Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Da li treba otvoriti vrata?

    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 2:22 pm

    Predsedništvo Dveri formalno smenjuje Srđana Noga?

    Srđan Nogo, predsednik beogradskog odbora Dveri, po svemu sudeći biće smenjen sa te funkcije zbog loših rezultata na beogradskim izborima.

    Članovi Dveri nezadovoljni su činjenicom da je njihov pokret ostao ispod cenzusa. Smatraju da kampanja nije osmišljena kako treba i da za to neko treba da snosi posledice, kao i da je najveći krivac za to predsednik beogradskog odbora i predsednik antikorupcijskog tima Dveri. Izvor Danasa tvrdi, ipak, da će Predsedništvo Dveri samo formalno smeniti Srđana Nogu, kako bi se smirile strasti u stranci, ali da će on zapravo dobiti neka nova zaduženja.

    U Dverima juče nisu želeli ni da potvrde, ali ni demantuju saznanja Danasa. Rečeno nam je da je sednica Predsedništva zakazana za ponedeljak uveče i da će se tada razgovarati o rezultatima Dveri na beogradskim izborima. „Da li će neko biti smenjen ili ne znaće se tek na toj sednici. O smenama ne želimo unapred da govorimo“, rečeno nam je u Dverima. Nogo nije odgovarao na naše pozive i poruke.

    Osim smena u vrhu stranke, Dveri bi mogle uskoro da ostanu i bez većine članova Političkog saveta. Predsednik tog saveta Kosta Čavoški i profesor Filološkog fakulteta Milo Lompar već su napustili to savetodavno telo. Kako Danas saznaje, više se neće tamo vraćati, niti učestvovati u radu. Šta će uraditi ostali članovi Političkog saveta, koji su sredinom januara, najavili da će napustiti pokret zbog neprirodnog koalicionog saveza Dveri i Dosta je bilo Saše Radulovića, ostaje da se vidi. Zbog beogradskih izbora nesporazum između Političkog saveta i rukovodstva Dveri je zamrznut kako sukob ne bi štetio rejtingu Dveri. Očekuje se da će, nakon „katastrofalnih rezultata“ na beogradskim izborima, i ta tema doći na dnevni red.

    Ostavke su sredinom januara najavili sem Čavoškog i Lompara i docent na Pravnom fakultetu u Kragujevcu Zoran Čvorović, profesor Aleksandar Lipkovski, kao i publicista Srđa Trifković. Pojedini članovi PS Dveri tada su tvrdili da ne žele da budu fikus-pokriće za koalicione saveze, koji sa „srpskog stanovišta“ predstavljaju protivprirodni blud. Većina članova Političkog saveta Dveri bila je za to da ovaj pokret na beogradske izbore treba da izađe u koaliciji sa Demokratskom strankom Srbije na čijem je čelu Miloš Jovanović i sa Pokretom za zdravu Srbiju Milana Stamatovića, ali da niko od njih nije bio za koaliciju sa Sašom Radulovićem.

    Članovi Političkog saveta Dveri, kako Danas saznaje, smatraju da se njihov predizborni strah zbog koalicije sa „neozbiljnim ljudima iz Pokreta Dosta je bilo pokazao opravdanim“ i nadaju se da se kratkoročni oportunizam, ma kako pravdan, neće pokazati fatalnim za budućnost Dveri.

    Pokret Dveri napustiće i njihovi saveznici i savetnici iz radne grupe za Kosovo i Metohiju koju su im pomagali u organizovanju tribina – Dejan Mirović, Marko Jakšić, Slaviša Ristić, Dragana Tripković.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 2:28 pm

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 2:32 pm

    Sto se mene tice neka odu kod Vucicevog dss Jovanovica, posto ih ima vise istog prezimena koji rade za Vucica, jer ocigledno oni imaju nekakvu saradnju sa Vucicem ako na tome insistiraju.
    Nikakve saradnje sa ovakvim dss ne sme biti jer je to samo jedna igrica Vucica gde je on kao drzavnik dok mu sa desna prete neki ljuti rusofilni desnicari pa da ima opravdanje za sve sto radi u Srbiji u Briselu i Berlinu.
    Nikada.
    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest Tue Mar 13, 2018 2:35 pm

    ne pratim, kakva saradnja Dveri i DSS?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 2:43 pm

    Pa ne znam da li je to istina ili gibanicarsko govno Draza za par stotina evrica pise u korist Djilasa, Vucica(posto od svih dobija novce za tekstove) ili koga vec ali navodno deo tog famoznog Politickog saveta Dveri se zalaze za saradnju sa dss a kao se bore za ostanak Kosova u sastavu Srbije.
    Sto je suludo jer je dss pod direktnom kontrolom Vucica a on se sigurno ne bori za tako nesto vec koriti Kosovo da ojaca svoju vlast u Beogradu za sto vecu kradju i korupciju.
    Ocigledno da Vucic pokusava da pocepa dveri ako je to tacno a moguce da su tu prljave igrice Djilasa, Dupeta 5%, koga vec, i moguce saradnje sa Vucicem...

    Potpuno mi je suludo da npr. Marko Jakisc zeli saradnju sa dss jer je on napustio dss kada je dosao Jovanovic na celo istog bas zbog saradnje dss sa Vucicem.
    Tako da mislim da je tekst potpuna izmilsljotina gibanicara iz "danasa" koji je izgleda dobio nove sponzore.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 3:00 pm

    Moguce cak da je ovo skretanje paznja sa toga da dveri i djb traze uvid u biracki materijal a svi ostali cute.
    To je vrlo zanimljivo.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 3:04 pm

    Mislis da Miskovic i Soros nisu umesani? Vidim da svi ostali jesu

    Nije nova informacija da su se Cavoski, Lompar i ostali razisli sa dverima. Ne znam sto si se sad uznemirio


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 3:10 pm

    Ja nemam pojma o njihovom razlazu osim iz dupeto-djilasovg danasa koji je tako napao dveri i djb pre jedno 2 meseca.
    Nikada nisam cuo nista od njih na tu temu u proteklih 2 meseca.

    Doduse Dupe 5% i njegovi botovi, poput tebe, mozda znaju nesto vise.
    Mada moram da primetim da u opstini Sabac primenjuju slicne metode u zaposljavanju botova kao sns, niste ih dzaba stvorili. Izgleda da nije slucajno sto se lepo sporazumevate sa Vucicem i sto vas on ostavlja na miru preko jedne zapadne ambasade da bi glumio kao nekakvu demokratiju.
    Vama lepo, njemu lepo.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 3:33 pm

    Moze li Sputnjik? https://rs-lat.sputniknews.com/analize/201801241114299924-dveri-dosta-je-bilo-koalicija-politicki-savet-/


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 3:57 pm

    Ne moze jer je to prenosenje iz "danasa", "novosti" i slicnih psotenih medija a nisu se oni direktno obratili,

    To je, prema pisanju medija, izazvalo reakcije jednog broja članova političkog saveta Dveri

    To ne znaci da to nije tacno ali u poslednjih 2 meseca nista od njih nisao cuo.
    Uzgred tu se vidi napad na dveri da je kreno pre 2 meseca...koji je zapocet preko "danasa"...
    Meni je drago da ti kao dupetov bot i dalje radis na tome, samo mi ipak moras reci kakav je dogovor dupeta i Vucica oko Sapca?
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 4:03 pm

    Nisi citao ceo tekst?

    Jedan broj članova Političkog saveta Dveri, uključujući i Srđu Trifkovića, kaže za Sputnjik da je bilo kakva predizborna kombinacija sa DJB neprihvatljiva iz razloga suštinske ideološke nekompatibilnosti.

    „Tu mislim na odnos prema porodici, istopolnim brakovima, usvajanje dece od strane homoseksualaca, a da ne govorimo o tome da je DJB za ulazak Srbije u EU, što znači i da je za odricanje od Kosova. Svi smo svesni da je cena ulaska u EU odricanje od Kosova i u toj situaciji, ti članovi Političkog saveta su prinuđeni da preispitaju svoje dalje članstvo. Neću da kažem da su odluke pale, odluke su još podložne promenama, ali to je otprilike to“, kaže Trifković.

    ...

    Član Političkog saveta Dveri Aleksandar Lipkovski ne deli stavove po pitanju koalicije sa DJB sa svojim kolegama.

    „Mislim da je to jedna taktička koalicija; niko u toj koaliciji nije odstupio od svojih dugoročnih ambicija i ciljeva, ali, s druge strane, prepoznati su neki kratkoročni ciljevi, a to je pitanje osvajanja beogradske skupštine. Nemam ništa protiv da se u tom kontekstu napravi nekakav dogovor sa strankama, u ovom slučaju, pre svega sa DJB, koje podržavaju neke osnovne parametre funkcionisanja Dveri, a to je odnos prema Kosovu“, kaže Lipkovski.

    I Lipkovski je poslao pismo koje je procurilo u javnost, u kome kaže da lično nema ništa protiv saradnje sa DJB, ali postavlja pitanje zbog čega Dveri nisu ušle u koaliciju sa DSS-om, sa kojim, piše Lipkovski, Dveri dele slične političke stavove. O tome bi, prema njegovom mišljenju, trebalo da se raspravlja na Političkom savetu. Ipak, odgovori na ova pitanja biće ostavljeni za posle izbora.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Guest Tue Mar 13, 2018 4:24 pm

    Ccc...
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 4:25 pm

    Lepo si napisao za Cavoskog i Lompara ja ti odogvorio i pitao. Gde su i kada su se oglasali u protekla dva meseca Cavoski i Lompar?
    Mislim to je sve nebitno, taj PS je savetodavno telo i moze da udje i izadje kako hoce.
    Trifkovic je ionako tu bio nesto malo koliko znam.
    Ali me zanima ovo za Cavoskog i Lompara jer su to stalno protezalo, Trifkovic je ionako nebitan.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 4:31 pm

    Vasilij wrote:Ccc...

    Logicmno da si srecan. Ti si Vucicev ljubitelj. Samo se prerano veselis jer je ovo proslost.


    Last edited by Zuper on Tue Mar 13, 2018 4:32 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 4:31 pm

    Znaci, za dva meseca nisu demantovali informaciju koju su preneli svi, pa i Sputnjik? To ti nista ne govori?


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 4:35 pm

    Da, nemas nikakav dokaz.
    Meni jedino govori da si ti dupetova botcina koja saradjuje sa Vucicem.

    Mada mozda na kraju budes u pravu ali za prethodna 2 meseca nemas nista.

    Uzgred, mene zabole za sputnjik, nisam ja kao neki drugosrbijanci da lizu feklaije sa dojce velea, glasa amerike, tzv. slobodne evrope, bbc ili n1(cnn), ovo poslednje je tek posebni debilizam.

    Ja ako smatram da je nesto lose za zemlju meni nece stav promeniti sputnjik.
    Evo npr. ja mislim da je katastrofa sto je Lavrov dao impuls Dacicu da predje cenzus, mada pitanje je da li je presao ali dupe i Djilas daju alibi Vucicu u GIK-u.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 4:40 pm

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 3579118792


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Летећи Полип Tue Mar 13, 2018 4:40 pm

    Zašto ste tako nervozni, gospodine Zuper?  Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 4:53 pm

    Летећи Полип wrote:Zašto ste tako nervozni, gospodine Zuper?  Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 2304934895

    Moram priznati da mi nije prijatno.
    Pored botcine jednog dupeta 5% covek mora da se oseti neprijatno.

    Da li je tebi neprijatno? Negde osecam to da se slazes sa mojom malenkoscu.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by ficfiric Tue Mar 13, 2018 5:02 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 5:05 pm

    Znam.
    Zato su botcine i stvorene. Ali gde da budes dupetov?
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by boomer crook Tue Mar 13, 2018 8:08 pm

    care tvoja slika stoji uz pojam kognitivna disonanca


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by beatakeshi Tue Mar 13, 2018 8:23 pm

    Objektivno, BO je ispao glup sa koaliciranjem.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Mr.Pink Tue Mar 13, 2018 8:29 pm

    dosao mu vucicev ministar sa "stecajnom masom" i obecanjem da ce zaraditi ono bar 5 % od kupoprodaje te firme...on pazario...a ono mucak - samo minusi, neisplacene plate i doprinosi.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Zuper Tue Mar 13, 2018 8:30 pm

    bruno sulak wrote:care tvoja slika stoji uz pojam kognitivna disonanca

    Barem nisam rukovodeci kadar dok glumim komunistu i revolucionara.

    Da li treba otvoriti vrata? - Page 28 Empty Re: Da li treba otvoriti vrata?

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 12:44 pm