Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Na Tesinom astalu

    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ♏ Mon Jul 16, 2018 2:23 pm

    Nemam pojma, kaže najstariji video one year ago, pregleda malo, trebalo bi da uplati klikove negde ili whatever.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Mon Jul 16, 2018 2:30 pm

    On ti je urednik Srbin.info. Možda nije toliko puno snimao videa, ali je iz te nacionalističko-klerikalne ekipe.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Mon Jul 16, 2018 2:33 pm

    Lepo što se mladi ljudi bave preduzetništvom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Mon Jul 16, 2018 2:44 pm

    Poptuno mi je jasno zašto Vučić uzgaja ovakve kritičare. Ovo je 1/1 botovanje za Vučića - sve je namešteno, izbori su šarada, svime upravljaju vladari iz senke. Jedino što ovakve emisije mogu da proizvedu je depolitizacija i gomila kafanskih mislilaca kojima je sve jasno i upravo zato im ne pada na pamet da glasaju, a kamoli da se oko nečega ozbiljno angažuju. Neprevarene budale.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Летећи Полип Mon Jul 16, 2018 3:00 pm

    Poptuno mi je jasno zašto Vučić uzgaja ovakve kritičare. Ovo je 1/1 botovanje za Vučića - sve je namešteno, izbori su šarada, svime upravljaju vladari iz senke. Jedino što ovakve emisije mogu da proizvedu je depolitizacija i gomila kafanskih mislilaca kojima je sve jasno i upravo zato im ne pada na pamet da glasaju, a kamoli da se oko nečega ozbiljno angažuju. Neprevarene budale.



    Kauboj lajks dis.  Na Tesinom astalu - Page 16 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Mon Jul 16, 2018 3:26 pm

    Jeste se nakotilo u smislu da se pojavilo brdo emisija istog formata u zadnje dve godine, ali da nijedna nije ni blizu tesine slave. Imas ih i onu hanu i libek i one vuciceve naciste itd. Manje vise, uredjena soba, kamera, wifi i pici


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Sotir Mon Jul 16, 2018 4:24 pm

    Радио снага народа има своју видео продукцију, са више шароликих емисија.

    Онај о ваздухопловству је сасвим пристојан, додао бих Na Tesinom astalu - Page 16 359476144
    ficfiric

    Posts : 34189
    Join date : 2012-02-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ficfiric Mon Jul 16, 2018 4:39 pm

    William Murderface wrote:Poptuno mi je jasno zašto Vučić uzgaja ovakve kritičare. Ovo je 1/1 botovanje za Vučića - sve je namešteno, izbori su šarada, svime upravljaju vladari iz senke. Jedino što ovakve emisije mogu da proizvedu je depolitizacija i gomila kafanskih mislilaca kojima je sve jasno i upravo zato im ne pada na pamet da glasaju, a kamoli da se oko nečega ozbiljno angažuju. Neprevarene budale.

    Vucic ima dosta svojih ljudi na tom delu scene, koji se predstavljaju kao patriotska opozicija. Najaktivniji je onaj lik sa tikovima, Dragan Petrovic sto je za dvadeset dana razjebao stranku u pokusaju, Sinise Kovacevica.


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Летећи Полип Mon Jul 16, 2018 5:31 pm

    Ne verujem da je on Vučićev insajder. Korisni idiot sigurno, ali u ovom trenutku, to se može reći za većinu opozicione javnosti. Srpska patriotska scena (mimo Vučića) se u suštini svela na takve - toksične egoiste, ponekad upitne uračunljivosti, koje ni Vučić, ni Rusi neće. Brdar, Milenković, Petrović...


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50102
    Join date : 2017-11-16

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 16, 2018 5:34 pm

    YouTube opozicija
    ficfiric

    Posts : 34189
    Join date : 2012-02-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by ficfiric Mon Jul 16, 2018 5:44 pm

    Летећи Полип wrote:Ne verujem da je on Vučićev insajder. Korisni idiot sigurno, ali u ovom trenutku, to se može reći za većinu opozicione javnosti. Srpska patriotska scena (mimo Vučića) se u suštini svela na takve - toksične egoiste, ponekad upitne uračunljivosti, koje ni Vučić, ni Rusi neće. Brdar, Milenković, Petrović...

    Bio je u GO SNS. Nakon toga rastura sve organizacije za koje se zakaci. Osim toga, dobrodosao je na SNS televizijama. To sto pljuje Vucica, jbg, toj publici se obraca, ali sve sto radi ide Vucicu na ruku.


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Летећи Полип Mon Jul 16, 2018 5:54 pm

    ficfiric wrote:
    Bio je u GO SNS. Nakon toga rastura sve organizacije za koje se zakaci. 


    Mislim da je on otišao iz SNSa upravo zbog toga, tj jer nisu hteli da tolerišu njegova sranja.  Dok je ovo posle pre korisni idiotluk, nego neka njegova lukava namera. Jebi ga, ne verujem da su, ni on, a ni naprednjaci baš toliko sposobni. Ja se tu nediskriminatorno vodim Hanlonovom britvom.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Mon Jul 16, 2018 5:58 pm

    Beskorisni idiot.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Mon Jul 16, 2018 6:04 pm

    Ma da, skoro svi oni su korisni idioti osim par direktnih sns igraca. Aj sto sns nije toliko sposoban, nego nije ni toliko siroke ruke da placa toliku gomilu idiota. Kad se zaigraju, smire se sa dva tri poziva i sve po starom

    Btw vibladic il kako se vec zove,  je imao zanimljiv intervju kod tese jos pre dve godine. Koga ne mrzi da proseje sat ipo gluposti radi pola sata interesnatnih fragmenata, puna preporuka


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Mon Jul 16, 2018 6:24 pm

    Летећи Полип wrote:Ne verujem da je on Vučićev insajder. Korisni idiot sigurno, ali u ovom trenutku, to se može reći za većinu opozicione javnosti. Srpska patriotska scena (mimo Vučića) se u suštini svela na takve - toksične egoiste, ponekad upitne uračunljivosti, koje ni Vučić, ni Rusi neće. Brdar, Milenković, Petrović...


    Molim da se Milenković izuzme. On jednostavno ni ne želi ni sa kim, posebno ne sa Rusima. Mislim da on jednostavno priča kako misli da jeste i to je to, ne zanima ga šta će ko da kaže i kako se to uklapa u širi kontekst bilo čega. Pre neki dan je poručio patriotskoj opoziciji da može da ga poljubi u dupe. Na Tesinom astalu - Page 16 2952840586
    Јанош Винету

    Posts : 5221
    Join date : 2016-01-26

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Јанош Винету Mon Jul 16, 2018 11:17 pm

    disident wrote:Jeste se nakotilo u smislu da se pojavilo brdo emisija istog formata u zadnje dve godine, ali da nijedna nije ni blizu tesine slave. Imas ih i onu hanu i libek i one vuciceve naciste itd. Manje vise, uredjena soba, kamera, wifi i pici
    Ko je "hana", "libek" i "vučićevi nacisti"?
    Libek ima poražavajuće malo pregleda. https://www.youtube.com/user/LibertarijanskiKlub/videos

    Ko su vučićevi nacisti? Helmcast?
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Mon Jul 16, 2018 11:29 pm



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Mon Jul 16, 2018 11:44 pm

    Btw po meni ce sledeci veliki uspeh biti kad se neko doseti i napravi neko pickaranje,duele itd.  Bas se vidi po komentarima i po broju pregleda u emisijama gde se to desi,  da su ljudi em zeljni svadjanja , diskusije, krvi , em su ova pojedinacna gostovanja i guslanja od po dva sata smorila medjeda . Svako je rekao sve sto je imao po dva puta, ne racunajuci one sa dvocifrenim brojem gostovanja


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Mon Jul 16, 2018 11:51 pm

    Libekovci u zestokoj konkurenciji uspevaju da budu ubedljivo najodvratniji.

    Treba neko da napravi onaj cheklist meme: Tesa i libekovac. Pa za Tesu da pise: dolazimu Miroljub doktor, zaradijo brdo para, jebo Ruskinju. A za libekovca: dolazemu neki padavicari, nije nista zaradijo, nije nikad jebo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Mon Jul 16, 2018 11:57 pm

    Cek, moram da ti posaljem jos jedan pm,lista je jos urnebesnija nego sto mozes da zamislis


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Zuper Tue Jul 17, 2018 12:19 am

    Smesno je porediti druge sa Tesom.
    Tesa je bio urbana legenda pre nego se medju prvima dohvatio da snima emisije i mece na tubeta.
    Underground nacionalista i radikal sa bolesnim seksualnim nadrazajima njegovog ucitelja bio je poznat po Beogradu mnogo pre snimanja emisija,

    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Erős Pista Tue Jul 17, 2018 12:22 am

    Prosvetli nas, Zupere!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Filipenko Tue Jul 17, 2018 12:25 am

    Očito niste u toku. Besmrtni Milovan Brkić je razotkrio situaciju sa Balkan infoom i objasnio da je Vučić njih preuzeo preko stvarnog vlasnika koji je Teši počeo da diktira ko može a ko ne može da gostuje, i zato sada taj kanal služi samo za zaglupljivanje naroda sa vrhunskim kretenima koji su zanimljivi kao mačeće govno koje pluta na bari iza zgrade. Dakle, nema on šta da osniva nacoške portale i youtube kanale da bi mu kontrirao. 

    Takođe, Helmcast pljuje Vučića abnormalno, nema šanse da neko ko toliko udara direktno na njega zapravo radi za Vučića, u to prosto ne verujem. Da udaraju u ljude oko njega, još bi se moglo diskutovati, ali oni direktno pričaju za Vučića da je izdajnik, da prodaje zemlju, da je kriminalac itd. itd. Ne bave se Anom Brnabić, ne bave se Nešom Slinom ili Batom Gašićem, oni tuku direktno u meso. Jesu oni ludi na neki drugi način, ali čisto sumnjam da su se prodali ili da su osnovani od strane SNSa. Sigurno se nisu prodali kao Teša niti tako lako podležu pritisku. To su ozbiljni ludaci.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Zuper Tue Jul 17, 2018 12:26 am

    Ja se izvinjavam vama znalcima ali ima ljudi koji ne znaju.

    Jedino mi zao sto nikada nije zvao svog ucitelja,

    Na Tesinom astalu - Page 16 43e6c21a5550ff043d5c993ebfd9eb099f24445f2e5adf5b0456f09db595a8b7
    disident

    Posts : 15061
    Join date : 2016-03-28

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by disident Tue Jul 17, 2018 12:28 am

    Pisao sam odavno i tim dešavanjima oko BI, (a brkic nije ostao samo na. Tome već je dao i širu sliku) a pisao sam i
    hl
    Ne bih se dalje time bavio na netu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Na Tesinom astalu - Page 16 Empty Re: Na Tesinom astalu

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 07, 2024 5:05 pm