Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Burundi za kormanom

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by kondo Thu Jul 26, 2018 4:39 pm

    hrvati su pre par godina masovno drkali i kaznjavali na izlazu za neprijavljeni boravak


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by bela maca Thu Jul 26, 2018 4:41 pm

    Da, ne možeš da se prijaviš u kamp bez pasoša. Kamp je bio blizu i jeftin, pa mi se nije dalo da tražim nešto dalje (nešto divlje..). Naravno da tuš i wifi prijaju Burundi za kormanom - Page 4 1399639816 a i ne moram baš da se trzam na svaki zvuk.
    Šator imam svoj, sumnjam da bi mi ikad palo na pamet da iznajmljujem neki random..


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by bela maca Thu Jul 26, 2018 4:42 pm

    Imače primili su me samo jer sam bez kola, kamp je popunjen, jedino za šatore ima mesta, ni za kola ni za prikolice nema.


    Last edited by bela maca on Thu Jul 26, 2018 4:45 pm; edited 1 time in total


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by kondo Thu Jul 26, 2018 4:44 pm

    to tako u ogromnoj većini kampova na piku sezone uvek bilo, i kad sam ja kampovao (u paleolitu)


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36981
    Join date : 2014-10-27

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by boomer crook Thu Jul 26, 2018 6:17 pm

    javljaj se redovno da se ne brinemo


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    katamaran

    Posts : 1357
    Join date : 2015-01-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by katamaran Sat Jul 28, 2018 2:07 pm

    Zavidim Burundi za kormanom - Page 4 1949538119 Ja taman mislio da cu da izvezem do Beca, al prc!

    Ovo mi mnogo zanimljivo deluje

    https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Zvucnici/Bluetooth-zvucnik-MP3-plejer-Power-bank-nosac-za-bicik/64261281

    Treba mi svetlo definitivno. Powerbank mi ne treba (plus cisto sumnjam da ovo ima neki kapacitet), al mozda nekad i posluzi. Ako je svetlo iole upotrebljivo i ako ima i radio (nadam se da mogu da se udenu sluske jer je seljacki glasno slusati svoju muziku. Izuzetno me nerviraju likovi koji projezde sa odvrnutim zvucnicima) ovo moram da uzmem....

    edit: cini mi se da nema jack za sluske. Da li je moguce da neko osmisli ovako dobar proizvod (ne znam za kvalitet, ideja je sjajna) i da zezne stvar tako glupim detaljem...

    Slepci skuplje prodaju preko Limunda nego preko svog sajta (mnogo slepacka firma, imam losa iskustva sa njima)

    http://www.symbolin.com/kupi/bluetooth-zvucnik-plus-power-bank-plus-lampa-plus-mp3-plejer-plus-fm-914

    Al bar ngde napisi model proizvoda da mogu da izguglam sta me interesuje...


    Last edited by katamaran on Sat Jul 28, 2018 2:15 pm; edited 1 time in total


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by kondo Sat Jul 28, 2018 2:14 pm

    voznja do beca je nesto najdosadnije sto mozes da zamislis.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1357
    Join date : 2015-01-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by katamaran Sat Jul 28, 2018 2:17 pm

    Stvar ukusa. (pricam od Nemacke do Beca)

    Ja volim da taljigam po ravnom, volim reku, volim prirodu, ima svasta da se vidi usput. Meni je te voznja san.


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by kondo Sat Jul 28, 2018 2:22 pm

    ne znam, ja se bas niceg ne secam a 100x sam isao tuda, sto po malim sto po velikim putevima. e da, kolicina seksualnih radnica na putevima oko soprona, za klijentelu s druge strane grancie.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1357
    Join date : 2015-01-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by katamaran Sat Jul 28, 2018 2:31 pm

    Meni je ovo cista erotika (da ne trazim i mnogo lepse klipove)



    Ovaj Intex krs je nemoguce izguglati. Prilicno sam siguran da nema jack za sluske i samim tim mi je bezveze.

    Al sad moram da iskopam usb lampu koja ima radio. Da konacno izbacim matoru Nokiju x6 kad vozim. A ne bi bilo zgoreg i da ponesto i vidim kad vozim nocu, a i da me vidi poneko. Nije ni taj detalj zanemarljiv.

    Nikad necu zaboraviti kad sam uzeo staru biciklu negde iza Kosutnjaka i po mrklom mraku je doterao do grada. Jedva nazirem put, rupu nema sile da bih video. Jedna od glupljih stvari koju sam uradio na bicikli.

    Nikad necu naci lampu sa sluskama jer je svuda zakonom zabranjeno tako voziti Burundi za kormanom - Page 4 1949538119

    Namerno nosim neke losije sluske da cujem saobracaj (nisam debil) al i sa tim sluskama je sasvim prijatno voziti.


    _____
    Belaj Boy
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Xexoxical Endarchy Sat Jul 28, 2018 2:57 pm

    sta se desava bm ? kako je u sibeniku, si bila u muzeju pobede i sl ?


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by паће Sat Jul 28, 2018 3:28 pm

    katamaran wrote: Jedva nazirem put, rupu nema sile da bih video. Jedna od glupljih stvari koju sam uradio na bicikli.

    Док смо зидали кућу, ишли смо често бициклом на плац да радимо, и наравно враћали се ноћу. Било једно парче где смо хватали пречицу, што није чак ни летњи пут него повремена бициклистичка стаза са изукрштаним траговима разних троточкаша, јер иде поред незваничне депоније. Са светлом сам све покушавао да избегнем рупе, колико је већ могло да се види на ону чкиљаву жаруљицу и динамо. И онда изгубим контакт, а ти де у мрклом мраку тражи квар... Те наставим да возим по сећању. И гле чуда, нађем отприлике десет пута мање рупа него док сам гледао да их избегнем.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by bela maca Sun Jul 29, 2018 6:32 am

    Xexoxical Endarchy wrote:sta se desava bm ? kako je u sibeniku, si bila u muzeju pobede i sl ?
    e pa nije loše
    Pošto sam već bila i u Šibeniku i u Skradinu, rešila sam juče da si sam malo odmora, pa sam nakon što sam se brčnula na gradskoj plaži lepo sela na bus do Knina. Knin je.. vreo. I nije ništa posebno, ne moram se vraćati. Ono što je posebno je Krka, svratili sam do vodopada Krčić koji je presušio pre 10 dana :/ ali kako idem ka Kistanji non stop nailazim na neke vodopade. Tu su i rimski logor burnum i pravoslavni manastir Krka, i priroda je sjajna. Tako, uživam. Večeras sam valjda u Obrovcu, sutra preko Velebita do Gračaca.
    Dosta sam spora, al nema veze, uzivam


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Guest Sun Jul 29, 2018 8:34 am

    poseti magacine V1-V5
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by kondo Sun Jul 29, 2018 8:39 am

    imas li srpsku zastavu na biciklu? da se popnes do tvrdjave kad si vec tamo.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Xexoxical Endarchy Sun Jul 29, 2018 9:00 am

    bela maca wrote:e pa nije loše
    Pošto sam već bila i u Šibeniku i u Skradinu, rešila sam juče da si sam malo odmora, pa sam nakon što sam se brčnula na gradskoj plaži lepo sela na bus do Knina. Knin je.. vreo. I nije ništa posebno, ne moram se vraćati. Ono što je posebno je Krka, svratili sam do vodopada Krčić koji je presušio pre 10 dana :/ ali kako idem ka Kistanji non stop nailazim na neke vodopade. Tu su i rimski logor burnum i pravoslavni manastir Krka, i priroda je sjajna. Tako, uživam. Večeras sam valjda u Obrovcu, sutra preko Velebita do Gračaca.
    Dosta sam spora, al nema veze, uzivam
    opa znaci iz krajiske ture u modricev kraj Burundi za kormanom - Page 4 1399639816 da si krenula 2 dana ranije ladno bi mogla ici na obiljezavanje obljetnice ustanka u srbu, tj. ono sto je bio dan ustanka naroda hrvatske do 1990. bili pupovac i mesic i hrvoje klasic, niko iz vlade. a ovo sto kazes da si spora, pa nije ni poenta da samo vozis biciklo i meris dnevno predjene kilometre samo zato sto si ga ponela.

    nego sta ces ako ti izleti medved na putu na velebitu ? jesi ponela neke petarde ? bounce


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Filipenko Sun Jul 29, 2018 9:08 am

    Pa ponela je bicikl da bude brža od njega.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Xexoxical Endarchy Sun Jul 29, 2018 9:13 am

    pa da al moze i da odluci da joj se svidja negde, pa parkira biciklo na 2-3 dana, pa istrazuje okolis on foot ili ne radi nista jer joj je tu de je super.

    hocu reci, ne treba izlet da se pretvori u trku za nekom formalnom ucinkovitoscu samim tim sto ima bicikl pa moze biti ucinkovita.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Filipenko Sun Jul 29, 2018 9:39 am

    Ma govorim o medvedu. Ako naleti na njega, krenuće da pedala brže. To drugo se podrazumeva, koja je poenta ići biciklom po putevima po kojima možeš i kolima da ideš ako se ne zaustavljaš svuda gde ti je zanimljivo.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Xexoxical Endarchy Sun Jul 29, 2018 9:44 am

    a to, nisam skapirao Burundi za kormanom - Page 4 1399639816

    joj nisam siguran za to trkanje sa medvedom. koliku brzinu adult male moze da razvije ?


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by паће Sun Jul 29, 2018 3:16 pm

    Xexoxical Endarchy wrote:a to, nisam skapirao Burundi za kormanom - Page 4 1399639816

    joj nisam siguran za to trkanje sa medvedom. koliku brzinu adult male moze da razvije ?

    Низ Велебит, поприличну.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by bela maca Sun Jul 29, 2018 3:24 pm

    Pa velebit je to, ili ides 5 na sat uzbrdo ili 45 nizbrdo, ako ga vidis kad ides gore, samo se okrenes, a kad ides dole vidis ga samo ako je tacno ispred tebe, a onda ti nema spasa, ni tebi ni medi.
    Inace stigla sam u obrovac, nasla neki kamp prvi na koji sam naisla, kondo bi se slogirao, kosta 27e :O
    Al zato ima bazen, nije riba ni zavrsila recenicu vec sam bila u njemu
    Prosla sam kroz neka sela bukvalno nigde, i ono je jezivo na sta lici. Sve prazno i razruseno, nema za koga ni da se obnavlja. A kraj lep, duša da te zaboli


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    katamaran

    Posts : 1357
    Join date : 2015-01-20

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by katamaran Sun Jul 29, 2018 3:55 pm

    Dranje za kamp. Sinoc sam video nesto slicno kod Rima. Neki evro vise i uzmes stan.

    Luksuz ™
    https://www.airbnb.com/rooms/7138474?location=Santa%20Marinella%2C%20Metropolitan%20City%20of%20Rome%2C%20Italy&adults=2&check_in=2018-08-15&check_out=2018-08-27&s=KsPeZI3V


    _____
    Belaj Boy
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by bela maca Tue Jul 31, 2018 5:10 am

    Sinoć sam zato spavala na Velebitu Burundi za kormanom - Page 4 1143415371
    Mnogo manje fensi ali sa mnogo lepšim pogledom Burundi za kormanom - Page 4 1143415371
    Sad ka Gospiću


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by паће Tue Jul 31, 2018 5:37 am

    katamaran wrote:Dranje za kamp. Sinoc sam video nesto slicno kod Rima. Neki evro vise i uzmes stan.

    Меншчини да је лик (старо италијанско име Дима... да није Димитриј?)  хтео да има собе за издавање, ал' је нешто у мањку са зидовима и кровом, па онда дигао пар фенси шатора, ал' ако може да заради исто.

    bela maca wrote:
    Sad ka Gospiću

    Јел' тачно да је лакше низбрдо? Burundi za kormanom - Page 4 2849097393 

    Последњи пут кад сам туда возио старог шкодилака ка мору 1988, прокувао је тачно где треба, на некој висоравни где смо могли људски да се паркирамо, попијемо кафу док се охлади. Стартер нешто није хтео, ал' наишао неки Чех који је знао у чему је бољка, па је нашао стартер (испод задњег седишта), нашао камен одговарајуће величине, звекнуо њим по стартеру и оно стварно упали и крете. Нисмо сачували камен, срећом није ни требало.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.

    Burundi za kormanom - Page 4 Empty Re: Burundi za kormanom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:20 am