Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Najave svirki

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat Apr 23, 2022 9:19 am

    Koji trash milenials topić


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat Apr 23, 2022 9:42 am

    kondo wrote:milenials

    ovo je najlepša stvar koja mi je danas rečena Najave svirki  - Page 3 4101625831
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat Apr 23, 2022 10:54 am

    Cousin Billy wrote:Rihannin koncert je kasnio sat i po jer su morali da prazne celu jednu tribinu.


    onaj istanbulski ciketan charmenko je probao da zajebe rijaninog menadžera omg


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat Apr 23, 2022 11:05 am

    Mlslim da ih nisu kratili za cifru (tj da nije to bio povod) nego je bilo problema sa guranjem, zaboravio sam već detalje ali je bilo dosta vriske. Kad kažem praznili tribinu, mislim - prepakivali su posetioce, svi su na kraju ostali u Areni.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat Apr 23, 2022 11:06 am

    verzija koja je meni rečena je da je rijana plaćena za parter a da su prodali i neke tribine


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Sat Apr 23, 2022 11:11 am

    Onda je to to, a nastao je i bezbednosni problem usput, jedna grupa klinaca bila je gadno nabijena kod ulaza na tribine.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Zus Sat Apr 23, 2022 11:51 am

    Pa lokalni partner zazjeRijanu je bio valjda Miki Skaric Skymusic genije event menadzmenta u nas. Sto dodatno pojasnjava frku
    avatar

    Posts : 573
    Join date : 2020-12-04

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Hans Sat May 14, 2022 3:33 am

    Ošli da kupimo karte za Kristin Hersh. Devojka na šalteru nam reče da je ostalo jako malo karata. 1200 dinara su.

    A ja pitao jer sam mislio da će slabo ko doći.
    Ima da bude skup sedih glava.
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Sat May 14, 2022 4:54 am

    Zus wrote: Fountanes Dc

    ja silom zivotnih prilika moram ovih dana da preslusavam te nove ostrvske bendove iz osmog talasa postpank rivajvla. i ovi su najgori. mozda sam ja suvise cinican ali ne mogu

    ...

    svidja mi se black midi. podsecaju na one dzez bendove sto sviraju u dob-u za vreme dzez festivala. dzez bend svira pank, dzez svira 80's alt rok itd. bubnjar je dobar i pevac recituje na smesnom akcentu. starmalo ali zabavno.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat May 14, 2022 5:01 am

    ide li ko u ponedeljak u zabreg bijeli?

    Najave svirki  - Page 3 10593_marketing_banner_761x341_1648632114


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Sat May 14, 2022 5:02 am

    zvezda je zivot wrote:jedna od najboljih stvari kod ovog foruma je sto nemamo fanove rejdioheda. ili se dobro kriju.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat May 14, 2022 5:20 am

    slazem se...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Sat May 14, 2022 9:06 am

    pajsad

    Najave svirki  - Page 3 280150023_1538162509918970_2391869402762275895_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-6&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=UoEzKVHHB_8AX_gqMEr&_nc_ht=scontent.fbeg1-1


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Notxor Sat May 14, 2022 9:51 am

    Meka moć.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50257
    Join date : 2017-11-15

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Nektivni Ugnelj Sat May 14, 2022 10:38 am

    Peter Hook next
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 08, 2022 3:49 am

    zvezda je zivot video pejvmenta. iz drugog reda. vodio svaku sutku, singalongovo svaki instrumental, zbratimio se sa ostrvskom bracom. od aktivnosti u masi nisam imao mnogo vremena da posmatram sam bend ali bilo je dirljivo s koliko vise paznje se pejvment odnosi prema svojim pesmama danas nego pre 25 godina. svirali sve hitove, jedino nismo culi here, njihovu najstadionskiju pesmu, jer im organizator, jebem mu mater debelu, nije dao bis.



    to je najvaznije. sem toga na primaveri: prvi dan organizaociona katastrofa, proveli sat vremena u redu za pivo pre dinosaur jra, onda jedva izbavili zivu glavu iz guzve. ajde sto nisi mogo da dodjes do vode ali neki stejdzevi su bili rizik za zivot i ljudi su mogli da izginu na koncertu black midija for realz. jedva me ubedili da odem na drugi dan. festival izdao izvinjenje i popravili su se. drugi dan poceo jako kul i cil koncertima ponda i helada negra. posebno ovaj drugi. svi igraju i smeju se, mnogo latinoamericke publike na ovom koncertu, a svi ti ekvadorci, kolumbijci i venecuelanci su ljudi s kojima sam se zblizio buduci da sam odseo u ravalu: doruckovo sam u kolumbijskoj anarhistickoj pekari, prozor airbnb-a gledao mi na zgradu u kojoj je bolanjo ziveo (koju niko ne posecuje, za 10 dana nisam video da se ziva dusa slika pored table, niko da polozi cigaretu ni cvet ispred ulaza, nista. misim da je bolanjov trenutak, dragi fanovi, proso zauvek, mozda ce se vratili ali ja bih reko da nece). jeste, helado negro neki sufjanov ortak iz njujorka, ali taj cert je bio moj raval, sve u svemu, platonski ideal poslepodnevnog festivalskog iskustva na obali. i ceo taj drugi dan je bio skroz opusten, dobre vibracije i sve sto si hteo da kupis mogo si za 5 minuta. treci dan je bio malo bzvze, standardna festivalska subota, sve se raspada i smrdi na pisacku a nik kejv se izivljava (pokuso sam da ga izbegnem al su mu poklonili nenajavljeni bis pa sam ne svojom greskom moro da istrpim kraj njegovog nastupa. jako neprijatno iskustvo. posebna prica su njegovi fanovi, u stvari death frikovi koji su jedva docekali da vide kejva nakon porodicne tragedije nadajuci se necemu extra katarzicnom, ko da australski dzoni rackovic nije odavno svoja parodija pa treba jos intenzivnije. bolest da pejvment nije dobio bis a ovaj nastavlja da se izivljava i niko da mu stane na put.)

    sta sam sve video: linda lindas, wet leg, kim gordon, dinosaur jr, charli xcx, tame impala (manji hajlajt: svirali last nite), pavement, dj shadow, pond, helado negro, fountaines dc (meni je to uzas sto kaze domaci bend ali ne mogu da kazem da ne zvuci dobro uzivo), uhvatio malo shellaca iz postovanja, malo becka pred kraj taman za loser singalong, the national (jbga), caribou, mogwai (trt), les amazones d'afrique, low, jorja smith, king krule (prijatno iznenadjenje), gorillaz, beach house (svirka sa ubedljivo najvise opijata po posetiocu). verovatno sam nesto zaboravio. onda u malim klubovima: magnetic fields, iceage i glavnu atrakciju king gizzard and the wizard lizard. ja nisam ni metalac ni proger, i ne znam ima li razlike, pa mi je to sve bzvze i gimiki na glup nacin ali ovi imaju najjaci foloving na festivalu. sviraju 5 koncerata, ni jednu pesmu ne ponavljaju, publika je em verna do koske em fanovi imaju sofisticiran nastup, koreografisane sutke, vozice, virtuozne crowd surfinge, previse lozenja.

    moda: ovo je indi festival, dakle prilicno konzervativno, nista karneval. majice i sarene kosulje, standardna sminka, eventualno rasparene carape i to je to. najvise je bilo sonic youth majici, goo iz h&m-a i washing machine, posle njih najpopularniji king gizzard. ostrvska seljana nosi fountaines dc i the idles. najsmesniji su likovi u dinosaur jr majicama i kacketima: bukvalno svaki izleda ko stiv busemi mim sa skejtbordom. tacno kako zamisljas da fanovi j mascisa stare. snimio jednu repetitor maju. ja sam licno dobio komplimente za sve majice koje sam nosio. doduse devojka koja mi je pohvalila majicu s mopsom misim da je bila vise zainteresovana za mene nego za moju majicu, ali okej. najbizarniji modni detalj: riba nosi xavier dolan (wut?!!) ceger! 


    off-primavera hajlajt: prvi dan linda lindas i wet leg  svirali u venjuu u ulici u kojoj je misov nemacki paviljon, objekat za koji sam intimno vezan: dugo mi je u dnevenoj sobi visila reprodukcija volovog morning cleaning (1999). nakon koncerta spustimo se mi niz ulicu, nas 50ak, i cujemo neki bitlsi se pevaju. kad ono, u nemackom paviljonu, tom je li spomeniku moderne arhitekture, uprilicen  korporativni banket gde u cosku svira bitls cover/cosplay band tipa spanski the bestbeat. da sve bude jos retardiranije, preko ulice pocne i svetleca fontana da peva oasis. stanemo tu ispred nemackog paviljona, pogrlimo se, i krenemo da pevamo, bend nam se zahvaljuje i najavljuje 'antikapitalisticku himnu'. krece imagine, publike se malo osula, otisla da fotka svetlecu fontanu, al su se vratili za sledecu pesmu. bio medju nama i stivi vest iz pejvmenta, zajedno smo pevali hej dzud, na naaa nananana, debilno i lepo iskustvo iz 2022.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by kondo Wed Jun 08, 2022 4:02 am

    hah, imamo dvojicu na 'rundiju koji su videli malkmusa uzivo

    moj separe:



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 08, 2022 4:20 am

    kako su bili mladi!


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 4:44 am

    zvezda shimpr za nas koji smo odrasli na alternative nation MTV-u


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 08, 2022 4:48 am

    lol

    e da, ekstravagantno obucen britanac, u sorcu jako lepe zute boje, stoji 2 i po sata u redu za magnetic fields i kaze mi da privatno ne slusa muziku, 'ne zna 4 benda da nabroji', nije mu vazno dal ce stici da udje, al mnogo voli festivale, voli da stoji u redovima  zbog uzbudjenja i lepo mu je kad ljudi uzivaju


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 4:51 am

    to je bio neki britanski klacar.

    e sad mi se slusa magnetic fields ili jos bolje onaj njegov lemony snickets side projekat gothic archies taman dete da navucem na to


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jun 08, 2022 4:51 am

    hteo da te pitam kakav je bio vagina dentata organ i skapiram da je to bio primavera program pre godinu dana Najave svirki  - Page 3 3579118792


    Last edited by Daï Djakman Faré on Wed Jun 08, 2022 5:00 am; edited 2 times in total


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Guest Wed Jun 08, 2022 4:52 am

    boomer crook wrote:zvezda shimpr za nas koji smo odrasli na alternative nation MTV-u
    Najave svirki  - Page 3 3579118792
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 08, 2022 5:51 am

    boomer crook wrote:e sad mi se slusa magnetic fields ili jos bolje onaj njegov lemony snickets side projekat gothic archies taman dete da navucem na to

    magnetic fields je bio zanimljiv zato sto je bio jako tih koncert u malom prostoru za do 1k dusa i neki su bili previse pijani/nervozni za taj seting. a i dugo cekanje u redu ne utice najbolje na sve ljude. tipa 1 devojka jako tiho pevusi, druga devojka se okrece i u fazonu: el si ti dosla na karaoke?! lol

    ali bilo je lepo, izuzev nekoliko skorasnjih pesama koje nisu pametno glupe ili glupe na satro glup nacin (kao vecin njihovih pesama) nego bas glupe glupe. moja devojka se rasplakala na papa was a rodeo i '14 i wish i had pictures lol. prvi put da je vidim da place na koncertu. misim imala je opravdanje, poslednji koncert na festivalu, pms, vraca se kuci, nedostaje joj pas, ali opet, to je megnetic fields, najneiskreniji band na svetu, bilo je smesno.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 6:13 am

    trebo si da je zaprosis tada


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Najave svirki  - Page 3 Empty Re: Najave svirki

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:54 am