno ali često) likovi koji sigurno ne vire iz bulje naprednjacima.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Tue Jul 17, 2018 2:13 am

    Npr ko?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 12:47 pm

    Jebem li ga, Branko Pavlovic koji u najnovijem videu poziva na hapsenje Vucica je zapravo Vucicev lik koji viri iz bulje? Nesto sumnjam. Ili Marko Jaksic koji prica o majkama sa Kosova koje je Vucic prodao? Na stranu sta ja mislim o njima, ili o tome da li je Vucic konacno ishodiste njihovih politika, prosto ne verujem da mu vire iz bulje.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ficfiric Tue Jul 17, 2018 1:27 pm

    I Djuka svasta prica o Zorani. Kad se obracas antivucevskoj kosovojesrbija publici, ne mozes velicati Vucica. Cim zapreti opasnost da se na toj strani nesto organizuje, ovi Petrovici, Zarkovici, pukovnici, itd se pojave i razvodnjavaju, dele a Milenkovici da kazu da od toga nema nista.


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Sotir Tue Jul 17, 2018 1:42 pm

    Filipenko wrote:Jebem li ga, Branko Pavlovic koji u najnovijem videu poziva na hapsenje Vucica je zapravo Vucicev lik koji viri iz bulje? Nesto sumnjam. Ili Marko Jaksic koji prica o majkama sa Kosova koje je Vucic prodao? Na stranu sta ja mislim o njima, ili o tome da li je Vucic konacno ishodiste njihovih politika, prosto ne verujem da mu vire iz bulje.
    Нисам гледао Хелмкаст (а ни Балкан Инфо, нити намеравам), али онако одокативно бих рекао да гомила тих ликова који нападају Вучића у ствари просипају потпуно сумануте тезе и глупости. Ко не воли Вучића, повероваће у све, али ове ствари се могу лако контрирати.
    Проблем је публика која је негде између, на њима се ломи. А неке сумануте тезе код њих не пролазе.

    На анти-Вучић каналима би заправо требали да буде конструктивна критика и да се прикажу прави подаци претходних година, нпр. статистичке плате код нас и у региону, целу перипетију око БнВ, ”измештање” железнице, контрола медија, корупција итд.
    Али то ћеш мало сутра да видиш, видећеш само неке анти-Вучић лудаке које је лако оспорити.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 2:55 pm

    Ma upravo je u tome kvaka, prosto neki zaista ne napadaju sumanutim tezama. Niti idu okolo pa leše neku Zoranu ili koga već po zadatku, nego baš baš Vučića.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ficfiric Tue Jul 17, 2018 3:30 pm

    I Radulo je polivao po Vucicu (takvoj publici se obracao) ali svaki njegov potez je isao na ruku Vucicu. Uvek je vecu stetu pravio opoziciji nego SNS-u. Neki misle da je on bio korisna budala, ja mislim da je bio trojanac. Ista prica i za ove likove.


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Летећи Полип Tue Jul 17, 2018 7:07 pm

    Filipenko wrote:

    Molim da se Milenković izuzme. On jednostavno ni ne želi ni sa kim, posebno ne sa Rusima. Mislim da on jednostavno priča kako misli da jeste i to je to, ne zanima ga šta će ko da kaže i kako se to uklapa u širi kontekst bilo čega. Pre neki dan je poručio patriotskoj opoziciji da može da ga poljubi u dupe. Na Tesinom astalu - Page 17 2952840586


    Uzmem danas da ga slušam, kad ono vrli levičar govori o jednom od ključnh problema našeg društva - starima. Pojedoše nam sve, kao skakavci. I koje je to skroz sasvim levo, antikapitalističko rešenje do kog je naš revolucionar došao?

    Spoiler:


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Guest Tue Jul 17, 2018 7:45 pm

    Filipenko wrote:Jebem li ga, Pečat jeste, ali Helmcast kao takav...ne verujem. Evo, gledam naslove, "Zašto ne uhapsite Vučića", "Metodologija pljačke na primeru Air Srbija i Fiata", "Vučić uz pomoć svojih narko kartela predaje Kosovo", "Izdaja je smrtni greh, Vučiću", "Vlast nam je kriminalna"...

    Može biti da su njegovi, ali meni je sve to prosto previše hevi da bi bilo tako. Plus su gosti (ne uvek naravno ali često) likovi koji sigurno ne vire iz bulje naprednjacima.

    nije neki argument ali poznajem lično jednog iz produkcijskog tima i potpisujem da bi iz čistog vica i za neki sitan ćar pisao izveštaje o narodnim neprijateljima i slao gde treba, naravno ako ga ne mrzi da sroči mail.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 10:44 pm

    Летећи Полип wrote:
    Filipenko wrote:

    Molim da se Milenković izuzme. On jednostavno ni ne želi ni sa kim, posebno ne sa Rusima. Mislim da on jednostavno priča kako misli da jeste i to je to, ne zanima ga šta će ko da kaže i kako se to uklapa u širi kontekst bilo čega. Pre neki dan je poručio patriotskoj opoziciji da može da ga poljubi u dupe. Na Tesinom astalu - Page 17 2952840586


    Uzmem danas da ga slušam, kad ono vrli levičar govori o jednom od ključnh problema našeg društva - starima. Pojedoše nam sve, kao skakavci. I koje je to skroz sasvim levo, antikapitalističko rešenje do kog je naš revolucionar došao?

    Spoiler:


    Nije uopšte pričao da su stari ljudi problem, već je govorio o tome kao nekoj vrsti žrtvovanja ako već mora da se žrtvuje. Plus mu se to uklapa u njegovu priču o staaaaarim vremenima kada se porodica starala o svima. On je težak tradicionalista koji je u suštini protiv velikog broja modernih tekovina života i ne bi mu smetalo da se neke od njih uklone - što je sumanuta ideja, naravno. Ali nije on na liniji da treba ljudima uzimati ili da treba ukinuti penzije, govorio je to kao lični primer da je on spreman na to, da ne mora da ide u penziju i da bi je se odrekao te da je spreman da prosto radi dok ne umre ili dok ne zanemoća.

    E sad, kvaka je tu što je njegov posao da sedi u studiju i sere 2 sata dnevno Na Tesinom astalu - Page 17 1861198401 Da radi u rudniku ili na poljani, pitao bih ga da li mu (ne) treba penzija i da li je spreman da radi do smrti.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Zuper Wed Jul 18, 2018 2:23 am

    William Murderface wrote:Daj bre, Filipe, Helmcast je 1/1 Vuciceva rabota.

    Moguce.
    Nego, ko nije Vuciceva rabota lazni druze Vilijame mali?
    Imam neki cudni osecaj da necu dobiti odgovor.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Wed Jul 18, 2018 2:27 am

    Pa samo Boškić, ko drugi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Zuper Wed Jul 18, 2018 3:19 am

    Dobro, to se podrazumeva.
    Nisam te to pitao.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Wed Jul 18, 2018 3:29 am

    Pa eto, sve znaš, šta da ti pričam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Wed Jul 18, 2018 8:16 am

    I evo taman za ovu užarenu diskusiju o prirodi Helmcasta i o tome da li jeste ili nije kukavičje jaje vlasti, Dejan Petar jutros ugostio Šešelja  Na Tesinom astalu - Page 17 2952840586 I to uz prigodnu grafiku, maltene kao da Šešelj poziva na ustanak  Na Tesinom astalu - Page 17 2348298330



    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Zuper Wed Jul 18, 2018 11:37 am

    William Murderface wrote:Pa eto, sve znaš, šta da ti pričam.

    Ja volim kada ti pricas ali ovde mi nesto izbegavas odgovor.
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Летећи Полип Wed Jul 18, 2018 12:46 pm

    Filipenko wrote:
    Nije uopšte pričao da su stari ljudi problem, već je govorio o tome kao nekoj vrsti žrtvovanja ako već mora da se žrtvuje. Plus mu se to uklapa u njegovu priču o staaaaarim vremenima kada se porodica starala o svima. On je težak tradicionalista koji je u suštini protiv velikog broja modernih tekovina života i ne bi mu smetalo da se neke od njih uklone - što je sumanuta ideja, naravno. Ali nije on na liniji da treba ljudima uzimati ili da treba ukinuti penzije, govorio je to kao lični primer da je on spreman na to, da ne mora da ide u penziju i da bi je se odrekao te da je spreman da prosto radi dok ne umre ili dok ne zanemoća.

    E sad, kvaka je tu što je njegov posao da sedi u studiju i sere 2 sata dnevno Na Tesinom astalu - Page 17 1861198401 Da radi u rudniku ili na poljani, pitao bih ga da li mu (ne) treba penzija i da li je spreman da radi do smrti.


    Joj bre, Filipe, ne znaš ga ti još. I/ili si spustio gard jer brani Tita i SFRJ iz, veruj mi, skroz izopačenih razloga.



    Pravo lice Milana Milenkovića ti je na 29:20


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Wed Jul 18, 2018 1:40 pm

    Aman, znam ja veoma dobro ko je on, samo ne mislim da je Vučićev čovek. Od toga smo krenuli.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ficfiric Wed Jul 18, 2018 1:46 pm

    Neki drugi ga optuzuju da jeste.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Wed Jul 18, 2018 3:07 pm

    Optužuju ga jer poliva šatriote svakodnevno. Kao što rekoh, pre neki dan je poručio svima njima da mogu da ga poljube u dupe  Na Tesinom astalu - Page 17 2952840586 Danas ih ismevao što vole cara Nikolaja i vozdižu carsku Rusiju više nego Rusi itd.

    Na Tesinom astalu - Page 17 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:43 pm