Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Sat Oct 01, 2022 6:09 pm

    Domen ldp.rs sada služi manipulativnoj promociji medicinskih preparata

    https://fakenews.rs/2022/10/01/domen-ldp-rs-sada-sluzi-manipulativnoj-promociji-medicinskih-preparata/

    Liberalno demokratska partija (LDP) formalno i dalje postoji, iako se nakon izbora 2020. godine u javnosti pominje prvenstveno kada je reč o privatnom životu Čedomira Jovanovića, njenog lidera. Kada u pretraživač ukucate ldp.rs možete videti da se domen nekada popularne partije – koji ona i dalje predstavlja kao svoj – trenutno koristi za promociju sumnjivih medicinskih preparata koji se na internetu manipulativno oglašavaju s ciljem da prevare lakoverne građane.

    „Odustaćemo, nikad”, poručuje i dalje LDP na svom Tviter nalogu koji se, osim za praznike, ne oglašava već gotovo dve godine, iako je Jovanović krajem septembra u emisiji „Sceniranje“ televizije Kurir poručio da će se „sigurno vratiti onom poslu koji nije dovršio”. Prva stanica na tom putu mogao bi biti povratak internet domena ove stranke, gde se trenutno nalazi sajt pod nazivom „LDP Fitness“. On nema impresum, registrovan je 30. oktobra. 2020. godine i njegova registracija ističe za tačno mesec dana.

    Prevara po ustaljenoj matrici
    LDP Fitness sastoji se od niza besmislenih članaka podeljenih na rubrike Lepota, Zdravlje i Mršavljenje. Tekstovi su prepuni slovnih i gramatičkih grešaka, što ukazuje na automatsko prevođenje sa stranog jezika radi brzog i lakog plasiranja na domaće tržište. Ako biste poverovali u neku od priča sa sajta LDP Fitness i poželeli da naručite jedan od reklamiranih preparata, sajt bi vas uputio na povezanu stranicu koja izgleda gotovo isto kao mnoge reklamne stranice koje je FakeNews Tragač već zabeležio u svom Registru prevarantskih sajtova.

    “Hrana koja je dobra za prostatu, a takođe Pro Caps je Obezbeđuje od ćelija raka prostate, seme bundeve može pomoći da umiri znakove i simptome benigne hiperplazije prostate (BPH), gde prostata raste i takođe pokreće probleme iskustva mokrenja” ldp.rs, jesen 2022.

    Uzmimo za primer reklamu za preparat Pro Caps, navodno „prirodni proizvod koji sprečava i eliminiše natečenost, hronični i akutni prostatitis”. Cena je, naravno, uvek snižena za 50%, a ispod prozora u koji treba da ukucate svoje podatke kako biste naručili proizvod neprestano se smanjuje broj artikala ostalih na stanju. Ipak, broj artikala će se magično uvećati svaki put kada ponovo otvorite stranicu. Tu su, svakako, i lekari i farmaceuti, te stručnjaci za urologiju i muško zdravlje koji preporučuju proizvod – Miloš Stojković, Branko Blagojević, Vuk Ivanović i Dragan Kovačević koji svi odreda imaju svoje „blizance” različitih imena na raznim stranama zemaljske kugle (1, 2, 3, 4).

    To nije sve. Možete uraditi i brzi test koji će odrediti u kakvom je stanju vaša prostata. Čak i ako na sva pitanja iz testa odgovorite kao da nemate apsolutno nijedan simptom prostatitisa, sajt vas upozorava – „Ovo je dobar rezultat koji, međutim, često može da zavara. Ne zaboravite da se prostatitis često pojavljuje i bez simptoma ili u blagom obliku!”. Osim ove obmane, tu su naravno i lažne recenzije zadovoljnih korisnika, nepostojeće nagrade koje je preparat navodno osvojio i mnoge druge obmanjujuće tehnike ubeđivanja.

    Alternativna medicina
    Inače, lider LDP-a Čedomir Jovanović u poslednje vreme privlači pažnju medija zbog svog iskustva s triput preležanom bolešću kovid 19 i drugih problema zbog kojih je, kako mediji navode, bio „na ivici života i smrti”. Nakon dugotrajnog lečenja konvencionalnom medicinom, u oporavku mu je pomogla – tvrdi on – upravo alternativna medicina. Kako se pisalo, na Tari se kod starca Milovana lečio tinkturama i petrolejom, a želudac mu je kod Lajkovca jedna starija žena namestila teglom i svećom. Ako uz sve to uzmemo u obzir i da je Jovanović poznat kao sportski tip, pojava obmanjujućeg sajta pod imenom LDP Fitness na domenu partije LDP može delovati kao neslana šala.

    Ipak – malo šta je smešno u vezi sa ovom industrijom manipulativnog oglašavanja na internetu, o čemu svedoče i mnogobrojne molbe prevarenih kupaca koji se prethodnih godina javljaju Tragaču. O mogućim modelima zaštite i zakonskom okviru čitajte u našoj publikaciji „Onlajn prevare i kako im se suprotstaviti“.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Sat Oct 01, 2022 6:22 pm

    Bokte jebo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Sat Oct 01, 2022 6:25 pm

    i to posle primene iron gela
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Sat Oct 01, 2022 6:37 pm

    ko je kupio prethodni sadrzaj, mozda kupi i ovaj


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Sat Oct 01, 2022 6:40 pm

    Za koji mesec mozda bude i sajtova sa clancima "Dosta je bilo erektilne disfunkcije? Kupite nas proizvod"


    _____


    Uprava napolje!

    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Solus_Rex Sat Oct 01, 2022 6:41 pm

    Gospode bože...


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Wed Oct 12, 2022 12:58 pm

    Istina je, potukli smo se. Sada sam kod prijatelja, izašao sam iz stana, a ako kažete da me je prijavila policiji idem i sam da se prijavim - rekao je Čeda za Blic. Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 3363120308
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 1:07 pm

    Mozda mu je zena u Hijenama

    - Istina je, potukli smo se! Idem sada da se prijavim! Neću da se krijem, ako me je već prijavila idem da se prijavim - rekao je lider LDP-a.

    Na pitanje gde se sad nalazi, nije mogao precizno da odgovori.

    - Ne znam gde sam! Otišao sam od kuće! Eto, ja sam nju pretukao. Ona je super, jedna divna supruga, divna majka...Ja sam za sve kriv...- kazao jeJovanović.

    Lider LDP nije želeo da otkrije oko čega se posvađao sa suprugom.

    - Mogu samo da vam kažem da smo se posvađali, nije važno zbog čega. Evo, napišite da sam ja za sve kriv, ona je sve u pravu. Šta drugo da kažem - rekao je Jovanović.

    Kako je Blic objavio, policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu. Policija je reagovala na osnovu prijave o tuči Čedomira Jovanovića i njegove supruge.

    Pre nego što je Jovanović potvrdio navode, kućna pomoćnica porodice negirala je da je bilo bilo kakvog sukoba između njih dvoje. Njih dvoje nisu zatečeni u stanu. Navodi će biti provereni sa svedokom. Čeda i Jelena imaju četvoro dece.



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Wed Oct 12, 2022 1:12 pm

    Kakvi su ovo naslovi jbt? "Potukao se sa ženom", magarac na steroidima može samo da istuče (prosečnu) ženu a ne da se potuče sa njom. Govna su momentalno ušla u relativizovanje, za svaki slučaj
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 1:12 pm

    Čedina supruga negira tuču: Pravim grašak, to ne radi prebijena žena, povraća mi se od Srbije

    Nakon što se u nekoliko medija pojavila informacija da se Čedomir Jovanović, lider LDP, potukao sa svojom suprugom Jelenom, Nova.rs stupila je u kontakt sa Jelenom Jovanović koja u izjavi za naš portal kaže da su u pitanju laži i za sve optužuje urednika i vlasnika Informera Dragana J. Vučićevića.

    Pored navoda u medijima da je došlo do tuče, pojavila se i izjava Jovanovića u kojoj tvrdi da je došlo do fizičkog obračuna.

    „Istina je, potukli smo se. Sada sam kod prijatelja, izašao sam iz stana, a ako kažete da me je prijavila policiji idem i sam da se prijavim“, rekao je Čedomir Jovanović za medije. Portal Nova.rs pokušao je da stupi u kontakt sa Jovanovićem, ali on nije odgovarao na naše pozive i poruke.

    U međuvremenu, našem portalu javila se Jelena Jovanović, Čedomirova supruga, koja demantuje da je došlo do fizičkog obračuna.

    „Najbobičnija sr*nja i gluposti mi smo bili u Sarajevu na proslavi 22 godine ljubavi, ne znam da li je to bio Čeda, kažu zvao je neki Čeda, da rezerviše rođendan u igraonici. Ovo je neka nameštaljka, ovo nema veze sa razumom. Mi smo bili u Sarajevu, bilo nam je divno, naš sin je u Engleskoj, naše tri devojčice su u školi, ja pravim ručak, meni stižu poruke da smo se tukli. Ovo su sr*nja“, rekla je ona vidno uznemirena a zatim je uputila nekoliko psovki uredniku Informera Dragu J. Vučićeviću.

    „Ne želim da živim u ovoj zemlji, ovo nameštaju Rusi, ne znam ko. Ne verujem da su se čuli sa Čedom“, rekla je ona za Nova.rs.

    Ona dodaje da je niko nije tukao, niti da je ona bilo koga tukla.

    „Spremam ručak za tri devojčice koje su u školi, mene niko nije tukao, niti sam ja nekog tukla. Povraća mi se od Srbije. Ne mogu ovo da podnesem. Svašta su objavljivali o meni. Da se skinem gola nasred ulice i da kažem da me niko nije tukao? Kako da dokažem da se neke stvari nisu desile? Moja deca i njihovi drugari će čitati ovo i misliti da smo se mi tukli. Ovo je van pameti, ovo nema smisla. Kome da prijavim? Šta da prijavim? Sud će za sedam godina da donese odluku“, naglasila je ona za Nova.rs.

    Jelena dodaje da ono što ona trenutno radi ne radi prebijena žena.

    „Pravim grašak, to ne radi prebijena žena. Mnogo mi je teško jer će moja deca ovo da čitaju iz ovog gov*a Informera, od ovog Vučićevića i Jovane sa Pinka. Meni ovo ne treba u životu, ja živim miran život, vratila sam se s puta sve je okej i sve je super. Ko je koga tukao? Šta pričaju?“, ponovo je rekla uznemireno.

    Na pitanje da objasni izjave Jovanovića za medije, u kojima on navodno potvrđuje da je došlo do tuče, Jelena kaže:

    „Ja ne znam šta Čeda radi, otišao je na posao. Kakve izjave daje? Je l ste sigurni da je to Čeda? Sada me zove žena koja vodi igraonicu, ona pita je l bukiramo za dete, ja kažem da mi detetu nije rođendan i da to nije Čeda. Nikada nikoga nisam prijavila policiji niti sam se tukla sa bilo kim“, rekla je ona dodatno.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 1:16 pm

    Informer

    ČEDA STIGAO U POLICIJU! Lider LDP posle tuče sa suprugom Jelenom DŽIPOM DOŠAO PRED STANICU - IZBUŠIO GUMU DOK SE PEO NA TROTOAR! (FOTO)

    Lider LDP Čedomir Jovanović stigao je u policijsku stanicu Novi Beograd nakon vesti da se jutros u porodičnom stanu potukao sa suprugom Jelenom
    Jovanović je u stanicu policije došao crnim džipom, a dok se penjao na trotoar uspeo je da izbuši gumu na automobilu.

    U toku je saslušanje Jovanovića u stanici policije.

    Podsetimo, policiji je danas oko 10.30 sati prijavljeno nasilje u porodici u Novom Beogradu, a potukli su se lider LDP Čedomir Jovanović i njegova supruga Jelena.

    Policija je reagovala na osnovu prijave o tuči Čedomira Jovanovića i njegove supruge.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 620046_ceda-auto_f


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 1:20 pm

    A ako je verovati ST-u, doslo do jebacine

    - Ja mog muža volim najviše na svetu i u procesu smo pravljenja petog deteta. Žao mi je što moja deca moraju da čitaju ove budalaštine i da se potresaju - poručila je Jelena.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Wed Oct 12, 2022 1:21 pm

    Pa da, mora da dođe do samog ulaza u stanicu, uz potpisivanje i turiranje. Tu je naravno potpuna zabrana parkiranja, znam taj ugao, običan čovek koji bi se parkirao tu prvo bi dobio batine a onda i prijavu.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 1:32 pm

    Cousin Billy wrote:Kakvi su ovo naslovi jbt? "Potukao se sa ženom"



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 2:04 pm

    Razresava Informer. Tasta je otkucala...

    TAŠTA "OTKUCALA" ČEDU JOVANOVIĆA! Posle 11 časova pozvala policiju i prijavila tuču ćerke i zeta!

    ... dok je zena luda...

    ŠTA PRIČA OVA OVA ŽENA? Jelena Jovanović optužuje Informer, Ruse i Jovanu Jeremić za tuču sa Čedom
    Jelena Jovanović nastavlja da daje šizofrene izjave za medije i da optužuje Rusiju, Informer i Jovanu Jeremić za svoje porodične probleme


    _____


    Uprava napolje!

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3188
    Join date : 2021-09-13

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Uncle Baby Billy Wed Oct 12, 2022 3:44 pm

    pa da, samo luda žena bi se upustila u tuču sa onolikim muškarcem


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Notxor Wed Oct 12, 2022 5:13 pm

    Ulazi u zadrugu 100%. Samo da se dogovori za honorar

    Lideru LDP Čedomiru Jovanoviću u policijskoj stanici na Novom Beogradu određeno je zadržavanje do 24 sata, ali zbog nepropisnog parkiranja i pozitivnih testova na narkotike i alkohol.
    Advokat je saopštio da je zadržan na trežnjenju i to zato što je uzeo bromazmepam.
    Inače, supruga je rekla da nije bilo nasilja. A prijavila ga je tašta.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Wed Oct 12, 2022 10:57 pm

    ŠOKANTNO! ČEDA JOVANOVIĆ TVRDI DA MU JE ŽENA BOKALOM RAZBILA GLAVU: Iz pritvora hitno prebačen na VMA!
    POLITIKA

    12.10.2022. 22:09h 22:41h
    Porodična drama Jovanovića nastavlja se i nakon saslušanja supružnika i puštanja iz pritvora lidera LDP-a Čedomira Jovanovića, nakon što je jutros prijavljen za porodično nasilje.

    Kako Kurir saznaje, Hitna pomoć odvezla je večeras Čedomira Jovanovića na VMA zbog povrede glave.

    Naime, supruga Jelena ga je pre par dana bokalom udarila u glavu pa su ga odmah posle toga ušivali.

    Sada se najverovatnije od divljanja u pritvoru povredio.

    On je inače sam potvrdio da se sa ženom tukao već sedam dana.

    Podsetimo, Jovanović je ranije danas potvrdio za Kurir da je došlo do tuče sa suprugom Jelenom, da je izašao iz stana i da je kod prijatelja, te da je, pošto je saznao da je protiv njega podneta prijava za nasilje u porodici, otišao sam u policijsku stanicu da se prijavi.

    Kurir.rs


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Wed Oct 12, 2022 11:03 pm

    strast ljubav mladost eh
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Notxor Wed Oct 12, 2022 11:08 pm



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Solus_Rex Wed Oct 12, 2022 11:21 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 1233199462
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Img_2011


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Fri Oct 14, 2022 8:07 pm

    Nakon što je Čedomir Jovanović završio u policijskoj stanici zbog tuče sa ženom Jelenom, gde je zadržan skoro 12 sati, strasti u kući Jovanovića su se smirile, a lider LDP ispričao je šta se dešavalo u stanici na ispitivanju:

    "Otišao sam u banku da uplatim sinu novac, kad me zovu novinari i pitaju sve to. Znate kako sam potvrdio - jeste, naravno (ironičnim tonom). Popi**eo sam. Otišao sam u policijsku stanicu, zakucao se automobilom, polomio sam oba prednja točka, došao kod njih i oni kao:

    'Šta je', pitao sam ih dokle će više. Poludeo sam. Sipali su mi piće i rekli da me niko nije tražio", kaže Jovanović I dodaje:

    "Onda su došla druga dvojica da rade test na psihoaktivne supstance. Oni su došli da bih ja odbio. Uradio sam, nisu našli ništa. U tragovima bromazepam koji sam popio veče ranije pred spavanje. Rekao sam im da imam recept. Ej, popio sam pet miligrama bromazepama veče ranije. Imam diskus između trećeg I četvrtog pršljena, povredio sam se u teretani pre mesec dana", rekao je za Jovanović za Republiku.

    Pošto su ga zadržali i pored objašnjenja da lek pije po poreporuci lekara, da ima recept, tada je, kaže, skroz "pukao".

    "U ćeliji sam udarao glavom o zid. Raskrvavio sam glavu. Onda su zvali Hitnu pomoć I odvezli me na VMA. Skinuo sam se i go u policiji. Rekli skini pertle, ja se skinuo go, reko da ne bude da se obesim o nogavicu. Puk'o sam. Popi**eo sam", kaže Jovanović.

    Pošto je pregledan na VMA, navodi dalje, otišao je u restoran, gde je ranije dogovorio večeru sa prijateljima, a gde je došla i njegova supruga Jelena. Siguran je da je po sredi zavera protiv njega.

    "Juče 30 novinara ispred zgrade, zvone kod komšija. Čemu? Ništa se nije desilo", dodaje on.

    Kurir.rs/Republika


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Fri Oct 14, 2022 8:09 pm

    On vise uopste ne zvuci kao normalan covek.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by fikret selimbašić Fri Oct 14, 2022 8:10 pm

    Fićo, jebo te horoz.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Fri Oct 14, 2022 8:11 pm

    Istina. Trebao je da uplati online i sve bi bilo OK

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 30 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:16 am