Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Karadjoke ☃

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Sun Jun 19, 2022 11:17 am

    NIJE VIC, ALI STVARNO! Karađorđevići tražili od Bajdenovog sina da im renovira dvor?!

    “Imali smo problema sa državnim budžetom za Кraljevski kompleks koji se sastoji od dve palate koje je sagradio moj deda kralj Aleksandar I od Jugoslavije. Nadali smo se da bi Hanter mogao da pomogne svom ocu da reši problem“, rekao je Aleksandar za New York Post.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Erős Pista Sun Jun 19, 2022 11:26 am

    Bajdenovom sinu sada grijes pitu
    Bacila si moju od zumbula kitu


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Thu Jun 23, 2022 10:27 pm

    Aca na ispasi na 0:10



    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 23, 2022 10:32 pm

    5. oktobar Karadjoke ☃ - Page 23 2304934895

    Prvi vesnik propasti...u oktobru 91-ve Karadjoke ☃ - Page 23 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Guest Thu Jun 23, 2022 10:35 pm

     ¯\_(ツ)_/¯


    i prošla je 31 godina, a ne 29
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 23, 2022 10:36 pm

    Tvit je iz 2020 doduse
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Sat Jul 02, 2022 6:26 pm

    Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i Filip Karađorđević, princ naslednik, sreli su se u petak, na proslavi Dana nezavisnosti SAD.




    Toliko stvari ovde ima...

    1) otkad je vest da se X sreo sa svojim ocem Y??? Javnost obavestavaju kao da je to nesto posebno vazno?

    2) lepo je kada te objedinjuje dan neovisnosti SŠA

    3) viđu Prla kako i njega vozbuđuje vnimanije neovisnosti SŠA

    4) pazi kako su se namontirali, ladno je između nesrećno nazvanog Filipa i rent-a-patrijarha umeštena nakežena supruga nesrećno nazvanog Filipa, koja je u fokusu sa njima iako stoji par metara iza. Neko bi pomislio da je ovo brižljivo dogovorena foto prilika da nabace fotku sa Prlom, koju je nesrecno nazvani Filip upropastio zatvorivsi oci u kljucnom trenutku

    5) u tvitu ljubi Sorabiju, bivstvovanjem u beogradskoj SŠA gubernaturi. Pravi Sorab, koji ne vidi nikakav problem u raskoraku izmedju zivota koji zivi i vrednosti za koje se zalaze. Njegov nivo bi recimo bio tzv. beogradski sindikat, americkim repom protiv globalizma i budzetno finansiranim projektima protiv sistema!!!

    6) da jebe oca*, ne mora taj slim fit sako, ako ce da ti stoji kao nekom raskrecenom nesrecniku koji se vraca iz kafane


    * - crno-orkovska narodna gej-incest umotvorina, prikladna i jer su se upravo sreli i smatrali za shodno da nas obaveste
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Jul 02, 2022 6:40 pm

    U petak je bio Canada day. Samo kažem.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Sat Jul 02, 2022 7:17 pm

    Da, ali ambasade ne organizuju nuzno ove fensi-smensi prijeme bas na dan kada bi to trebalo da se odvija, posebno ako nemaju neko narocito misljenje o domacinu. Za pravi 4. jul ce Kristofer Hil verovatno da bude na konsultacijama* u Nemackoj, Britaniji ili u rodnom Zmijarniku (Vasingtonu).


    * - rostiljanju i opijavanju do besmisla
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Mon Jul 11, 2022 10:11 pm

    Stigla je i Marija De Glorija, bivsi muz je nije primio Karadjoke ☃ - Page 23 4135669698


    Karadjoke ☃ - Page 23 89491809962cc7261178ca351628408_v4_big
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 11, 2022 10:15 pm

    Jes da je primi pa da mu ova priredi veliki mrsni pravoslavni sprovod...
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Fri Jul 29, 2022 6:41 pm

    Danas su opet kukali da sin princa Filipa nije video dedu kvalja tri godine. Mozete misliti koliko su jadni, kad je cak i meni trulo da linkujem i kvotujem, vise nije ni za sprdnju. Al rekoh da vam javim, pa koga interesuje, lako ce naci.
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Wed Sep 14, 2022 11:11 pm

    Karadjoke ☃ - Page 23 Karad10


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Erős Pista Thu Sep 15, 2022 8:31 am

    :ljaksofon:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Fri Sep 30, 2022 1:48 pm

    Stize podrska NGuO (nezadovoljnim gradjanima u otadzbini)



    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15065
    Join date : 2016-03-28

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by disident Fri Sep 30, 2022 2:13 pm

    Karadjoke ☃ - Page 23 Fpzphr10


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Thu Dec 15, 2022 12:00 am

    Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i sin mu, princ naslednik Filip proslavili su odvojeno krsnu slavu Svetog Andreja Prvoznanog. Prvi na Dedinju, drugi na Oplencu. Pomirenju zavađenih Karađorđevića nije mogao da doprinese ni patrijarh Porfirije koji je to pokušao minule nedelje.

    Princ Filip se sastao zajedno sa ocem i patrijarhom, a potom i sam sa patrijarhom. Ipak, pomirenja i zajedničke slave nije bilo.

    - Slava je jedan od najvažnijih dana u godini za našu porodicu, dan kada porodica treba da bude jedinstvena i složna. Nažalost, nije tajna da u našoj porodici to još uvek nije slučaj i razlozi su svima poznati. O ovome sam razgovarao prethodne nedelje i sa svojim ocem, ali i s patrijarhom srpskim Porfirijem, kom sam beskrajno zahvalan na dobroti i želji da pomogne. Patrijarh je mudar čovek. Razgovarao je sa mojim ocem i sa mnom, nakon toga sam ja ponovo razgovarao sa patrijarhom i usaglasili smo se da se nisu stekli uslovi da ove godine porodica jedinstveno i složno proslavi krsnu slavu na dvoru na Dedinju - kaže za Kurir princ Filip i naglašava:

    - Ne želim da budem ničiji dekor, deo nekog protokola i da šaljem lažnu sliku o jedinstvu i slozi kad jedinstva i sloge nema. Moj izbor je da smisleno, razumno i pre svega istinito i sa stavom idem kroz život jer mislim da to dugujem svojim precima.

    Zato sam i ove godine na dan krsne slave na Oplencu, zajedno sa svojom porodicom i porodicom kraljevića Tomislava, ovde gde su grobovi naših predaka.

    Princ Filip ističe da „ima podršku svoje braće, prinčeva Petra i Aleksandra“, te da se nada da će sledeće godine i oni biti sa njima na ovaj dan.

    - Slavu na Oplencu proslavljamo sa blagoslovom patrijarha Porfirija i episkopa šumadijskog Jovana. Vrlo mi je važno da u svemu što radim imam blagoslov Crkve, posebno patrijarha Porfirija, koji se, baš kao i njegov prethodnik patrijarh Irinej, prema meni ophodi krajnje očinski i beskrajno sam mu zahvalan na tome. I kao što sam i njemu obećao, na jedinstvu porodice radićemo postepeno, korak po korak, ali nikako samo protokolarno i samo jer to javnost očekuje od nas. Karađorđevići moraju biti istinski složna i funkcionalna porodica, i ja ću učiniti sve da tako bude i u tome imam podršku svojih rođaka, potomaka kraljevića Tomislava i kraljevića Andreja, kao i kneginje Jelisavete - rekao je princ Filip.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Thu Dec 15, 2022 3:59 am

    Kad je Obrenovicima slava? Oni kao da su nestali...
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Dec 15, 2022 4:47 am

    - Ne želim da budem ničiji dekor, deo nekog protokola 

    reče čovek koji pripada kasti čija je jedina funkcija da bude dekor & deo protokola.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Filipenko Thu Dec 15, 2022 7:02 am

    Jos gore, on bi da mi budemo deo njegovih protokola, a on da se pita.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Dec 15, 2022 7:49 am

    Ali jbt on je princ u zemlji koja nema monarihiju i kaze da ne dozvoljava da bude neciji dekor.  Karadjoke ☃ - Page 23 3274312807


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    plachkica

    Posts : 16194
    Join date : 2014-11-06

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by plachkica Sat Jan 14, 2023 6:21 pm

    [size=48]Prince Philip of Serbia slams Prince Harry after Spare's release: 'He's making a lot of money'[/size]
    Prince Harry's decision to tell all in his book Spare has been slammed by Prince Philip of Serbia - who called the Duke of Sussex "disrespectful" and "too woke"
    Prince Harry’s decision to open up about the Royal Family in his book Spare has been blasted as “disrespectful” by Prince Philip of Serbia.
    Philip, 40, said that the Duke of Sussex, 38, was “making a lot of money” from his Netflix documentary and tell-all memoir - and added that he thinks Harry has become “too woke” since meeting wife Meghan Markle.

    Harry is reported to have secured a £17 million ($20 million) four-book deal with Spare publisher Penguin Random House.
    The memoir was officially released on Tuesday - with the English language edition selling more than 1.4 million copies on its first day of publication, making it the fastest-selling non-fiction book ever.
    Meanwhile, Netflix reportedly paid £88 million ($100million) for Harry and Meghan's bombshell docuseries as part of a multi-year deal.
    In an interview with GB News, Prince Philip of Serbia said: “It's all theatre, he's making a lot of money out of it, both him and Meghan. I think that's disrespectful towards the family.

    “They said they wanted to be left alone, but here they are making $100 million Netflix shows and then he's going on to huge interviews and they are coming up with a book called Spare - it's probably some Freudian fantasyland in there.
    “I used to sort of relate to Prince Harry when I was younger. He had the cheeky side, it was all quite fine and everything.
    “I had respect for him but since he's got together with Meghan, and there’s nothing wrong with Meghan, but they became a little bit too woke.”
    Harry’s book Spare has brought a new round of attacks on the Royal Family - two years on from his controversial interview with Oprah Winfrey, and just weeks after his Netflix documentary series levelled a fresh round of damning claims against the monarchy.
    The Duke does not hold back in the book - with criticism directed towards Prince William and Queen Consort Camilla – as well as father King Charles and sister-in-law Kate Middleton.
    Among the most explosive allegations in the book is the claim that William attacked Harry in a row over Meghan Markle.
    Harry also claimed that the new Prince and Princess of Wales encouraged him to wear his infamous Nazi uniform to a 2005 fancy dress party.

    In another section, he alleged his father Charles told his later mother Princess Diana that 'my work is done' after she gave birth to a 'spare' second son, before revealing he killed 25 people while serving as an Apache helicopter pilot in Afghanistan.
    The memoir also contains a number of intimate revelations about King Charles - as well as some illuminating insights into royal life.
    https://www.ok.co.uk/royal/prince-philip-serbia-slams-prince-28947441
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by ficfiric Fri Sep 08, 2023 9:25 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Sep 08, 2023 9:26 pm

    Karadjoke ☃ - Page 23 1931448533
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Janko Suvar Fri Sep 08, 2023 9:49 pm

    Tito vas je proterivao al vas nije proterivao dovoljno

    Karadjoke ☃ - Page 23 Empty Re: Karadjoke ☃

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 3:24 pm