Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Desnicarski topik

    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:05 pm

    bela maca wrote:wow, šta li tebi fali u životu
    ima ljudi koji malo negoduju, kad ih se povezuje sa ideologijom koja je ubila 60 miliona ljudi, they're kind of funny that way.
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:08 pm

    A gde ga je i kako povezao osim u Przunovoj napaljenoj glavi?

    A i ti si snowflake obican. Branis rehabilitaciju Hitlerovih saradnika, ubica i koljaca, ali bi se strasno naljutio da te neko poveze sa nacizmom.


    Last edited by Photino Bird on Sun Feb 05, 2017 12:15 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:14 pm

    Przun se identifikuje s desnicom, a Vilijam ovde implicirao da je Spenser desnicar, iako nacional-socijalisti nisu konzervativci naravno.




    ovo "nislijsko' stvarno nije lepo.


    edit: Mislim ja sam ga stavio prvi na ovaj topik, onda kad je zajebo neku manekenku i to je bilo pogresno. Na Przunu je da proceni da li je zato sto topici malo znace na ovom forumu ili je zlonamerno.


    Sta znam, Przune, budimo ljudi, verovatno nije hteo da kaze da mi spadamo sa Spenserom i slicnima, mislim ajmo pricati u dobroj veri i sve to.


    Last edited by zastitnik gotama on Sun Feb 05, 2017 12:17 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:17 pm

    Dakle psovanje majke je OK.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by beatakeshi Sun Feb 05, 2017 12:26 pm

    Treba nam i ultradesničarski topik.

    Obrišite ono, bruka je za forum. Ovde se tako ne razgovara.


    Last edited by beatakeshi on Sun Feb 05, 2017 12:29 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:28 pm

    Spenser nije desnicar, postoji topik fasizam ante portas, nepristrasni moderator bi pomerio tamo.
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:28 pm

    Gotam

    Da li si uopste svestan kakvu si glupost napisao?   Przun se identifikovao sa desnicom pa zato ne treba klevetati desnicu da se Przun slucajno ne naljuti? 

    I nisi odgovorio: dakle 'nislijsko' nije OK?  Ali 'govno' jeste? I psovanje majke jeste?
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:29 pm

    tolko je lepo od tebe sto si obrisao onaj poslednji post, da mi sad glupo da se raspravljam Desnicarski topik - Page 6 1143415371
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 05, 2017 12:29 pm

    zastitnik gotama wrote:Przun se identifikuje s desnicom, a Vilijam ovde implicirao da je Spenser desnicar, iako nacional-socijalisti nisu konzervativci naravno.

    Spenser je jedna od manfiestacija alt-right. Ni alt-right nije desnica?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by ♏ Sun Feb 05, 2017 12:29 pm

    beatakeshi wrote:Treba nam i ultradesničarski topik.

    Najbolje po jedan za svaki stepen prenosa, plus rikverc topic za Gothama kad kalemi nešto što je video na levici.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Erős Pista Sun Feb 05, 2017 12:30 pm

    zastitnik gotama wrote:
    bela maca wrote:wow, šta li tebi fali u životu
    ima ljudi koji malo negoduju, kad ih se povezuje sa ideologijom koja je ubila 60 miliona ljudi, they're kind of funny that way.

    zastitnik gotama wrote:Przun se identifikuje s desnicom, a Vilijam ovde implicirao da je Spenser desnicar, iako nacional-socijalisti nisu konzervativci naravno.




    ovo "nislijsko' stvarno nije lepo.


    edit: Mislim ja sam ga stavio prvi na ovaj topik, onda kad je zajebo neku manekenku i to je bilo pogresno. Na Przunu je da proceni da li je zato sto topici malo znace na ovom forumu ili je zlonamerno.


    Sta znam, Przune, budimo ljudi, verovatno nije hteo da kaze da mi spadamo sa Spenserom i slicnima, mislim ajmo pricati u dobroj veri i sve to.


    Koji si ti seronja, jbt. Nisam ni na koji način "povezao" Pržuna sa Spenserom. Na Pržunu nije da "procenjuje" šta drugi smeju da kače na topik. Sam si okačio Spensera, pa sam ne znajući gde da okačim ovaj tekst okačio ovde, jer smo ovde pričali o njemu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 05, 2017 12:35 pm

    beatakeshi wrote:
    Obrišite ono, bruka je za forum. Ovde se tako ne razgovara.

    Imamo politiku da brisemo vredjanje, ali ja sam protiv toga. Na onome koji je napisao takav post je da ga obrise, a ako ne zeli, onda bolje je da ostane kao podsetnik o kakvoj se osobi radi.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 12:36 pm

    Necu vise rec da cujem o osetljivim liberalima i njihovim suzama. Ova desnicarska (i da, Spenser je desnicar) kukumavcenja su pet puta gora. Kmeeee diraju mi desnicu kao takvu.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Erős Pista Sun Feb 05, 2017 12:37 pm

    Radagast wrote:
    zastitnik gotama wrote:Przun se identifikuje s desnicom, a Vilijam ovde implicirao da je Spenser desnicar, iako nacional-socijalisti nisu konzervativci naravno.

    Spenser je jedna od manfiestacija alt-right. Ni alt-right nije desnica?

    Tačno tako, topik nije o konzervativizmu, nego o desnici. Konačno, i Pržun je ovde kačio Spenserovog jarana Mekinisa, pa sam skontao da je all-purpose alt-right topik u pitanju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 05, 2017 1:00 pm

    William Murderface wrote:Konačno, i Pržun je ovde kačio Spenserovog jarana Mekinisa, pa sam skontao da je all-purpose alt-right topik u pitanju.

    Ma gde su oni jarani, jedan je konzerva, drugi je nacos. Mekinis bi ti rekao da si govno nislijsko ako bi cuo da si ga pomenuo u istoj recenici sa Spenserom.

    Spoiler:


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Daï Djakman Faré Sun Feb 05, 2017 1:10 pm

    Radagast wrote:
    beatakeshi wrote:
    Obrišite ono, bruka je za forum. Ovde se tako ne razgovara.

    Imamo politiku da brisemo vredjanje, ali ja sam protiv toga. Na onome koji je napisao takav post je da ga obrise, a ako ne zeli, onda bolje je da ostane kao podsetnik o kakvoj se osobi radi.
    +1

    ili u najmanju ruku ga ostaviti dok se przun ne izvini


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Filipenko Sun Feb 05, 2017 1:46 pm

    zastitnik gotama wrote:ovo "nislijsko' stvarno nije lepo.


    Iz "govno nišlijsko" tebi "nišlijsko" nije lepo? Hoćeš da kažeš "ako smo govna, barem nismo nišlije" ?

    Patriotski, nema šta.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by ficfiric Sun Feb 05, 2017 1:54 pm

    I ja sam se za to zakacio. Zabavno mi je kad domacem patriotluku iskoci mrznja prema: Vojvodjanima, Srbima sa Kosova, izbeglicama iz Bosne, Sandzaklijama, onima sa juznjackim naglaskom sto znaju dva padeza, seljacima...


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 05, 2017 2:02 pm

    ficfiric wrote:I ja sam se za to zakacio. Zabavno mi je kad domacem patriotluku iskoci mrznja prema: Vojvodjanima, Srbima sa Kosova, izbeglicama iz Bosne, Sandzaklijama, onima sa juznjackim naglaskom sto znaju dva padeza, seljacima...

    Autosovinizam. Desnicarski topik - Page 6 2304934895


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Guest Sun Feb 05, 2017 2:04 pm

    Budimo precizni: pre-1878-originalizam
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Kinder Lad Sun Feb 05, 2017 2:08 pm

    From Morava to shining Morava*


    *Drina


    _____
    alt-lib
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by ontheotherhand Sun Feb 05, 2017 2:21 pm

    Šta je pre-1878-originalism? For dummies objašnjenje. Desnicarski topik - Page 6 1143415371
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by beatakeshi Sun Feb 05, 2017 2:23 pm

    Jel nišlijski uvredljivije od niški?
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by ficfiric Sun Feb 05, 2017 2:24 pm

    Daj bre, stavljaj te gadarije u spoiler


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 05, 2017 2:27 pm

    ficfiric wrote:I ja sam se za to zakacio. Zabavno mi je kad domacem patriotluku iskoci mrznja prema: Vojvodjanima, Srbima sa Kosova, izbeglicama iz Bosne, Sandzaklijama, onima sa juznjackim naglaskom sto znaju dva padeza, seljacima...

    ontheotherhand wrote:Šta je pre-1878-originalism? For dummies objašnjenje. Desnicarski topik - Page 6 1143415371

    Pa kao podozrenje prema svima koji dolaze van granica nekadasnjeg beogradskog pasaluka.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.

    Desnicarski topik - Page 6 Empty Re: Desnicarski topik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 7:22 pm