Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by zvezda je zivot Sun Dec 24, 2023 1:55 pm

    vikor markovic je jako pristojan momak. ove ostale ne poznajem. ova riba je iritantna.


    _____
    ova zemlja to je to
    konjski nil

    Posts : 2509
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by konjski nil Sun Dec 24, 2023 1:55 pm

    One Eyed Bob wrote:Uopšte mi je užasan taj "how do you do, fellow kids" antihumor, svo to usiljeno njakanje, naglašavanje frikativa kako bi zvučao prodornije (uz druge animalne tehnike nadglašavanja koje se legitimno koriste i u studentskim bull sesijama ali mi je bizarno kad to rade ljudi koji počinju - ili dovršavaju - ćelavljenje)
    +milion
    ortak me nagovarao da odgledam šou sara silverman & tikovi kao to je nešto najsuperije ikada ja mu odg nešto slično ovom tvom on reko da nemam smisla za humor posle par god mi neoprezno priznao da je fasovo fimozu od svakodnevnog Gledanja u ss ss Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 2304934895


    _____
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 2692
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by паће Sun Dec 24, 2023 2:14 pm

    One Eyed Bob wrote:Preslušao sam deo sa Điđijem, stekao sam dragocene uvide koji se poklapaju sa mojim saznanjima (Điđi jeste mutan lik sa Senjaka), ne bih ove nadobudne i neduhovite ljude ponovo slušao osim kao i sada, po nuždi. 

    Не рече које величине је та нужда.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    zvezda je zivot

    Posts : 7014
    Join date : 2014-11-07

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by zvezda je zivot Sun Dec 24, 2023 2:18 pm

    One Eyed Bob wrote:Uopšte mi je užasan taj "how do you do, fellow kids" antihumor, svo to usiljeno njakanje, naglašavanje frikativa kako bi zvučao prodornije (uz druge animalne tehnike nadglašavanja koje se legitimno koriste i u studentskim bull sesijama ali mi je bizarno kad to rade ljudi koji počinju - ili dovršavaju - ćelavljenje)

    srbi definitivno ne treba da se bave tzv. komedijom i polemickim zanrovima. ja sam sad za slavu bio u poseti roditeljskom domu i uzeo sam s police cas anatomije danila kisa, kao da se podsetim. o boze, kako je to nedostojanstveno napisano. misim lik je uglavnom u pravu, negde ga je vreme pregazilo, ali takav blam da se cita.


    _____
    ova zemlja to je to
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by plachkica Sun Dec 31, 2023 7:33 pm

    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by паће Sun Dec 31, 2023 7:39 pm

    Уз каквог врача? Тип уопште не личи.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    tanjajedaska

    Posts : 97
    Join date : 2018-11-26

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by tanjajedaska Sun Dec 31, 2023 7:50 pm

    zvezda je zivot wrote:
    srbi definitivno ne treba da se bave tzv. komedijom i polemickim zanrovima. ja sam sad za slavu bio u poseti roditeljskom domu i uzeo sam s police cas anatomije danila kisa, kao da se podsetim. o boze, kako je to nedostojanstveno napisano. misim lik je uglavnom u pravu, negde ga je vreme pregazilo, ali takav blam da se cita.

    Nedostojanstveno? Ovo prilici jednom botu ovde, koji voli da nalazi mane Djikiju, Mariniki, uopste svakom ko nije staljinisticko-polpotovski bot, ono u stilu "moj dobri komsija je Himler, ne znam koliko je tacno ovo sto se o njemu prica, ali dobar komsija, uvek se javlja i cit mu je otirac... Ne bih o istoriji, proslo je jedva 50-ak godina, potrebna je distanca..."
    Znaci zastareo Kis, ha? Furao se uz jevrejstvo i izvlacio Scepanoviceve reci iz konteksta, tako b ise svaki tekst mogao sjebati. Bolje ovo o Himleru nego ovo sto si napisa.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 35 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 9:41 am