Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 10:31 am

    Nakon izvršenog uviđaja policija je otišla, ali je prvo došla Jovanovićeva supruga Jelena koja je odugrnula vlasnika Ž.I. kao i advokata, da bi nedugo zatim stigao i Čedomir Jovanović koji je nasrnuo na Dejana Dubajića.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 07Brundage-articleLarge
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 10:35 am

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Nbk
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 10:38 am

    Kako javlja naš reporter sa lica mesta, pre nego što je došlo do bliskog kontakta Jovanovića i advokata Dubajića, Čeda je imao još jedan incident.Naime, po priči radnika sa obližnjeg gradilišta, prilikom dolaska na posao on je naišao na parkirani "BMW" u kojem se nalazio Jovanović.
    - Auto je bio parkiran, motor isključen. Zatrubio sam mu, a onda je Jovanović izašao vidno nervozan šireći ruke. Nakon toga je naglo pokrenuo auto i udario u "fiat punto" u kojem je bila devojka koja je zadobila lakše povrede - ispričao je radnik.
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ficfiric Mon Jul 20, 2020 10:43 am

    I ovo fajt? Tja



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by beatakeshi Mon Jul 20, 2020 10:53 am

    Kamo mačete?
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 10:54 am

    Sledeće je neka talačka kriza....
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 10:58 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8076
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Daï Djakman Faré Mon Jul 20, 2020 11:02 am

    Erős Pista wrote:Ovo pocinje da lici na neku Harmsovu kratku pricu. Ide tako Cedomir Ivanovic Arbatom, a ruci nosi teniski reket..
    Vasa Čokrljan wrote:- Građanine, a ja ću tebe lupiti ovim reketom. Ha! - reče on.

    Kažu i da je tog jutra jedna baka uspela da kupi masku N95 za 80 dinara, ali ju je zaboravila na pultu pošte u Žarkovu, pa je na lice nalepila ljuske od luka.
    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 3579118792


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Margit Savović Mon Jul 20, 2020 11:08 am

    Malo sam razmišljala o slučaju ČJ. 

    Mislim da će se on u nekom trenutku obesiti jer je spao na to da bude blatnjava krpa u očima gotovo svih (osim nekoliko LDP duša), a realno je poslednji super-talentovani političar. Sve to zato što je na kraju dana merio koliko je on tu dobar u kešu. Ima i ono da mu je tast Mijat Savić izvlačio novac iz RFZO ko konj. Izgleda da su Čeda i Čedina Jela potpuni folie a deux, pošto je sve sumanuto kod njih.
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 11:12 am

    a realno je poslednji super-talentovani političar

    U kom smislu? (super-talentovani, ne poslednji)
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 11:15 am

    Čeda nije lišen nekih političkih talenata, ali da je supertalentovani političar, naprosto nije. Čovek koji se godinama valjao marginom političke scene i na kraju ušao u kolaboraciju sa najgorim režimom u zadnjih 20 godina i prokrockao i to malo što je prethodno stekao. Koštunica se pokazao kao talentovaniji političar jer nam je bar ostavio ovaj jebeni Ustav u amanet. Tadi je obavio neke stvari (Karadžić-Mladić), pacifikovao SPS na neko vreme, a možda bi uspeo i nešto više da ga nije sjebala SEKA. Đinđić je izgurao 5. oktobar. Čak je i faking Živković napravio Sablju. A ovaj? Večita mlada nada.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36914
    Join date : 2014-10-27

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by boomer crook Mon Jul 20, 2020 11:21 am

    Pa ja se donekle slazem s madjaricom. Mislim ono dovoljno je zdraknuti kako se vuciceva mlada nada m. djuric dopisuje sa florianom biberom pa shvatiti da je moguce da ovaj ne bi ni srednju skolu zavrsio. ono chadda je makar ono znao da je umro mb protic mada nije mogao da mu se seti imena.

    inace ono djiki i kostunjavi su i intelektualni i moralni guliveri za ovu ekipu uz sve uzasavajuce mane.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 11:23 am

    Pazi, kad je bio onaj protest u aprilu 2016, oko ulaska Dveri i BČČ koalicije u parlament, Čada je jednim govorom oduvao sve ostale sa bine. Bukvalno je bio najubedljiviji. Ali to naprosto nije dovoljno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 11:27 am

    Čeda je kao Sergej, omladinski manir-glumac koga je pregazilo vreme.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 11:38 am

    Lepo primećeno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 11:45 am

    Moj utisak je da je njemu politika bila sasvim sporedna stvar, kao pokrivalica i zaštitnica za poslovni život. Mislim na LDP fazu, barem, iako su koreni u DSu.

    I kao takva - prevara. Ne da je on prevarant jer je sigurno i sam verovao, nego da je ceo paket neka vrsta obmane javnosti, možda ponajviše birača te opcije.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by ćaća Mon Jul 20, 2020 11:45 am

    Sredstvo za postizanje cilja.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 11:47 am

    Da, pa tu je suštinska razlika u odnosu na Đinđića, Koštunicu, pa čak i nesrećnog Tadića.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by kondo Mon Jul 20, 2020 11:53 am

    čeda se inače dosta loše kotira po važnim ambasadama tako da mi je vrlo bizarna hipoteza da će biti ministar nečega. mislim da vučić mora da nakrca tu novu vladu ljudima koji imaju dobru reputaciju, nivo vejvode i slično. sad da li ima takvih nije moje da sudim o tome.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Margit Savović Mon Jul 20, 2020 1:31 pm

    Hajde da probam da verbalizujem sve o čemu razmišljam.

    Počelo je sve kada sam se zapitala otkud ČJ tamo na derneku u Mordoru 21. juna kad je ispušena muštikla koga su probali zameniti drugom igračkom zvanom S21. Kad malo bolje razmisliš, Čeda je Komšiću savetnik, a to sve nije ludo zato što je Čeda baš, baš omiljen medju Bošnjacima. Meni je i glupo da se po Sarajevu objašnjavam sa ljudima da je Čeda fukara, kada su oni single issue voter kada je u pitanju srbijanska politička scena. Uglavnom, Čeda tu sedi i nešto utiče kod Komšića, pa naravno da će Vučić da ga drži uz nogu. 

    A pričajući sa ljudima koji su bili kod njega u stranci u zlatno doba (oko kampanje 2008) kažu da ima strašnu političku intuicijui da je to išlo od toga da je znao u glavu da odredi broj glasova koje će imati na biračkom mestu i to samo na osnovu uvida u stranačko članstvo na toj koti do toga kakvi makro vetrovi duvaju i da u skladu s tim paktira s kim treba. E sad, nije ovo u svrhu romansiranja Čedinog dela, nego ga poredim sa recimo Djilasom koji ne vidi potrebu da otvara odbore po Srbiji, niti da otvori liniju komunikacije sa relevantnim akterima iz medjunarodne zajednice koji utiču na našu realnost. 

    Takodje, jedna od stvari koja me je zanimala je zašto LDP nije zagrabio dalje od 6%, tj. zašto nije ujeo DS tako da dodje do 12% recimo. Kažu da je preveliki napor, a nagrada nije proporcionalna. Njemu i povezanim ljudima je više odgovaralo da samo prebace cenzus, da dobace glasove kome treba i da uzmu mesta u opštinama gde su jake kompanije, ustanove kulture, i sl. Sve u svemu, jedan jako lukrativan pokret, a mislim da to sve dolazi od njih dvoje. Od Čede i Jele.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Erős Pista Mon Jul 20, 2020 1:54 pm

    Margit Savović wrote:Hajde da probam da verbalizujem sve o čemu razmišljam.

    Počelo je sve kada sam se zapitala otkud ČJ tamo na derneku u Mordoru 21. juna kad je ispušena muštikla koga su probali zameniti drugom igračkom zvanom S21. Kad malo bolje razmisliš, Čeda je Komšiću savetnik, a to sve nije ludo zato što je Čeda baš, baš omiljen medju Bošnjacima. Meni je i glupo da se po Sarajevu objašnjavam sa ljudima da je Čeda fukara, kada su oni single issue voter kada je u pitanju srbijanska politička scena. Uglavnom, Čeda tu sedi i nešto utiče kod Komšića, pa naravno da će Vučić da ga drži uz nogu. 

    A pričajući sa ljudima koji su bili kod njega u stranci u zlatno doba (oko kampanje 2008) kažu da ima strašnu političku intuicijui da je to išlo od toga da je znao u glavu da odredi broj glasova koje će imati na biračkom mestu i to samo na osnovu uvida u stranačko članstvo na toj koti do toga kakvi makro vetrovi duvaju i da u skladu s tim paktira s kim treba. E sad, nije ovo u svrhu romansiranja Čedinog dela, nego ga poredim sa recimo Djilasom koji ne vidi potrebu da otvara odbore po Srbiji, niti da otvori liniju komunikacije sa relevantnim akterima iz medjunarodne zajednice koji utiču na našu realnost. 

    Takodje, jedna od stvari koja me je zanimala je zašto LDP nije zagrabio dalje od 6%, tj. zašto nije ujeo DS tako da dodje do 12% recimo. Kažu da je preveliki napor, a nagrada nije proporcionalna. Njemu i povezanim ljudima je više odgovaralo da samo prebace cenzus, da dobace glasove kome treba i da uzmu mesta u opštinama gde su jake kompanije, ustanove kulture, i sl. Sve u svemu, jedan jako lukrativan pokret, a mislim da to sve dolazi od njih dvoje. Od Čede i Jele.


    A sad i bukvalno! Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 2849097393


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Guest Mon Jul 20, 2020 2:03 pm

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 EdXb3A9WoAAC5Mz?format=png&name=900x900
    disident

    Posts : 15059
    Join date : 2016-03-28

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by disident Mon Jul 20, 2020 2:07 pm

    Ma ovo je neko pilićarenje lvl Šojić, prvo čedina žena hoće da uzme neke stvari i torbe iz klinike al joj ne daju pa čeda vadi reket, pa danas njegova žena pokušava da upadne kroz prozor u kliniku, a posle druge svađe i kamera čeda leži i prima infuziju teatralno. Sve je tu, čak i patetičan status čede od juče


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15059
    Join date : 2016-03-28

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by disident Mon Jul 20, 2020 2:10 pm

    Margit Savović wrote:Hajde da probam da verbalizujem sve o čemu razmišljam.

    Počelo je sve kada sam se zapitala otkud ČJ tamo na derneku u Mordoru 21. juna kad je ispušena muštikla koga su probali zameniti drugom igračkom zvanom S21. Kad malo bolje razmisliš, Čeda je Komšiću savetnik, a to sve nije ludo zato što je Čeda baš, baš omiljen medju Bošnjacima. Meni je i glupo da se po Sarajevu objašnjavam sa ljudima da je Čeda fukara, kada su oni single issue voter kada je u pitanju srbijanska politička scena. Uglavnom, Čeda tu sedi i nešto utiče kod Komšića, pa naravno da će Vučić da ga drži uz nogu. 

    A pričajući sa ljudima koji su bili kod njega u stranci u zlatno doba (oko kampanje 2008) kažu da ima strašnu političku intuicijui da je to išlo od toga da je znao u glavu da odredi broj glasova koje će imati na biračkom mestu i to samo na osnovu uvida u stranačko članstvo na toj koti do toga kakvi makro vetrovi duvaju i da u skladu s tim paktira s kim treba. E sad, nije ovo u svrhu romansiranja Čedinog dela, nego ga poredim sa recimo Djilasom koji ne vidi potrebu da otvara odbore po Srbiji, niti da otvori liniju komunikacije sa relevantnim akterima iz medjunarodne zajednice koji utiču na našu realnost. 

    Takodje, jedna od stvari koja me je zanimala je zašto LDP nije zagrabio dalje od 6%, tj. zašto nije ujeo DS tako da dodje do 12% recimo. Kažu da je preveliki napor, a nagrada nije proporcionalna. Njemu i povezanim ljudima je više odgovaralo da samo prebace cenzus, da dobace glasove kome treba i da uzmu mesta u opštinama gde su jake kompanije, ustanove kulture, i sl. Sve u svemu, jedan jako lukrativan pokret, a mislim da to sve dolazi od njih dvoje. Od Čede i Jele.
    Vučić drži čedu uz nogu da bi ovaj izigravao mečku po hepiju, služio kao gromobran za prikupljanje besa i nezadovoljstva avredž srba i to je to. Dobro da, ima i to lozenje dela drugosrbijanske javnosti koja je prosto dovoljno maloumna da ga poslusa ponekad, al oni su prosto to, maloumni škart koji je čak za stepen u intelektualnom i moralnom smislu, iza onih ruina koje piju Branik iza dragstora .

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 E516bf3_svetlo-pivo


    Last edited by disident on Mon Jul 20, 2020 2:16 pm; edited 1 time in total


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    bemty

    Posts : 3792
    Join date : 2014-11-12

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by bemty Mon Jul 20, 2020 2:13 pm

    kako je sve ovo bizarno.


    _____
    Warning: may contain irony.

    Čedonir Čeda Chaddah Jovanović - Page 21 Empty Re: Čedonir Čeda Chaddah Jovanović

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 1:23 am