Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    boomer crook

    Posts : 36994
    Join date : 2014-10-27

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by boomer crook Mon Mar 20, 2017 12:18 am

    jel ono dole scar-jo na dodeli oskara?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Veletin Mon Mar 20, 2017 12:20 am

    Jeste.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Mon Mar 20, 2017 9:14 am

    Meni je najveća misterija kako je ona postala glumica. Kao kada vidim da golman brani za prvi tim (bilo koji), a ima zent da napusti gol liniju, tako i ona ima elementarni nedostatak najodvratnijeg glasa u istoriji multiverzuma.

    Elem, ostavimo to po strani sada, da li ste normalni da verujete pisanjima nemačkog tabloida?
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Mon Mar 20, 2017 9:33 am

    Ko veruje?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Mon Mar 20, 2017 9:46 am

    Pa vidim da se analizira strmoglavi pad Jeremića...ne kažem da nije pao, da ne ulazimo u moje mišljenje o nj™, samo podsećam da je reč o tabloidu izražene nemačnosti™. Dakle, svaka laž može i sve je na prodaju.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Mon Mar 20, 2017 10:23 am

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kondo Mon Mar 20, 2017 11:15 am

    kakav je ovo objekat, jel to stvarno postoji? malo me podseca na onaj bugarski komunisticki objekat na vrhu neke planine, samo mikropravoslavan.

    ne znam sto krivite belog? mislite da bi rejtinzi bili bolji za 2J da se nije kandidovao? da je on simptom vlasti a ne opozicije? 

    u krajnjoj liniji vec smo zakljucili da SM prodaje gazdi ono sto je platio. da beli vodi od kandidata u drugi krug ili da je blizu, to se ne bi mnogo iznenadio jer precenjujete kompletnu lošost anti vučićevskog establišmenta. u tim brojevima su najsumnjiviji ovi procenti za vucica, ali i to moze da bude posledica budjenja neodlucnih koji ne idu tamo gde bi mi zeleli.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kondo Mon Mar 20, 2017 11:19 am

    mislim trziste ko bilo koje drugo, sigurno ima tarifa i da objavis nesto sto nije skroz tacno a interno dobijes info za sebe. a mozda je i stvarno tako, pocakajmo do kraja nedelje da se vrati drugarica ciji otac obicno najbolje pogadja od svih pa cemo cuti friske traceve. mada sam vec pisao da je rekao da se ne lozimo previse.

    ovo sto ostap pita je kljuc. SNS je nasledio komplet aparat SPS za dekranje i u medjuvremenu ga je usavrsio. ovaj put nema zajebavanja kao na parlamentarnim, stranku mozes zajebati ali vodju ne smes. ja mislim da ce kradja biti razmera one na izborima koje je panic "izgubio".


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ficfiric Mon Mar 20, 2017 12:24 pm

    Nebojsa Medojevic‏ @NebojsaMedojevi 3h3 hours ago
    More
    IPSOS Strategic je dva mjeseca pred izbore u CG objavila istrazivanje gdje DF ima 9% .Na izborima smo dobili 21%.Ne vjerujte nista sondazama


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Mon Mar 20, 2017 1:39 pm

    Da li je moguce da ce neko poverovati da ovo drzava preti glasacima Belog...


    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 C7ShGLVXQAEZQ7b
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ficfiric Mon Mar 20, 2017 1:45 pm

    Zali se i ova


    shmizla‏ @loknacrna 2h2 hours ago
    More
    Da li postoji nacin da se utvrdi sa kog broja stize ova poruka i odakle im moj broj?. Da li imam osnova da trazim to od Telenora?

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 C7W1Y1DXUAQrloD


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ficfiric Mon Mar 20, 2017 1:48 pm

    Poruke su poslate preko https://globfone.com/send-text/


    _____


    Uprava napolje!

    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Daï Djakman Faré Mon Mar 20, 2017 2:46 pm

    globofon rula za nas sto nemamo viber, mada nije uvek pouzdan.

    u ranijim verzijama pre 5-6 godina sms nije stizao kao obicna poruka, vec administativna/provajderska poruka koja ne stoji u inbox-u posto je sklonis sa ekrana vec prosto nestane. maltene ko da ti bog salje sms Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 1399639816


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    bela maca

    Posts : 11049
    Join date : 2014-10-28

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by bela maca Mon Mar 20, 2017 3:04 pm

    ja sad probala sebi da posaljem sms i nije stiglo


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Daï Djakman Faré Mon Mar 20, 2017 3:12 pm

    pa to kazem, nepouzdan je. meni je sad npr stigo sms na mts broj sad a u prethodnih 2-3 pokusaja nije mogao (pre godinu i vise dana). ranije, dok je dostavljao god-mode sms-ove je radio bez greske.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 21, 2017 10:17 am

    Jebo vas vise Beli.
    Ovo je bio najgluplji internet hajp ever.

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 7ff440199adc5602598074f6c8842cb6
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ficfiric Tue Mar 21, 2017 10:19 am

    Jeremicev oglas Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 286371741
    Trebali su pored staviti Vucica kako drzi KZN u dvoristu bele kuce


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 21, 2017 12:12 pm

    Prokić: Glasaću za Belog, kandidati mlate praznu slamu http://bit.ly/2mo1JDe


    Ovo su nepogresivi znaci Bebinog petljanja.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Tue Mar 21, 2017 12:21 pm

    Misliš da je Beli pristao na to ili ga ovi samo koriste?

    (I Milić ga je sinoć kod Marića hvalila, njega i Čanka, i Vučića, naravno)

    Cilj je pljunuti po Jankoviću (Jeremić pride), i kompletna nvo scena se tako ponaša.


    (I kako se nama desio Beba?)
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 21, 2017 12:22 pm

    Šetali za Zorana i našli ga pored puta
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 21, 2017 12:31 pm

    plachkica wrote:Misliš da je Beli pristao na to ili ga ovi samo koriste?

    Nema sta da mislim, ne vidim da se i jednom recju ogradio od toga sto ga rezimski mediji koriste sve u sesnaest.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 21, 2017 12:56 pm

    Lično verujem da mu je srce na pravoj strani ali da ne zna u šta se upetljao i da nije promislio kako i šta treba da radi. Aktiviranje lakirane bubašvabe u kampanji nepogrešivo ukazuje na to da im ne ide sve po volji. A kada pošalju Prokića da te hvali, to samo znači da žele da te spuste. Gledam pomalo Belov fejsbuk, pljuvačina je usmerena prema vlasti. Dali su podršku Lokalnom frontu oko onoga što se desilo juče. Slažem se da vlast pokušava da iskoristi hajp da medijski izoluje Jeremića i Jankovića ali Beli ne pljuje opozicione kandidate i stvarno mislim da im ne uzima glasove, makar ne u ozbiljnom broju.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by darling Tue Mar 21, 2017 1:23 pm

    ficfiric wrote:Zali se i ova


    shmizla‏ @loknacrna  2h2 hours ago
    More
    Da li postoji nacin da se utvrdi sa kog broja stize ova poruka i odakle im moj broj?. Da li imam osnova da trazim to od Telenora?

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 C7W1Y1DXUAQrloD


    ja upravo poslala kevi ovu poruku sa globfona, zeljno iscekujem reakciju. ovo je zezanje kod nekad fejk mejl  Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 286371741
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 21, 2017 1:46 pm

    Hubert de Montmirail wrote:Lično verujem da mu je srce na pravoj strani ali da ne zna u šta se upetljao i da nije promislio kako i šta treba da radi. Aktiviranje lakirane bubašvabe u kampanji nepogrešivo ukazuje na to da im ne ide sve po volji. A kada pošalju Prokića da te hvali, to samo znači da žele da te spuste. Gledam pomalo Belov fejsbuk, pljuvačina je usmerena prema vlasti. Dali su podršku Lokalnom frontu oko onoga što se desilo juče. Slažem se da vlast pokušava da iskoristi hajp da medijski izoluje Jeremića i Jankovića ali Beli ne pljuje opozicione kandidate i stvarno mislim da im ne uzima glasove, makar ne u ozbiljnom broju.
    +1
    za sada je ovo bolje objašnjenje.
    pokušavaju razne stvari sa fenomenom kome ne znaju baš kako da pristupe, od amortizacije do hajdžekovanja. a Beli je prenkster čija šala je prerasla njega i njegovu ekipu pa se bolje ili lošije snalaze od situacije do situacije. on bi trebalo da bude nekakva Kolber-parodija srpskog političara a nume ni pet minuta da izbegne iskakanje iz lika pa u intervjuima objašnjava "mi političari smo takvi, obećaćemo bilo šta" itd.
    bilo bi fino kad bi što pre iskoristio hajp da uputi mlade(tm) na angažovanje tipa Lokalni front umesto da jaše zajebanciju do sledećih izbora.
    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by MNE Tue Mar 21, 2017 1:49 pm

    Photino Bird wrote:
    plachkica wrote:Misliš da je Beli pristao na to ili ga ovi samo koriste?

    Nema sta da mislim, ne vidim da se i jednom recju ogradio od toga sto ga rezimski mediji koriste sve u sesnaest.
    moguće je da je svjestan toga ali da ćuti jer mu to odgovara, na kraju krajeva dovoljno je što je informer onako opleo po njemu da ne mora nikome da se pravda da nije vučićev

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 26 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:22 pm