Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kondo Wed Mar 15, 2017 4:12 pm

    zvezda je zivot wrote:kad se cela politika gradjanisticke srbije svede na: samo vucic da ode - onda dobijes belog u drugom krugu.

    ti bi kao poznavalac NBA trebao da prepoznas neke vrednosti a ne da džvanjkaš po forumima


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 4:14 pm

    najsmesnije je sto iskusna elita i politicari koji su imali vise prilika pitaju zajebanta od 25 godina da im objasni kako ce resiti kosovo. usla voda u usi.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ontheotherhand Wed Mar 15, 2017 4:23 pm

    William Murderface wrote:Kako nije? Njegova faca 1/1. Samo tad nije imao bradicu i kosu.

    U pravu si, pogrešno sam video na drugom mestu da je neko iz njegove ekipe.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 4:36 pm

    pravi Radulov kandidat, najgore se u intervjuu izjasnio o Jankoviću.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 4:39 pm

    Nisu svi mladi oduševljeni ovom Beli pričom, daleko od toga. Postoji veliki korpus mladih ljudi kojima se sere od toga, uglavnom moderna desnica.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 4:42 pm

    Pričajte šta hoćete, ali konzervativizam barem od čoveka neće napraviti idiota koji se loži na ovakve spike.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 4:45 pm

    Prosek glasača Belog će verovatno biti nešto najbliže pojmu "apsolutno beskorisno govno" što će ikada biti postignuto.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 4:50 pm

    +1
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 15, 2017 4:52 pm

    Ne znam uopste kako da protumscim poslednja tri Mikijeva posta. Rekao bih da nisu tacni, ali ce pre biti da su prosto besmisleni.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Ointagru Unartan Wed Mar 15, 2017 4:56 pm

    William Murderface wrote:Ne znam uopste kako da protumscim poslednja tri Mikijeva posta. Rekao bih da nisu tacni, ali ce pre biti da su prosto besmisleni.

    +1

    Prikljucujem se velikom korpusu forumasa koji se ne loze na Mikijevu spiku.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 15, 2017 4:56 pm

    Ili da pobam jos jednom, ako se recima pridaju njihova uobicajena znacenja, tvrdnje su ocigledno netacne. Ako ih tumacim na neki drugi nacin, nedostaje mi kontekst da im pripisem ikakav jasan smisao.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 4:59 pm

    Ovako negativan tvoj odgovor je verovatno uslovljen mojom pohvalom konzervativizmu.

    Nisam rekao da su svi mladi ljudi kojima se sere od Belog desničari. Ima i onih koji idu na levo, ali manje. Ako ideš ulevo moraš ozbiljno da ideš ulevo, ne u smislu ekstremne levice nego u smislu da si ozbiljan dosta tip, da pratiš politiku i cimaš se oko nje, da bi ti se sralo od ovoga.

    Ako si neki blago zainteresovani tip koji vrti ulevo, mnogo su veće šanse da ti Beli bude ahaha tako je majstore sirotinja uzvraća udarac car bjeli nego ako si blago zainteresovan a konzervativan. 

    Takođe, ako si totalno ozbiljan oko politike a levo si, i dalje ima šanse da se ložiš na ovo, a ako si totalno ozbiljan a udesno, gotovo da ne postoji.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:01 pm

    Ali Beli je desni populista. Tj. koncept dolazi iz pravca desnog populizma.


    Last edited by Pržun on Wed Mar 15, 2017 5:02 pm; edited 1 time in total
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Veletin Wed Mar 15, 2017 5:02 pm

    Mikijevom favoritu više ne pomaže ni "orošavanje", otud ovoliki jed.  Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 2304934895


    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Zzzzz10


    AVE BELI #samojako
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 5:04 pm

    Čeda nije moj favorit ali je prvi vrhu liste.

    Nadam se da je pokrao dovoljno para od smrdljivog naroda da može lepo da se povuče pošto njegova politika očigledno trenutno nema prođu.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:06 pm

    Mene izgleda vreme pregazilo. 


    Ne vidim tu ništa osim budalaštine
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 15, 2017 5:06 pm

    Ne. Po svemu sudeci solidan deo glasaca koji inace glasaju za desnicu glasace za Belog ili ga bar prepozaje kao opciju. Recimo glasaci radikala ili Dveri. Razlog je jasan - antisistemski kandidat.

    Ovo za konzervativizam takodje ne razumem. Konzervativizam je svakako proizvodio i proizvodi slivne antisistenske figure, ljude iz naroda, itd. Sara Pejlin, Bus mladji, Regan, Tramp, take your pick.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:09 pm

    zastitnik gotama wrote:Mene izgleda vreme pregazilo. 


    Ne vidim tu ništa osim budalaštine
    isto. stvarno sam se potrudio ali ne ide. 
    no, mladi će napraviti svet kakav im odgovara i kakav biraju, pa ćemo videti kako će to ispasti, šta sad.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 5:10 pm

    Vilijame, možda moramo mnogo više da pretresemo moju terminologiju, koja je malo čudna, da bi se bolje razumeli Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 1143415371

    Ja nikako ne smatram da je "glasač desnice" jednako "desničar" ili "konzervativac", pogotovu ne u socijalno primitivnoj zemlji poput Srbije.

    Što se tiče ovih koje si nabrojao, za mene tu niko nije antisistemski.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kondo Wed Mar 15, 2017 5:11 pm

    Radagast wrote:
    William Murderface wrote:Ne znam uopste kako da protumscim poslednja tri Mikijeva posta. Rekao bih da nisu tacni, ali ce pre biti da su prosto besmisleni.

    +1

    Prikljucujem se velikom korpusu forumasa koji se ne loze na Mikijevu spiku.

    +1

    Prosek Mikijevih sledbenika će verovatno biti nešto najbliže pojmu "apsolutno beskorisno govno" što će ikada biti postignuto.


    Last edited by Kondo on Wed Mar 15, 2017 5:32 pm; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:11 pm

    Au pa najebali smo


    Et bird
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:12 pm

    Tri guvernera,  jedan sin predsednika i jedan milijarder.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 15, 2017 5:12 pm

    Ako drugi krug bude Vučić Beli glasam za Vučića.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:14 pm

    zastitnik gotama wrote:Au pa najebali smo


    Et bird
    Ja sam već najebo dovoljno od generacije svojih roditelja, sada,  kao ona prastara veštica u "Rudnicima cara Solomona", samo želim da "sisam sušeno meso na suncu", ali videćemo da li je to realno. Strepnja mi je dublja od nade i zaista gubim korak sa političkim potrebama ljudi koji su dvostruko mlađi od mene.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 15, 2017 5:16 pm

    Miki wrote:Ako drugi krug bude Vučić Beli glasam za Vučića.

    što kaže barmen O'Meli tik pre nego što je raznet sačmarom, "You wouldn't be the first"

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 13 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 11:36 am