Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    političko babavangisanje

    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 6:59 am

    dobro je što imam nerealan život
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-13

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Veletin Sat Jan 28, 2017 7:04 am

    William Murderface wrote:

    Na stranu to sto DJB nece imati svog kandidata, ali oko toga smo se vec kladili pa da se sad ne vracam na to.

    Како да учествују када већ 20 дана не могу да прикупе 10.000 потписа за оснивање странке.
    Уколико Гроби 15. фебруара поднесе оставку како је недавно најавио, председнички кандидати ће имати само 10 дана да прикупе 10.000 гласова потребних за кандидатуру.
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 7:07 am

    e ako se to desi, onda će da se stvori realan građanski narod da im da milion potpisa hemijskom olovkom
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Sat Jan 28, 2017 7:09 am

    Jer je to jedini nacin da se izgradi sustinski gradjansko drustvo. Molim lepo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Sat Jan 28, 2017 7:12 am

    Veletin wrote:
    William Murderface wrote:

    Na stranu to sto DJB nece imati svog kandidata, ali oko toga smo se vec kladili pa da se sad ne vracam na to.

    Како да учествују када већ 20 дана не могу да прикупе 10.000 потписа за оснивање странке.
    Уколико Гроби 15. фебруара поднесе оставку како је недавно најавио, председнички кандидати ће имати само 10 дана да прикупе 10.000 гласова потребних за кандидатуру.

    Ma resice oni to za potpise, ali nece imati svog kandidata jer znaju da ne bi imao sanse za drugi krug pored J&J, a samo bi ispali krivci ako nijedan od njih dvojice ne upadne. Uostalom iz njihovih izjava je jasno da se spremaju da podrze kandidata sa najvecim izgledima, a to je verovatno Jeremija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by uskok i ajduk Sat Jan 28, 2017 7:15 am

    William Murderface wrote:Takodje, na ovim izborima vec ima kandidata koji nisu bili deo nijednog od ovih rezima - Jankovica i Ovradovica.

    Јанковић се у народу перцепира као стари ДС/ДССов режим са платом од 400 000 динара (ја мислим да Заштитник као институција треба да има толику плату, али небитно је шта ја мислим, већ се рачуна перцепција обичног грађанина који гласа). Обрадовић је сувише сиров и набусит да би добио гласове, а и он је нека врста оматореле ДССове омладине. 

    Dakle, tvoj vrlo ograniceni uvid, cak iako je tacan (a moze i da bude tacan, a da ne znaci to sto mislis - siguran sam da bar 50% tih koji pricaju kako su svi ista govna, glasaju za Vucica), iz njega ni na koji nacin ne sledi da DJB pobedjuje.

    Заборављаш једну битну ствар, да ДЈБ може истурити нестраначког, "народног", кандидата, који побеђује. (пре тога би то било потврђено истраживањима) Слично као што је ДОС истурио Коштуницу само из разлога што је имао највеће шансе. ДЈБ има неограничене могућности да пронађе најбољег кандидата (најбољи = онај који побеђује) то може бити неко из света спорта, науке, филма, уметности, неко ко није компромитован страначким ангажманима. Ако као народ немамо бар 10 таквих кандидата, онда јеби га.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Sat Jan 28, 2017 7:26 am

    Ma daj uskoce, ne mogu da skupe potpise za stranku, a sami ce izguraju kampanju za nekog ko uopste nije u politici. To je prosto van pameti. Nije politika u tome da nadjes "najboljeg kandidata", nego da dovoljan broj ljudi ubedis da za njega glasa. A za to treba ozbiljna i skupa kampanja, i masovan i uporan terenski rad, a DJB trenutno nije sposoban ni za jedno od ta dva. Nema magicnog kandidata koji moze samom svojom najboljoscu da pobedi na izborima, sve i da jeste najbolji. Ne radi se o tome.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Sat Jan 28, 2017 7:28 am

    Kostunicina pobeda je bila moguca samo uz siroko ujedinjenje opozicije, masovnu mobilizaciju i strane pare za kampanju. Bez toga bi i Kostunica i bilo koji drugi ksndidat mogao da se slika.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 7:30 am

    Uskoče ta gomila zamlata nije tri godine u stanju da napravi terensku organizaciju a kamoli da pobedi na izborima. Ima  to i dosta veze sa pomagačima kao što si ti, korisnim poput drvenih furuna. Jesi li im bar dao potpis za osnivanje stranke?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Filipenko Sat Jan 28, 2017 10:21 am

    uskok i ajduk wrote:
    Господин Саша Радуловић 18. 3. 2010. 
    Ne radi se samo o kriminalcima i raznoraznim švercerima. Radi se i o raznim bizmismenima, a bogami i binismenima. A i o advokatima paušalcima.



    30.11.2016.

    "Član programskog saveta stranke DJB biće advokat Vladimir Gajić."



    Inače, tek sada vidim da je ĐB zapravo svoj senat zamislio kao "nestranačko telo koje kontroliše rad stranke."  političko babavangisanje - Page 5 3137070404
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Filipenko Sat Jan 28, 2017 10:27 am

    Photino Bird wrote:Uskoče ta gomila zamlata nije tri godine u stanju da napravi terensku organizaciju a kamoli da pobedi na izborima. Ima  to i dosta veze sa pomagačima kao što si ti, korisnim poput drvenih furuna. Jesi li im bar dao potpis za osnivanje stranke?


    Naravno da je do članstva. Mislim, sat kvalitetnog programera je oko 15-20 evra, neće valjda on da žrtvuje svoj sat i posveti ga ĐB-u bez ikakve nadoknade?  političko babavangisanje - Page 5 359476144
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Sat Jan 28, 2017 10:28 am

    Pa da. It's that simple. Politika je posao, ne hobi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 10:32 am

    uskok i ajduk wrote:Дај ти своју прогнозу избора па да причамо о њој. Ти си био покренуо 2 питања око моје прогнозе, питања да ли је реална (јесте реална, јер народ не воли предвучићевске режиме), као и питање да ли је сувише класна и неолиберална. (није)


    evo ti moja prognoza: pobedjuju neki cetnici, a koji god cetnici da pobede sve ostaje isto.
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 10:36 am

    e pa nema vise rada u stranci neplacenog, zbog ideje i tako nekih visih ciljeva sto se kaze. pa gro ljudi vise ni po psa napustenog na ulicu ne izlazi, a vajni su ljubitelji i veliki volonterski aktivisti, ako im se ne obezbedi lova, sta da ocekujemo za politicku stranku, koja btw sve vise lici na ostale te stoga stvarno ne bih ni malim prstom mrdnuo za njih.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Filipenko Sat Jan 28, 2017 10:55 am

    Samo aktivizam i entuzijazam!  političko babavangisanje - Page 5 2304934895


    političko babavangisanje - Page 5 1iivlx
    Anonymous
    Guest

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Guest Sat Jan 28, 2017 11:00 am

    ja entuzijazma imam kolko hoces, ali kad nema stranke kojoj bih rado pomogao, sta da im radim kad su svi jadnici kojima je politicki angazman samo put do zaposlenja. pricam o ljudima kako sto smo mahom mi ovde, ne o bogatasima koji imaju jos vece interese. i ovi iz djb su to, samo sto oni nece clanstvu da dele isto, vec samo odboru i senatu stranke.
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by beatakeshi Sat Jan 28, 2017 12:14 pm

    Filipenko wrote:Samo aktivizam i entuzijazam!  političko babavangisanje - Page 5 2304934895


    političko babavangisanje - Page 5 1iivlx
    Ovo levo je Predrag Miki Manojlović, ko je desno?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Filipenko Sat Jan 28, 2017 12:20 pm

    Radoš Bajić, ko drugi?


    političko babavangisanje - Page 5 3a72d0cdb73b9f7106c484d58f2b71aa



    Spoiler:
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by uskok i ajduk Mon Jan 30, 2017 8:54 am

    Photino Bird wrote:Jesi li im bar dao potpis za osnivanje stranke?

    Нисам. Ако се оствари моја прогноза о народном кандидату дајем потпис + агитујем.  političko babavangisanje - Page 5 1233199462 А не бих да мој потпис буде коришћен за тамо неке Јеремиће и Јанковиће...јер постоји ризик, додуше мали ризик, али то ми се уопште не би свидело. Још увек гајим резерве и неповерење према ДЈБ-у, али и поред тога - они су једина нада, тренутно. Пошто су се изјаснили да иду на победу, то могу само са народним кандидатом. Ипак, да сачекамо. političko babavangisanje - Page 5 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2017 8:56 am

    političko babavangisanje - Page 5 3579118792 političko babavangisanje - Page 5 3579118792 političko babavangisanje - Page 5 3579118792

    Odlična taktika!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Ferenc Puskás Mon Jan 30, 2017 8:58 am

    Tako je, nije vreme!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by uskok i ajduk Mon Jan 30, 2017 9:01 am

    Само партијски војници срљају.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Ferenc Puskás Mon Jan 30, 2017 9:04 am

    Ka' će štrajk?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by beatakeshi Mon Jan 30, 2017 9:10 am

    Javlja mi se da će DJB ignorisati / bojkotovati predsedničke izbore.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Kinder Lad Mon Jan 30, 2017 9:11 am

    Pa jel se ceka narodni ili gradjanski kandidat?


    _____
    alt-lib

    političko babavangisanje - Page 5 Empty Re: političko babavangisanje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 01, 2024 7:21 pm