Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 3:05 pm

    Odbijen prigovor.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 3:49 pm

    kako ono beše? pustili smo ga da se kandiduje...
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Tue Mar 14, 2017 3:51 pm

    William Murderface wrote:Ne znamo ni koji efekat tacno ciljaju. Ali da pumpaju Belog, u to nema sumnje.
    Па погледај ефекат и кашће ти се само. И Јанковић и Јеремић су заборављени, Бели је постао тхе фронтранер. Плус цинизам на дуге стазе.

    Па чак и овде, на јебеном забаченом Бурундију: погоди која је тема засенила све остале?

    Filipenko wrote:Meni je ovo nekako aktiviralo određene emocije koje mi prorade u situacijama kada skontam koliko smo jadni. Kao kada gledam u neki raspali objekat, neuređeni prostor ili primam informaciju da mi je ocu ukraden deo penzije. Ili, za konkretan slučaj mnogo bitnije, dok gledam kako se po ovom narodu prima samo zajebancija kada je reč o javnom ili privatnom životu, youtube klipovima i slično. To mu dođe i Beli, još jedan dokaz da ovde prolazi samo sprdnja i zajebancija, za to uvek ima vremena, volje, tu će klinci da se aktiviraju. Za ostalo - jok.
    This.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Notorious Tue Mar 14, 2017 4:08 pm

    Čitam komentare o komparativnim prednostima Belog nad Jankovićem, čitam i neveruem. 
    Shvatam da ga treba podržati zato što smo na istoj strani (protiv Vučića, ostalo mogu da nagađam), pokreće mlade, apstinente i bla bla, ali sve ostalo je van granica mog poimanja.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Tue Mar 14, 2017 4:10 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:kako ono beše? pustili smo ga da se kandiduje...


    "Dali smo mu da se..."
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 14, 2017 4:13 pm

    Ko brani Jankoviću da bude aktivniji u kampanji?
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by паће Tue Mar 14, 2017 4:13 pm

    Notorious wrote:Čitam komentare o komparativnim prednostima Belog nad Jankovićem, čitam i neveruem. 
    Shvatam da ga treba podržati zato što smo na istoj strani (protiv Vučića, ostalo mogu da nagađam), pokreće mlade, apstinente i bla bla, ali sve ostalo je van granica mog poimanja.

    Ако победи, "дали смо му да има право да распусти Скупштину"?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:14 pm

    mladi ovako samo odgovaraju i zahvaljuju na drustvu u kojem im je omoguceno da odrastaju, ne vidim mesta cudjenju zasto ovako reaguju. takodje se zahvaljuju i onima koji su imali prilike, neki manje, neki vise, da im to drustvo oprave.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:16 pm

    Hubert de Montmirail wrote:Ko brani Jankoviću da bude aktivniji u kampanji?


    tvitujemo i idemo na nik kejva jbg, mrzi nas da se cimamo jer smo iznad situacije a i pristojni smo, to je ta ekipa fanova. ne moze da ih se skupi 200 na ulici, a reze i cude se sto bi deca za "onim sarlatanom" trcala na demonstracije.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Tue Mar 14, 2017 4:21 pm

    Надам се да ћеш негде средином априла поново да ишчиташ ову тему. А ако ли сметнеш с ума - је ће ви подсетим. Онолико.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 4:22 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:kako ono beše? pustili smo ga da se kandiduje...

    Dali smo mu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:29 pm

    No Country wrote:Надам се да ћеш негде средином априла поново да ишчиташ ову тему. А ако ли сметнеш с ума - је ће ви подсетим. Онолико.


    citacu bez problema, uvek. kao sto se na milosevica nije moglo sa gedo gluperdo pevusenjem uz kuvano vino i svako da ponese svoje opuske kuci da baci u kantu, tako se i protiv ovog ne moze na takve nacine, s tim da je danas jos gore jer internet rula.
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Tue Mar 14, 2017 4:31 pm

    К, живи били.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Tue Mar 14, 2017 4:32 pm

    Ja se sećam toga sa opušcima  Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 3579118792
    Mi nismo stoka kao oni!
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:32 pm

    takodje ne moraju da se zapitaju mladi zasto su im isti svi kandidati osim belog, mada ce mnogi to da objasne tako sto ce im reci da su debili, sto se naveliko i radi. sad osim tupavih matoraca, imamo i tupavu omladinu.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 4:35 pm

    diktotar wrote:mladi ovako samo odgovaraju i zahvaljuju na drustvu u kojem im je omoguceno da odrastaju, ne vidim mesta cudjenju zasto ovako reaguju. takodje se zahvaljuju i onima koji su imali prilike, neki manje, neki vise, da im to drustvo oprave.

    To je prosto glupo. Da ne ispadne da citiram Tacer, ali nema nikakvog "drustva" kao takvog, nije se jos ni konstituisalo.  Ima sukoba sila i interesa, odaberi stranu i ukljuci se. Ovo je kao oni ljudi koji su celog zivota nesto ljuti na roditelje i stalno im nesto dokazuju. Nema sta vise. Odrasli ste ljudi, vi ste drustvo kao i svi drugi.

    diktotar wrote:
    Hubert de Montmirail wrote:Ko brani Jankoviću da bude aktivniji u kampanji?


    tvitujemo i idemo na nik kejva jbg, mrzi nas da se cimamo jer smo iznad situacije a i pristojni smo, to je ta ekipa fanova. ne moze da ih se skupi 200 na ulici, a reze i cude se sto bi deca za "onim sarlatanom" trcala na demonstracije.

    Ma nije mozno. Prvo, mi ne znamo koliko bi ljudi izaslo za Belog, a koliko za Jankovica, to je prosto nabadanje. Drugo, UPSS koji ja cesto pominjem, udruzenje stanara iz Nisa, koji se bori oko najkonkretnijih mogucih stvari - cene grejanja i stranackog zaposljavanja u Toplani, organizuje proteste u Nisu vec vise od godinu dana. Mladih tamo nema. Ima moje generacije i starijih. Ko im brani da se ukljuce? Niko. Ne zanima ih. Ali jbg, nije seksi (jeste li videli Preletacevicevu sexy devojku? - op. cit. Informer). UPSS inace podrzao Jankovica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:38 pm

    pa ti mladi su na gajbama jos kod matoraca, studiraju ili ne, ne placaju racune da izlaze na komunalne proteste. 

    cime ih je sasa jankovic pridobio ili pokusao da pridobije, druzenjem sa "mladom" bracom trifunovic, ili druzenjem sa mladim recitatorima djindjicevskog ciklusa? to su eventi u reziji tanje vojtehovski i ekipe koja to organizuje za novce, profi, sa laznim mladima. deca im se smeju isto kao radikalskim nakazama.


    Last edited by diktotar on Tue Mar 14, 2017 4:39 pm; edited 1 time in total
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Tue Mar 14, 2017 4:39 pm

    William Murderface wrote:
    diktotar wrote:mladi ovako samo odgovaraju i zahvaljuju na drustvu u kojem im je omoguceno da odrastaju, ne vidim mesta cudjenju zasto ovako reaguju. takodje se zahvaljuju i onima koji su imali prilike, neki manje, neki vise, da im to drustvo oprave.

    To je prosto glupo. Da ne ispadne da citiram Tacer, ali nema nikakvog "drustva" kao takvog, nije se jos ni konstituisalo.  Ima sukoba sila i interesa, odaberi stranu i ukljuci se. Ovo je kao oni ljudi koji su celog zivota nesto ljuti na roditelje i stalno im nesto dokazuju. Nema sta vise. Odrasli ste ljudi, vi ste drustvo kao i svi drugi.

    diktotar wrote:


    tvitujemo i idemo na nik kejva jbg, mrzi nas da se cimamo jer smo iznad situacije a i pristojni smo, to je ta ekipa fanova. ne moze da ih se skupi 200 na ulici, a reze i cude se sto bi deca za "onim sarlatanom" trcala na demonstracije.

    Ma nije mozno. Prvo, mi ne znamo koliko bi ljudi izaslo za Belog, a koliko za Jankovica, to je prosto nabadanje. Drugo, UPSS koji ja cesto pominjem, udruzenje stanara iz Nisa, koji se bori oko najkonkretnijih mogucih stvari - cene grejanja i stranackog zaposljavanja u Toplani, organizuje proteste u Nisu vec vise od godinu dana. Mladih tamo nema. Ima moje generacije i starijih. Ko im brani da se ukljuce? Niko. Ne zanima ih. Ali jbg, nije seksi (jeste li videli Preletacevicevu sexy devojku? - op. cit. Informer). UPSS inace podrzao Jankovica.
    Podrzao Jankaru? Elita.


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 4:40 pm

    diktotar wrote:takodje ne moraju da se zapitaju mladi zasto su im isti svi kandidati osim belog, mada ce mnogi to da objasne tako sto ce im reci da su debili, sto se naveliko i radi. sad osim tupavih matoraca, imamo i tupavu omladinu.

    Ne, nego zato sto nisu informisani. Isto btw vazi i za dobar deo biraca SNS koje ti standardno nazivas krezubom stokom.

    Ovakva parodija je mozda bila na mestu u vreme Tadiceve vlasti. Sada je taj svisuistizam potpuno promasen.

    Inace, podseticu te da si se svojevremeno isto ovako lozio na hrvatski MOST i njihov lov na "uhljebe". Sta je bilo posle, znamo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Tue Mar 14, 2017 4:41 pm

    Građani na straži‏ [ltr]@NaStrazi[/ltr]
    Following
    [size=1]More
    [/size]
    [RIK] gradjanin koji je potpisom podrzao kandidat. Belog trazi od #RIK da prisustvuje sednici na kojoj se raspravlja o prigovoru #izbori2017
    [img]Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Kb5axf[/img]
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:43 pm

    William Murderface wrote:
    diktotar wrote:takodje ne moraju da se zapitaju mladi zasto su im isti svi kandidati osim belog, mada ce mnogi to da objasne tako sto ce im reci da su debili, sto se naveliko i radi. sad osim tupavih matoraca, imamo i tupavu omladinu.

    Ne, nego zato sto nisu informisani. Isto btw vazi i za dobar deo biraca SNS koje ti standardno nazivas krezubom stokom.

    Ovakva parodija je mozda bila na mestu u vreme Tadiceve vlasti. Sada je taj svisuistizam potpuno promasen.

    Inace, podseticu te da si se svojevremeno isto ovako lozio na hrvatski MOST i njihov lov na "uhljebe". Sta je bilo posle, znamo.


    u sta ce se nesto pretvoriti videcemo. na ovaj nacin menjajuci samo igrace u istoj igri, postojeci establisment je tu za vjeki vekova.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Tue Mar 14, 2017 4:45 pm

    koga smo iz postojece politicke klike dosadasnjim nacinima borbe promenili, ko se drugacije ponasa? niko.
    a necemo krv i vesanje o bandere, onda jbg beli pa nesto drugo, pa trece, dok se ne nadje modus.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 4:47 pm

    Pa sta je Beli nego samo novi igrac u igri? U Bosni si imao one proteste, neke nove forme gradjanskog organizovanje, direktne demokratije itd. Beli je bukvalno samo novo lice, nista drugo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Notorious Tue Mar 14, 2017 4:48 pm

    паће wrote:
    Notorious wrote:Čitam komentare o komparativnim prednostima Belog nad Jankovićem, čitam i neveruem. 
    Shvatam da ga treba podržati zato što smo na istoj strani (protiv Vučića, ostalo mogu da nagađam), pokreće mlade, apstinente i bla bla, ali sve ostalo je van granica mog poimanja.

    Ако победи, "дали смо му да има право да распусти Скупштину"?
    Između ostalog. 
    Prospektivna misao je zakočena na skinuti Vučića i pokazati patku svim političarima. Koliko je to dovoljno, videćemo.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 14, 2017 4:48 pm

    diktotar wrote:koga smo iz postojece politicke klike dosadasnjim nacinima borbe promenili, ko se drugacije ponasa? niko.
    a necemo krv i vesanje o bandere, onda jbg beli pa nesto drugo, pa trece, dok se ne nadje modus.

    Koji je ovo "novi" nacin borbe?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 3 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 8:48 pm