Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Sat May 06, 2017 6:28 pm

    Jel beše Minimaks najebao svojevremeno zbog vica "Išao ja autobusom kroz Zagreb, ustao ja, kad ono ustaše svi" ?
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Sat May 06, 2017 6:32 pm

    Слично. Верзија која је до мене дошла иде овако: "Уђем ја у кафану Загреб. Седнем ја. Седоше сви. Устанем ја..."


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ♏ Sat May 06, 2017 7:50 pm

    U emisiji je pričao avionsku. Seo je u Surčinu, a ustao na Plesu.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Mon May 29, 2017 8:33 pm

    Jedva nadjoh topik jbt.
    I sta bi, gotov performans? Razvodnio izbore tupavim svisuistizmom, napisao seminarski o manipulaciji masama putem jeftine ikonografije i banalne retorike i odjahao u noc?
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Mon May 29, 2017 8:57 pm

    http://www.samojako.rs/
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Daï Djakman Faré Mon May 29, 2017 9:15 pm

    nema odjahivanja u noc oni su vec umalo godinu dana opozicija u mladenovcu, a obzirom da su dobrica i radomir vec najavili izlazak na bg izbore 2018, i obzirom da se desava umrezavanje svih ovih lokalnih inicijativa po citavoj zemlji (videli smo da gradjanski front iz nisa, lokalni front iz kraljeva uveliko saradjuju sa kudinom organizacijom na detelinari) vec se naziru obrisu nekakve nove horizontalisticke opozicije sto je imo zilion puta bolje ideje ovog nekog ukrupnjavanja opozicije o kojem slusamo, reformiranja DS sa jankovicem i njegovog valjanja tih nekih ideja iz 2003 i svega ostalog sto nam se trenutno nudi kao best case scenario. a samo jako je bas znacajan deo toga i ako ne ista solidni popularizatori koncepta.

    el pueblo unido jamas sera vencido !


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Notorious Mon May 29, 2017 9:45 pm

    Pročitala sam na PPP-u da su se Luka i Srefan slikali sa Maloumskim i Pernarom Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 1848198029 , što može da znači svašta i ništa.  
    Slažem sa DDF-om skoro u potpunosti, imam rezervu prema Samo jako.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Tue May 30, 2017 2:25 am

    Notorious wrote:Pročitala sam na PPP-u da su se Luka i Srefan slikali sa Maloumskim i Pernarom Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 1848198029 , što može da znači svašta i ništa.  
    Slažem sa DDF-om skoro u potpunosti, imam rezervu prema Samo jako.
    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 3579118792

    e jebi ga


    _____
    alt-lib
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Tue May 30, 2017 3:02 am

    Само амбивалентно!


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Tue May 30, 2017 12:36 pm

    Beli, Malagurski, Pernar je potpuno prirodna ekipa i ko se ovde nešto čudi taj je budala. Poyy
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue May 30, 2017 12:40 pm

    Prvi deo da. Populisticki klovnovi koje radja smrt parlamentarizma. Zacudjeni nisu budale vec prekomerni optimisti.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Tue May 30, 2017 5:20 pm

    Постоји врста оптимизма којим се људи боре против дубоког очаја, и та ствар није за подсмевање. Мени донекле смета када тај свој оптимизам крену да прописују и свима наоколо, и да га држе за неку врсту обавезе и норме.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Tue May 30, 2017 6:12 pm

    Photino Bird wrote:Prvi deo da. Populisticki klovnovi koje radja smrt parlamentarizma. Zacudjeni nisu budale vec prekomerni optimisti.

    Ne delim tvoju blagost prema ljudima koji mi u život guraju lika za koga se sedam sekundi posle stupanja na scenu videlo da će jednog dana da blejači sa Malagurskim i sličnim nakazama.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Tue May 30, 2017 6:16 pm

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Da_se_10
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Tue May 30, 2017 6:32 pm

    Evo ovde je cela ekipa kod Belog u kafani na ručku, a Malagurski prenosi lajv na fejsbuku.
    https://www.facebook.com/malagurski/videos/1413707388712608/
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by fernoux-h Tue May 30, 2017 6:44 pm

    Miki wrote:Beli, Malagurski, Pernar je potpuno prirodna ekipa i ko se ovde nešto čudi taj je budala. Poyy

    +1

    Beli = srpski alt-right


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by fernoux-h Tue May 30, 2017 6:46 pm

    Ali ko se naložio na Belog taj sam naginje alt-right humoru. Ako ste već u tom fazonu i ova slika će da vas pokoleba u odluci da podržite Belog, to su glupi rezoni.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by boomer crook Tue May 30, 2017 7:01 pm

    beli je krizanac mikija, pcelara iz malinova, i bepe grila. to da je alt-right je prilicna simplifikacija. dveri su alt-right.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Xexoxical Endarchy Tue May 30, 2017 7:09 pm

    nije mi do kraja jasno sto ste skocili na belog zbog malagurskog koji je do te mere mejnstrimizovan u nekim antiglobalistickim levim krugovima da ga cak subversive festival zove da pusta filmove na istom. mislim ono kao beli nije levi samit srbije niti se nominalno deklarise kao levo (beli je vise trojanski konj za mejnstrimizaciju levice nego bilo kakva levica kao takva). u tom smislu pernar mu je super drustvo kao lider organizacije koja sprecava iseljenja a ne bi se okarakterisala kao levo ni da joj zivot zavisi od toga (i tu ste u pravu da su zivi zid i samo jako slicni i kontigenetni fenomeni).


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue May 30, 2017 7:22 pm

    ostap bender wrote:beli je krizanac mikija, pcelara iz malinova, i bepe grila. to da je alt-right je prilicna simplifikacija. dveri su alt-right.

    Da. I sasvim očigledno - Živog zida.

    Edit: Xexo brži.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Xexoxical Endarchy Tue May 30, 2017 7:24 pm

    cekajte, sad sam zbunjen. jel ovaj pernar sa kojime se beli nasao pernar iz zivog zida ili je neki drugi pernar ?


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue May 30, 2017 7:30 pm

    Taj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Xexoxical Endarchy Tue May 30, 2017 7:34 pm

    aha okej, tako sam i isprva shvatio. to njihovo antivakserstvo je ozbiljan idiotizam i bilo bi stvarno katastrofalno da beli tu fasuje sumatran rat-monkey virus i pusti ga onto unsuspecting serbian public sa svim kredibilitetom koji je stekao u kampanji. a uopste nije nemoguce i nije nezamislivo. mada ja ko notorious, vise se pouzdam u ove neke pozadinske samo jako likove nego u samog belog.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Jul 13, 2017 10:48 am

    Ahaha, kako je originalan i duhovit, to je potrebno Srbiji ahahaha svi su isti ahahaha!

    Bivši predsednički kandidat Luka Maksimović, poznatiji kao Ljubiša Preletačević Beli, izjavio je da će u poslednjem trenutku doneti odluku da li će izaći na beogradske izbore, ali tvrdi da neće ulaziti u koaliciju ni sa kim.

    "Nećemo ni sa kim jer su svi isti. Ne postoji nikakva opozicija, već svi imaju isti cilj - da se domognu fotelja i da kradu pare", rekao je Beli, koji je iz Mladenovca, za Danas.

    Dodaje da će odluku o izlasku na beogradske izbore doneti "uz pomoć intuicije".
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by MNE Sat Jul 15, 2017 5:56 pm

    nek radi stand up komedije i neka se batali politike, očigledno nije to za njega

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 37 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:10 am